PDA

View Full Version : ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΕΣ ΑΣ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ



RTnick
05/02/2006, 01:47
ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑΤΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ, ΣΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΡΕΥΜΑ Η ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΣΤΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Η ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ, ΑΛΛΑ BMW (GS, RT, R, ΚΛΠ....) KAI ΣΚΕΦΤΗΚΑΤΕ ΟΤΙ Ο ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ??

ΣΧΕΔΟΝ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ? ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑΤΕ ΜΠΑΑΑΑ ΑΣΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΡΟΜΠΑ :rolleyes:

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ, ΜΙΑ ΠΟΥ Η ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΙΝΑΚΑ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ........ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ


ΧΡΗΣΤΗΣ :
ΜΟΝΤΕΛΟ :
ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ :
ΤΟΠΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ :
ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ :

ΝΑ ΚΑΙ Η PHOTO ΤΗΣ ΚΟΥΚΛΑΣ ΜΟΥ

RTnick
05/02/2006, 01:53
ΧΡΗΣΤΗΣ : RTNICK
ΜΟΝΤΕΛΟ : R1150RT
ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΤΟΠΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ : ΠΡΩΙ ΝΩΡΙΣ (6:30) ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟΣ-ΚΗΦΙΣΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (15:30 ΕΩΣ 24:00) ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ. ΣΠΑΝΙΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΝΑ ΚΑΙ Η PHOTO ΤΗΣ ΚΟΥΚΛΑΣ ΜΟΥ


35802

dbandit
05/02/2006, 17:30
Ωραιο το κοκκινι, ποσα πιανει?

billgeo
05/02/2006, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick

ΝΑ ΚΑΙ Η PHOTO ΤΗΣ ΚΟΥΚΛΑΣ ΜΟΥ

WRAIO, ALLA AUTO TO KOKKINAKI POU THN EBAPSES, TOO MUCH RE PAIDI MOU!!!!

:lol: :rotflmao: :lol: :beer:

zolotas
06/02/2006, 00:01
RTnick ωραια φωτο :a013: και χρονια πολλα:beer:

RTnick
06/02/2006, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
RTnick ωραια φωτο :a013: και χρονια πολλα:beer:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ZOLOTAS ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ :beer: :beer:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ LORD_DIMOS ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΤΟΥ THREAD ΙΣΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ :rolleyes: :rolleyes:

ΑΛΛΑ ΡΕ ΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΟΜΠΛΕΞ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ BMW... ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΧΡΩΣΤΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ GS RT ΚΤΛ..... ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΖΗΛΕΨΑ ΚΑΝΝΕΝΑΝ.....ΞΕΡΩ ΓΩ ΡΕ ΦΙΛΕ...:yuck: :yuck:

OldMan
06/02/2006, 12:44
Ρε σεις, είστε ωραίοι !!!

Να βγάζετε και Δελτίο Ημερήσιας Κίνησης ....

Cpt. Haddock
06/02/2006, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick
ΑΛΛΑ ΡΕ ΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΟΜΠΛΕΞ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ BMW... ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΧΡΩΣΤΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ GS RT ΚΤΛ..... ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΖΗΛΕΨΑ ΚΑΝΝΕΝΑΝ.....ΞΕΡΩ ΓΩ ΡΕ ΦΙΛΕ...:yuck: :yuck:

:wave2:

Λόρδε μου, δεν υπάρχει κόμπλεξ με τα bmw, ή αν υπάρχει είναι στον ίδιο βαθμό που υπάρχει και για άλλες μάρκες (βλ. Italy vs Japan πχ) απλά εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να καταλάβω την "γκετοποίηση".

Γιατί γράφετε - σχεδόν - μόνο στο κομμάτι της bmw? (με λίγες εξαιρέσεις)

Ακόμα και για θέματα όπως "κανα καφέ θα πιούμε;", που θα μπορούσε να μπει στις συναντήσεις-βόλτες, κι αυτό στο bmw μπήκε.

Έτσι μένει η εντύπωση οτι δεν θέλετε άλλες μάρκες μηχανών.

:wave2:

ΥΓ. Κι εγώ bmw έχω, όπως ίσως γνωρίζεις

ΥΓ2. Ο τίτλος του παρόντος σίγουρα βοήθησε στο μπέρδεμα

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

george123
06/02/2006, 13:53
To thema mpike bmw aplos giati exo erthei se merikes sinantiseis tou moto alla den exo dei kanena allo bmw kai mia kai milo me arketous edo mesa theorisa kalo na sinantithoume ki apo konta.

To na kanonisoume ena kafe metaksi mas de nomizo pos tha epireasei tis evdomadiees sinantiseis sto delear pou outos i allos osoi theloun pigainoun.

De mporo na katalavo pros ti to misos kai o allilosparagmos kai pros ti ayti ti katigoropoiisi ton motosykletiston analoga me tis protimiseis tous.

Telikos mipos den exoume emeis provlima alla exoun oloi oi alloi mazi mas ?

rc31
06/02/2006, 15:07
Εστω οτι τα συμπληρώσαμε

που θες να θυμάμαι βρε ολα τα στοιχεία σας

ανθρωπος ειμαι οχι κινητη βιβλιοθηκη !!!!!!!!


κατι ποιο απλο παρακαλω

καν αυτοκολητακι ισως ?????

Kortenaer
07/02/2006, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ναι και ξέρεις εγώ πόσο στεναχωρήθηκα !!!
Αφού με γουστάρει ο "πορνόλυκος"


Captain και εγω σε γουσταρω αλλα μην το παρεξηγησεις οπως το thread με τους Sisters Of Mercy....
Aλλωστε και να ηθελα με αυτο το μουσι ρε παιδακι μου......:yuck:

RTnick
07/02/2006, 09:29
Και αν δεν το προσέξατε ο τίτλος άλλαξε :D :D

Ελπίζω να μην ενοχλεί κανέναν τώρα ;) ;)

Καταρχάς θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη αν ήμουν λίγο απότομος σε μέλη σε αυτό το site (Anna Z1750 sorry :wave2: )


ΑΛΛΑ


δεν θα δώσω λογαριασμό σε κανέναν για το ποιά θα είναι η απαντησή μου ή ποιό thread θα δημιουργώ και σε ποιό directory του forum moto.gr θα γράψω ή δεν θα γράψω. Όταν έκανα register εδώ δεν υπήρχε πουθενά όρος να γράφω σε όλο το site, και ακόμα αν υπήρχε κανείς δε μπορεί να με κατακρίνει γι'αυτό (sorry φίλε Cpt. Haddock αλλά δε συμφωνώ με την αποψή σου, αν και εγώ συμπαθώ ιδιαίτερα τους F650 και πραγματικά δεν πιστεύω οτι ισχύει αυτή η δήθεν αντιπάθεια που αναφέρθηκε, και αν δεν σε έχω γνωρίσει μου είσαι πολύ συμπαθής).

Δεν πιστεύω κανείς να έκανε παρατήρηση περί "σνομπαρίζματος" σε thread μέσα στο Honda CBF`s , στα ΚΤΜ ή στα VFR ? Αν έχει γίνει κάτι τέτοιο το κατακρίνω. Άλλωστε το moto.gr είναι τόσο μεγάλο που γι'αυτόν το λόγο έχουν δημιουργηθεί directories με μοντέλα, διαμάχες, ανέγδοτα, κτλ, κτλ....

Σκεφτήτε το έτσι:

το moto.gr είναι σαν το village park, allou, ή disneyland..... ή ακόμα κανα μεγάλο εμπορικό κέντρο. οκ?

Ο ροκάς λοιπόν μπαίνει στο Allou.....που θα πάει? Αν μου πείτε ότι θα πάει στις πάπιες ή στα ψαράκια που ψαρεύεις και σου δείνουν κουκλάκια θα ...... :a018: Ο μπαμπάς με το παιδάκι του μήπως? Αν ο ίδιος ροκάς μπεί στον Λαμπρόπουλο θα τον δείτε να δοκιμάζει κουστουμάκι ή δερμάτινο? Ο σινεφίλ θα πάει στο video-club αν επισκευτεί το carrefour ενώ ο άλλος ο κυριλάτος θα πάει στο τμήμα των home cinema ή στα κρασιά, ο dj στα στερεοφωνικά γιατί αν πάει στα γυναικία ρούχα ΚΑΤΙ ΒΡΩΜΑΕΙ :a13: ...... ΕΕΕΕ κάπως έτσι είναι και εδώ δε γουστάρουν όλοι να μπαίνουν παντού. Επειδή κάποιοι θέλουν να γράφουν παντού, δεν σημαίνει ότι κάποιοι άλλοι πρέπει να κάνουν το ίδιο. Αποψή μου βέβαια χωρίς να σημαίνει ότι απαραίτητα είναι σωστή, απλά έχει δημιουργηθεί μια ιστορία από το πουθενά.

Σχετικά με τη "γκετοποίηση" συμφωνώ. Άλλο η ελευθερία της έκφρασης σε ένα forum σαν αυτό και άλλο η επιλογή ενός προϊόντος (πχ. moto, BMW, HARLEY, HONDA, YAMAHA, κτλ....). Γκετοποίηση δεν μπορεί να μην ύπάρχει. Υπήρχε, υπάρχει και πάντα θα υπάρχει...... έτσι είναι και έτσι θα είναι, και έτσι πρέπει να είναι γιατί όλοι μας θα οδηγούσαμε την ίδια μηχανή και το ίδιο αυτοκίνητο........ και θα μας κυβερνούσε η Παπαρήγα :a53:

Άλλο αυτό (γκετοποίηση) και άλλο η ελευθερία έκφρασης σε ένα forum.

Αυτοκολιτάκι???? το moto.gr έχει? Αν ναί είναι καλή ιδέα....

Cpt. Haddock
07/02/2006, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick

δεν θα δώσω λογαριασμό σε κανέναν για το ποιά θα είναι η απαντησή μου ή ποιό thread θα δημιουργώ και σε ποιό directory του forum moto.gr θα γράψω ή δεν θα γράψω. Όταν έκανα register εδώ δεν υπήρχε πουθενά όρος να γράφω σε όλο το site, και ακόμα αν υπήρχε κανείς δε μπορεί να με κατακρίνει γι'αυτό (sorry φίλε Cpt. Haddock αλλά δε συμφωνώ με την αποψή σου, αν και εγώ συμπαθώ ιδιαίτερα τους F650 και πραγματικά δεν πιστεύω οτι ισχύει αυτή η δήθεν αντιπάθεια που αναφέρθηκε, και αν δεν σε έχω γνωρίσει μου είσαι πολύ συμπαθής).



Για να μην spamάρω μόνο...

:wave2: :beer: :beer:
μπύρες πρωί-πρωί :sick:

Γενικά, έχεις δίκιο για τα περι γκετοποίησης. Απλά για μένα κακώς υπάρχει.

Τεσπά στο αρχικό μας θέμα:

ΧΡΗΣΤΗΣ : Cpt. Haddock
ΜΟΝΤΕΛΟ :F650 Funduro, μαύρη
ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ :Γαλάτσι
ΤΟΠΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ :ΚΕΝΤΡΟ
ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ Βασ. Σοφίας και κέντρο

φωτό προσεχώς

:wave2: :beer: :wave2:

Kortenaer
07/02/2006, 10:02
Σχετικα με το θεμα μας..

ΜΗΧΑΝΗ: BMW
ΜΟΝΤΕΛΟ : ΕΝΑ ΤΑΠΕΙΝΟ F650GS DAKAR 2001 ΛΕΥΚΟ
ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ Λ.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΓΜΑ
ΜΠΟΥΦΑΝ CORDOURA CLOVER KAI ΚΡΑΝΟΣ UVEX (TRIBAL)

Y.Γ. ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΙΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΜΑΣ......ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ
ΜΠΡΑΒΟ RtNICK ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Υ.Γ.2 ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΜΟΥ..:eek: :eek: :eyepop:


36230

crs-k
07/02/2006, 10:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick
...................................................
δεν θα δώσω λογαριασμό σε κανέναν για το ποιά θα είναι η απαντησή μου ή ποιό thread θα δημιουργώ και σε ποιό directory του forum moto.gr θα γράψω ή δεν θα γράψω. Όταν έκανα register εδώ δεν υπήρχε πουθενά όρος να γράφω σε όλο το site, και ακόμα αν υπήρχε κανείς δε μπορεί να με κατακρίνει γι'αυτό (sorry φίλε Cpt. Haddock αλλά δε συμφωνώ με την αποψή σου, αν και εγώ συμπαθώ ιδιαίτερα τους F650 και πραγματικά δεν πιστεύω οτι ισχύει αυτή η δήθεν αντιπάθεια που αναφέρθηκε, και αν δεν σε έχω γνωρίσει μου είσαι πολύ συμπαθής).

Δεν πιστεύω κανείς να έκανε παρατήρηση περί "σνομπαρίζματος" σε thread μέσα στο Honda CBF`s , στα ΚΤΜ ή στα VFR ? Αν έχει γίνει κάτι τέτοιο το κατακρίνω. Άλλωστε το moto.gr είναι τόσο μεγάλο που γι'αυτόν το λόγο έχουν δημιουργηθεί directories με μοντέλα, διαμάχες, ανέγδοτα, κτλ, κτλ....


Αγαπητε εν Moto αδελφε ...

Η κατηγορια "Μοντελα" (με τις υποκατηγοριες της) δημιουργηθηκε για να ανταλλασονται ερωτοαπαντησεις που αφορουν τα συγκεκριμενα μοντελα των ΜΗΧΑΝΩΝ κι οχι για να κατηγοριοποιουν τους ΑΝΑΒΑΤΕΣ τους.

Το moto.gr ΔΕΝ επιδιωκει και ΔΕΝ θελει τον διαχωρισμο των μελων του σε BMWακηδες, ΚΤΜαδες κλπ.

Για τον λογο αυτο και οπου υπαρχουν στα μοντελα "ειδικοι" monterators, τα threads του στυλ "παμε για καφε" (πχ)ΜΕΤΑΦΕΡΟΝΤΑΙ στην σωστη κατηγορια!

Φυσικα και εχεις το δικαιωμα να γραψεις "οπου θελεις", αλλα να ξερεις οτι αν ΔΕΝ ειναι (αυτο που γραφεις) στην σωστη κατηγορια, προσθετεις περισσοτερη δουλεια (στην ηδη πολυ και ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΗ) στους Mods της κατηγοριας.




Αυτοκολιτάκι???? το moto.gr έχει? Αν ναί είναι καλή ιδέα....


Αν παρακολουθουσες και το υπολοιπο Forum, θα ειχες δει οτι ειχαν βγει πολλα και μολις εξαντληθηκαν. :(




Φιλικα

Χρηστος

RTnick
07/02/2006, 10:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kortenaer
ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΜΟΥ..:eek: :eek: :eyepop:

:eek: :eek: :eek:

LORD_DIMOS ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ??????

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

RTnick
07/02/2006, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Αν παρακολουθουσες και το υπολοιπο Forum, θα ειχες δει οτι ειχαν βγει πολλα και μολις εξαντληθηκαν. :(

ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΑΣΚΑΛΕ..... ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ.

ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΦΕΡΩ ΓΡΑΜΜΕΝΟ 100 ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΧΑΡΤΙ:

"ΘΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΟΛΑ ΤΑ DIRECTORIES ΤΟY MOTO ΚΑΙ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ"

ΦΙΛΙΚΑ

ΝΙΚΟΣ

RTnick
07/02/2006, 10:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Το moto.gr ΔΕΝ επιδιωκει και ΔΕΝ θελει τον διαχωρισμο των μελων του σε BMWακηδες, ΚΤΜαδες κλπ.

Για τον λογο αυτο και οπου υπαρχουν στα μοντελα "ειδικοι" monterators, τα threads του στυλ "παμε για καφε" (πχ)ΜΕΤΑΦΕΡΟΝΤΑΙ στην σωστη κατηγορια!

Φυσικα και εχεις το δικαιωμα να γραψεις "οπου θελεις", αλλα να ξερεις οτι αν ΔΕΝ ειναι (αυτο που γραφεις) στην σωστη κατηγορια, προσθετεις περισσοτερη δουλεια (στην ηδη πολυ και ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΗ) στους Mods της κατηγοριας.

:wave2: :wave2: ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ

ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΝΤΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΣΤΟΥς MODS EXTRA ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΑΥΤΟ:

1) ΕΔΩ ΤΟ THREAD kana cafe tha pioume? ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ FORUM ΕΠΕΙΔΗ ΔΗΘΕΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕ BMW-ΚΑΦΕΔΑΚΙ. ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ ΕΒΑΖΕ Ο GEORGE123 ΤΟ THREAD AYTO ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ?
2) Ο MOD ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ. ΑΝ ΔΕΝΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ tHREAD ΑΥΤΟ.

ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΦΙΛΕ CRS-K, ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΚΑΝΝΕΝΑΝ

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ

ΝΙΚΟΣ
:wave2: :wave2:

crs-k
07/02/2006, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick
ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΑΣΚΑΛΕ..... ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ.

ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΦΕΡΩ ΓΡΑΜΜΕΝΟ 100 ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΧΑΡΤΙ:

"ΘΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΟΛΑ ΤΑ DIRECTORIES ΤΟY MOTO ΚΑΙ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ"

ΦΙΛΙΚΑ

ΝΙΚΟΣ


Δεν νομιζω οτι ειρωνευτηκα πουθενα, κι αν φανηκε κατι τετοιο σε διαβεβαιωνω οτι ΔΕΝ ηταν σκοπος μου.

Προσπαθησα απλα, να σου δωσω να καταλαβεις πως λειτουργει το Forum, για να μην δημιουργουνται "χαζες" παρεξηγησεις.

Απο 'κει και μετα ....

"Ο καθεις και τα οπλα του" ...

crs-k
07/02/2006, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick
..............................
1) ΕΔΩ ΤΟ THREAD kana cafe tha pioume? ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ FORUM ΕΠΕΙΔΗ ΔΗΘΕΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕ BMW-ΚΑΦΕΔΑΚΙ. ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ ΕΒΑΖΕ Ο GEORGE123 ΤΟ THREAD AYTO ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ?
2) Ο MOD ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ. ΑΝ ΔΕΝΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ tHREAD ΑΥΤΟ.

ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΦΙΛΕ CRS-K, ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΚΑΝΝΕΝΑΝ

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ

ΝΙΚΟΣ
:wave2: :wave2:


Αν το thread εμπαινε στις "Συναντησεις-Βολτες" ΔΕΝ θα υπηρχε ΚΑΝΕΝΑ προβλημα.

Το θεμα γιατι να μην συναντηθειτε και με αλλα παιδια, αλλα μονο με κατοχους BMW, ειναι εντελως διαφορετικο και παει για αλλη συζητηση.



Κι εγω ΔΕΝ εχω να χωρησω ΤΙΠΟΤΑ με κανεναν σας (τουναντιον πιστευω πως μας ενωνουν πολλα) και επιπλεον, οπως βλεπεις, προσπαθω να "συμβιβασω" τα πραγματα ...


:wave2:

RTnick
07/02/2006, 10:54
ΦΙΛΕ CRS-K ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΕΚΤΙΜΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΣ ΤΗΝ "ΚΡΙΣΗ"

ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.

ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΠΙΣΩ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΥ ΠΕΡΙ "ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΩΝ" ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ.

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΥΜ-ΦΟΡΟΥΜΙΤΕΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ

:a10:

crs-k
07/02/2006, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick
ΦΙΛΕ CRS-K ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΕΚΤΙΜΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΣ ΤΗΝ "ΚΡΙΣΗ"

ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.

ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΠΙΣΩ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΥ ΠΕΡΙ "ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΩΝ" ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ.

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΥΜ-ΦΟΡΟΥΜΙΤΕΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ

:a10:



:smokin: :beer: :beer: :beer: :wave2:





Καλα λεει ο ΠαλιανθρωπΑς ... :rolleyes:
ΟΛΑ για τις μπυρες γινονται τελικα ... :wacko:

:lol: :rotflmao: :lol:

RTnick
07/02/2006, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ρε γμτ, πάνω που πάει να αποκτήσει ενδιαφέρον... αρχίζουν οι συμφιλιώσεις οι αλληλοσεβασμοί και τα κεράσματα... έχει μαλακώσει ο κόσμος


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer:


εεεε έχουμε και ένα επίπεδο :D :D

(εμείς οι bmw-ιδες)


ΕΕΕΕΕΕ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ ΡΕ??????

ΠΑΛΙ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ :bigcry: :bigcry:

hornet
07/02/2006, 11:21
χαιρομαι που λυθηκε το θεμα

lord_dimos76
07/02/2006, 11:42
ΠΑΛΙ ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...:bigcry:

Carlos
07/02/2006, 20:30
Φίλοι γεια χαρά,


.......τα αλλότρια και ας αναφερθούμε σε αυτό που το θέμα, μας καλεί !! :)

Φίλε Nick, πολύ καλή προσπάθεια...!


ΧΡΗΣΤΗΣ : Carlos
ΜΟΝΤΕΛΟ : 1200GS Γκρι
ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ : Π. Φάληρο
ΤΟΠΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ : Ψυχικό
ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ : Γενικά παντού !!


Το μωρό μου... : :ninja: :ninja: :evil: :beer: :beer:


36303

george123
08/02/2006, 17:06
ora gia na anapsoun ta aimata kai pali:

proteino na sinantiomaste kathe kyriaki sto delear gia na eimaste proactive kai tin deytera na pigaino na tous leo pos perasame

:lol: :lol: :lol:

pantos sovara tora exo paei merikes fores sto delear kai den exo dei kanena bmw na erxete gia kafedaki tis deyteres .

opote arxizo na anisixo kai na skeftomai mipos den simvadizei i katoxi bmw kai i apolaysi tou apogeymatinou kafe kathe deytera sto delear. mipos kano kati lathos giatre?

gia na ksekinisoume loipon tin bmwmazoksi sto delear tis deyteres kai tis erotiseis sto forum gia to pou einai ayto to delear kai pos tha pame.

ante gera

ps. kathe apogeyma ksipno, to bmw mou vazo mpros.
pairno svarna ta koutoukia, tis tavernes ta mpouzoukia
kai to xarama gyrno .....vio-mixane tha afiseis na sou paroun tin bmw pou kerdises me ton idrota ton allon ?

Cpt. Haddock
08/02/2006, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από george123
pantos sovara tora exo paei merikes fores sto delear kai den exo dei kanena bmw na erxete gia kafedaki tis deyteres .


:wave2:

Εγώ είμαι εκεί σχεδόν κάθε Δευτέρα με τη "γριά" μου.

Πριν δυο βδομάδες ήταν κι άλλοι με 1200GS και F650GS

Να έρχεσαι κι ας μην έχει bmw. Έχει ένα σωρό κόσμο
(και κάτι Ζάδες αλλά δεν τους μιλάμε) :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer: :beer:

Έχει γερμανική μπύρα!

:smokin:

george123
08/02/2006, 17:25
mallon tote ego pao tis fores pou de pas esy.

as organothoume palikaria

BELZEBOYLIS
08/02/2006, 17:27
ORGANOSOY MONO SOU !!!!! :D



Egw sini8os douleuw tis deuteres.......:bigcry:

crs-k
08/02/2006, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από george123
ora gia na anapsoun ta aimata kai pali:
...........................


Αν εννοεις για "Διαμαχη", δεν θα 'χεις προβλημα απο μενα, μιας και ποιος το διαβαζει ολο αυτο το Greeglish-αδικο ... :winka: :D

nikoskkk
09/02/2006, 15:29
ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΑΜΗΣΑΜΕ!!!!

ΤΗ ΚΟΛΛΗΜΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ BMW……ένα post έγραψε ο άνθρωπος για τα μότο ίδιας μάρκας !!!!!



ΧΡΗΣΤΗΣ : nikos
ΜΟΝΤΕΛΟ : r 1200 gs
ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ : κεντρο
ΤΟΠΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ : Σε ολη την Αττική
ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ :Όλη την Αττική


36549

dresg
01/03/2006, 14:40
ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ.
ΚΕΡΝΑΩ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ(ΚΟΝΤΑ ΕΙΣΤΕ)


ΧΡΗΣΤΗΣ : dresg
ΜΟΝΤΕΛΟ : R1150 GS Adventure (ΜΑΥΡΟ-ΚΙΤΡΙΝΟ)
ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ : ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
ΤΟΠΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ : ΑΡΓΟΛΙΔΑ-ΚΟΡΙΝΘΙΑ-ΑΡΚΑΔΙΑ-ΑΧΑΙΑ-ΝΗΣΙΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ
ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ : ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ(ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ)



Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ???????


39128

Spike
01/03/2006, 15:59
ΧΡΗΣΤΗΣ : spike
ΜΟΝΤΕΛΟ : αρ χιλια διακοσια , ντζι ες, του γενους μπεεεε εμ βεεεεεε
ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ : στο βουνο
ΤΟΠΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ : κεντρο μεσα στο καυσαεριο και την μαυριλα
ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ τα βραδυα με μπερτα και μαυρο σωβρακο

φωτό δεν σας δειχνω γιατι θα μου την ματιαξετε , να χαθειτε αλητες τσαντακιδες μηχανοβιοι...

φιλικα (ουφ , καιρο ειχα να μιλησω εδω μεσα ... εσκασα πια )

:wave2: :wave2: :wave2:

Cpt. Haddock
01/03/2006, 16:23
Για κάντε χώρο για τη γριά μου :mad:



Που σας έχει ΟΛΟΥΣ !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


39140

RTnick
01/03/2006, 17:37
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΝΤΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΠΕΡΝΑΑΑΑΑΑΕΙ Ο CAPTAIN









:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ CAPTAIN ΠΑΙΧΤΑΡΑ....

RTnick
01/03/2006, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από dresg
ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ.
ΚΕΡΝΑΩ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ(ΚΟΝΤΑ ΕΙΣΤΕ)

ΚΑΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Ο ΦΙΛΟΣ ;) ΕΙΣΤΕ ?

(ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ 3ΗΜΕΡΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΕΤΣΙ)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ DRESG :wave2:

Cpt. Haddock
01/03/2006, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick

:wave2: :wave2: :wave2:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ CAPTAIN ΠΑΙΧΤΑΡΑ....


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

(χικ!) Ξυλόκαστρο (χικ)

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

lord_dimos76
01/03/2006, 21:13
ΓΙΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ Η' ΚΑΙ ΠΑΤΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο GIANNISL,ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΜΑ ΛΑΧΕΙ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΕΞΑΛΛΟΥ..


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ ΜΕ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΣΟΥ!
ΠΕΡΣΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΧΙΟΝΙΣΕΙ ΕΙΧΑ ΑΝΕΒΕΙ ΠΑΡΝΗΘΑ ΜΕ ΔΥΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ(ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΔΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΛΛΟ),ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΡΑΒΗΞΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ:bigcry:

lord_dimos76
01/03/2006, 21:45
ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ,ΜΗΠΩΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ ΚΑΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΕΡΙΑ?ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΗ ΓΝΩΣΤΗ ΚΑΝΤΙΝΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ,ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΕΝΑ 650 ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ,ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ...ΑΛΛΑΞΟΔΡΟΜΗΣΕ ΚΑΙ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ!
ΜΗΠΩΣ?


39174

Kortenaer
01/03/2006, 22:25
Προς το καταφυγιο του Καλεργη, Χανια-Οροπεδιο Ομαλος ....................τι τα θελω τωρα αυτα τωρα που μπαινει το καλοκαιρακι?..:smokin:


39186

BMW1150
02/03/2006, 07:58
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ...ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ....ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΣ ΠΑΤΡΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΤΕΜΕ

ΧΡΗΣΤΗΣ : BMW 1150
ΜΟΝΤΕΛΟ : R1150 GS
ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ : ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΤΟΠΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ : ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ : ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ . ΠΑΛΙΟ ΦΑΛΗΡΟ , ΓΕΡΑΚΑ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ) ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ ....

Cpt. Haddock
02/03/2006, 09:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από lord_dimos76
ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ,ΜΗΠΩΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ ΚΑΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΕΡΙΑ?ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΗ ΓΝΩΣΤΗ ΚΑΝΤΙΝΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ,ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΕΝΑ 650 ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ,ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ...ΑΛΛΑΞΟΔΡΟΜΗΣΕ ΚΑΙ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ!
ΜΗΠΩΣ?


Ναι ρε συ!!!

Εγώ ήμουν, Σάββατο μεσημέρι την έκανα προς Λαγονήσι, και μάλιστα έκανα μια στάση στην Καντίνα μήπως δω καμια γνωστή φάτσα !!

:beer: :beer:

Next Time !!

:beer:

madtank
02/03/2006, 11:46
ΧΡΗΣΤΗΣ : ΤΡΕΛΛΟΤΕΠΟΖΙΤΑΚΙΑΣ
ΜΟΝΤΕΛΟ :R 1200GS
ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ : ΑΘΗΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
ΤΟΠΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ : ΙΛΙΣΙΑ
ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ : ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ / ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ / ΚΑΤΕΧΑΚΗ. ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΤΤΙΚΟΒΟΙΩΤΙΚΟΡΙΝΘΙΑ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΑ ΚΕΦΙΑ

ΝΑ ΚΑΙ Η PHOTO ΤΗΣ ΚΟΥΚΛΑΣ ΜΟΥ


39235

madtank
02/03/2006, 11:49
ΩΧ!!! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟ

RTnick
02/03/2006, 12:25
ΟΕΟΟΟΟΟ ????

madtank
02/03/2006, 12:36
ΣΑΜΠΟΤΑΖ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ..


39253

bugsbunny
02/03/2006, 12:41
ΧΡΗΣΤΗΣ : bugsbunny
ΜΟΝΤΕΛΟ : F 650 GS
ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ : ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ-ΒΥΡΩΝΑΣ
ΤΟΠΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ : ΚΕΝΤΡΟ (Μέσα στο καυσαέριο και τη μαυρίλα όπως είπε και ο Spike….)
ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ : ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ…

:beer:

lord_dimos76
02/03/2006, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ναι ρε συ!!!

Εγώ ήμουν, Σάββατο μεσημέρι την έκανα προς Λαγονήσι, και μάλιστα έκανα μια στάση στην Καντίνα μήπως δω καμια γνωστή φάτσα !!

:beer: :beer:

Next Time !!

:beer:




ΠΑΡΑ ΛΙΓΟ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΟΡΥΦΗΣ,ΕΝΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΛΟΡΔΟ!!!:a10:
ΑΤΥΧΙΑ...:sick:

Cpt. Haddock
02/03/2006, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από lord_dimos76
ΠΑΡΑ ΛΙΓΟ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΟΡΥΦΗΣ,ΕΝΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΛΟΡΔΟ!!!:a10:
ΑΤΥΧΙΑ...:sick:

Πρέπει να σε είδα, είχα σταματήσει δεξιά και κοίταγα προς καντίνα μεριά, τότε είδα ένα 1150 να στρίβει αριστερά..

:wave2:

:beer: :beer: :beer:

lord_dimos76
02/03/2006, 17:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Πρέπει να σε είδα, είχα σταματήσει δεξιά και κοίταγα προς καντίνα μεριά, τότε είδα ένα 1150 να στρίβει αριστερά..

:wave2:

:beer: :beer: :beer:

MAZI ME ENA ΤUΟΝΟ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΒΟΥΛ/ΝΗΣ & ΠΑΡΑΛΙΑΚΗΣ.ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑ Λ.ΒΑΡΗΣ ΚΑΙ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑ!:wave2:

phdakar
02/03/2006, 20:46
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ


ΧΡΗΣΤΗΣ : BMW -ΕΞΑΡΤΗΜΕΝΟΣ (ΡΗ ΟΠΩΣ ΦΑΝΗΣ)
ΜΟΝΤΕΛΟ :GS 650 DAKAR
ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ : ΠΕTΡOYΠOΛH
ΤΟΠΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ : ΒΩΒΟΥΠΟΛΗ (ΜΑΡΟΥΣΙ)
ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ : ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΔΙΑΦΟΡΩ, ΟΥΤΕ ΟΠΛΟΦΟΡΩ

GEORGE_37
03/03/2006, 15:11
Γειά σας :beer:

ΧΡΗΣΤΗΣ : Γιώργος
ΜΟΝΤΕΛΟ : R 1200 GS
ΤΟΠΟΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ : Λυκαβηττός
ΤΟΠΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ : Μαρούσι
ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ : Λ. Αλεξάνδρας, Κηφισίας


39424

lord_dimos76
04/03/2006, 20:40
ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ,ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΗREAD


http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=19406&perpage=15&pagenumber=1





ΟΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ FOROYM ΚΑΙ ΤΟ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΤΥΠΩΜΕΝΟ ΠΑΝΩ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΗΛΩΣΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ...