PDA

View Full Version : Μεγαλη βολτα!



illuminatios
29/03/2004, 13:53
Γεια σας παλιανθρωποι και παλιανθρωπισες
Διαβαζω οτι οι περισσοτεροι την καναν τη βολτιτσα τους και γουσταρω! Να πω λοιπον κι εγω τη δικια μου αγνοοντας τις απειλες του Dirty moto....!
Τεταρτη πρωι ξεκινησα για Κερκυρα (εθνικη,Ριο Αντιριο,Ακτιο Πρεβεζα, Παργα(καφες) Ιγουμενιτσα Κερκυρα)!!!!Διανυκτερευση στο σόι, παρελαση την Πεμπτη(και μαζορετες οι κερκυραιοι παρακαλω!!) βολτες βορεια μεχρι Σιδαρι....
Παρασκευη πρωι επιστροφη μεχρι Ισθμο,Επιδαυρο,Παλια Επιδαυρο ,Ναυπλιο!!Διανυκτερευση
Σαββατο αναχωρηση για Λεωνιδιο, Κοσμα(Φαι στην αριστερη ταβερνα(εκει ντε με την γιδα τη βραστη)Σκαλα, Γυθειο,Αρεοπολη!!
Σ'αυτο το σημειο να στειλω χαιρετισμους στον Αλεξη (55-60 ετων)με το κιτρινο Triumph του 94 και στον Πανο(50-55)με το θηρειωδες BMW απο τη ΛΕΜΟΤ.
Με τους εν λογω κυριους πιναμε τσιπουρα μεχρι τη 1.30 τη νυχτα!
Πρωι κυριακης πορεια προς Ταιναρο μεσω Γερολιμενα,τσιγαρο στον φαρο του νοτιοτερου σημειου της ηπειρωτικης Ελλαδας και επιστροφη απο Κοτρονα Σκουταρι(οπου εχουν φιαξει δρομο)Γυθειο Σπαρτη(Πετυχα και τη φλογα να κατεβαινει)Τριπολη Αθηνα...!
Ξερετε τι σκεφτομαι τωρα χαζευοντας τη συννεφια??
Η Συννεφια ειναι μια χαρα οι γαμημενη η κωλοπολη θελει γκρεμισμα...
Υ.γ Το παραπανω εγινε σολο και ειχε πολυ-αλλα πολυ ενδιαφερον...
Γεια σας παλιανθρωποι ..νιωθω αναλαφρος

CyBeRseXX
29/03/2004, 14:00
[i]Διανυκτερευση στο σόι, παρελαση την Πεμπτη(και μαζορετες οι κερκυραιοι [/B]

Se sin-palianhtrope? Les na eimaste kai kontoxorianoi ? Den tha to antekso!!!!:hypnotize

Wizard13
29/03/2004, 14:00
Μπράβο ρε Απόστολε!
Χαίρομαι που έστω και ένας ευχαριστήθηκε όλο το 4ήμερο και όχι μεμονομένες μέρες :beer:

Πάντα τέτοια :wave2:

illuminatios
29/03/2004, 14:05
Les na eimaste kai kontoxorianoi ? Den tha to antekso!!!!
Μαντουκι, στην παναγια την Πλατυτερα....

Χαίρομαι που έστω και ένας ευχαριστήθηκε όλο το 4ήμερο
Πενθημερο...ξεκινησα Τεταρτη:wacko:
Επισης χαιρονται και ο Νοντας(μηχανικος μου) και ο Θανασης(αυτος γιατι γλυτωσε 2 μπυρες την ημερα 2Χ5=10 οποτε υπερκερδος)!!!!Θαναση πετυχα ενα μυγακι και το μηχανακι θελει πλυσιμο!!!(για τα κακακια των ζωων στη Μανη...μην το κανουμε θεμα)

Nefeli
29/03/2004, 15:04
ΩΧ αυτή δεν είναι μεγάλη βόλτα αυτή είναι μια πολύ καλή μεγάλη βόλτα.

Δεν θέλω καν να μπω στη διαδικασία να φανταστώ τι έζησες………….


:wave2: