PDA

View Full Version : to fisao kai den krionei



lygonis
06/02/2006, 08:29
Πήγα με φίλους την κυριακή στο Ναύπλιο και στο γυρισμό με ένα φίλο όταν μπήκαμε στην αττική έφαγα μια φούτσα και ακόμα δεν έχω ηρεμήσει.Εγώ R1 04 αυτός GSXR 03(με φίλτρο ΚΝ και yosimura).Κάνω το λάθος και δέχομαι την πρόταση να ανοίξουμε απο τα 50χλμ με έκτη.Τί το ήθελα στο πρώτο άνοιγμα του γκαζιού έχει φύγει μιαμιση μηχανή και στη συνέχεια και 5 μηχανές.Έχει και συνέχεια η φούτσα.Ξανα ανοίγουμε με πέμπτη απο τα 200χλμ.Λίγο καλύτερα αλλά η φούτσα φούτσα.Η μόνη περίπτωση που είμαι μπροστά είναι μόνο όταν έχω κρατήσει το μοτέρ πάνω απο 9500σαλ.Δέν ήξερα δεν ρώταγα!!!!:bawl:

lopi
09/03/2006, 21:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από lygonis
Πήγα με φίλους την κυριακή στο Ναύπλιο και στο γυρισμό με ένα φίλο όταν μπήκαμε στην αττική έφαγα μια φούτσα και ακόμα δεν έχω ηρεμήσει.Εγώ R1 04 αυτός GSXR 03(με φίλτρο ΚΝ και yosimura).Κάνω το λάθος και δέχομαι την πρόταση να ανοίξουμε απο τα 50χλμ με έκτη.Τί το ήθελα στο πρώτο άνοιγμα του γκαζιού έχει φύγει μιαμιση μηχανή και στη συνέχεια και 5 μηχανές.Έχει και συνέχεια η φούτσα.Ξανα ανοίγουμε με πέμπτη απο τα 200χλμ.Λίγο καλύτερα αλλά η φούτσα φούτσα.Η μόνη περίπτωση που είμαι μπροστά είναι μόνο όταν έχω κρατήσει το μοτέρ πάνω απο 9500σαλ.Δέν ήξερα δεν ρώταγα!!!!:bawl:

:rotflmao: :cry: :rotflmao: :eyepop: :bawl: :yuck: :rotflmao:

booZe
09/03/2006, 21:59
Πωπω... θα μπείς σε ιστορίες αν δεν είναι μπλε, γιατί θ'αναγκαστείς να το βάψεις. Μετά ξέρεις βέβαια τι θα πρέπει να κάνεις. :p

xxxristos
09/03/2006, 22:48
Θέλεις να διαγράψεις την λέξη "φούτσα" από το λεξικό σου? (Εκτός κι αν προηγείται το ρήμα "δίνω" και όχι "τρώω")

Θέλεις να ξεπλύνεις την αφόρητη ντροπή που (θα έπρεπε να) νοιώθεις???

Εκκεντροφόροι, φλάντζα κεφαλής, φίλτρο, εξάτμιση, PC

Το GSXR είναι το πιο δυνατό 1000άρι αλλά με όλα τα παραπάνω... bye bye GSXR!!!!!

lygonis
10/03/2006, 12:35
Πήρα το αίμα μου πίσω απο δευτέρες με 80-100 χλμ. Έμεινε πίσω....:p :p :p

DrIoannis
10/03/2006, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από booZe
Πωπω... θα μπείς σε ιστορίες αν δεν είναι μπλε, γιατί θ'αναγκαστείς να το βάψεις. Μετά ξέρεις βέβαια τι θα πρέπει να κάνεις. :p

Το σκέφτηκες να κάνει τα ίδια και το GSXR?
Άντε γεια:wave2: