PDA

View Full Version : Ducati 999 vs Lamborghini



620
06/02/2006, 12:46
Ετσι Ετσι αυτα να τα βλεπουν οι κουτακιδες οι γρηγοροι.:wave2:








(και τιποτα γιαπωνεζακια):smokin:



Αντε γεια λεμε
http://www.duc.nu/movies/files.php?&file=Lamborgini_Gallardo_vs_Ducati_999.wmv&sort=Date&skip=0&show=500

Θάνος
06/02/2006, 13:51
Ωραιο! Ο ένας είναι οδηγός με @@ και ο άλλος νομίζει ότι παίζει ηλεκτρονικό..

Πάντως και το lamborghini δε θα με χάλαγε καθόλου!

DUKASII
06/02/2006, 13:55
να παρω..
αμα το πουλησω..αγοραζω..2--3 - 4 -5 μηχανακια...
ενα σπιτι..
μικρο νταξει..και ενα φουσκωτο 5μετρο.

adam_tsouk
06/02/2006, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
να παρω..
αμα το πουλησω..αγοραζω..2--3 - 4 -5 μηχανακια...
ενα σπιτι..
μικρο νταξει..και ενα φουσκωτο 5μετρο.


αγοράζεις και μια μοντέλα να.......


στα πλένει-καθαρίζει όλα αυτά!

:rotflmao: :rotflmao:

marine521
06/02/2006, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
να παρω..
αμα το πουλησω..αγοραζω..2--3 - 4 -5 μηχανακια...
ενα σπιτι..
μικρο νταξει..και ενα φουσκωτο 5μετρο.


και μετά να βάζεις τα 2--3-4-5 μηχανάκια σε σειρά να τραβάνε το φουσκωτό από τη γλύστρα...



αυτό να δω και τι στον κόσμο...



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimST
07/02/2006, 13:36
Πολύ θα ήθελες να έχεις ένα τέτοιο "κουτάκι" φιλαράκι :rolleyes:

Ωραία τα μηχανάκια... αλλά είναι και μερικά αυτοκίνητα που είναι κοσμήματα, πέραν της μηχανολογικής ομορφιάς, που σίγουρα δεν θα σε κερδίσουν μόνο για τα τα απόλυτα γκάζια τους.
Τέτοια αυτοκίνητα είναι αυτά της Lamborghini.

Δεν είδα το video αλλά... έχε στο μυαλό σου, αν άνοιγαν απο τα 200 θα έπεφτε πολύ γέλιο...

και ο ντουκατάκιας να είσαι σίγουρος πως δεν θα ήταν αυτός που θα γελούσε.
:evil:

:wave2:

620
07/02/2006, 14:37
DimSt και βεβαια θα ηθελα να ειχα ενα τετοιο κουτακι για να το πουλαγα και να επαιρνα ενα σπιτι και μια 999r.
Οσο για το video δες το πρωτα και μετα μιλα,γιατι δεν ειναι κοντρα σε ευθεια :a13:
Οποια μηχανη και αν ανοιξει απο τα 200 με ενα evo ας πουμε χωμα θα φαει.Αλλα το θεμα δεν ειναι παντα οι ευθειες.Δες το video και θα καταλαβεις. :wave2:
Εδω παντως γελαει ο ducatisti (και οχι ντουκατατιας):wave2:

H.A.Balafoutre
07/02/2006, 14:55
Άλλα τέτοια video έχει πουθενά αλλού.

Κάνα ftp π.χ. λέω εγώ τώρα.

OldMan
07/02/2006, 14:59
Αφήστε τις "θριαμβολογίες" για τους κατόχους 999R (ή Lamborgini) !!!

Οι λοιποί μπορείτε να "ρουφήξετε την σούπα σας" ...

Όπως ΔΕΝ πιστεύουν οι κάτοχοι τρακτέρ ότι έχουν σχέση με την Cuntach (λόγω μάρκας...), το ίδιο θα έπρεπε να κάνουν και οι κάτοχοι Monster (ειδικά των 620) !!!


Την αγάπη μου ...
:beer: :beer: :beer:

620
07/02/2006, 15:06
Oldman δεν ειπα οτι το δικο μου εχει σχεση με την 999.Μην μπερδευεσαι (σουπα ρουφαω εδω και μια εβδομαδα μιας και ειμαι συναχομενος).
Εκτος αυτου δεν εχω monster καρδια μου, Multi εχω.
Οσο για τα monster KAI ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ 620 που γραφεις εχω δει αρκετα παλικαρακια να τα κυνηγανε στην επιδαυρο και να μην τα φτανουν.

Την αγαπη μου επισης....
:beer: :beer: :beer:

MIKE_16V
07/02/2006, 15:09
:a014:

OldMan
07/02/2006, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Οσο για τα monster KAI ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ 620 που γραφεις εχω δει αρκετα παλικαρακια να τα κυνηγανε στην επιδαυρο και να μην τα φτανουν.

Προφανώς αλλά μάλλον δεν κατάλαβες ότι "τα παληκαράκια" δεν μπορούσαν να φτάσουν και όχι τα μηχανάκια τους !!!

Anyway, ας μην το πάμε σε Διαμάχες (γιατί μάλλον δεν έχουμε κάτι για το οποίο να μαλώσουμε...)

Άδικα τρώει πατατάκια ο Mike...

:beer: :beer: :beer:

620
07/02/2006, 15:26
Οχι ο Mike καλα κανει και τρωει πατατακια γιατι οταν πεταγεσε και μιλας για σουπες και τα σχετικα υπαρχει κατι να μαλωσουμε και αυτο ειναι το υφος σου και οχι κατι αλλο.
Αντε γεια μας :beer:

Θάνος
07/02/2006, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Προφανώς αλλά μάλλον δεν κατάλαβες ότι "τα παληκαράκια" δεν μπορούσαν να φτάσουν και όχι τα μηχανάκια τους !!!

Ουφ.. αμήν!

620
07/02/2006, 15:30
Δηλ οταν ο Valentinos (ειναι κοντα και η γιορτη του τωρα του παιδιου) βγαινεις πρωτος με το Μ1 οι κατοχοι των yamaha τι κανουν συσχετιζουν τις μηχανες τους με το M1 ?
Oχι, απλα χαιρονται για την διακριση της ομαδας τους.
Ετσι και εγω σε αυτο το video χαρηκα που ειδα μια μηχανη που κατασκευαζει η αγαπημενη μου εταιρια να περναει σε μια πιστα σε χρονους ενα παρα πολυ γρηγορο και εξωπραγματικο τουτου.
Δεν συσχετισα το ταπεινο μου multi με το 999 των 30.000€.

:wave2:

620
07/02/2006, 15:45
Οσο για το παραπανω που ειπες οτι δηλ. δεν φταναν τα 620 επειδη ηταν κουλοι και οχι εξαιτιας των μηχανων που καβαλαγανε,ειναι σαν να λες στην προκυμενη περιπτωση κουλο τον οδηγο της lamborghini (παρουσιαστης της εκπομπης TOPGEAR και μεγαλος χερας )που δεν μπορει να περασει το 999 μιας και αμα τα βαζανε σε μια ευθεια και τα δυο το 999 θα τον επινε κανονικα απο την Lamborghini.
Αντε γεια μας παλι.:beer:

idi
07/02/2006, 15:47
καλα αφηστε τα κομπλεξικά και παραδεχτείτε οτι η lamborgini μπορει να ειναι ενα πανεμορφο θαυμασιο κουτι... αλλα ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ (ουτε καν σε αποσταση χλμ/ρων) ΣΕ VALUE FOR MONEY ενα ss...

αρα αμα μου περισσεύαν κατι εκατομμυριάκια ευρω μπορει να ειχα μια στο γκαραζ μου

τωρα που ειμαι ενας- ακομα- θνητος ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΧΑΡΙΖΑΝ δε θα μπορούσα να τη συντηρήσω... ασε μη πω και για τους δρομους στις περιοχες που κυκλοφορω...

αρα άχρηστο αντικείμενο

(+I hate PIMP cars!)

tsoukas77
07/02/2006, 15:52
Ετσι και εγω σε αυτο το video χαρηκα που ειδα μια μηχανη που κατασκευαζει η αγαπημενη μου εταιρια να περναει σε μια πιστα σε χρονους ενα παρα πολυ γρηγορο και εξωπραγματικο τουτου.


Ετσι ειναι...

OldMan
07/02/2006, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
...Αντε γεια μας παλι.:beer:

Φτάνουν οι μπύρες (φουσκώσαμε)!!!

Και μην αρπάζεσαι για τα Ducati (για την νοοτροπία φωνάζω και όχι για τα μηχανάκια...).

:wave2: :wave2: :wave2:

sniper
07/02/2006, 16:09
Εγώ ευχαρίστως δίνω την 999R για το κίτρινο κουτί.... :D

και ελάτε μετά να με πιάσετε με ότι μηχανάκι καβαλάτε... εσείς όμως... όχι ο Rossi πάνω στην μηχανή :lol:

marine521
07/02/2006, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
καλα αφηστε τα κομπλεξικά και παραδεχτείτε οτι η lamborgini μπορει να ειναι ενα πανεμορφο θαυμασιο κουτι... αλλα ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ (ουτε καν σε αποσταση χλμ/ρων) ΣΕ VALUE FOR MONEY ενα ss...




Για ακόμα μία φορά συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα.

Το value for money το μετράς όταν συγκρίνεις όμοια πράγματα…(τα αυτοκίνητα με τα αυτοκίνητα και τις μηχανές με τις μηχανες)


Αρα θα συγκρίνεις το value for money μεταξύ μιας lampo και μίας carrera 4

Και το value for money μεταξύ του R1 και της Augusta


κατα τα άλλα σωστός

:wave2:

sniper
07/02/2006, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από marine521
..........


Αρα θα συγκρίνεις το value for money μεταξύ μιας lampo και μίας carrera 4

.....


άκυρον....

Lamborghini με Porche GTR-2+ ναι...

το άλλο (carerra 4) είναι φτωχός συγγενής...

marine521
07/02/2006, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
άκυρον....

Lamborghini με Porche GTR-2+ ναι...

το άλλο (carerra 4) είναι φτωχός συγγενής...


δεν θα διαφωνήσω...


μπορεί να ήταν ατυχές το παράδειγμα αλλά νομίζω οτι έγινε κατανοητό το τι ήθελα να πω

:wave2: :wave2:

sniper
07/02/2006, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από marine521
δεν θα διαφωνήσω...


μπορεί να ήταν ατυχές το παράδειγμα αλλά νομίζω οτι έγινε κατανοητό το τι ήθελα να πω

:wave2: :wave2:


Ναι ΟΚ.... :wave2:


ρε γIDI... Μην συγκρίνεις μπανάνες με αγγούρια... και με τα 2 ζορίζεσαι αλλά δεν δροσίζεσαι :lol:

OldMan
07/02/2006, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Lamborghini με Porche GTR-2+ ναι...
το άλλο (carerra 4) είναι φτωχός συγγενής...

Πες ότι γουστάρει το "πρόσωπο" ready-to-race όχημα !!!

(Και ότι έχει παγώσει ο κ@λος της πάνω στο Honda ....)

:sad: :sad: :sad:

marine521
07/02/2006, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
ρε γIDI... Μην συγκρίνεις μπανάνες με αγγούρια... και με τα 2 ζορίζεσαι αλλά δεν δροσίζεσαι :lol:

:rotflmao: :rotflmao:

...αν και έχω την εντύπωση οτι μία Gallardo πρέπει να είναι στα ίδια με την Carrera 4 (εάν οχι Carrera 2). Γιατί η Murciellago σίγουρα απέχει

cityfly
07/02/2006, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ναι ΟΚ.... :wave2:


ρε γIDI... Μην συγκρίνεις μπανάνες με αγγούρια... και με τα 2 ζορίζεσαι αλλά δεν δροσίζεσαι :lol:

εξαρτάται

ειδικά με τα αγγουράκια υπάρχει και το σχετικό λογοπαίγνιο

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Xlitos
07/02/2006, 18:14
http://www.autoclips.net/detail.php?id_video=3282

zachs
07/02/2006, 20:28
Η GALLARDO στα ίδια με την Carrera 4 (εάν οχι Carrera 2)!!!!!!Ιεροσυλία!Η LAMBO έχει 500 αλόγατα και η Carrera 320.Δε νομίζω να είναι στα ίδια!Όσον αφορά στην άλλη Lambo,έχει 80 άλογα παραπάνω αλλά και 350 κιλάκια παρακαλώ περισσότερα!Συνεπώς.......GALLARDO RULEZ!

Πάντως ότι και να λέμε ρε παιδιά τι να συγκρίνουμε.Ο ένας οδηγεί με το ένα χέρι και κάνει πλάκα στην κάμερα και ο άλλος έχει ιδρώσει.Τι να λέμε τώρα.Τέτοια ......κουτιά (ο Θεός να τα κάνει) θα είναι παντού και πάντα πιο γρήγορα από μας θέλουμε δε θέλουμε.

DimST
07/02/2006, 21:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
DimSt και βεβαια θα ηθελα να ειχα ενα τετοιο κουτακι για να το πουλαγα και να επαιρνα ενα σπιτι και μια 999r.
Οσο για το video δες το πρωτα και μετα μιλα,γιατι δεν ειναι κοντρα σε ευθεια :a13:
Οποια μηχανη και αν ανοιξει απο τα 200 με ενα evo ας πουμε χωμα θα φαει.Αλλα το θεμα δεν ειναι παντα οι ευθειες.Δες το video και θα καταλαβεις. :wave2:
Εδω παντως γελαει ο ducatisti (και οχι ντουκατατιας):wave2:



ducatisti =>ντουκατάκιας ελληνιστή

Αυτό που είπα αγαπητε 620 είναι πως αν είχες (και γώ και όλοι) την δυνατότητα να πάρεις μια murchi, ή μια carrara GT δεν θα έμπαινες σε τέτοια διαδικασία σύγκρισης.
Σαφέστατα και άλλη η χαρά της μηχανής, αλλη του εξωτικού αυτοκινήτου.

Το evo δεν έχει ιδιαίτερη τύχη με ένα 999R σε ευθεία

Θα είχε τύχη σε μία στριφτερή διαδρομή (πολύ όμως).

(το ποιος γελάει τελικά, άλλη φορα)


Ενημερωτικά, η murchielago είναι αισθητά γρηγορότερη απο την gallardo... κοστίζει και μια κατοσταριά χιλιάδες περισσότερα.
Η gallardo παλι μπορεί να συγκριθεί σε γκάζια με ένα 996turbo ψιλοπειραγμένο.

Η murchielago είναι αυτό που λέμε... supercar.

:beer: :wave2:

zachs
07/02/2006, 23:33
Ενημερωτικά φίλε DimST η Gallardo είναι το ίδιο γρήγορη στην ευθεία και αρκετά πιο καλή στις στροφές απ την Murcielago.500 άλογα με 1500 κιλά απ τη μια και 580 άλογα με 1850 κιλά απ την άλλη.

ΓκαζοφωνιΞ
08/02/2006, 00:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Οσο για το παραπανω που ειπες οτι δηλ. δεν φταναν τα 620 επειδη ηταν κουλοι και οχι εξαιτιας των μηχανων που καβαλαγανε,ειναι σαν να λες στην προκυμενη περιπτωση κουλο τον οδηγο της lamborghini (παρουσιαστης της εκπομπης TOPGEAR και μεγαλος χερας )που δεν μπορει να περασει το 999 μιας και αμα τα βαζανε σε μια ευθεια και τα δυο το 999 θα τον επινε κανονικα απο την Lamborghini.
Αντε γεια μας παλι.:beer:



620 δεν υπαρχει περιπτωση κουτι να περαση μοτο σε ευθεια...Εκτως αν μιλας για ρεπριζ με πολλα(αλλα παρα πολλα)...



Τωρα για στροφες,ακομη και πολυ σφυχτη διαδρομη,η μηχανη ειναι παλι πιο γρηγορη ΑΛΛΑ ειναι πολυ δυσκολο να φτασεις μια μοτο στα ορια της αντιθετα με ενα αυτοκινητο που αυτο το κανεις πολυ ευκολα...

Γι'αυτο ακουμε πολυ συχνα πχ ο αλλος με το 600 10ετιας περασε τον αλλον με το σουπερ-ντουπερ 1000 σε στροφιλικι απο πανω...

ΓκαζοφωνιΞ
08/02/2006, 00:14
Και για του λογου το αληθες....
Η κλιση δειχνει την επιταχυνση...
Κ1200S vs Μ5....150hp vs 500...

Και μην ξανακουσω οτι κουτια ειναι γρηγοροτερα,ειδηκα σε ευθειες...
Μεχρι τα 240 η BMW εχει πολυ δυνατοτερη επιταχυνση...


36331

DimST
08/02/2006, 08:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από zachs
Ενημερωτικά φίλε DimST η Gallardo είναι το ίδιο γρήγορη στην ευθεία και αρκετά πιο καλή στις στροφές απ την Murcielago.500 άλογα με 1500 κιλά απ τη μια και 580 άλογα με 1850 κιλά απ την άλλη.

Για να τελειώνουμε.
Έχεις στοιχεία για αυτό; Γιατι εγώ έχω.
(Κιλά σύμφωνα με τον κατασκευαστή 1430kg Gallardo 1650kg murchi)

idi
08/02/2006, 09:27
καλα παιξτε κανα τζοκερ να σας κατσει το εργαλειο να ολοκληρωθητε σαν αντρες:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

το value for money δεν ειναι απαραιτητο να αφορα μονο ομοια πραγματα ...γιατι αλλιως θα σας ελεγα και για τις επιδοσεις ενος μονοθεσιου F1 σε σχεση με τη lambo ... αν ειχα μερικα εκατομυρια ευρω ισως μου πουλαγε κανενα ο φιλος μου ο Jordan...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimST
08/02/2006, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓκαζοφωνιΞ
620 δεν υπαρχει περιπτωση κουτι να περαση μοτο σε ευθεια...Εκτως αν μιλας για ρεπριζ με πολλα(αλλα παρα πολλα)...



Τωρα για στροφες,ακομη και πολυ σφυχτη διαδρομη,η μηχανη ειναι παλι πιο γρηγορη ΑΛΛΑ ειναι πολυ δυσκολο να φτασεις μια μοτο στα ορια της αντιθετα με ενα αυτοκινητο που αυτο το κανεις πολυ ευκολα...

Γι'αυτο ακουμε πολυ συχνα πχ ο αλλος με το 600 10ετιας περασε τον αλλον με το σουπερ-ντουπερ 1000 σε στροφιλικι απο πανω...

Σαφέστατα και υπάρχει είδικά στην συγκεκριμένη περίπτωση με το 999 μεγάλη μάλιστα.
Σε δημόσιο δρόμο σε σφιχτή διαδρομή με καλό αυτοκίνητο επίσης δεν έχει τύχη το μηχανάκι.

Άλλο πίστα, άλλο δρόμος.

sniper
08/02/2006, 10:10
Μετά απ' όλα αυτά απλά να πώ ότι δεν έχουμε ιδέα για το τι μπορεί να κάνει ένα μηχανάκι και ένα SuperCar και μπερδεύουμε την βούρτσα με το άλλο....

Απλά να πω ότι σε δημόσιους δρόμους το λάθος του SuperCar ίσως διορθωθεί, το παραμικρό λάθος της μοτο (ακόμα και γλύστριμα λόγω ασφάλτου) ακυρώνει την προσπάθεια και μας στέλνει για βρούβες....

Εξάλλου είναι άκυρη κάθε σύγκριση μεταξύ 2 ανόμοιων οχημάτων...... Το κάθε ένα έχει την ομορφιά του και σου δίνει διαφορετικές συγκινήσεις.....

Ας μην είμαστε απόλυτα αρνητικοί με τα κουτιά. Το ότι μας κάνουν δύσκολη την ζωή στην πόλη δεν σημαίνει ότι απορρίπτονται εξ όλοκλήρου.

:smokin:

zachs
09/02/2006, 08:13
Στο ίδιο site υπάρχει η ίδια ακριβώς κόντρα στην ίδια πίστα,με Mosler MT 900.Δείτε με τι διαφορά χάνει η 999.Κι εγώ μηχανές γουστάρω ρε παίδες αλλά αναγνωρίζω ορισμένα πλεονεκτήματα στα τουτού.Πχ μπορώ να κατέβω τέρμα γκάζι Αθήνα?Δε νομίζω.Ο κάθε κύριος GALLARDO όμως μπορεί.Έτσι δεν είναι?

MIKE_16V
09/02/2006, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Μετά απ' όλα αυτά απλά να πώ ότι δεν έχουμε ιδέα για το τι μπορεί να κάνει ένα μηχανάκι και ένα SuperCar και μπερδεύουμε την βούρτσα με το άλλο....

Απλά να πω ότι σε δημόσιους δρόμους το λάθος του SuperCar ίσως διορθωθεί, το παραμικρό λάθος της μοτο (ακόμα και γλύστριμα λόγω ασφάλτου) ακυρώνει την προσπάθεια και μας στέλνει για βρούβες....

Εξάλλου είναι άκυρη κάθε σύγκριση μεταξύ 2 ανόμοιων οχημάτων...... Το κάθε ένα έχει την ομορφιά του και σου δίνει διαφορετικές συγκινήσεις.....

Ας μην είμαστε απόλυτα αρνητικοί με τα κουτιά. Το ότι μας κάνουν δύσκολη την ζωή στην πόλη δεν σημαίνει ότι απορρίπτονται εξ όλοκλήρου.

:smokin:


:a013:

Eτσι ακριβως, 2 διαφορετικοι κοσμοι.....με πολλες απολαυσεις και οι δυο:smokin:

Desmoquattro S4
09/02/2006, 11:25
Poly wraio videaki...
Mpravo ston odigo tis mixanis kai mpravo kai ston odigo tou "koutiou" opos to lete.
distixos eimai asxetos gia na pw ti itan pio eykolo alla me tin proti eykeria pou tha brw ena tetio "kouti" tha to balw se mia tetia pista kai meta tha eimai se thesi na to sigkrinw esto kai me tin mpourouxa ducati mou...
LoL...


36509

DUKASII
09/02/2006, 11:38
μιας και τις προαλες στο δρομο για κορινθο..και συγκεκριμενα στην αττικη οδο προσ ελευσινα..

πετυχα ενα M5 ΒΜW.

ειχε νομιζω και κατι αυτοκολητα απο περιοδικο.

αφου τον πλευρισα και τον κοιταξα ..καταλαβε οτι ηθελα να περασει η σχεση μας σε καινουρια επιπεδα ...:eek: :evil:

ανοιξαμε απο τα 140-150 χιλ....



και τον αφησα πισω καμια 100 μετρα -(με το ματι)μεχρι τα 240-245...οπου και κοβαμε γιατι πλησιαζαμε σε αλλα τουτου.
το M5 ξερω οτι εχει ηλεκτρονικο κοφτη στα 250χ.α.ω. οποτε και για παραπανω να ανοιγαμε δεν θα με εφτανε.


τωρα για LABORGINI δε ξερω...αλλα αν πετυχω καμια...ΜΑΛΛΟΝ δε θα εχω βενζινη για να κανω κοντρες....

MIKE_16V
09/02/2006, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
μιας και τις προαλες στο δρομο για κορινθο..και συγκεκριμενα στην αττικη οδο προσ ελευσινα..

πετυχα ενα M5 ΒΜW.

ειχε νομιζω και κατι αυτοκολητα απο περιοδικο.

αφου τον πλευρισα και τον κοιταξα ..καταλαβε οτι ηθελα να περασει η σχεση μας σε καινουρια επιπεδα ...:eek: :evil:

ανοιξαμε απο τα 140-150 χιλ....



και τον αφησα πισω καμια 100 μετρα -(με το ματι)μεχρι τα 240-245...οπου και κοβαμε γιατι πλησιαζαμε σε αλλα τουτου.
το M5 ξερω οτι εχει ηλεκτρονικο κοφτη στα 250χ.α.ω. οποτε και για παραπανω να ανοιγαμε δεν θα με εφτανε.

τωρα για LABORGINI δε ξερω...αλλα αν πετυχω καμια...ΜΑΛΛΟΝ δε θα εχω βενζινη για να κανω κοντρες....

Με μοναδικη διαφορα οτι αυτη στην Μ5, ειχανε αναψει τσιγαρο.... μπορει και κανα φαιο.... ακουγανε agilera τερμα και βλεπανε και το βιντεοκλιπ της
:lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :lol: :lol:

DUKASII
09/02/2006, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Με μοναδικη διαφορα οτι αυτη στην Μ5, ειχανε αναψει τσιγαρο.... μπορει και κανα φαιο.... ακουγανε agilera τερμα και βλεπανε και το βιντεοκλιπ της
:lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :lol: :lol:

ΔΕ μπορω να πω οτι καταλαβα τι εγραψες..

αλλα νταξει..:uplate: :hypnotize :look:

MIKE_16V
09/02/2006, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΔΕ μπορω να πω οτι καταλαβα τι εγραψες..

αλλα νταξει..:uplate: :hypnotize :look:


Παμε παλι, αυτοι που ηταν μεσα στην Μ5 ειχαν αναψει τα τσιγαρακια τους, ακουγαν την μουσικουλα τους και εβλεπαν το βιντεοκλιπ ταυτοχρονα......

τωρα νταξει:lol:

DUKASII
09/02/2006, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Παμε παλι, αυτοι που ηταν μεσα στην Μ5 ειχαν αναψει τα τσιγαρακια τους, ακουγαν την μουσικουλα τους και εβλεπαν το βιντεοκλιπ ταυτοχρονα......

τωρα νταξει:lol: NAI NAI..KAI ME MIA AKOMA ΔΙΑΦΟΡΑ..
οτι μεσα ηταν ενας μονο..

και οταν εγω τελικα ευτασα στο Βραχατι στο εξωχικο μου αναψα 2-3 απανωτα αν θυμαμαι και καλα..φαια οπως τα λες..

και ειμουν αραχτοσ μπροςτα στο τζακι μου..

αυτος περιμενε στην ουρα ...τη σειρα του για πληρωσει τα διοδια της ελευσινας.


και εγω μετα μουσικουλα ακουγα..μη σου πω οτι γα@!@α κιολας...:rotflmao: :rotflmao: :lol:

kachius
09/02/2006, 12:30
:rotflmao:

έγραψες....:rotflmao:

MIKE_16V
09/02/2006, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
NAI NAI..KAI ME MIA AKOMA ΔΙΑΦΟΡΑ..
οτι μεσα ηταν ενας μονο..

και οταν εγω τελικα ευτασα στο Βραχατι στο εξωχικο μου αναψα 2-3 απανωτα αν θυμαμαι και καλα..φαια οπως τα λες..

και ειμουν αραχτοσ μπροςτα στο τζακι μου..

αυτος περιμενε στην ουρα ...τη σειρα του για πληρωσει τα διοδια της ελευσινας.


και εγω μετα μουσικουλα ακουγα..μη σου πω οτι γα@!@α κιολας...:rotflmao: :rotflmao: :lol:

Πολυ γρηγοροι αυτοι οι δουκες ρε παιδι μου:lol: :lol: :lol:

DUKASII
09/02/2006, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Πολυ γρηγοροι αυτοι οι δουκες ρε παιδι μου:lol: :lol: :lol:
εχεις καμια αμφιβολια και εσυ μηπως????


























































υ.γ.: πλακα κανω μη ψαρωσεις και εσυ και μου αρχισεις τιποτα τσαμπουκαλιδικα..

MIKE_16V
09/02/2006, 13:02
Τι ειπες ρε :mad:

Γρηγορα στις διαμαχες, γ@μω τα κτμ σας:evil:


Σε εχω για πλακα ακους


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

γεια μας τρελε
:beer: :beer: :beer:

620
09/02/2006, 13:27
Duka o mike sovara ta leei ayta mhn se paraplanoun oi mpyres :evil:

MIKE_16V
09/02/2006, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Duka o mike sovara ta leei ayta mhn se paraplanoun oi mpyres :evil:

Τι πεταγεσε μωρη νοικοκυρα και συ....αντε φτιαξε κανα κεικ με το multimixer σου:smokin:

Akefalos
10/02/2006, 02:23
Ρε DUKAS λύσε μου την απορία!Το μηχανή έχεις?Το dukeII ή το Super Duke?

DUKASII
10/02/2006, 08:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akefalos
Ρε DUKAS λύσε μου την απορία!Το μηχανή έχεις?Το dukeII ή το Super Duke? ΝΑ ΧΩ ΤΟ DUKEII και να σας λεω εδω οτι πηγα μεχρι 240-245...

????:confused: :confused:

motoforever
10/02/2006, 08:45
Όσοι είδατε το video:... πάτε στο παράθυρο του Internet explorer Tools->Internet Options κάνουμε κλίκ στο κουμπί Settings και μετα View files ....στο παράθυρο που είμαστε ψάχνουμε ένα αρχείο *.wmv ώστε να αποθηκεύσουμε το videaki...

:wave2:

ktm640lc4
10/02/2006, 09:16
Kαλημερα.

Τελικα το super duke εχεις??????

Τι ρωταω τωρα??? 250 με το duke το 650 δεν γινεται.

:hypnotize :hypnotize :uplate:


Παντως οπως και να χει καλα του εκανες.
Με προσοχη παντα ομως φιλε μου.

ΚΤΜ ΡΟΥΛΣ!!!!!!!!!!!!

:wave2:

H.A.Balafoutre
10/02/2006, 15:35
Δεν περιγράφω άλλο.

Αυτή μου η εμπειρία ήταν και ο λόγος που μπήκα στο moto.gr, αφού έστειλα 2 mail σε kostalNL & tifoefs για πληροφορίες.

http://www.fazerclub.gr/forum1/viewtopic.php?t=898

Άντε να τους πετύχω και του χρόνου με 1000άρι.