PDA

View Full Version : Σακίδια για cbr954



AXL954
07/02/2006, 20:46
Χαιρετώ άπαντες.

Επειδή σκοπεύω το καλοκαίρι να κάνω ένα ταξίδι στην Κροατία με την μηχανή μου, θα ήθελα να ρωτήσω άν έχει κανείς κάτι υπ'όψιν σχετικά με πλαϊνές και πίσω βαλίτσες για την εν λόγω μηχανή.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

DimST
07/02/2006, 21:37
Πάς σε ένα μαγαζί με αξεσουάρ.
Ρωτάς για σαμάρια
Βεβαιώνεσαι για την ποιότητα ανάλογα με τις απαιτήσεις σου
Βλέπεις τα ανάλογα μοντέλα
Δοκιμάζεις αν σου κάνουν (αν βρίσκουν στην εξάτμιση κλπ)
Και αυτό είναι όλλο.

Απλά λόγο εξάτμισης με αισθητά μεγάλη κλήση προς τα πάνω ίσως δεν ταιριάζουν τα πάντα. Αν κατασταλάξεις κάπου, γράψε, θα βγώ και γώ στη γύρα μόλις ανοίξει ο καιρός:)


:beer:

AXL954
08/02/2006, 10:17
Επειδή όλοι έχουμε αισθανθεί ότι στην Ελλάδα μας τον πιάνουν χοντρά τον κώλο, λέτε να αξίζει να τα δοκιμάσω εδώ και να τα παραγγείλω από έξω? Οι τιμές που είδα είναι σαφώς πολύ καλύτερες αλλά δυστυχώς δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να κάνω αγορά μέσω διαδικτύου
:(

DimST
09/02/2006, 11:38
Προσωπικά τα περισσότερα ακριβά πράγματα που έχω αγοράσει και συσχετίζονται ή όχι με την μοτοσυκλέτα είναι απο το εξωτερικό.... και δεν έχω λίγα πράγματα.

Θα έλεγα προχώρισε άφοβα με την προϋπόθεση όμως πως ψωνίζεις απο γνωστό μαγαζί και εντός Ε.Ε.

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
09/02/2006, 12:22
ανακους 44 ν. φιλαδελφεια. ειναι μεχρη της 5 το απογευμα ανοιχτα. θα ζητησεις τον στελιο και θα του πεις οτι εισαι φιλος του γιωργου με το μπλε ζζρ 1100 και να σου κανει καλη τιμη γιατι θα τον μαστιγωσω.

AXL954
09/02/2006, 13:07
Σε ευχαριστώ "Γιαγιά Αρκούδα" που προσέχεις τα μικρά σου εγγονάκια.

:beer: