PDA

View Full Version : Κυριε Μ.



Boxer
09/02/2006, 12:59
Κυριε Μαλακα

Σε ενημερωνω οτι οταν προκειται να στριψεις δεξια σε λεωφορειοδρομο επιτρεπεται να μπεις 10-20 μετρα πιο νωρις και να μην στριβεις αερα πατερα ξαφνικα το τιμονι διοτι την επομενη φορα , μαλακα μου , δεν θα ειμαι εγω αλλα το λεωφορειο.

Τ'ακους παλιοπαπαραααααααααα:mad:

bartlal
09/02/2006, 13:18
:mad: :sad:


κουραγιο βρε συ. επαθες τιποτα? :confused:

BMW1150
09/02/2006, 13:29
ΥΠΟΜΟΝΗ ΦΙΛΕ...ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ !!!!!!!

Boxer
09/02/2006, 17:06
Οχι δεν επαθα τιποτα αλλα μου το εχουν κανει 3 φορες.

Κωλοασχετοι:mad:

bartlal
09/02/2006, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
Οχι δεν επαθα τιποτα αλλα μου το εχουν κανει 3 φορες.

Κωλοασχετοι:mad:

το ξερεις το ποιημα....προσοχη, προσοχη, προσοχη, και σε περιπτωση που ξεχαστεις 1 κλασμα: ΠΡΟΣΟΧΗΗΗ...:wave2:

gojakla
09/02/2006, 17:32
Ορμωμενος απο το avatar σου θα ελεγα το εξης (διασκευασμενο):

PIGS ON THE... ROAD!

:wave2: :beer: :beer: :wave2:

Boxer
09/02/2006, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από gojakla
Ορμωμενος απο το avatar σου θα ελεγα το εξης (διασκευασμενο):

PIGS ON THE... ROAD!

:wave2: :beer: :beer: :wave2:

Pigs on the street
Pigs on wheels
Pigs everywhere

:beer: :beer: :beer:

Akefalos
10/02/2006, 02:28
E καλά και συ ρε φίλε!Πρώτη φορά οδηγείς στην Ελλάδα?
Πρέπει να τα ψυλλιάζεσαι κάτι τέτοια!
Θέμα συνήθειας είναι.
Σιγά σιγά θα συνηθίσεις πριν φύγεις με τη μηχανή να κάνεις το σταυρό σου,μια προσευχούλα,να έχεις κάποιο φυλαχτό μαζί σου και οπωσδήποτε να περνάς πρώτα απο την εκκλησία της γειτονιάς,μπας και γλυτώσεις απο όλους αυτούς τους μ@λακες που μας έχουν βάλει στόχο....:sad: :sad:

H.A.Balafoutre
10/02/2006, 07:22
Εγώ χθές γλύτωσα το γόνατό μου από μια ηλίθια που άνοιξε την πόρτα χωρίς να κοιτάξει. Πάλι καλά που ήμουν λίγο πιο μακρια για να με κόψει.

Το ήφος της κλασσικό γυναίκας, τι κι αν γίναμε ρόμπα στην κοινωνία τι κι αν το ξέρει μόνον ο γείτονας, αδιάφορη ατάραχη και να μου λέει, "έ, αν σου έκοβα το γόνατο τότε το συζητούσαμε". Δεν το συνέχισα. Δεν υπήρχε λόγος.

ktm640lc4
10/02/2006, 09:43
Αν ηταν λεωφορειο θα το εβλεπε.

Ο ογκος μετραει παντα.

Ποσες φορες σας χωθηκε αμαξι η κατι μεγαλυτερο μονο και μονο λογω ογκου. Σου λεει θα σταματησει ο μηχανοβιος, που θα παει?

Θα νοικιασω ενα τριαξονικο που λεει ο λογος και θα κανω τα τρελλα χουνερια.
Να δουμε μετα ποιος θα γελαει τελευταιος.

ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ με τα αμαξια.

Krokodilos001
11/02/2006, 20:45
exo brethei se afti tin thesi....me triaksoniko....


:rotflmao:


karalei me kati tsoglanomakes....idietra stin ebriteri perioxi tis attikis

:lol:

Alx 84
12/02/2006, 01:06
Πές τα πές τα, αλλά δε θα σε ακούσει κανείς. ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zoropatra
19/02/2006, 22:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
Κυριε Μαλακα

Σε ενημερωνω οτι οταν προκειται να στριψεις δεξια σε λεωφορειοδρομο επιτρεπεται να μπεις 10-20 μετρα πιο νωρις και να μην στριβεις αερα πατερα ξαφνικα το τιμονι διοτι την επομενη φορα , μαλακα μου , δεν θα ειμαι εγω αλλα το λεωφορειο.

Τ'ακους παλιοπαπαραααααααααα:mad:

μπαααααα το λεωφορειο θα το δει ρε!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: εκτος και ειναι τοοοοοοσο πολυ μαλακας!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tropeas
20/02/2006, 07:04
Μα είναι διακοσμητικός στα κουτάκια ο δεξιός καθρέπτης...

Εδω 30 χλμ έξω απο την Αθήνα στην εθνική που λογικά τόσα χιλιόμετρα έπρεπε να βλέπουν ότι δεν τον έχουν ανοίξει, και πάλι δεν... :sick:

SF
20/02/2006, 08:43
Σε καμία περίπτωση δε θα δικαιολογήσω όλους όσους βρίζετε...

αλλά

μην ξεχνάτε ότι η όλη ιστορία με τους λ/δρομους είναι μια ακόμα κακοσχεδιασμένη και βιαστική 'λύση' στο κυκλοφοριακό που θέτει τις βάσεις για ατυχήματα.

(όπως και ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ άλλες ανάλογες περιπτώσεις!)

Πιο απλό παράδειγμα, για να γίνω κατανοητός, είναι οι περιπτώσεις όπου σε σχεδόν ίδια πλάτος δρόμου, οι ΤΡΕΙΣ λωρίδες (με διαγράμμιση κανονικά) γίνοται ΔΥΟ! (Π.χ. δελτα Φαλήρου προς Γλυφάδα, Ηλιουπόλεως κ.α.)

Εκεί, όταν συγκρούονται αυτοκίνητα είναι επειδή κανείς δεν προσέχει? ΟΧΙ.

:evil:

Κατά τη γνώμη μου, η πολύ συντηρητική οδήγηση είναι η λύση για όλα αυτά. Πολύ όμως!