PDA

View Full Version : ΘΑΝΑΣΗ ΜΟΥ!!!!!



rsp
09/02/2006, 17:36
Αγαπημενε μου Θαναση...!!! Και δημοσιως σε ευχαριστω που αλλαξαμε λαμπα στο ΚΤΜακι μου!! Ο Θεος να μου κοβει χρονια και να σου δινει ωρες, να ειναι παντα στρωτα τα μονοπατια σου. ολα καλα να σου μπουνε...Να μην ξεχασουνε να βγουνε...:blush:



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:



:wave2:

afrotwin
09/02/2006, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Αγαπημενε μου Θαναση...!!! Και δημοσιως σε ευχαριστω που αλλαξαμε λαμπα στο ΚΤΜακι μου!! Ο Θεος να μου κοβει χρονια και να σου δινει ωρες, να ειναι παντα στρωτα τα μονοπατια σου. ολα καλα να σου μπουνε...Να μην ξεχασουνε να βγουνε...:blush:



o filos mas ektos apo kalos plintirias (o nane kala pou mas pleni tis mixanes me tosi frontida)
mas alazi lampes
8a mas alaksi ke mpouzi min ton xeso:lol:
kani ke kalo masaz
ke to spodeotero kani ke kales ( afti i leksi pou arxizi me PI ke telioni se PES....):rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ela min pai o nousas sto kako....
PIROTIPES enoousa
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

rsp
09/02/2006, 18:17
Τι μαλακα....Σου ειπα ρε οτι δεν γραφεις τωρα τελευταια και μπηκες και "εγραψες".....:lol: :lol: :lol:































Θαναση μου, λεβεντη μου, καμαρι μου.....το ξερεις οτι δεν συμεροιζομαι τις αποψεις αυτου του ακαρδου κτηνους.....
Οχι μπουζι δεν σε βλεπω να αλλαζεις, ουτε αερα στα λαστιχα....:wave2:

afrotwin
09/02/2006, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Τι μαλακα....Σου ειπα ρε οτι δεν γραφεις τωρα τελευταια και μπηκες και "εγραψες".....:lol: :lol: :lol:

Θαναση μου, λεβεντη μου, καμαρι μου.....το ξερεις οτι δεν συμεροιζομαι τις αποψεις αυτου του ακαρδου κτηνους.....
Οχι μπουζι δεν σε βλεπω να αλλαζεις, ουτε αερα στα λαστιχα....:wave2:

alazete ke o aeras sta lastixa?
para gerasa re pousti mou...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

min stenaxoriese prosopikos ksero to koumpi tou
:rotflmao: :rotflmao:
ola 8a ta alaksi san kalo pedi:lol: :lol:

Alx 84
10/02/2006, 01:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin

PIROTIPES enoousa
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Nefeli
10/02/2006, 08:14
ΘΑΝΑΣΗ ΜΟΥ

Αν μια υποψία που κάπου έχει ειπωθεί ότι δηλαδή έχεις βάλει κοριτσάκια με την στολή που σου έχω σχεδιάσει να πλένουν και δεν μου έχεις βγάλει τα αντίστοιχα ποσοστά …………………

Απλά την πάτησες ………………..

Αλλιώς μπορείς να πεις


Ευτυχώς η Παναγιά με βοήθησε.
:beer: :beer: :beer:

rsp
10/02/2006, 12:21
Δεν απανταει ομως και φοβαμαι μηπως τον παρα κουρασα χτες....Λετε.....:confused: :lol:





Ειναι και καποιας ηλικιας, και τον ακουγα να ξεφυσαει αλλα τοσο πια.....:lol: :rotflmao:

Θαναση μου??????????Λεβεντη μου????????
:wave2: