PDA

View Full Version : για oldman...



nikos force
09/02/2006, 22:53
επειδη εχω παρατηρησει οτι εχεις ενα θεμα με τα μαικο ,δες αυτο


36621

tools
09/02/2006, 23:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
επειδη εχω παρατηρησει οτι εχεις ενα θεμα με τα μαικο ,δες αυτο

δεν νομιζω οτι το θεμα του αφορα τα maico αυτης της χρονολογιας:winka:

βεβαια δεν φανταζομαι να τον χαλαγε κ ενα τετοιο...

δεν ετρεχε ο μπουστας καποια στιγμη μ'ενα τετοιο?

nikos force
09/02/2006, 23:24
ναι ,πριν απο αρκετα χρονια με κατι τετοιο ετρεχε...αλλα αυτο που λες...ενα μηχανακι που τα 80 αλογα τα εχει με το καλημερα δεν ειναι λιγο

ΓκαζοφωνιΞ
09/02/2006, 23:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
ναι ,πριν απο αρκετα χρονια με κατι τετοιο ετρεχε...αλλα αυτο που λες...ενα μηχανακι που τα 80 αλογα τα εχει με το καλημερα δεν ειναι λιγο


Διχρονο 500 δεν ειναι???

tools
10/02/2006, 01:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
ναι ,πριν απο αρκετα χρονια με κατι τετοιο ετρεχε...αλλα αυτο που λες...ενα μηχανακι που τα 80 αλογα τα εχει με το καλημερα δεν ειναι λιγο

δεν ειπα πουθενα οτι ειναι λιγο βρε αδερφε!!!

απλα νομιζω οτι οταν ο oldman αναφερεται στα maico εννοει τα 70φευγα 80ελα μοντελα(δεν ξερω μην ηταν κ πιο παλια,μη λεω μαλ@κιες...)

ας τα πει μονος του,τι θελω κ μπλεκομαι ανθρωπος με 0.29 posts per day να απανταω εδω!

:wave2:



(νομιζω οτι αυτο ειναι μεγαλυτερο απο 500 παντως,κατι για 700 ειχα ακουσει αλλα ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ)

DUKASII
10/02/2006, 08:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από tool
δεν ειπα πουθενα οτι ειναι λιγο βρε αδερφε!!!

απλα νομιζω οτι οταν ο oldman αναφερεται στα maico εννοει τα 70φευγα 80ελα μοντελα(δεν ξερω μην ηταν κ πιο παλια,μη λεω μαλ@κιες...)

ας τα πει μονος του,τι θελω κ μπλεκομαι ανθρωπος με 0.29 posts per day να απανταω εδω!

:wave2:



(νομιζω οτι αυτο ειναι μεγαλυτερο απο 500 παντως,κατι για 700 ειχα ακουσει αλλα ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ)

630 !! διχρονο..και απλα δεν ετρεξε ποτε..γιατι απλα δε βρηκανε τροπο να το οδηγησουνε.

ηταν να τρεξει ο Μπουστας..αλλα τελικα ετρεξε με ενα crf εκεινη τη χρονια.

nikos force
10/02/2006, 10:01
το συγκεκριμενο 683 χονδρικα 700cc.χωρις να ειμαι 100%σιγουρος,ο μπουστας ετρεξε με ενα τετοιο και μετα εκανε στροφη στα ιταλικα .ΤΜ. και τα crf ηρθαν μετα

OldMan
10/02/2006, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
επειδη εχω παρατηρησει οτι εχεις ενα θεμα με τα μαικο

:lol: :rotflmao: :lol:

Νίκο μου, δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ "θέμα" με τα Maico !!

(Ότι και αν είχα, έχει λήξει εδώ και πολύ καιρό...)

Το τελευταίο Maico που είχα ήταν ένα 490 CR του '89 (είχε βγάλει παραγωγή ξανά μόνο για Αυστραλία και είχα τσιμήσει ένα...) με καμιά 65αριά παλιομοδίτικα δίχρονα άλογα, το οποίο και έδωσα μέσα σε 1 μήνα γιατί μου είχαν κοντύνει στα μανίκια όλα τα πουκάμισα!!!:lol:

Έχω και ένα 360 στο γκαράζ (κάπως "καννιβαλισμένο"...) που το κρατάω για τους πιτσιρικάδες μου (κάτι σαν "κριτήριο" του στυλ: "Αν το βγάλεις βόλτα και γυρίσεις χωρίς να ασπρίσουν τα μαλλιά σου, είσαι ικανός να δέσεις κόμπο ότι κυλάει, πλέει ή πετάει πάνω στον πλανήτη...")

:wave2: :beer: :wave2:

DUKASII
10/02/2006, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
το συγκεκριμενο 683 χονδρικα 700cc.χωρις να ειμαι 100%σιγουρος,ο μπουστας ετρεξε με ενα τετοιο και μετα εκανε στροφη στα ιταλικα .ΤΜ. και τα crf ηρθαν μετα με το μαικο δεν ετρεξε ποτε.
εκεινη τη χρονια ετρεξε με το crf...Και την επομενη ετρεξε με το τμ.

ΓκαζοφωνιΞ
10/02/2006, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:lol: :rotflmao: :lol:

Νίκο μου, δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ "θέμα" με τα Maico !!

(Ότι και αν είχα, έχει λήξει εδώ και πολύ καιρό...)

Το τελευταίο Maico που είχα ήταν ένα 490 CR του '89 (είχε βγάλει παραγωγή ξανά μόνο για Αυστραλία και είχα τσιμήσει ένα...) με καμιά 65αριά παλιομοδίτικα δίχρονα άλογα, το οποίο και έδωσα μέσα σε 1 μήνα γιατί μου είχαν κοντύνει στα μανίκια όλα τα πουκάμισα!!!:lol:

Έχω και ένα 360 στο γκαράζ (κάπως "καννιβαλισμένο"...) που το κρατάω για τους πιτσιρικάδες μου (κάτι σαν "κριτήριο" του στυλ: "Αν το βγάλεις βόλτα και γυρίσεις χωρίς να ασπρίσουν τα μαλλιά σου, είσαι ικανός να δέσεις κόμπο ότι κυλάει, πλέει ή πετάει πάνω στον πλανήτη...")

:wave2: :beer: :wave2:


Ρε oldman για δωσε καμμια πληροφορια για το μηχανακι σου...Ειλικρινα δεν το ξερω...
Ποσα αλογα εχει περιπου...
Ανταλλακτικα...???
Ποτε θα το οδηγησω...????:D


Πως μπορω να το βρω????

OldMan
10/02/2006, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓκαζοφωνιΞ
Ποσα αλογα εχει περιπου...
Καμιά 50αριά θα τα έχει - δεν θα τα έχει ??
:confused: :confused: :confused:



Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓκαζοφωνιΞ
Ανταλλακτικα...???
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:



Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓκαζοφωνιΞ
Ποτε θα το οδηγησω...????:
:a21: :a029: :a5:

stefanos
10/02/2006, 14:32
Πολύ καλή ιδέα......

:beer:

OldMan
10/02/2006, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Πολύ καλή ιδέα......
:beer:

Ποιο πράγμα, ρε Πατέρα ???

(Μην με τρομάζεις τώρα....)

:confused: :confused: :confused:

stefanos
10/02/2006, 14:50
Να κάνω το πιτσιρικά να τρομάξει με τα μηχανάκια.:rotflmao: