PDA

View Full Version : Πρωτο μπλοκο με "μαιμου" πινακιδα



MIKE_16V
10/02/2006, 10:07
Ναι χτες το απογευμα οπως γυριζα απο δουλεια, στην κηφησιας, ερχονται δυο ζηταδες και μου λενε κανε δεξια.....
Η πινακιδα μου ειναι μαιμου μιας και το ταψι ειναι σπιτι.
Λοιπον, ποιος ηταν τελικα ο λογος που με σταματησαν και η πρωτη ερωτηση του τσαιου....γιατι φορας κουκουλα????

Κουκουλα??? :hypnotize μπλαλακλαβα του λεω λεγετε και ειναι για το κρυο.

Μετα απο ψαξιμο σε τσεπες, σελακι και τα λοιπα, μου λεει ο δευτερος.. την καινουργια πινακιδα την εχεις παρει?
ναι του λεω!

Και μενει εκει, δεν μου ειπε τιποτα αλλο....
:smokin:

Οταν του ειπα οτι η καινουργια καλυπτει και τα φλας, τι μου προτεινε ο φιλος....να την διπλωσω λιγο στις ακρες και να την βαλω:lol: :lol:

Κληση οχι δεν μου εδωσαν:smokin: φυσικα φοραγα τα παντα κρανος και λοιπα.

Αυτα...

Για πεστε εχει φαει κανεις κληση με μαιμου πινακιδα??

ktm640lc4
10/02/2006, 10:34
Οχι και ουτε προκειται να εισαι σιγουρος.

Καταλαβαινουν ακομα και αυτοι οτι εχει γινει μαλακια με τις πινακιδες και δεν μιλανε.

Μονο αν πεσεις σε κανα ημιβλακα (παπατσακαλος):lol: :rotflmao:

tools
10/02/2006, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Ναι χτες το απογευμα οπως γυριζα απο δουλεια, στην κηφησιας, ερχονται δυο ζηταδες και μου λενε κανε δεξια.....
Η πινακιδα μου ειναι μαιμου μιας και το ταψι ειναι σπιτι.
Λοιπον, ποιος ηταν τελικα ο λογος που με σταματησαν και η πρωτη ερωτηση του τσαιου....γιατι φορας κουκουλα????

Κουκουλα??? :hypnotize μπλαλακλαβα του λεω λεγετε και ειναι για το κρυο.

Μετα απο ψαξιμο σε τσεπες, σελακι και τα λοιπα, μου λεει ο δευτερος.. την καινουργια πινακιδα την εχεις παρει?
ναι του λεω!

Και μενει εκει, δεν μου ειπε τιποτα αλλο....
:smokin:

Οταν του ειπα οτι η καινουργια καλυπτει και τα φλας, τι μου προτεινε ο φιλος....να την διπλωσω λιγο στις ακρες και να την βαλω:lol: :lol:

Κληση οχι δεν μου εδωσαν:smokin: φυσικα φοραγα τα παντα κρανος και λοιπα.

Αυτα...

Για πεστε εχει φαει κανεις κληση με μαιμου πινακιδα??


εγω δεν καταλαβα,
τελικα ο λογος που σε σταματησαν ηταν η μπαλακλαβα κ μετα ειδαν την πινακιδα;πως την ειδαν μεσα απ’το κρανος την μπαλακλαβα;

zoropatra
10/02/2006, 23:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από tool
εγω δεν καταλαβα,
τελικα ο λογος που σε σταματησαν ηταν η μπαλακλαβα κ μετα ειδαν την πινακιδα;πως την ειδαν μεσα απ’το κρανος την μπαλακλαβα;



μηπως δεν εσθανεσαι καλα?μηπως εχεις κατι?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zoropatra
10/02/2006, 23:39
εμενα παντως με εχουν σταματησει γιατι ειχα την πινακιδα στην ουρα....αλλα δεν μου εκοψαν ροζ χαρτακι:winka: :winka: :winka: :wave2: :wave2: :wave2:

tools
11/02/2006, 18:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
μηπως δεν εσθανεσαι καλα?μηπως εχεις κατι?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

βασικα αισθανομαι λιγο ματιασμενος:winka: -μαλλον απ'την τρπλη φωτογραφια:rotflmao:

αλλα ακομα δεν καταλαβα τι παιχτηκε με το μπλοκο...:ZZZ:

oulas
12/02/2006, 03:55
Οχι και ουτε προκειται να εισαι σιγουρος.


Για να σε σταματηση μπατσος που να ειναι κουτακιας και τοτε να δουμε κατανοηση...

ruyjin
13/02/2006, 10:56
βασικα αν ηταν κουτακια μπατσος μαλλον δε θα γλιτωνες

απ την αλλη ηταν ζηταδες και δε ξερουν τι ειναι η μπαλακλαβα? :uplate:

τι να πεις............

MIKE_16V
13/02/2006, 11:01
Για την μπαλακλαβα με σταματησαν αρχικα, και με εψαξαν.

Αν ηταν κουτακιδες δεν ξερω τι θα εκαναν και γι'αυτο ρωταω αν σας εχει τυχει?

Οπως και να εχει η ατακα του ζητα" αμα την διπλωσεις στις ακρες μπαινει" για την καινουργια πινακιδα....ηταν ολα τα λεφτα:lol: :lol:

kachius
13/02/2006, 11:31
Η καινούργια πινακίδα είναι κάτι σε μεγαλύτερο μέγεθος
από φτύαρι που είδα το πρωί σε ένα παπί ; :uplate: :eyepop:

Αυτή έβγαινε πιο έξω και απ'το τιμόνι :lol:

Υποτίθεται ότι πρέπει να τις αλλάξουμε;

Τι λίγο στις άκρες σου είπε ο ζητάς;
Στα 4 πρέπει να τη διπλώσεις και πάλι ζήτημα αν μπαίνει

Konti
13/02/2006, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από kachius
Η καινούργια πινακίδα είναι κάτι σε μεγαλύτερο μέγεθος
από φτύαρι που είδα το πρωί σε ένα παπί ; :uplate: :eyepop:

Αυτή έβγαινε πιο έξω και απ'το τιμόνι :lol:

Υποτίθεται ότι πρέπει να τις αλλάξουμε;

Τι λίγο στις άκρες σου είπε ο ζητάς;
Στα 4 πρέπει να τη διπλώσεις και πάλι ζήτημα αν μπαίνει

ΑΣΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΗΝΕΣ-ΑΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΟΣ ΤΟΣΟΥΣ :sad: :sad: ) Ε! ΤΗΝ ΜΕΤΡΗΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΑΝ ΜΙΑ ΚΟΛΛΑ Α4.

ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΡΙΖΕΙ:mad: :mad: ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΠΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!

ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΑΡΙΘΜΟ! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ!

ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΙΣ ΜΙΚΡΙΝΟΥΝ, ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΑ:a015: :a015:

ktm640lc4
13/02/2006, 13:50
Και κουτακιας να ειναι ο μπατσος θα δειξει κατανοηση.

Φτανει να ειναι ανθρωπος, πρωτα. και οχι ΖΩΟΝ.

Αυτα.

Smith
25/02/2006, 04:34
ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΙΣ ΜΙΚΡΙΝΟΥΝ, ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΑ:a015: :a015: [/B][/QUOTE]


Tις μικρύναν τελικά...δήλωσε άπώλεια κτλ και βγάλε άλλη αμα θες...
ή το καλοκαιράκι ψήνεις και στα κάρβουνα....:wave2: :wave2: :wave2:

pipis
03/03/2006, 12:32
Εμένα προσωπικά με έχουν γράψει με το ΧR για πινακίδα τοποθετημένη σε μη ορατό σημείο 33 ευρω. Και μάλιστα ο Ζητάς μου κάνει που είναι η πινακίδα?? Του λέω πίσω και σκύβει για να την δει και έκανε πως τον έπιασε λουμπάγκο επειδή έσκυψε... Και κάνει με ενα στυλακι στον άλλον... ΡΕ Γιώργο με έπιασε η μέση για να την δω γράψε τον σε παρακαλώ... Ο ΥΠΕΡΜ@Λ@Κ@Σ τον πέντε ηπείρων!!!!! Και ένα φίλο μου με παπάκι τον έγραψαν για μαϊμού πινακίδα πάλι 33 ευρω.

super_toto
07/03/2006, 13:27
Καλά φίλε κουφάθικα με αυτό που έγραψες. Σε σταμάτησαν γιατι νόμιζαν ότι η μπαλακλαβα ήταν κουκούλα????
Αν είναι δυνατόν. Μα καλά από τι εκπαίδεση περνάνε οι ζητάδες? Ή μήπως έψαχναν για τρομοκράτες και τους κινησες την περιέργεια? Τι άλλο θα ακούσουμε.
Πάντως οφέιλω να πώ ότι οι ζητάδες είναι γενικά πιο ξηγημένοι από τους κουτάκιδες σπανίως θα σε γράψουν αν δεν έχεις κάνει χοντρή μ..... η αν δεν έχεις το μηχανάκι σου επικίνδυνα πειραγμένο

kostom
07/03/2006, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
βασικα αν ηταν κουτακια μπατσος μαλλον δε θα γλιτωνες

απ την αλλη ηταν ζηταδες και δε ξερουν τι ειναι η μπαλακλαβα? :uplate:

τι να πεις............

Μπορεί να μή ήταν τις ομάδας Ζ και να είναι απλοί της τροχαίας
:hypnotize :hypnotize