PDA

View Full Version : Super εκδρομη



illuminatios
30/03/2004, 14:59
Παλιανθρωποι οργανωνουμε super εκδρομη το σουκου 3-4/4 στο περιστερι!ξεκιναμε γυρω στις 8 το πρωι απο wild thing με προορισμο το Χαιδαρι! εκει θα φαμε και θα διανυκτερευσουμε! Την επομενη μερα ξεκιναμε με χαλαρους ρυθμους για Περιστερι.Καφε φαι στην πλατεια και κατα το μεσημερακι επιστροφη πριν μας πιασει η νυχτα!
Δηλωστε συμετοχες τωρα!

CHRISTINE
30/03/2004, 15:02
.....οχιιιι ρε γμτ!!!! :mad:

...δουλευωωωω!!!! :(



:look: :hypnotize :rotflmao: :dizzy:




(τι κανεις παλιανθρωπε??? ολα ο.κ???)

DUKASII
30/03/2004, 15:05
MPAS EXEIS MPERDEPSEI TH ..RIGANH...ME TIPOTA ALO..???:confused:

:smokin: :smokin:

nimbus
30/03/2004, 15:10
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

niko13g
30/03/2004, 15:12
Ναι ρε τρελέ !! :hypnotize :hypnotize
Αυτό είναι ! και ειδικά με την καινούρια σου τιμονα θα γουστάρεις την διαδρομή ….
:smokin: :smokin: :smokin:

Julius
30/03/2004, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Παλιανθρωποι οργανωνουμε super εκδρομη το σουκου 3-4/4 στο περιστερι!ξεκιναμε γυρω στις 8 το πρωι απο wild thing με προορισμο το Χαιδαρι! εκει θα φαμε και θα διανυκτερευσουμε! Την επομενη μερα ξεκιναμε με χαλαρους ρυθμους για Περιστερι.Καφε φαι στην πλατεια και κατα το μεσημερακι επιστροφη πριν μας πιασει η νυχτα!
Δηλωστε συμετοχες τωρα!

re illu eipame to palio montelo alla oxi kai etsi re file..........


ela pare to gillera na kaneis kanena taksidaki kai ase to paliofazer gia thn athina. :evil:

cityfly
30/03/2004, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Παλιανθρωποι οργανωνουμε super εκδρομη το σουκου 3-4/4 στο περιστερι!ξεκιναμε γυρω στις 8 το πρωι απο wild thing με προορισμο το Χαιδαρι! εκει θα φαμε και θα διανυκτερευσουμε! Την επομενη μερα ξεκιναμε με χαλαρους ρυθμους για Περιστερι.Καφε φαι στην πλατεια και κατα το μεσημερακι επιστροφη πριν μας πιασει η νυχτα!
Δηλωστε συμετοχες τωρα!


ναι αλλά ... θα προλάβουμε να φτάσουμε Χαϊδάρι ή θα μας ποιάσει η νύχτα

Nefeli
30/03/2004, 15:44
Να ρωτήσω???????????????




Μπορούμε το πρωί της Κυριακής πριν την επιστροφή για Περιστέρι

Να περάσουμε από το παζάρι στου Σκαραμαγκά και για μερικά ούρα εκεί πιο πέρα κάτω από την καμινάδα της ΔΕΗ???????????????????????????????????????


:sun: :lol: :rotflmao:

illuminatios
30/03/2004, 15:51
Γεια σας ρε παλιανθρωποι και παλιανθρωπισες με τα γουστα σας!
:p

almalibera
30/03/2004, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Παλιανθρωποι οργανωνουμε super εκδρομη το σουκου 3-4/4 στο περιστερι!ξεκιναμε γυρω στις 8 το πρωι απο wild thing με προορισμο το Χαιδαρι! εκει θα φαμε και θα διανυκτερευσουμε! Την επομενη μερα ξεκιναμε με χαλαρους ρυθμους για Περιστερι.Καφε φαι στην πλατεια και κατα το μεσημερακι επιστροφη πριν μας πιασει η νυχτα!
Δηλωστε συμετοχες τωρα!


ΜΕΣΑ!!!!

ΜΕΣΑ!!!!!!

ΜΕΣΑ!!!!!!!


:lol:

Nefeli
30/03/2004, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
Να ρωτήσω???????????????




Μπορούμε το πρωί της Κυριακής πριν την επιστροφή για Περιστέρι

Να περάσουμε από το παζάρι στου Σκαραμαγκά και για μερικά ούρα εκεί πιο πέρα κάτω από την καμινάδα της ΔΕΗ???????????????????????????????????????


:sun: :lol: :rotflmao:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΔΙΟΡΘΩΣΗ


ΤΑ ΟΥΡΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΥΖΑ


ΠΕΘΑΝΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ






:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Julius
30/03/2004, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
Να ρωτήσω???????????????




Μπορούμε το πρωί της Κυριακής πριν την επιστροφή για Περιστέρι

Να περάσουμε από το παζάρι στου Σκαραμαγκά και για μερικά ούρα εκεί πιο πέρα κάτω από την καμινάδα της ΔΕΗ???????????????????????????????????????


:sun: :lol: :rotflmao:

LEO KAI EGO!!!!!!

skeftika oti tha exei kanena mikroviologiko ekei alla meta leo kyriakatika!!!! mpaaaaa kati allo symvenei

periklisk
30/03/2004, 16:20
Εγώ δεν έρχομαι!!!!!!


Είναι πολύ μακριά!!!!!!


:lol: :lol: :lol:

Ωραίος!!!!

NLS
30/03/2004, 16:26
!!!!!!!!!!!

κατουριώσουν την ώρα που έγραφες;

illuminatios
30/03/2004, 16:49
Νεφελαρα.... πολυ γαμω τους προορισμους για απογευματινα ουζακια η ΔΕΗ!
Σωστη!!!!Θα ετοιμασω το αντιστοιχο post
σωστη η κυρια παλιανθρωπισα...

DEMINIO
30/03/2004, 20:47
Στο Χαϊδάρι πού θα μείνουμε;;;:look:

Παίζει καβάτζα, ή θα νοικιάσουμε;;:eyepop:

illuminatios
31/03/2004, 12:21
Αγαπητε παλιανθρωπε Deminio χαιρομαι πολυ που εθεσες αυτην την ερωτηση! Ετσι μου δεινεις την ευκαιρια να ανακοινωσω οτι ....... μετα απο σκληρες διαπραγματευσεις μας παραχωρηθηκε ο προαυλιακος χωρος του ΨΝΑ Δαφνιου για να στησουμε σκηνες!!!! Γκαζονακι κι ετσι! Ασε που οποιος ειναι λοου μπατζετ βγαινει στα φαναρια για ψιλα!
Αντε παλι!

almalibera
31/03/2004, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Αγαπητε παλιανθρωπε Deminio χαιρομαι πολυ που εθεσες αυτην την ερωτηση! Ετσι μου δεινεις την ευκαιρια να ανακοινωσω οτι ....... μετα απο σκληρες διαπραγματευσεις μας παραχωρηθηκε ο προαυλιακος χωρος του ΨΝΑ Δαφνιου για να στησουμε σκηνες!!!! Γκαζονακι κι ετσι! Ασε που οποιος ειναι λοου μπατζετ βγαινει στα φαναρια για ψιλα!
Αντε παλι!

Αν και πρεπει να κουραστηκες για αυτην σου την διαπραγμάτευση τα καταφερες μια χαρα!!:)

Η πρότασή σου λεει......:beer:

Ραντεβου λοιπον....

Nefeli
31/03/2004, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Αγαπητε παλιανθρωπε Deminio χαιρομαι πολυ που εθεσες αυτην την ερωτηση! Ετσι μου δεινεις την ευκαιρια να ανακοινωσω οτι ....... μετα απο σκληρες διαπραγματευσεις μας παραχωρηθηκε ο προαυλιακος χωρος του ΨΝΑ Δαφνιου για να στησουμε σκηνες!!!! Γκαζονακι κι ετσι! Ασε που οποιος ειναι λοου μπατζετ βγαινει στα φαναρια για ψιλα!
Αντε παλι!


Πεφωτισμένε illu τι μας φταινε οι άνθρωποι εκεί μέσα………………………

Εγώ προσωπικά δεν μπορώ αποκλείεται μπορεί να μου αρέσει και να μείνω εκεί
Και θα μπαίνετε στον κόπο να μου φέρνεται τσιγάρα.
:wave2:

Μικρή Λουλού
31/03/2004, 12:58
KATALABA...............Ο ΙLLU ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕ...:smokin: :smokin:

almalibera
31/03/2004, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
Πεφωτισμένε illu τι μας φταινε οι άνθρωποι εκεί μέσα………………………

Εγώ προσωπικά δεν μπορώ αποκλείεται μπορεί να μου αρέσει και να μείνω εκεί
Και θα μπαίνετε στον κόπο να μου φέρνεται τσιγάρα.
:wave2:


και σοκολατες!!!!!!! Μην ανησυχείς καθόλου!!!!!

:beer: