PDA

View Full Version : Aγορα μοτο



jennik
12/02/2006, 01:39
Παιδια ειμαι στο ψαξιμο για καινουργια μοτο. Ειχα το TDM900 το οποιο ευχαριστηθηκα αρκετα λογο της ευχρηστιας του. Μονο σε βολτες με πιο γρηγορους μου φανηκε λιγο.
Anyway, τωρα σκεφτομαι να μεταπηδησω σε αλλη κατηγορια. Εχω καταληξει στο VFR800 v-tec. Eχω ακουσει μονο καλα λογια, η δυναμη του μου φτανει (δε θελω ss), και την βλεπω καλη για γρηγορες βολτες. Και πανω απ'ολα ειναι πανεμορφη!
Ψαχνομαι για μεταχειρησμενο αλλα ιδιως εδω στο ηρακλειο που ειμαι δεν υπαρχει τιποτα. Και σας ερωτω γιατι αφου ειναι καλη μηχανη δεν ειναι εμπορικη?
Συντομα θα ανεβω αθηνα για ψαξιμο αλλα απ'οτι εχω κοιταξει δεν παιζουν και πολλα.
Εσεις απο Χανια και ρεθυμνο αν ξερετε η εχετε κατι πειτε μου να ερθω.
Thanks!

tassos73
12/02/2006, 18:59
Καλησπέρα από την κέρκυρα.
Εγώ σπούδασα στην κρήτη την οποία γύρισα όλη με ένα VFR400!
Τώρα έχω ένα TDM 900.
Το μηχανάκι που αναφέρεις είναι καταπληκτικό σε όλα:p
Αν έχεις την οικονομική δυνατότητα, καλορίζικο και καλοτάξιδο.

nassosxlvbros
12/02/2006, 22:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από jennik
Παιδια ειμαι στο ψαξιμο για καινουργια μοτο. Ειχα το TDM900 το οποιο ευχαριστηθηκα αρκετα λογο της ευχρηστιας του. Μονο σε βολτες με πιο γρηγορους μου φανηκε λιγο.
Anyway, τωρα σκεφτομαι να μεταπηδησω σε αλλη κατηγορια. Εχω καταληξει στο VFR800 v-tec. Eχω ακουσει μονο καλα λογια, η δυναμη του μου φτανει (δε θελω ss), και την βλεπω καλη για γρηγορες βολτες. Και πανω απ'ολα ειναι πανεμορφη!
Ψαχνομαι για μεταχειρησμενο αλλα ιδιως εδω στο ηρακλειο που ειμαι δεν υπαρχει τιποτα. Και σας ερωτω γιατι αφου ειναι καλη μηχανη δεν ειναι εμπορικη?
Συντομα θα ανεβω αθηνα για ψαξιμο αλλα απ'οτι εχω κοιταξει δεν παιζουν και πολλα.
Εσεις απο Χανια και ρεθυμνο αν ξερετε η εχετε κατι πειτε μου να ερθω.
Thanks!

συνηθως αυτοι που τα παιρνουν τα "παντρευονται":ξερουν γιατι το πηραν και κατασταλαζουν στο χαρακτηρα της μοτο αυτης και το λουκ της,και δεν την αλλαζουν ευκολα...ειναι και σκυλι αξιοπιστιας οποτε ενα ακομα +...
Εμπορικη δεν υπηρξε ποτε διοτι ηταν πανακριβη....αν βρεις καμια, κοιτας για πτωσεις και περιεργα βαψιματα και αγοραζεις με κλειστα ματια.....:beer:

zolotas
12/02/2006, 22:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από jennik

. Εχω καταληξει στο VFR800 v-tec. Eχω ακουσει μονο καλα λογια, . Και σας ερωτω γιατι αφου ειναι καλη μηχανη δεν ειναι εμπορικη?
Thanks!
δυστυχως η τιμη του ειναι για λιγους........



ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ
δες τις πωλησεις........... ολοι προτιμουν τα ss ,on-ff που οι τιμες τους καινουριες ειναι πιο χαμηλες .......και λιγοι δινουν πανω απο 12000Ε για αγορα μοτο καινουριας συμφωνα με τα ελληνικα δεδομενα.Δυσκολοι καιροι και λογικο.....ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΤΟ ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ

πολλοι λενε ...καλη, χρυση αλλα 13000Ε δεν δινω.......και αν συνυπολογισεις τα after market.......παει στα 15000 και βαλε.


ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΤΟ VFR.......
....." σιγα μην ταξιδευω με την μηχανη ,με βροχες,κρυα,ζεστες.....εχω και το αμαξακι.......οποτε παιρνω μια μεχρι 6000,πουλαω και μουρη.....και αν χρειαστει ταξιδι ,το κανει και αυτο" " με 13000 αγοραζω το ταδε αυτοκινητο"..........για μενα αυτοι ειναι ασχετοι και επειδη εχουν και μερικα φραγκα αποφασισαν να παρουν και μια μηχανη και δυστυχως νομιζω οτι υπαρχουν πολλοι τετοιοι..............

....υπαρχει και ενα ποσοστο ........¨"αν δεν εχει 170 ιππους τι να το κανω?"........"με τοσα λεφτα εχω μαντρα με αλογα"

jennik
13/02/2006, 02:21
Και για μενα ειναι ακριβη γι αυτο ψαχνω για μεταχειρησμενο, αλλα προτιμω να ζοριστω και να παρω αυτο που γουσταρω παρα να παρω κατι αλλο και να σκεφτομαι ολη την ωρα γιατι να μην ειχα παρει την αλλη..
Anyway, θα ξερω τις επομενες μερες. Wish me luck!

dirtbird
13/02/2006, 05:46
Το VFR είναι πολύ καλή μηχανή.
Ο μόνος προβληματισμός είναι ότι σε παραπλήσια χρήματα βρίσκεις και Blackbird που είναι ακόμα πιο αξιόπιστο και σημαντικά πιο εύκολο σε θέματα σέρβις (αν και τα διαστήματα είναι παρομοίως μεγάλα).
Από άποψη ιπποδύναμης δεν νομίζω ότι το VFR έχει σημαντική διαφορά από το TDM.
Aπό την άλλη είσαι συνηδητοποιημένος και λες ότι δεν χρειάζεσαι παραπάνω και τα λιγότερα κυβικά-ιπποδύναμη σίγουρα το κάνουν πιο εύκολο στην πόλη.

Σε ανοιχτό δρόμο όμως οι διαφορές είναι μεγάλες.....

dirtbird
13/02/2006, 05:49
Α, και στο τελευταίο ΜΟΤΟ, κάπου πήρε το μάτι μου προσφορά για καινούργιο Blackbird γύρω στα 13 χιλιάρικα (νομίζω όμως ότι παίζει προσφορά και για το VFR).

makis206
13/02/2006, 07:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από jennik
Anyway, τωρα σκεφτομαι να μεταπηδησω σε αλλη κατηγορια. Εχω καταληξει στο VFR800 v-tec. Eχω ακουσει μονο καλα λογια, η δυναμη του μου φτανει (δε θελω ss), και την βλεπω καλη για γρηγορες βολτες. Και πανω απ'ολα ειναι πανεμορφη!
Ψαχνομαι για μεταχειρησμενο αλλα ιδιως εδω στο ηρακλειο που ειμαι δεν υπαρχει τιποτα. Συντομα θα ανεβω αθηνα για ψαξιμο αλλα απ'οτι εχω κοιταξει δεν παιζουν και πολλα.
Εσεις απο Χανια και ρεθυμνο αν ξερετε η εχετε κατι πειτε μου να ερθω.

Νίκο καλωσόρισες στο φόρουμ!:beer:

Σου γράφω από Χανιά για να σ'ενημερώσω οτι έχω παρατηρήσει στον αντιπρόσωπο της Yamaha εδώ στα Χανιά οτι πουλάει εδώ και κάμποσο καιρό ένα μεταχειρισμένο κόκκινο VFR800 σε πολύ καλή κατάσταση, τουλάχιστον όπως δείχνει στη βιτρίνα.

Σκέψου οτι αν έχεις ακόμα το TDM θα έχεις τη δυνατότητα και για εύκολη ανταλλαγή!:winka:

Τα τηλέφωνα του αντιπροσώπου στα Χανιά για περισσότερες πληροφορίες είναι τα 28210-71001 και 28210-95917 (Φραντζεσκάκης Γεώργιος).

Καλή αγορά σου εύχομαι !
:beer: :beer: :beer:

hornet
13/02/2006, 08:19
Μια παρατηρηση :
Το tdm 900 υπολειπεται σε ιπποδυναμη

vfr800vtec 110 hp/218 kila
tdm900 85hp/190 κιλα

Τελικη vfr 240+
τελικη tdm 210+

ευχομαι να βρεις το ταιρι σου και να ερθεις στην οικογενεια !!

ruyjin
13/02/2006, 09:31
φιλε αν το αποφασισεις καλως να μας ερθεις στην παρεα μας

το εχω ξαναπει, ψαξε για μεταχειρισμενη
ειναι ολες με λιγα χλμ και συνηθως σε αψογη κατασταση μιας και οι αγοραστες VFR δεν ειναι καγκουρες και δε τα σκιζουν
εχουν κανει συνηδειτοποιημενη αγορα

πριν τις γιορτες οδηγησα ενα XX
σε σχεση με το VFR που εχω δε με ενθουσιασε περισσοτερο
θα μου πεις υποκειμενικο ειναι αυτο, και θα εχεις και δικιο

εγω παντως ειμαι ευτυχης κατοχος VFR :D

καλες αγορες οτι κι αν ειναι :wave2:

ruyjin
13/02/2006, 09:35
παρε και ενδεικτικη αγγελια απο χρυση ευκαιρια για να καταλαβεις τι εννοω

HONDA VFR 800 V-tech, μοντ. 4/'02, 13.500 χλμ., σε γκαράζ, δυνατότητα χρηματοδότησης, τιμή 7.500 ευρώ

και φυσικα ξερεις πως καινουργιο εχει 13600 €


εγω το πηρα το δικο μου 9000€ με 2000χλμ


φιλικα
:wave2:

jennik
13/02/2006, 22:42
Εδω ειμαι παλι!
Φιλε Μακις206 ευχαριστω πολυ, θα παρω την yamaha να μαθω πληροφοριες!
Το ΧΧ το εχω κανει βολτα και ειναι καλη αλλα δεν μου εκανε το κλικ... Δυστυχως η ευτυχως εχω καταληξει.. VFR.
To θεμα τωρα ειναι αλλο. οταν ψαξω αθηνα, πως θα ξερω οτι αυτο θα δω εχει οντως τα χιλιομετρα που γραφει? και γενικως πως μπορω να τσεκαρω το μηχανακι (μηχανακι? ντροπη! μοτοσυκλετα!) αν ειναι ατρακαριστο και σε καλη κατασταση?
Εσεις οι VFRηδες αλλα και μη, οτι ξερεται για VFR που πωλουντε και ειναι σε καλη κατασταση πειτε μου!
Περιμενω...

zolotas
13/02/2006, 23:02
.....ενας εμπειρος μηχανικος πρεπει να το κοιταξει....αν εχεις αμφιβολιες.
και φυσικα να το κανει και μια βολτα........

jennik
13/02/2006, 23:19
Φιλε zolota ειμαι σιγουρος οτι ολα θα ειναι πολυ εμφανισιμα, φυσικα για να πουληθουν. Μηχανικο ομως πως θα βρω? να παω σε καποιο συνεργειο και να ρωτησω αν μπορουν να δουν καποιο μηχανακι? (αντε παλι με το μηχανακι.. μοτοσυκλετα λεμε!) επι πληρωμη βεβαια.
Και απευθυνομαι στους VFRηδες παλι, ο μηχανικος που εχετε που φυσικα ειναι και γνωστης της μηχανης, (μηχανη... αυτο τουλαχιστον ακουγεται καλυτερα) θα μπορουσε να το κανει αυτο? Αν ναι, πειτε μου αριθμο να παρω να κανονισω.

jennik
14/02/2006, 21:53
Φιλε makis206 πηρα την yamaha σημερα αλλα το VFR που εχουν ειναι το 1000 οποτε δε με βλεπω βολτα στα Χανια..
Ευχαριστω πολυ παντως!
Που ξερεις μπορει να ερθω μια και καλη με το καινουργιο οχημα...!
Τα λεμε!

zolotas
14/02/2006, 22:47
jennik εισαι δυσκολη περιπτωση.........αν ημουν στη θεση σου.....

θα προσπαθουσα να κανω κονε με καποια μελη του φορουμ για ν α μην παω ξεκαρφωτος........

η να σου σηστησουν καποιον τεχνικο ........

στην δικια μου περιπτωση ....το ειδα μεν ......αλλα ειχα και 2 φιλους μηχανικους ......που το ειδαν.

jennik
14/02/2006, 22:55
Ζolota μαλλον πεμπτη θα ειμαι αθηνα για ψαξιμο. Δε μπορω να περιμενω αλλο!
Μαλακια μου που αργησα να ρωτησω εδω..
Η καλυτερη λυση θα ηταν βρω καποιον μηχανικο των Honda που θα ξερουν και VFR. Ειδωμεν...

zolotas
14/02/2006, 23:04
,.....και πριν την καπαρωσεις να ελενξεις αριθμο πλαισιου.....και να πας σε αντιπροσωπεια honda για να σου βγαλει στον υπολογιστη τι μοντελο ειναι........ΠΡΟΣΕΧΕ

εγω πηγα στην agio motors που εχω και γνωστο ,αλλα και να μην εχεις δεν τρεχει τιποτα .......αν θελεις στειλε σε π.μ. τον αριθμο πλαισιου να παω να κοιταξω εγω .....

jennik
15/02/2006, 00:03
Ευχαριστω πολυ ρε Γιωργο, αν χρειαστει θα σου στειλω.
Ελπιζω να μην ειμαι τοσο γκαντεμης!

idi
15/02/2006, 00:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
δυστυχως η τιμη του ειναι για λιγους........



ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ
δες τις πωλησεις........... ολοι προτιμουν τα ss ,on-ff που οι τιμες τους καινουριες ειναι πιο χαμηλες .......και λιγοι δινουν πανω απο 12000Ε για αγορα μοτο καινουριας συμφωνα με τα ελληνικα δεδομενα.Δυσκολοι καιροι και λογικο.....ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΤΟ ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ

πολλοι λενε ...καλη, χρυση αλλα 13000Ε δεν δινω.......και αν συνυπολογισεις τα after market.......παει στα 15000 και βαλε.


ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΤΟ VFR.......
....." σιγα μην ταξιδευω με την μηχανη ,με βροχες,κρυα,ζεστες.....εχω και το αμαξακι.......οποτε παιρνω μια μεχρι 6000,πουλαω και μουρη.....και αν χρειαστει ταξιδι ,το κανει και αυτο" " με 13000 αγοραζω το ταδε αυτοκινητο"..........για μενα αυτοι ειναι ασχετοι και επειδη εχουν και μερικα φραγκα αποφασισαν να παρουν και μια μηχανη και δυστυχως νομιζω οτι υπαρχουν πολλοι τετοιοι..............

....υπαρχει και ενα ποσοστο ........¨"αν δεν εχει 170 ιππους τι να το κανω?"........"με τοσα λεφτα εχω μαντρα με αλογα"

υπαρχουν και μερικοι που εχουν γυμνο και ταξιδευουν με ολους τους καιρους, και αλλαζουν 2 φορες το χρονο λαστιχα απο τα πολλα χλμ...

makis206
15/02/2006, 07:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από jennik
Φιλε makis206 πηρα την yamaha σημερα αλλα το VFR που εχουν ειναι το 1000 οποτε δε με βλεπω βολτα στα Χανια..


Δεν το ήξερα ρε σόρρυ!:beer:

Σου είπε τιμή για το 1000;

Άντε με το καλό να βρείς αυτό ακριβώς που ψάχνεις να βρεθούμε για καφεδάκι να μου το δείξεις κι απο κοντά.


:beer: :beer: :beer:

MOZART
15/02/2006, 12:11
Eiναι τελικα να σου κανει κλικ.Εχω οδηγησει ενα vfr και μαλιστα ειχα και την δυνατοτητα ανταλαγης με το 636.Ολα αρχισαν απο τα παραπονα της συνοδηγου.
Οταν ανεβαινα στο 636 ομως και σκυλιαζε τρελαινομουν.
Ειναι απολυτα ταξιδιαρικο μηχανακι και δεν μοιαζει με πλοιο αλλα με ss.Ειναι για παπουδες με νοσταλγια στα νιατα τους

:lol:

ruyjin
15/02/2006, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από MOZART
Ειναι για παπουδες με νοσταλγια στα νιατα τους


:a36:

:smokin:

MOZART
15/02/2006, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
:a36:

:smokin:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a55:

zolotas
15/02/2006, 20:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από MOZART
Ειναι για παπουδες με νοσταλγια στα νιατα τους

:lol:

ειμαστε παππουδες και οδηγαμε και μηχανη...........

εσυ οταν γινεις παππους ........για κανα τρακτερ σε κοβω ........γιατι με το 636 θα θες μπαστουνακι απο το πολυ το σκυψιμο:lol: :a024: :a024: :a024:

MOZART
16/02/2006, 08:10
καλα οταν πηγα για πρωτη φορα βολτα με το 636 δεν μπορουσα να περπατησω ουτε με μπαστουνι.Τωρα βεβαια εχω συνηθισει.
Αντε παπου ποτε θα την παρεις:wave2:

jennik
17/02/2006, 15:52
Καλοριζικο! Καλοταξιδο!
Λοιπον περιμενω τις ευχες σας!
Απο σημερα πλεον ειμαι κατοχος ενος VFR800!
Χθες ηρθα αθηνα και μετα απο πολυ ψαξιμο την βρηκα!
Ρε παιδια δεν εβρισκα τιποτα! 20 ερωτησεις εκανα 1 ειχε μονο!
Και πιστευω οτι αυτο που βρηκα ειναι μακραν καλυτερη ευκαιρια
απο τις αλλες.
Μοντελο 2005 (ταξινομηση '04), 14000 Km, ABS, δωρο συναγερμος META,
και 2 χρονια εγγυηση! Τιμη 9000! Οταν μοντελα '02 '03 χωρις ABS
τα εβρισκα απο αυτην την τιμη και πανω.
Την μηχανη την οδηγησα και ειναι αστερι!
Λοιπον VFRηδες, εχετε αλλον εναν στην παρεα σας!
(οι φωτο ειναι απο κινητο, δε θελω σχολια, καλυτερες απο κρητη)


37656

jennik
17/02/2006, 15:56
Παρτε κι αυτην...
Μπορει να μην φαινεται αλλα μεσα απο το κρανος υπαρχει ενα χαμογελο...


37658

kachius
17/02/2006, 15:58
Καλορίζικη και καλοτάξιδι η κούκλα :wave2:

MOZART
17/02/2006, 16:17
KAI Απο κινητο κουκλα ειναι.Καλοριζικη και παντα ορθια.Πιστευω οτι την πηρες σε παρα πολυ καλη τιμη.Ανεβηκες αποφασισμενος παντως:wave2: :wave2:

makis206
17/02/2006, 19:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από jennik
Παρτε κι αυτην...
Μπορει να μην φαινεται αλλα μεσα απο το κρανος υπαρχει ενα χαμογελο...

Αυτό που πήρες είναι χιλιόμετρα ομορφότερο απο αυτό που σου πρότεινα εγώ !

Κουκλάρα είναι και φτού της να μην την ματιάσω !

Καλορίζικη και καλοτάξιδη να είναι, κι αυτό το χαμόγελο που κρύβεται μέσα στο κράνος σου να σε συντροφεύει πάντα !

:beer: :beer: :beer:

zolotas
17/02/2006, 21:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από jennik
Καλοριζικο! Καλοταξιδο!
Λοιπον περιμενω τις ευχες σας!
Απο σημερα πλεον ειμαι κατοχος ενος VFR800!
Χθες ηρθα αθηνα και μετα απο πολυ ψαξιμο την βρηκα!
Ρε παιδια δεν εβρισκα τιποτα! 20 ερωτησεις εκανα 1 ειχε μονο!
Και πιστευω οτι αυτο που βρηκα ειναι μακραν καλυτερη ευκαιρια
απο τις αλλες.
Μοντελο 2005 (ταξινομηση '04), 14000 Km, ABS, δωρο συναγερμος META,
και 2 χρονια εγγυηση! Τιμη 9000! Οταν μοντελα '02 '03 χωρις ABS
τα εβρισκα απο αυτην την τιμη και πανω.
Την μηχανη την οδηγησα και ειναι αστερι!
Λοιπον VFRηδες, εχετε αλλον εναν στην παρεα σας!
(οι φωτο ειναι απο κινητο, δε θελω σχολια, καλυτερες απο κρητη)

να ενα καλο ποστ.........καλοταξιδη ,.....πολυ καλη τιμη

ειδες τι κανει το φορουμ?? μπηκες ,ρωτησες,εμαθες......την πηρες.

Κ ΕΡ Α Σ Μ Α.........ΘΕΛΟΥΜΕ.........


α ναι ........και καλο ξηλωμα για εξοπλισμο τωρα:a01: ,εχει μπολικα καλουδια να βαλεις επανω..

οσο για τον αριθμο πλαισιου που λεγαμε αν θες στειλτο σε π.μ.

να κανω εναν ελεγχο αν εχεις αμφιβολιες και αν δεν το ελενξες.:wave2:

jennik
17/02/2006, 23:20
Ευχαριστω πολυ παιδια!
Και τωρα βολτες...
Κι οσο γι αυτα τα καλουδια.. οταν την πρωτοπηρα με περασε
ενα το ιδιο με κατι ωραιες ανθρακονηματινες εξατμισεις και
εναν γαματο ηχο... λες και το εκανε επιτηδες! Κι εγω τωρα προσπαθω να βγαλω αυτες τις κολασμενες σκεψεις
απο το μυαλουδακι μου γιατι δε με παιρνει για αλλα εξοδα...
Αλλα ξερω οτι την φωτια την εβαλε ο τυπος, και τωρα σιγοκαιει.. Αχ τι μου εκανες...
Anyway, zolota σου εστειλα πμ. οποτε εχεις χρονο και μπορεις το ρωτας. Ευχαριστω...

zolotas
18/02/2006, 00:17
......θα στην πω τωρα........ασε τις εξατμισεις για μετα

κανονισε καλλυμα ρεζερβουαρ με tank-bag.......καπου 200 αν θυμαμαι.


για αρχη αυτο ......λαστιχα θελουν αλλαγη??? .......λογικα ναι ε???

και ασημι ζαντουλα?? εισαι κορυφη και ωραιος.......παρε και μια παλια μου φωτο να ζηλεψεις:a8: ......για το ξηλωμα που λεγαμε


37674

nassosxlvbros
18/02/2006, 10:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από jennik
Καλοριζικο! Καλοταξιδο!
Λοιπον περιμενω τις ευχες σας!
Απο σημερα πλεον ειμαι κατοχος ενος VFR800!
Χθες ηρθα αθηνα και μετα απο πολυ ψαξιμο την βρηκα!
Ρε παιδια δεν εβρισκα τιποτα! 20 ερωτησεις εκανα 1 ειχε μονο!
Και πιστευω οτι αυτο που βρηκα ειναι μακραν καλυτερη ευκαιρια
απο τις αλλες.
Μοντελο 2005 (ταξινομηση '04), 14000 Km, ABS, δωρο συναγερμος META,
και 2 χρονια εγγυηση! Τιμη 9000! Οταν μοντελα '02 '03 χωρις ABS
τα εβρισκα απο αυτην την τιμη και πανω.
Την μηχανη την οδηγησα και ειναι αστερι!
Λοιπον VFRηδες, εχετε αλλον εναν στην παρεα σας!
(οι φωτο ειναι απο κινητο, δε θελω σχολια, καλυτερες απο κρητη)

Kαλοριζικη,καλοταξιδη να'χεις υγεια να το χαρεις!!! κουκλαρα αδερφε!:) και σε πολυ καλη τιμη! καλως ηρθες στα ΗONDA:beer:

lopi
18/02/2006, 11:25
xaxa .....polla kai or8ia xiliometra:beer:


37680

makaronachis
18/02/2006, 21:29
Καλορίζικη και καλοτάξιδη.Πολύ όμορφη μηχανή!