PDA

View Full Version : Θέλω να ευχαριστήσω τον dirtymoto...



McGyver
17/02/2006, 09:47
Ο οποίος εκτός από την τέλεια δουλειά που έκανε χθες στην αλλαγή των αλυσιδογράναζων και των τακακίων της μικρής...

...εγγυήθηκε τη μη βροχόπτωση σήμερα, χορεύοντας πρωί πρωί το χορό του ήλιου!!!

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Η μικρή κι εγώ σε ευχαριστούμε πολύ Θανάση μας!!!

:kaiser: :kaiser: :kaiser: :kaiser: :kaiser:

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

:wave2:

adam_tsouk
17/02/2006, 09:55
μμμ...

σιγά...

και άλλους μας έφτυσε...

:mad: :rolleyes: :mad: :rolleyes:


:lol: :lol:

Λεωνίδας
17/02/2006, 09:58
Μάλλον ασχολείται μόνο με σοβαρές μηχανές (Χόνδα)

McGyver
17/02/2006, 09:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
και άλλους μας έφτυσε...

Για να σε καθαρίσει ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

McGyver
17/02/2006, 09:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Μάλλον ασχολείται μόνο με σοβαρές μηχανές (Χόνδα)

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

adam_tsouk
17/02/2006, 10:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Μάλλον ασχολείται μόνο με σοβαρές μηχανές (Χόνδα)


μηχανές;


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

McGyver
17/02/2006, 10:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
μηχανές;

Μηχανή έχω...

...με μοτέρ από παπί βέβαια, αλλά αυτό ΔΕΝ έχει σημασία!

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Cpt. Haddock
17/02/2006, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Μηχανή έχω...

...με μοτέρ από παπί βέβαια, αλλά αυτό ΔΕΝ έχει σημασία!

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Υπάρχει δικύλινδρο παπί;






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

latris mixanis
17/02/2006, 10:12
Eγώ καλύτερα να ζητήσω συγνώμη από τον dirty που ακόμη πηγαίνω...:blush:

:beer:



:lol:

makis206
17/02/2006, 10:15
Εγώ να παρακαλέσω τον Ντέρτυ ν'ανοίξει κανένα υποκατάστημα στα Χανιά γιατί τα χεράκια μου μαρτυράνε κάθε που χρειάζεται καλωπισμό η Κυρία και οι πλυντηριάδες εδώ χέσε ψηλά κι αγνάντευε...:lol:

:beer: :beer: :beer:

$py
17/02/2006, 10:19
Ego tin efaga tin psixala mou to proi, isa isa na mou kanei m$#ni ti mhxani :mad:

Pote tha aksiotho na ti pao ston Tanasi den ksero...

bartlal
17/02/2006, 10:34
εγω παλι θα ηθελα να ευχαριστησω τον πατερα μου, την μητερα μου, τις γιαγιαδες και τους παππουδες μου, τη θεια Λελα, το θειο Μιμη, τον θειο Αντωνη, την θεια Ελενη, τον γειτονα και παιδικο φιλο Νικο, την πρωην μου Λιανα, τις νοσοκομες και μαιες που βοηθησαν κατα τον τοκετο της μανας μου προκειμενου να γνωρισω αυτον τον υπεροχο κοσμο. ακομα, θα ηθελα να ευχαριστησω... :ZZZ:



:lol: :lol: :lol:

sniper
17/02/2006, 10:50
Εγώ τον ύψιστο που μου δίνει δύναμη..... :D

KaTaNaS
17/02/2006, 11:02
εγώ θα'θελα να ευχαριστήσω την κατασκευάστρια εταιρεία του καθημερινού μου ασταμάτητου δονητή!







την ΚΤΜ :smokin: :rotflmao:








μιλάμε της ΗΔΟΝΗΣ έτσιιιιιιιι;


:rotflmao: :lol:




γειά σας παιδάκια! :wave2:

GST
17/02/2006, 11:04
εγω σας χεζω ολους .....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

































ελα ρε ..μη βαρατε μια πλακα εκανα:dizzy: :lol: :D

Λεωνίδας
17/02/2006, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Εγώ να παρακαλέσω τον Ντέρτυ ν'ανοίξει κανένα υποκατάστημα στα Χανιά γιατί τα χεράκια μου μαρτυράνε κάθε που χρειάζεται καλωπισμό η Κυρία και οι πλυντηριάδες εδώ χέσε ψηλά κι αγνάντευε...:lol:

:beer: :beer: :beer:

Επ πατριώτη :beer:

koutroulis
17/02/2006, 11:08
oute sta oscar tosa euxaristo



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
17/02/2006, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Επ πατριώτη :beer:

Και συναγωνιστή !

:beer: :beer: :beer:

620
17/02/2006, 11:20
Εγω θα ηθελα να ευχαριστησω ολα τα τευχη του playboy που μου κανουν παρεα οταν ειμαι στην τουαλετα,επισης θα ηθελα να ευχαριστησω το παπι μου που εχουμε περασει πολλες ωρες να σερνομαστε στην ασφαλτο διπλα διπλα,τον χαρο που αν και τον εχω δει πολλες φορες απλα με χαιρεταει και φευγει,την λ.βουλιαγμενης που τις ωρες καταστηματων ειναι τιγκα στα πιπινια,τα παιδια του moto που οταν με ειδαν στα floka και τους ειπα οτι ειμαι ο 620 δεν με πλακωσανε στις μαπες:look: ,το dewars,
τον σταυρακα με το r1 που καθε φορα που εχουμε παει βολτα με περιμενει και δεν διακτινιζεται,το start trek γιατι εμαθα την λεξη "διακτινισμος",ευχαριστω επισης μια κοπελα στην δουλεια μου η οποια καθε φορα που την βλεπω χαζευω και χανω την μπαλα η πεφτω στα σκαλια,το περιστερι που εχεσε την σελα ενος καραγκιοζη στην πολυκατοικια,την πολυκατοικια που αντεξε στον σεισμο του 99,το 99 γιατι το 2000 ηταν σκατα,το 2000 γιατι το 2001 ηταν χειροτερο,τα ducati γιατι οτι και να λενε οι αλλοι εγω τα αγαπαω,ευχαριστω το θεο που δεν ριχνει κεραυνο να με καψει,τα TLR1000 που καθε φορα βλεπω 1 στο δρομο γουσταρω να τα χαζευω και ας ειναι sutzuki,τα v2 γενικα γιατι καλο το γκαζι αλλα καλυτερη η ροπη και ο ηχος,τις μπυρες του καλοκαιριου,τα φραπογαλα και τελος τις καλες στιγμες τις ζωης.

tifoefs
17/02/2006, 12:17
Εγω ευχαριστω τον bartlal που προεδρευει στο RCT και εδωσε την ευκαιρια να γινει το ΑΡΨΑΜ ... αλλοιως θα ειμασταν ανεργοι !

:a23: :a23: :a23: :beer: :beer:

:rotflmao: :rotflmao:

Επισης και τον ντερτυ γιατι δεν ακουσα την συμβουλη του να κατεβασω τη μηχανη της ΑΤ στο πατωμα περσυ το καλοκαιρι !

Αν τοχα κανει δε θα γνωριζα εκεινη τη θεα στην Ευβοια και δε θα μ' επιανε μανια να ερθω παλι Ελλαδα φετος !!

:a23: :a23: :beer: :beer:

bartlal
17/02/2006, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Αν τοχα κανει δε θα γνωριζα εκεινη τη θεα στην Ευβοια και δε θα μ' επιανε μανια να ερθω παλι Ελλαδα φετος !!

:a23: :a23: :beer: :beer:

επισης, μπορει να μην χρειαζοταν να οργωνεις την Πατρα για να βαλεις λαδια στο αδειο μοτερ! :evil: :evil: :smokin:

MIKE_16V
17/02/2006, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Εγω θα ηθελα να ευχαριστησω ολα τα τευχη του playboy που μου κανουν παρεα οταν ειμαι στην τουαλετα,επισης θα ηθελα να ευχαριστησω το παπι μου που εχουμε περασει πολλες ωρες να σερνομαστε στην ασφαλτο διπλα διπλα,τον χαρο που αν και τον εχω δει πολλες φορες απλα με χαιρεταει και φευγει,την λ.βουλιαγμενης που τις ωρες καταστηματων ειναι τιγκα στα πιπινια,τα παιδια του moto που οταν με ειδαν στα floka και τους ειπα οτι ειμαι ο 620 δεν με πλακωσανε στις μαπες:look: ,το dewars,
τον σταυρακα με το r1 που καθε φορα που εχουμε παει βολτα με περιμενει και δεν διακτινιζεται,το start trek γιατι εμαθα την λεξη "διακτινισμος",ευχαριστω επισης μια κοπελα στην δουλεια μου η οποια καθε φορα που την βλεπω χαζευω και χανω την μπαλα η πεφτω στα σκαλια,το περιστερι που εχεσε την σελα ενος καραγκιοζη στην πολυκατοικια,την πολυκατοικια που αντεξε στον σεισμο του 99,το 99 γιατι το 2000 ηταν σκατα,το 2000 γιατι το 2001 ηταν χειροτερο,τα ducati γιατι οτι και να λενε οι αλλοι εγω τα αγαπαω,ευχαριστω το θεο που δεν ριχνει κεραυνο να με καψει,τα TLR1000 που καθε φορα βλεπω 1 στο δρομο γουσταρω να τα χαζευω και ας ειναι sutzuki,τα v2 γενικα γιατι καλο το γκαζι αλλα καλυτερη η ροπη και ο ηχος,τις μπυρες του καλοκαιριου,τα φραπογαλα και τελος τις καλες στιγμες τις ζωης.


Γεια σου ρε τρελε 620:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:



ΥΓ. Εμενα γιατι δεν με ευχαριστεις που "τρυπαω" καθε φορα που σε πετυχαινω στον δρομο:lol:

Μικρή Λουλού
17/02/2006, 13:21
(κι ολα αυτα με 10 ευρουλακια...
δλδ,αν του δινα κοσαρ' τι θα ελεγε..??) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
17/02/2006, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
(κι ολα αυτα με 10 ευρουλακια...
δλδ,αν του δινα κοσαρ' τι θα ελεγε..??) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


θα άλαζε το άβαταρ και θα έβαζε το άλλο με την πεοληχεία :rotflmao: :lol:

OldMan
17/02/2006, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
με την πεοληχεία :rotflmao: :lol:

Πεολειχία Νίκοοοο...


Να το κάνεις ξέρεις, να το γράφεις δεν ξέρεις ???

:wave2: :lol: :wave2:

sniper
17/02/2006, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Πεολειχία Νίκοοοο...


Να το κάνεις ξέρεις, να το γράφεις δεν ξέρεις ???

:wave2: :lol: :wave2:

επίτηδες το έγραψα για να με διορθώσουν οι ειδικοί :D

adam_tsouk
17/02/2006, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan

Να το κάνεις ξέρεις, να το γράφεις δεν ξέρεις ???


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
17/02/2006, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
επισης, μπορει να μην χρειαζοταν να οργωνεις την Πατρα για να βαλεις λαδια στο αδειο μοτερ! :evil: :evil: :smokin:

Αν δεν στολεγα οτι η Αφρικα που και που θελει λαδια θα εψαχνες και συ για λαδαδικο με κολλημενα πιστονια !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
17/02/2006, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Αν δεν στολεγα οτι η Αφρικα που και που θελει λαδια θα εψαχνες και συ για λαδαδικο με κολλημενα πιστονια !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

δεν ειχε αναψει ακομα το λαμπακι ρε συ! :winka:

:lol: :lol: :lol:

Tropeas
17/02/2006, 19:21
Εμένα κάποτε μου είχε δώσει ακάλυπτη 3μηνη εγγύηση ηλιοφάνειας... :lol: :rotflmao: :bawl: