PDA

View Full Version : VSTROM club logo



integrale
19/02/2006, 13:17
Tι θα λέγατε να παραγγέλναμε κάπου το logo του Vstrom hellas να μας το φτιάχνανε πάνινο,ώστε να μπορεί να ραφτεί και επίσης αυτοκόλλητο να το κολλούσαμε στην μηχανή ώστε να αναγνωριζόμαστε στο δρομο?:winka: :winka:

maverick26
19/02/2006, 14:41
έλα στην λέσχη να πάρεις αυτοκόλητο.:beer:

www.vstrom.gr

argy_kap
19/02/2006, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από maverick26
έλα στην λέσχη να πάρεις αυτοκόλητο.:beer:

www.vstrom.gr

Ας μην επαναλάβω οτι........

ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΑΘΗΝΑ!

ΜΧΜ!
:beer: :beer:

integrale
20/02/2006, 01:31
Κατα πρώτον δεν έχω καταλάβει πια είναι η διεύθυνση της λέσχης(μήπως η καφετέρια όπου συχνάζετε στο Αιγάλεω?),κατα δεύτερον συμφωνώ απόλυτα με τον argy_kap,την λέσχη δεν την λέμε club athens αλλά vstrom hellas,άσχετα αν εγώ μένω πλέον αθήνα!Και στην Ιταλία που σχεδιάζουμε να πάμε γουστάρω να έχουμε όλοι το ελληνικό logo μας κολλημένο!(Μου έστειλαν mail από Ιταλία ότι γουστάρουν το logo μας και θα ήθελαν να τους πάμε ένα και αυτοί να μας δώσουν δικό τους):beer: :beer:

Suner
20/02/2006, 06:42
Paidia, to logo tou www.vstrom.gr den exei shmadi apo A8hna epano.:nono:
to koita3a kala,ekana psifiakh analysh ths eikonas k den exei pou8ena krymenh epano th le3h 'A8hna'.
kalo mou fenetai emena pantos.
Tora an den symfoneite genikotera se alla 8emata me ta paidia apo to vstrom club tote afto einai allo 8ema:uplate:

tespa an apofasistei kati sto 8ema logotypou enhmeroste giati nomizo endiaferetai o ply8hsmos mas!:smokin:

laters

maverick26
20/02/2006, 16:05
καλησπέρα,

1.Η επωνυμία της λέσχης είναι VSTROM HELLAS CLUB
2. Η διεύθυνση της λέσχης είναι στο καφέ
"Πλέριο" Αγ. Σπυρίδωνος 50 Αιγάλεω στις 20:00 κάθε τετάρτη μαζευόμαστε.

άρα δεν είμαστε μόνο ΑΘΗΝΑ που έχεις κολλήσει .
υπάρχουν μέλη απο Κρήτη ,απο Θεσσαλονίκη,απο Χίο ενδεικτικά .
άρα ΑΠΟ ΌΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.
και αν σε πειράζει που η λέσχη είναι σε καφέ θα κανονίσουμε η επομενη συγκέντρωση να γίνει στο HILTON HOTEL.

:beer:

maverick26
20/02/2006, 16:24
Καλησπέρα και πάλι,

Ως προς την <<Ελληνικότητα >> τής Λέσχης που τόσο σε απασχολεί.
Στο λογότυπο της επίσημης ιστιοσελίδας της Λεσχης www.vstrom.gr θα δεις (εκτος και αν δεν θέλεις να δείς για δικούς σου λόγους) ότι το HELLAS CLUB είναι με μεγάλα γράμματα πάνω απο το vstrom και ότι στο λογότυπο(και αυτοκόλητο) είναι μια μεγάλη ΕΛΛΗΝΙΚΗ σημαία .
Βάση των παραπάνω δεν έχουν βάση τα επιχειρήματα σου για ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ CLUB .Η λέσχη δεν έχει κλείσει ΄ΠΟΤΕ την πόρτα σε κανένα κάτοχο vstrom 650 or 1000 cc και πιστεύω ότι έχεις προσωπικό πρόβλημα γιάτι αν περάσεις απο ένα καφέ και δείς 30-40 VSTROM και σου αρέσει η μηχανή η συγκεκριμένη θα σταματήσεις να πείς ενα γειά και δεν θα χαρακτηρίσεις καφέ κτλ.
και δεν είμαστε οι HELL ANGELS για να τρομάξεις ,ειμαστε μια παρέα που αγαπάμε την μοτοσυκλέτα μας και τον μοτοσυκλετισμό.

www.vstrom.gr
katsavidakias
dl 1000 blue
απλό μέλος του VSTOM HELLAS CLUB

Bil
20/02/2006, 18:15
:lol: :lol:
Μήπως να βάλουμε ΚΑΙ ραφτά ΚΑΙ αυτοκόλλητα ΚΑΙ Σημαίες πάνω μας για να αναγνωριζόμαστε ;;:lol: :lol:
Μα, συγνώμη ....

ΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ, για να "αναγνωριζόμαστε" στον δρόμο ;
Μέλη μυστικής οργάνωσης ; Ή επειδή και καλά εγώ θα δώ έναν τύπο τυλιγμένο με σημαία V-Strom αυτό τον κάνει και αξιόλογο άνθρωπο για να αφιερώσω παραπάνω από ένα κλάσμα δευτερολέπτου που θα αναβοσβήσω τα φώτα στον δρόμο.

Ετσι λοιπόν
α) Στον δρόμο αναβοσβήνουμε τα φώτα σε όλους,που είναι το αντίστοιχο του "Σε βλέπω, ξέρω τι τραβάς, σε χαιρετώ και αν μπορώ και σε δώ να έχεις πρόβλημα θα σταματήσω να σε βοηθήσω γιατί το ίδιο εύκολα μπορώ να βρεθώ στη θέση σου"

β) Δεν χρειαζόμαστε "αναγνώριση". Και έτσι καλά είμαστε. Τι νόημα έχει να αναγνωριζόμαστε ; Θα κάνουμε κίνημα ; Θα τα φτίαξουμε;:lol: :yuck: :lol:

integrale
20/02/2006, 22:20
Επειδή βλέπω ότι παρανοήθηκαν αυτά που ήθελα να πω εξηγούμαι:
1)maverick26,δεν έχω κανένα πρόβλημα το γεγονός του ότι η λέσχη "στεγάζεται"σε καφέ,ίσα ίσα.Απλά όπως είναι γραμμένο στο site,δεν κατάλαβα εαν μαζεύεστε εκεί για κουβεντούλα και από αλλού θα πρέπει να πάρω αυτοκόλλητα ή οτιδήποτε άλλο αφορά τα μέλη!Επίσης το γεγονός ότι γουστάρω την λέσχη και γουστάρω να έχω και τα διακριτικά της αποδεικνύουν ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα!Πάντως sorry εαν έδωσα να καταλάβετε κάτι αρνητικό!Θα περάσω συντόμα να γνωριστούμε!:beer: :beer:
2)Bil,επειδή τα έχουμε φτιάξει όλοι στη λέσχη του 4χ4 hellas,τα μέλη της λέσχης 4troxoi κοκ με το να κολλήσουμε ένα διακριτικό αυτοκόλλητο στο αυτοκίνητό μας,είπα να τα φτιάξω και με μερικούς άλλους! :dizzy: Άλλωστε απ`ότι είδες το σήμα του vstrom hellas είναι τόοοοοοσο μεγάλο που κάνει για wallpaper,ζελατίνα για την strom,καπελλάκι και γιατί όχι και κράνος:eek: :eek: Τσπ αν και δεν κατάλαβα τι σχέση έχει ένα σηματάκι και αυτό που είπα,με κινήματα,οδηγίες συμπεριφοράς στο δόμο κοκ στέλνω πολλούς χαιρετισμούς στα Γιάννενα και ελπίζω σένα ταξίδι για καφέ με τους vstromάδες της λέσχης!!:beer: :beer:

maverick26
21/02/2006, 10:38
καλημέρα,

Φίλε intergrale η λέσχη δεν <στεγάζεται> σε καφέ αλλά φιλοξενείται προσωρινά μέχρι να βρούμε κάποιο χώρο που όπως καταλαβαίνεις δεν είναι καθόλου εύκολο .
Αν έχεις τα διακριτικά της Λέσχης θα σε ήξερα και θα με ήξερες σίγουρα κάτι το οποίο δεν παίζει ......
Όσο για το σήμα -αυτοκόλητο της Λέσχης πού ισχυρίζεσαι οτι είναι μεγάλο σαν κράνος κτλ θα σε πληροφορήσω ότι είναι κολλημένο σε τουλάχιστον 100 μοτοσυκλέτες V-STROM και έχουμε παραγγείλει και άλλα τόσα γιατί υπάρχει τεράστια ΖΗΤΗΣΗ.
Βάση όλων των παραπάνω και ένας χαζός θα καταλάβαινε ότι είσαι κακοπροαίερετος .

katsavidakias
dl 1000 blue
απλό μέλος του VSTROM HELLAS CLUB
www.vstrom.gr

Suner
21/02/2006, 11:27
paidia,exo thn entyposh oti pare3hgh8hkate epidh den diavazete kala ta post ton allon
:nono:

Vezouvios
21/02/2006, 14:17
το δικο μουτο logo πως το βρισκετε???

ΜΕΓΑΛΟΟΟΟΟΟ CLUB.
Εγω και αλλοι 4 ειμαστε......:rotflmao: :rotflmao:


38103

Vezouvios
21/02/2006, 14:22
ΓΡΟΘΙΑ ΣΤΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ:rotflmao: :rotflmao:

Ελπιζω μην παρεξηγηθει ο φιλος maverick kai οι υπολοιποι

+ OTI Η δικη μου μοτο ειναι μπλε..
ολη η ελλαδα ειναι μπλε ειναι μπλε ειναι μπλΕΕΕΕΕΕ
Με επιασαν τα οπαδικα μου σημερα......
Αντε ΠΑΟΚΑΡΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.......
ΠΑΟΚΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ..
οποτε το θυμομαστε.....

LIBYKOS
21/02/2006, 14:31
Υπάρχει σε αρχείο το σηματάκι για να το ποστάρουμε εδώ μέσα;

Vezouvios
21/02/2006, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από LIBYKOS
Υπάρχει σε αρχείο το σηματάκι για να το ποστάρουμε εδώ μέσα;


38105

maverick26
21/02/2006, 15:51
που είσαι ρε κολλητέ Vezouvie όλα καλά .
φιλαράκι ετοιμάζουμε εκδρομή για Βόρεια Ελλάδα.
και καλοκαίρι παίζει Σαμοθράκη :sun:

θα σε ενημερώσω για μάσες και Βόλτες :wave2:

integrale
21/02/2006, 20:39
Maveric μάλλον δεν κατάλαβες τι είπα.Δεν είπα ότι έχω σηματάκι για να με ξέρεις,ούτε ότι έχω έρθει να σας γνωρίσω από κοντά!Εγώ από το πρώτο post έγγραψα,ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ η λέσχη για να έρθω να σας γνωρίσω και ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΗΜΑΤΑΚΙ!Άρα δεν με ξέρετε,δεν σας ξέρω ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ!Όσον αφορά το μέγεθος ήταν ειρωνική η απάντηση στον Bil,στην απάντηση που μου είπε ότι άμα βάλεις σηματάκι είναι σαν να σηκώνεις λάβαρα επανάστασης,ανήκεις σε κινήματα κοκ.Εμένα ίσα ίσα ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ το σηματάκι και γιαυτό θέλω να το βάλλω!!!Την άλλη εβδομάδα αν δεν δουλεύω θα περάσω να πιούμε καφεδάκι!!!Πολλούς χαιρετισμούς σε όλους σας!!:beer: :beer: :beer: :beer:

Vezouvios
22/02/2006, 06:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από maverick26
που είσαι ρε κολλητέ Vezouvie όλα καλά .
φιλαράκι ετοιμάζουμε εκδρομή για Βόρεια Ελλάδα.
και καλοκαίρι παίζει Σαμοθράκη :sun:

θα σε ενημερώσω για μάσες και Βόλτες :wave2:



Σας περιμενω....
Ολα καλα man.
Ελπιζω η εκδρομη να ειναι μετα το πασχα,γιατι δε λεει πιο πριν...