PDA

View Full Version : lineage 2



karelis
20/02/2006, 19:42
paidia pezete la2 an nai peite thn αποψη σας gia to paixnidi!!!!


:beer: :beer: :beer: :beer:

zoropatra
20/02/2006, 20:05
παιζει ο αδερφος μου.......και καμια φορα που τον βλεπω να την παιζει εεεεεε να παιζει καλο φαινεται (απο γραφικα)αλλα πολυ καψιμο ρε παιδι μου η υποθεση!!!!!!

karelis
20/02/2006, 20:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
παιζει ο αδερφος μου.......και καμια φορα που τον βλεπω να την παιζει εεεεεε να παιζει καλο φαινεται (απο γραφικα)αλλα πολυ καψιμο ρε παιδι μου η υποθεση!!!!!!




ROTA TON TI SERVER PEZEI TI PAIXTH EXEI KAI POS TO N EXEI ONOMASEI!!!!!!!!!:smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

zoropatra
20/02/2006, 20:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
ROTA TON TI SERVER PEZEI TI PAIXTH EXEI KAI POS TO N EXEI ONOMASEI!!!!!!!!!:smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

αυτο ειναι λιγο δυσκολο γιατι αυτος συνηθως καιγεται σε ιντερνετ καφε......απλα οταν λειπω εγω απο το σπιτι ερχεται εδω και παιζει λογο adsl............

Alx 84
21/02/2006, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
παιζει ο αδερφος μου.......και καμια φορα που τον βλεπω να την παιζει εεεεεε να παιζει καλο φαινεται (απο γραφικα)αλλα πολυ καψιμο ρε παιδι μου η υποθεση!!!!!!

Σωστά τα λές. Μιλάμε για το απίστευτο κόλλημα. Πολλές μα πολλές χαμένες ώρες. έπαιζα κι εγώ μια δόση, αλλά σοβαρεύτηκα!!!:smokin: :smokin:

Bil
21/02/2006, 14:56
Μπήκα και εγώ στο site και παρήγγειλα το δωρεάν CD.
Κατ΄ρβασα και κάτι οδηγίες...
Μέχρι τώρα δεν έπαιζα στο PC αλλά στο PS, PS2 συν οτι μου άρεσαν αυτά τα παιχνιδάκια. Με βλέπω και μένα για κόλλημα...:D

Alx 84
21/02/2006, 15:08
Ξεφεύγει από το στύλ των γνωστών RPG. Είσαι σε μια τεράστια αλάνα (εντάξει έχει και βουναλάκια, κτίρια κλπ), αλλά δεν υπάρχει υπόθεση. Σκοτώνεις τέρατα για να ανέβεις level και... μετά τι? μάλλον να το παίζεις μούρης και αρχηγός και να την πέφτεις στους μικρούς. Εκτός εάν είσαι καρακαμμένος και πάς να κατακτήσεις κάστρα κλπ. Αυτό που κρατάει τον παίκτη σε ενδιαφέρον πάντως είναι το chat. Γίνονται τρελές γνωριμίες.

karelis
21/02/2006, 21:28
ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΣΦΑΖΕΙΣ ΤΟΘΥ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΕΓΩ ΕΠΕΖΑ ΣΤΟΝ E GLOBAL ΑΛΛΑ ΕΓΙΝΕ C4 ΕΚΑΝΕ ROLL BACK ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ 60 LVL ΝΤΥΜΕΝΟ FULL B ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ROL BACK ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ!!:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

zoropatra
21/02/2006, 22:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΣΦΑΖΕΙΣ ΤΟΘΥ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΕΓΩ ΕΠΕΖΑ ΣΤΟΝ E GLOBAL ΑΛΛΑ ΕΓΙΝΕ C4 ΕΚΑΝΕ ROLL BACK ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ 60 LVL ΝΤΥΜΕΝΟ FULL B ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ROL BACK ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ!!:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


60 αρχιδολεβελ εχεις κανει!!!!
ρε ετσι φτανεις τα 60 νομιζεις?

Alx 84
22/02/2006, 00:56
Γιατί, μη το λές. Αν κανείς είναι καμμένος τα φτάνει γρήγορα... Μετά αλλάζει chronicle και φτού κι απ'την αρχή. ΟΥΣΤ ρε!!!!

Akatanomastos
22/02/2006, 01:59
:hypnotize :a019: :a02:

zoropatra
22/02/2006, 07:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
Γιατί, μη το λές. Αν κανείς είναι καμμένος τα φτάνει γρήγορα... Μετά αλλάζει chronicle και φτού κι απ'την αρχή. ΟΥΣΤ ρε!!!!

κατσε ρε εσυ αμεσως .......αστον να μας την πει λιγο!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

karelis
22/02/2006, 16:05
ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΑΛΛΟ GLOBAL ΕΓΙΝΕ C4 ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ROLL BACK ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ ΟΙ GM ΑΝΑΜΕΤΑΞΟΙ ΤΟΥΣ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ MLKs ΑΚΟΜΑ ΑΛΛ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΣΟΙ ΕΠΕΖΑΝ ΣΤΟΝ c3!!!!:smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :evil: :evil:

karelis
22/02/2006, 16:07
ΕΙΣΑΙ ΠΙΠΑΣ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΙΩΣΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ GLOBAL 60 LVL ΠΑΙΞΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!:smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

zoropatra
22/02/2006, 16:39
:a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

karelis
22/02/2006, 16:46
lol :)!!!!!:smokin: :smokin: :smokin:

Alx 84
22/02/2006, 23:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
κατσε ρε εσυ αμεσως .......αστον να μας την πει λιγο!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ωχ!!! στην χάλασα ε; Κάτσε να το διορθώσω

ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ 60!!! ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΟΥΤΕ lvl 20 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ!!!!!

Τι λές; το έφτιαξα κάπως;;; :lol: :lol:

karelis
23/02/2006, 21:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
Ωχ!!! στην χάλασα ε; Κάτσε να το διορθώσω

ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ 60!!! ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΟΥΤΕ lvl 20 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ!!!!!

Τι λές; το έφτιαξα κάπως;;; :lol: :lol:



RE MOUNOXIMA MPES STO JOY.GR DES POIA EINAI ATOMA ONLINE KAI MPES STO PROFIL MOU NA DEIS POU EXO FOTOGRAFIA TON PAIXTH MOU PALIO MOUNI!!!!!:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

vassilis88
24/02/2006, 20:43
to lineage einai malakia re.mprosta sto wow toulaxiston.ego dn paizo tpt alla paizei o aderfos mou k ton blepo.exei lvl 60 undead mage ston genjuros ekei einai oloi oi ellines sto wow.

Sabre
24/02/2006, 20:53
WoW και πάλι WoW ρε!!! Καλά που δεν με ψήσανε να πάρω το lineage.Πάντως πάρα πολλοί στο WoW περάσανε απο το lineage αλλά κανένας δέν μου είπε καλά λόγια.

dartman1980
14/03/2006, 13:51
RE ti WOW re ? ELEOS ....

KApoios eipe na aneveis lvl kai na to pezeis magkas stous mikrous ...

Man eisai eleos ....

H magkia einai na pas megalo lvl kai na ta vazeis me ta lvl sou ... ekei eisai magkas ....

Oso gia to kastro pou eipes ennoeite oti an kapoios pezei lineage kyrios skopos tou einai kapoia stigmh na prospathisei na kataktisei ena ...

TO THEMA EINAI NA NOIOTHEIS :cool: :rotflmao: :cool: