PDA

View Full Version : sxetika me ta sticky



koutroulis
21/02/2006, 12:09
kapoia apo ta sticky einai arketa palia kai deixnoun pragmata pou den isxioun pleon


episis otan se mia katigoria mazeuontai polla sticky sproxnoun tis nees sizitiseis poli pros ta kato kai tis psaxnoume


isos tha eprepe oi moderators na eleksoun ta stickies ksana kai na bgaloun osa exoun "liksei"


kalo tha itan, mia teleutaia skepsi, se kathe katigoria na uparxoun mexri 3 px sticky themata kai na ananeonontai

hornet
21/02/2006, 12:19
Μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενος στο ποια sticky θεωρεις ως πολυκαιρισμενα και χωρις πλεον σωστες πληροφοριες

koutroulis
21/02/2006, 13:30
merika paradeigmata


sto straba kai anapoda

i basi katagrafis kakotexniwn den paizei pleon, opos mou eixe pei kai o gandalf

i oi photos melwn apo to 2002, einai kapos palio, sto sugkekrimeno einai i gnomi mou, mporei na to blepei polus kosmos kai na to thelei


gia ton arithmo twn stickies, sti genikes uparxoun 7, kapoios me xamili analisi tha prepei na skrollarei arketa gia na dei tis nees sizitiseis


i diathesi mou einai telios filiki kai leo tin apopsi mou pros beltiosi tis leitourgikotitas tou forum

:wave2:

crs-k
21/02/2006, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από koutroulis
.............................
i oi photos melwn apo to 2002, einai kapos palio, sto sugkekrimeno einai i gnomi mou, mporei na to blepei polus kosmos kai na to thelei
.............................


Παληκαρι μου, αυτο το Thread φτιαχτηκε μολις στις 13/12/05, μονο και μονο για να γινει sticky και να ειναι ενα Αλμπουμ του Forum ... :(


Και πατα κι εκεινο το Shift + Alt αν θελεις, ωστε να ΜΗΝ μας παιδευεις τοοοσο πολυ να σε διαβασουμε ... :sick:

koutroulis
21/02/2006, 13:52
φίλε σ-αρ-εσ καππα :lol: :lol: :lol: :lol:


παρόλο που παιδεύει εμένα δεν μ'αρέσει να σε/σας ταλαιπωρώ οπότε και θα τηρήσω όσω μπορώ τα ελληνικά


για το θέμα που έθιξες με το άλμπουμ, το τόνισα και εγώ ότι μπορεί να το βλέπει κόσμος πολύς και να τους αρέσει!

για αυτό το λόγο και τόνισα ότι ήταν για λόγους ευχρηστίας,

προσωπικά θεωρώ πολύ καλή τη δουλειά που γίνεται στη σελίδα και η γνώμη μου είχε σκοπό να βοηθήσει, τουλάχιστον όπως νομίζω εγώ, με βάση την δική μου εμπειρία από το δίκτυο!

πάντως η συζήτηση με τη βάση καταγραφής προβλημάτων όντως δε λειτουργεί, γιατί το έψαχνα να το δω!


σε χαιρετώ!!

:wave2:

crs-k
21/02/2006, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από koutroulis
φίλε σ-αρ-εσ καππα :lol: :lol: :lol: :lol:
.............................
σε χαιρετώ!!

:wave2:


Τωρα το διαβασα σε 10'' ! :winka:

Αμα δυσκολευεσαι στο γραψιμο, μην βαζεις τονους στην αναγκη, οπως κι εγω καλη ωρα (για λογους ταχυτητας).


Εγω σου απαντησα μονο για το θεμα που ξερω καλα, τα αλλα θα τα κοιταξει καποια στιγμη ο hornet φανταζομαι ...

:wave2:

koutroulis
21/02/2006, 14:24
φίλε crs-k

έχω ξαναπεί ότι είμαι νέος στο φόρουμ και μαθαίνω

πάντως το ρητό που λέει

"Νύφη όχι όπως ήξερες, αλλά όπως βρήκες"

το πιστεύω και θα εναρμονιστώ με τη σειρά σας


σε χαιρετώ και εγώ


:wave2: :wave2:

crs-k
21/02/2006, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από koutroulis
...........................
θα εναρμονιστώ με τη σειρά σας
..........................


Να 'σαι σιγουρος, οτι τωρα θα διαβαζουν την αποψη σου, πολυ περισσοτεροι που μεχρι τωρα την προσπερναγαν ... :winka:

:smokin: :beer: :wave2:

hornet
21/02/2006, 15:00
κοιτα για τις λακουβες εν απουσια τιποτα νεωτερου παραμενει εκει
οσον αφορα τα φωτοαλμπουμ ειναι για να θυμουνται οι παλαιοτεροι και να μαθαινουν οι νεοτεροι!!!!!!!!!!

Οποτε δεν τιθεται καποιο θεμα ευχρηστιας αλλα τερψης οφθαλμων ολων

koutroulis
21/02/2006, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Να 'σαι σιγουρος, οτι τωρα θα διαβαζουν την αποψη σου, πολυ περισσοτεροι που μεχρι τωρα την προσπερναγαν ... :winka:

:smokin: :beer: :wave2:


:beer: :beer: :beer: :beer:



:wave2:

adam_tsouk
21/02/2006, 17:42
Ωραια....

εκείνο το "antispamming προσπαθεια" μπορεί να φύγει???




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
21/02/2006, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Ωραια....

εκείνο το "antispamming προσπαθεια" μπορεί να φύγει???




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: