PDA

View Full Version : Τι μαθαίνει κανείς...



Suner
21/02/2006, 11:54
Ενημερωτικό θα έλεγα (ΟΚ δεν είναι Χριστούγεννα τώρα αλλά καλύτερα να το ξέρουμε για τα επόμενα που θα έρθουν).

:sun:

Suner
21/02/2006, 11:55
ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ
(Sorry guys)
http://www.yonkis.com/mediaflash/reverse.htm
:D

koutroulis
21/02/2006, 11:57
mallon exo ginei poli anaisthitos



:lol: :lol: :lol: :lol:



:lol: :lol: :lol: :lol:

Λεωνίδας
21/02/2006, 12:04
:a31:
:a31: :a31:
:a31: :a31: :a31:
:a31: :a31:
:a31:

Λεωνίδας
21/02/2006, 12:09
Και για να σου χαλάσω την "πλάκα" τελείως...

ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ / ΚΑΠΟΙΑ / ΚΑΤΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ "ΤΡΟΜΑΖΕΤΕ"

:a5:

sonic22
21/02/2006, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Και για να σου χαλάσω την "πλάκα" τελείως...
[B][SIZE=4]ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ / ΚΑΠΟΙΑ / ΚΑΤΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ "ΤΡΟΜΑΖΕΤΕ" re ti einai autoi oi neoi rakosilektes...

ekei... me misos .... na roufijoun tin xara apo kathe anekdoto... kathe asteio...

arxizete na exete siberifora kakou xaraktira comic...

pou tha paei omws olo kai kapoios IROAS tha vrethei na sas taktopoiisei...:winka:

Φ13 ebene!!

Λεωνίδας
21/02/2006, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
re ti einai autoi oi neoi rakosilektes...

ekei... me misos .... na roufijoun tin xara apo kathe anekdoto... kathe asteio...

arxizete na exete siberifora kakou xaraktira comic...

pou tha paei omws olo kai kapoios IROAS tha vrethei na sas taktopoiisei...:winka:

Φ13 ebene!!

Αγαπητέ sonic22,
Α) Αυτό δεν ήταν ποτέ αστείο ούτε ανέκδοτο, πόσο μάλλον τους τελευταίους μήνες που το θέμα το έχουν μαμίσει και ψόφησε
Β) Εμείς είμαστε οι καλοί που προστατεύουμε τον αθώο κόσμο του φόρουμ από ξαναζεσταμένες σούπες και ληγμένα (βλ. εκπομπές Ευαγγελάτου) επικίνδυνα "ανέκδοτα" και "αστεία".
Γ) Είναι 13Φ(λώροι) και όχι Φ13
:wave2:

Motoulis
21/02/2006, 12:57
Φτού κακά sonic πιπέρι στο στόμα θα σου βάλω. Ντροπή και αίσχος να μιλάς ετσι για το RtCT τα παιδια επιτελούν κοινωνικό έργο......όπως κάποιοι περιπτεράδες την περίοδο της επταετίας........

Suner
21/02/2006, 13:00
Gousta einai afta.Den ta antexete afta ta asteia s'afto to Forum kai den 8a valo 3ana tetoia:nono:

Tespa den to evala gia na mhn koimaste tis nyxtes h gia na pa8ete kardiako.k emena mou to esteilan m'arese k eipa na to moirasto.
den arese s'olous omos.

no worries,

NEXT TIME
:beer:

Motoulis
21/02/2006, 13:03
ναι ναι ναι τώρα εγιναν και οι καλοί..........ρουφιανεύω για το καλό του κοινωνικού συνόλου.........ασχετο αλλα το συγκεκριμένο δεν είναι ανακυκλωση (μαλλον αναλάβατε δράση και κριτικής επιτροπής......μου αρεσει το αφήνω δεν μου αρέσει το δίνω....)
Φλώρος είναι οποιος κλαιγεται δεξιά και αριστερά και νομίζει οτι δεν θα μαθευτεί....
Η 13Φ δεν εμπλέκεται άλλο γιατι απλά το πόστ αυτό είναι ολόφρεσκο και δεν έχει την ανάγκη της υποστήριξής μας.:wave2:

sonic22
21/02/2006, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Αγαπητέ sonic22, tha sou elega oti tha kaeis stin kolasi gia auta pou les kai kaneis alla jerw oti exete pro polou poulisei tin psixi sas ston diavolo (aiosforo, vergevouli, partal or opws alios ton lene) kai ara den iparxei swtiria gia esas...


gia tous neous tou forun to lew gia na vlepoun kai na apofeugoun tis kakotopoies...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λεωνίδας
21/02/2006, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
aiosforo, vergevouli, partal or opws alios ton lene
:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
21/02/2006, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
ναι ναι ναι τώρα εγιναν και οι καλοί..........ρουφιανεύω για το καλό του κοινωνικού συνόλου.........ασχετο αλλα το συγκεκριμένο δεν είναι ανακυκλωση (μαλλον αναλάβατε δράση και κριτικής επιτροπής......μου αρεσει το αφήνω δεν μου αρέσει το δίνω....)
Φλώρος είναι οποιος κλαιγεται δεξιά και αριστερά και νομίζει οτι δεν θα μαθευτεί....
Η 13Φ δεν εμπλέκεται άλλο γιατι απλά το πόστ αυτό είναι ολόφρεσκο και δεν έχει την ανάγκη της υποστήριξής μας.:wave2:

to karfvma einai κατ ευθειαν στον παθοντα. ειδες να στη λεει οποιοσδηποτε αλλος... περιπτερα?
και μιας και ερμηνευσες τον φλωρο, κανε και 1 ερμηνεια στον ρουφιανο γιατι εγω την χρησιμοποιω για αλλους σκοπους απο αυτους που προσπαθεις να "κολησεις¨ με το ζορι! :smokin:

Motoulis
21/02/2006, 14:13
Είσαι Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο-Σ ρε bart.........
ποιό κάρφωμα εγινε κατευθείαν στον παθόντα???????? αν το ξέχασες ειναι κοινό το φόρουμ και απευθύνθηκε σε όλους...... ποιός είναι ο παθόντας?
τι μπυρα πίνεις να την πιώ και εγώ να τα δώ ανάποδα όλα?
Για τον προσδιορισμό του ρουφ θα πεταγα φώτο αλλά μυρίζομαι παρεξήγηση.......
Ρουφιάνος είναι αυτός που καταδίδει μια πράξη που έγινε απο κάποιο πρόσωπο ή πρόσωπα είτε για να αποκομίσει κάποιο όφελος είτε απο χόμπυ (καλή ώρα)
τέλος δεν προσπαθώ να σας κολλήσω τίποτα (όχι μόνος μου.....)
Μάλλον αυτή η διένεξη πρέπει να πάρει τέλος........να σε αφήσουμε να πετάς σηματάκια χωρίς αντίλογο........μόλις έσκασε ανταγωνισμός (13Φ) αρχίσατε να κάνετε σαν κακομαθημένα παιδάκια.....και όλα σας μυρίζουν όλα σας φταίνε:a9: :a13:

Λεωνίδας
21/02/2006, 14:20
:a31:

Λεωνίδας
21/02/2006, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
........μόλις έσκασε ανταγωνισμός (13Φ) αρχίσατε να κάνετε σαν κακομαθημένα παιδάκια.....και όλα σας μυρίζουν όλα σας φταίνε:a9: :a13:

Πλανάσαι αν νομίζεις ότι είστε "ανταγωνισμός". Στείρος αρνητισμός είστε και ξαναζεσταμένη κοτόσουπα (και με γρίππη πουλερικών) :rotflmao:
Όσο για τα "κακομαθημένα παιδάκια", 100 τρώνε ανακύκλωση 2 βγαίνουν και γκρινιάζουν. Ποιος είναι το παιδάκι;
Άντε γεια επιτέλους με τα περσινά ξινά σταφύλια (αστεία) σας :wave2:

Motoulis
21/02/2006, 14:24
Λεωνιδάκο δεν σου απαντώ γιατι πήξαμε απο το μυξοκλαμα σου.......:bigcry:

Λεωνίδας
21/02/2006, 14:24
Επίσης όποιος γέλασε με αυτό το post καλείται να το δηλώσει εδώ (οι 13Φ εξαιρούνται) :rolleyes:

Λεωνίδας
21/02/2006, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Λεωνιδάκο δεν σου απαντώ γιατι πήξαμε απο το μυξοκλαμα σου.......:bigcry:
Το :a022: σου εσύ ... συνέχισε μπας και πείσεις τουλάχιστον τον εαυτό σου μικρέ ανακυκλωμένε :a029:

Motoulis
21/02/2006, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Πλανάσαι αν νομίζεις ότι είστε "ανταγωνισμός". Στείρος αρνητισμός είστε και ξαναζεσταμένη κοτόσουπα (και με γρίππη πουλερικών) :rotflmao:
Όσο για τα "κακομαθημένα παιδάκια", 100 τρώνε ανακύκλωση 2 βγαίνουν και γκρινιάζουν. Ποιος είναι το παιδάκι;
Άντε γεια επιτέλους με τα περσινά ξινά σταφύλια (αστεία) σας :wave2:

Σε αυτό απαντώ.
Αρνητισμός εμείς που λεμε όλα τα ανέκδοτα παλιά και νέα είναι καλά η εσείς που σαν τα στριγγλάκια της τάξης με το που μπεί ένα ίδιο αμέσως καρφάκι?
Οι υπόλοιποι 98 σας έχουν τραβήξει γείωση ενισχυμένη η απλά δεν μετέχουν σε αυτή την πλάκα γιατί όσο και αν δεν το καταλαβαίνεις εσύ, όλοι οι υπόλοιποι κάνουν πλάκα με αυτή την δήθεν κόντρα........μόνο εσύ νομίζεις οτι κάτι έγινε......
Τα περρυσινά ξινά σταφ΄υλια μας γίνανε ωραιότατο ξυδάκι να σου φέρουμε να το πιείς :beer: :wave2:

Cpt. Haddock
21/02/2006, 14:37
:a014: :a014:



έχω την εντύπωση οτι οι νέοι ανακυκλωτές έχουν πάρει πολύ στα σοβαρά τον ρόλο τους με αποτέλεσμα να έχει χαθεί η πλάκα...

:smokin:

Για κοιτάξτε το λίγο οι παλαιότεροι

:a15:

makis206
21/02/2006, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
έχω την εντύπωση οτι οι νέοι ανακυκλωτές έχουν πάρει πολύ στα σοβαρά τον ρόλο τους με αποτέλεσμα να έχει χαθεί η πλάκα...

Καπετάνιο εγώ είμαι απ'όξω έ !:lol: :lol:

Το χιούμορ δεν το χάνω κι ας λέω μαλακίες συνεχώς, έχω όμως κι ένα υπέροχο σηματάκι που συμβάλει στην ομορφιά μου, νομίζω οτι είμαι απο τους αγαπητούς ανακυκλωτές !:lol: :lol:

:beer: :beer: :beer:


38106

Cpt. Haddock
21/02/2006, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Καπετάνιο εγώ είμαι απ'όξω έ !:lol: :lol:

Το χιούμορ δεν το χάνω κι ας λέω μαλακίες συνεχώς, έχω όμως κι ένα υπέροχο σηματάκι που συμβάλει στην ομορφιά μου, νομίζω οτι είμαι απο τους αγαπητούς ανακυκλωτές !:lol: :lol:

:beer: :beer: :beer:

Μάκη, νομίζω ήμουν σαφής.

Άσε που εσύ με τον ρ(ecycle)ουβά έχεις το ακαταλόγιστο!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:beer:

Motoulis
21/02/2006, 14:44
ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ 13Φ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ
ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΣΤΕΙΟ ΓΙΑ ΞΑΝΘΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΜΠΕΙ ΑΣΤΕΙΟ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΙΣ ΞΑΝΘΙΕΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΕ (ΟΥΤΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΑΡΕΣΕ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΠΑΘΩ ΚΑΡΔΙΑΚΟ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΟΤΑΝ ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ:D )
ΩΣΤΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΘΑ ΣΟΥ ΤΑ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΜΕ MAIL
ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΕΓΚΡΙΝΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΣΤΑΡΟΥΜΕ........:wave2:

makis206
21/02/2006, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μάκη, νομίζω ήμουν σαφής.
Άσε που εσύ με τον ρ(ecycle)ουβά έχεις το ακαταλόγιστο!!!!

Έλα τα μπυρόνια στον φίλο μου τον Κάπταιν που φοράμε το ίδιο μπουφάν πάνω στα ον-όφ μας και κάνουμε θραύση !!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

BELZEBOYLIS
21/02/2006, 14:47
Motoyli poli xoloskas........MIA einai h lisi !!!!!!!!!!















....kai astous na skouzoun !!!!!:D :D :lol:


38107

makis206
21/02/2006, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Motoyli poli xoloskas........MIA einai h lisi !!!!!!!!!!
....kai astous na skouzoun !!!!!:D :D :lol:

Μη μου βάζεις ζαμπονάκια τώρα που μ'έκοψε η λόρδα ! :a48: :a48: :a48:

:lol: :lol: :lol:

:beer: :beer:

Λεωνίδας
21/02/2006, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:a014: :a014:



έχω την εντύπωση οτι οι νέοι ανακυκλωτές έχουν πάρει πολύ στα σοβαρά τον ρόλο τους με αποτέλεσμα να έχει χαθεί η πλάκα...

:smokin:

Για κοιτάξτε το λίγο οι παλαιότεροι

:a15:

Ποια πλάκα; Του 30540ου thread με ένα ηλίθιο videaki που στα καλά καθούμενα σε τρομάζει;
Ώρα είναι να μας πεις ότι το βρίσκεις και αστείο :confused:

Λεωνίδας
21/02/2006, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Motoyli poli xoloskas........MIA einai h lisi !!!!!!!!!!















....kai astous na skouzoun !!!!!:D :D :lol: :a27:

BELZEBOYLIS
21/02/2006, 15:01
O sef epimenei na protinei....




...exw liosei sthn peina , afou skeftome gia anakoxh me tous prodotes !!!! (kati san mesimeriani siesta ):lol: :lol:


38108

Motoulis
21/02/2006, 15:03
ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΣΠΙΤΙ.
ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ......:beer:

Cpt. Haddock
21/02/2006, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Ποια πλάκα; Του 30540ου thread με ένα ηλίθιο videaki που στα καλά καθούμενα σε τρομάζει;
Ώρα είναι να μας πεις ότι το βρίσκεις και αστείο :confused:

Λεωνίδα, το "αστείο" είναι κάτι υποκειμενικό και σίγουρα δεν υποκειται στην κρίση κανενός εδω μέσα αν θα γελάσουμε με κάτι ή όχι.

Σίγουρα δε χρειαζόμαστε περίπολο γέλιου. Αν εγώ το βρίσκω αστείο πιο είναι το πρόβλημα; Ενδεχομένως εγώ να έχω έλλειψη χιούμορ... ας πρόσεχα, αλλά δεν αφορά άλλους αυτό


Παλιά έμπαινε ανέκδοτο, περίμενα το recycle και τότε γέλαγα πιο πολύ. Τώρα όχι...

Λείπουν κάποιες εκφράσεις, λέξεις, κάποια emoticons που ήταν το αλάτι και το πιπερι του RCT...

Ξαναλέω, παρασοβάρεψε και, σαν συνέπεια έχασε την πλάκα του.

Για μένα τουλάχιστον

:wave2:

BELZEBOYLIS
21/02/2006, 15:23
Καπετάνιε ΜΗΝ ανακατεύεσαι !!!!!!!! Για το καλό σου.......

Cpt. Haddock
21/02/2006, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Καπετάνιε ΜΗΝ ανακατεύεσαι !!!!!!!! Για το καλό σου.......


:a53: :a53: :a53: :a53: :a53:








:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
21/02/2006, 15:24
να ειστε ολοι καλα βρε παιδια! πραγματικα με κανετε να γελαω.

:lol: :lol: :bigcry: :rotflmao: :lol: :lol: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

απο τη δικη μου πλευρα, και το εννοω, οπως και εχει δηλωθει στο παρελθον και απο εμενα, δεν ειναι ουτε καν διαμαχη. απλα, ειναι μια αλλη πλευρα ενος χιουμορ. μπορει να χαρακτηριστει πιο μαυρο, ή καυστικο αλλα δεν το βλεπω σαν διαμαχη.
αν κατι με πειραξει, θα το συζητησω με τον ιδιο/ιδια για να λυθει η παρεξηγηση, μακρια απο τα φωτα της δημοσιοτητας!

:beer: :beer: :beer:

:wave2:

Motoulis
21/02/2006, 15:28
Α ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ.......
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΑΚΟ, ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΡΦΙ ΚΑΙ ΓΚΑΙΟΥΛΑΣ....:D :beer: :beer: :wave2:

Cpt. Haddock
21/02/2006, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Α ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ.......
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΑΚΟ, ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΡΦΙ ΚΑΙ ΓΚΑΙΟΥΛΑΣ....:D :beer: :beer: :wave2:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:






πολύ για gay ακούμε σήμερα στοι φόρουμ... :sick:

BELZEBOYLIS
21/02/2006, 15:32
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock




Ο Λεωνίδας είναι πράκτορας της 13Φ .....Προσπαθεί με κάθε τρόπο να καταστρέψει την όμορφη εικόνα που έχουν τόσο καιρό πλάσει οι ΠΡΟΔΟΤΕΣ !!!!!
ΚΑΙ όπως βλέπεις τα πάει μια χαρα!!!!!!!!!!!


Οπότε μην ανακατεύεσαι ....επαναλαμβάνω, για το καλό σου..........

(Χτύπημα σε μέλος της οργάνωσης , είναι χτύπημα προς την οργάνωση ....ΘΑ πέσει τσεκούρι λέμε )



:lol: :lol: :lol: :lol: :beer: :lol: :lol:

Motoulis
21/02/2006, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock




Ο Λεωνίδας είναι πράκτορας της 13Φ .....Προσπαθεί με κάθε τρόπο να καταστρέψει την όμορφη εικόνα που έχουν τόσο καιρό πλάσει οι ΠΡΟΔΟΤΕΣ !!!!!
ΚΑΙ όπως βλέπεις τα πάει μια χαρα!!!!!!!!!!!


Οπότε μην ανακατεύεσαι ....επαναλαμβάνω, για το καλό σου..........

(Χτύπημα σε μέλος της οργάνωσης , είναι χτύπημα προς την οργάνωση ....ΘΑ πέσει τσεκούρι λέμε )



:lol: :lol: :lol: :lol: :beer: :lol: :lol:


ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ..........
ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ ΚΛΗΡΟ ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΙΟΣ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΡΕΤΣΙΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΟΝ ΟΜΟΡΦΟ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ....:wave2:

Λεωνίδας
21/02/2006, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Ο Λεωνίδας είναι πράκτορας της 13Φ .....[/B]
E αυτό με πλήγωσε :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

Cpt. Haddock
21/02/2006, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock




Ο Λεωνίδας είναι πράκτορας της 13Φ .....Προσπαθεί με κάθε τρόπο να καταστρέψει την όμορφη εικόνα που έχουν τόσο καιρό πλάσει οι ΠΡΟΔΟΤΕΣ !!!!!


και είναι τόσο undercover πράκτορας που μου το λες δημοσίως

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λεωνίδας
21/02/2006, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ..........
ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ ΚΛΗΡΟ ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΙΟΣ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΡΕΤΣΙΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΟΝ ΟΜΟΡΦΟ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ....:wave2:

Από την όλη φάση πάντως ένα πράγμα με ενόχλησε πραγματικα...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΤΟΥ Motoulis :bigcry:

BELZEBOYLIS
21/02/2006, 15:39
Einai pou pinaw kai exw arxisei na to xanw....!!!!:lol: :lol:

Motoulis
21/02/2006, 15:42
Ε ΦΑΕ ΕΝΑΝ ΤΟΥ RtCT ΤΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ....
:D

Λεωνίδας
21/02/2006, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Einai pou pinaw kai exw arxisei na to xanw....!!!!:lol: :lol:

Δολιοφθορά στο 13Φ


38112

BELZEBOYLIS
21/02/2006, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Δολιοφθορά στο 13Φ



Χτυπήματα κάτω από την μέση απαγορεύονται από την συνθήκη της Βιέννης !!!!! Σβήσε την φωτογραφία ΤΩΡΑ!!!!
:a48: :a48: :eek: :rolleyes: :uplate: :bigcry: :nono: :winka: :o :( :a9: :a13: :a15:

BELZEBOYLIS
21/02/2006, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Ε ΦΑΕ ΕΝΑΝ ΤΟΥ RtCT ΤΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ....
:D
Αυτοί ΔΕΝ τρώγονται με τίποτα !!:evil: :lol: :lol:

Λεωνίδας
21/02/2006, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Χτυπήματα κάτω από την μέση απαγορεύονται από την συνθήκη της Βιέννης !!!!! Σβήσε την φωτογραφία ΤΩΡΑ!!!!
:a48: :a48: :eek: :rolleyes: :uplate: :bigcry: :nono: :winka: :o :( :a9: :a13: :a15:

Ποια συνθήκη; :a13:


38113

BELZEBOYLIS
21/02/2006, 15:55
ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΟΛΕΜΟ !!!!!!!!!

:a29: :a26: :a016: :a015: :a023: :a39: :a29:

Λεωνίδας
21/02/2006, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΟΛΕΜΟ !!!!!!!!!

:a29: :a26: :a016: :a015: :a023: :a39: :a29:

:a25: :a25: :a25: :a25:

sonic22
21/02/2006, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Ποια συνθήκη; :a13: re kamene anakiklwti... i besamel pou einei (oeo?)
:rotflmao: :rotflmao:

ektos kai an den pianete gia pastitsio alla gia makaronia me kima fournou... :dizzy: :dizzy:

bartlal
21/02/2006, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
re kamene anakiklwti... i besamel pou einei (oeo?)
:rotflmao: :rotflmao:




sto stomaxi mou fysika! :mad:

kai o kimas einai olofreskos 13f!

:lol: :lol: :lol:

Motoulis
21/02/2006, 16:15
ΣΕ ΠΑΡΑΠΕΜΠΩ ΣΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΤΑΞΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΟΥΤΕΡ ΟΠΟΥ ΕΞΗΓΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΤΕΡ........
ΒΕΒΑΙΩΣ ΚΙΜΑΣ 13Φ (ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΜΑΣ ΟΛΟΦΡΕΣΚΟΣ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟΝ ΤΣΙΜΠΗΣΑΜΕ ΤΟΝ RCTακο....).:a30: :a09: :a46:

Λεωνίδας
21/02/2006, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
re kamene anakiklwti... i besamel pou einei (oeo?)
:rotflmao: :rotflmao:

ektos kai an den pianete gia pastitsio alla gia makaronia me kima fournou... :dizzy: :dizzy:

Ε ότι θα μου αποδώσουν και ...μαγειρικές ευθύνες δεν το περίμενα :bigcry: :bigcry:

sonic22
21/02/2006, 16:21
opws tha elege kai o palianthrwpas....

na sE kopsw kima na sE ftiajw.... pastitsio:rolleyes:

sonic22
21/02/2006, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Ε ότι θα μου αποδώσουν και ...μαγειρικές ευθύνες δεν το περίμενα :bigcry: :bigcry:

den to jereis auto pou lene gia tin CIA, NSA...

borei na apotrepsoun 100 epitheseis kai na min to mathei kaneis alla an ginei mia lalakia oloi tha to mathoun...

ta itheles kai ta epathes... :D :D :D

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Motoulis
21/02/2006, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Ε ότι θα μου αποδώσουν και ...μαγειρικές ευθύνες δεν το περίμενα :bigcry: :bigcry:

ετσι ετσι ετσι η εξουσία και οι ελενκτές έχουν πάντα ευθύνη........που είναι η μπεσαμέλ οεο?
Και για να μαθαίνεις ιστορία, πρόσφατες ανασκαφές απέδειξαν οτι στις Θερμοπύλες το καρφί δεν ήταν ο Εφιάλτης αλλά ο Μπαρταλιάδης ο καρφωτής (σου θυμίζει τίποτα?) ο οποίος ήταν εμπιστος του Λεωνίδα ( κοιτα πως τα φέρνει η ζωή) και τον πούλησε όπως και σένα με την μπεσαμέλ κάποιος άλλος.......(για να καταλάβεις που έχεις μπλέξει)

kalesin
21/02/2006, 16:35
Αυτο το τοπικ παει απο το καλο στο καλυτερο..

Διχονοιες, νεοι ανακυκλωτες, παλιοι ανακυκλωτες, ενας μακης, καπεταναιοι ειρηνιστες, αντιστασιακοι, ενοπλος αγωνας, παστιτσακι....

για συνεχιστε

για συνεχιστε

:lol: :lol:

Λεωνίδας
21/02/2006, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
ετσι ετσι ετσι η εξουσία και οι ελενκτές έχουν πάντα ευθύνη........που είναι η μπεσαμέλ οεο?
Και για να μαθαίνεις ιστορία, πρόσφατες ανασκαφές απέδειξαν οτι στις Θερμοπύλες το καρφί δεν ήταν ο Εφιάλτης αλλά ο Μπαρταλιάδης ο καρφωτής (σου θυμίζει τίποτα?) ο οποίος ήταν εμπιστος του Λεωνίδα ( κοιτα πως τα φέρνει η ζωή) και τον πούλησε όπως και σένα με την μπεσαμέλ κάποιος άλλος.......(για να καταλάβεις που έχεις μπλέξει)

Φεύγοντας για καφέ επισημαίνω μόνο ότι είναι ελεγκτής εκ του ελέγχω και όχι ελενκτής.
Για επιβεβαίωση πμ τον crs-k
:a9:

Adios amigos :wave2:

bartlal
21/02/2006, 17:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Φεύγοντας για καφέ επισημαίνω μόνο ότι είναι ελεγκτής εκ του ελέγχω και όχι ελενκτής.
Για επιβεβαίωση πμ τον crs-k
:a9:

Adios amigos :wave2:

δεν ειναι τιποτα, και ο ΝΑΚΑΝΟ ΙΠΠΣΟΣ το θελει, ουχι ΥΨΟΣ...

περι ορεξεως, παστιτσιο!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

lampros_fazer
21/02/2006, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Επίσης όποιος γέλασε με αυτό το post καλείται να το δηλώσει εδώ (οι 13Φ εξαιρούνται) :rolleyes:

Λεό αν εσένα δεν σου αρέσουν τέτοιου είδους «αστεία» μπορείς απλά να μην ασχολείσαι (εγώ δεν το έχω ακούσει αυτό που είναι στο λινκ γιατί εδώ που βρίσκομαι δεν υπάρχουν ηχεία).Αλλά βλέπω οτι κάνεις το αντίθετο...και δίνεις κάποιες ακατανόητες προεκτάσεις..
Και κάποιες αντιδράσεις σου είναι χοντρές..




Ο καπετάνιος με κάλυψε πλήρως σε όλα όσα έιπε (και για το Μάκη-Ρουβά :D )

Suner
21/02/2006, 18:32
Kala oti 8a eftane mexri se pastitsio to post pou evala den to pisteva:confused:

anyways

:beer: se olous kai kalh ore3h!!

Λεωνίδας
21/02/2006, 21:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Λεό αν εσένα δεν σου αρέσουν τέτοιου είδους «αστεία» μπορείς απλά να μην ασχολείσαι (εγώ δεν το έχω ακούσει αυτό που είναι στο λινκ γιατί εδώ που βρίσκομαι δεν υπάρχουν ηχεία).

Μα έτσι είναι καλύτερα να το δεις... χωρίς ηχεία :winka:


Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Αλλά βλέπω οτι κάνεις το αντίθετο...και δίνεις κάποιες ακατανόητες προεκτάσεις..
Και κάποιες αντιδράσεις σου είναι χοντρές..




Ο καπετάνιος με κάλυψε πλήρως σε όλα όσα έιπε (και για το Μάκη-Ρουβά :D )
Αν μιλάς σε εμένα για χοντράδες μάλλον δεν παρακολουθείς και πολύ στενά το forum :)
Anyway πιστεύω και εγώ ότι όλα γίνονται στην πλάκα αλλά κάποια πράγματα (π.χ. τέτοιου είδους "αστεία", chain mails κλπ) με εκνευρίζουν λιγάκι. Έχει παραγίνει δηλαδή το κακό με τα βιντεάκια, πρέπει κάθε link που σου δίνουν να φυλάγεσαι μην πεταχτεί ο εξορκιστής... το έχουμε κουράσει λιγάκι :wave2:

Motoulis
21/02/2006, 21:59
ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΕΙ LINK ΟΕΟ?
ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΒΓΟΥΝ ΟΕΟ?
13Φ :lol: :rotflmao: :lol:

Λεωνίδας
21/02/2006, 22:14
Δεν έχω ηχεία καρδιά μου :beer: