PDA

View Full Version : Κατάθεση ψυχής...



makis206
22/02/2006, 08:27
Σκέφτηκα να το βάλω στους προβληματισμούς αλλά είμαι σίγουρος πως εδώ θα το δείτε περισσότεροι.:lol:

Ανοίγω την ψυχή μου και σας δηλώνω οτι πραγματικά δεν μ'αρέσει αυτό που κάνω, το να διαβάζω ένα ανέκδοτό σας κι αν αυτό έχει ξαναμπεί, να κοτσάρω απο κάτω ένα ρισάϊκλ χαμογελώντας... η τσατσιά είναι ένα πράγμα που ποτέ δεν μ'αρεσε κι επείσης δεν κατάλαβα ποτέ τι κέρδος παίρνει κάποιος που την κάνει... εντάξει, έχει λίγο χαβαλέ η συγκεκριμένη υπόθεση γι'αυτό και το συνεχίζω.

Θέλω όμως να σας πω οτι καταλαβαίνω απόλυτα την προσπάθειά σας και την θέληση που έχετε να κάνετε τους άλλους να χαμογελάσουν με ένα ανέκδοτο, γι'αυτό και σας καταθέτω αυτές μου τις σκέψεις. Είμαι και μαζί σας, αλλά και με τους RCTάδες που κι αυτοί επιτελούν ένα έργο, ένα έργο που σκοπό έχει μόνο τον λίγο περισσότερο χαβαλέ σε ένα ανέκδοτο.:winka:

Κι απ'την άλλη, μ'αρέσει να βλέπω κι αυτό το πανέμορφο σηματάκι που μου έφτιαξε ο φίλος μου ο McGyver και θέλω να το βλέπω συνεχώς !:lol:

Μπυρόνια σε όλους !:beer: :beer: :beer:


38152

Λεωνίδας
22/02/2006, 08:34
+1

BELZEBOYLIS
22/02/2006, 08:47
...


38153

Λεωνίδας
22/02/2006, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
... :a27:

makis206
22/02/2006, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
...

Να το τηγανίσω σε φέτες και να του βάλω αλάτι και λεμόνι...:a48: :a48:

:lol: :lol: :lol:

koutroulis
22/02/2006, 08:56
σωστός!!!!


γεια σου Μάκη



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Motoulis
22/02/2006, 08:58
Μου μυρίζει και άλλη αποχώρηση......ήδη υπάρχει η εσωτερική πάλη του καλού Μακη, που αντιλαμβανεται την τσατσιά και το ελευθερό μοτοσυκλετιστικό πνευμα του δεν την ανέχεται, με τους δεσμούς του παρελθόντος που έκανε νεανικές απερισκεψίες και έμπλεξε με τσάτσόνια....
Μάκη εμείς πάντα θα σε περιμένουμε.....
:beer: :wave2:
13Φ

BELZEBOYLIS
22/02/2006, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Να το τηγανίσω σε φέτες και να του βάλω αλάτι και λεμόνι...:a48: :a48:

:lol: :lol: :lol:



Κάνε ότι θες ....εγώ την κονσέρβα θέλω.....Άσχημο δρόμο παίρνεις και πρέπει να φυλαχτούμε !!!



:wave2: :lol: :lol: :beer: :wave2: :lol:

cityfly
22/02/2006, 10:34
:confused: :eek: :look: :uplate: :wacko: :sick: :alien: :alien: :alien: :alien: :dizzy:

bartlal
22/02/2006, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
+1


+2



:wave2:




next please... :smokin:

makis206
22/02/2006, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
+2
:wave2:
next please... :smokin:

+3

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalesin
22/02/2006, 10:54
Οπως εχω ανακοινωσει κ σε αλλο thread [δεν βαζω λινκ, διαβαστε κ λιγο το φορουμ ρεεεεεεε], με τον μακη θα φτιαξουμε νεα οργανωση αναμεσα στο ανακυκλωταδικο κ την αντισταση

Ο λογος;

Εχει αρχισει πια κ χανει το χαβαλε του.. Λαπια εβαζα ανεκδοτα, τωρα το εχω κοψει αφου αντι η ανακυκλωση να βγαζει γελιο, οδηγει σε αντιπαραθεσεις.

Δεν ειναι κακο να μπαινει ενα παλιο ανεκδοτο, αλλωστε σιγα μην θυμαται κανενας ολα τα ανεκδοτα. Απο την αλλη κατανοω το [πρωην] χαβαλε των ανακυκλωτων κ τον αναζητουσα σε καθε περιπτωση.

Πολλες φορες μεγαλυτερο γελιο επεφτε με τις απαντησεις για την ανακυκλωση των ανεκδοτων παρα με το ιδιο το ανεκδοτο.....

του κατ α λονγκ στορι σορτ, συνεχιζουμε να βαζουμε ανεκδοτα, συνεχιστε να βρισκετε τα παλια κ ισως σε καποια στιγμη αξιωθει ο πιπεριας να μαζεψει ολα τα original ανεκδοτα σε ενα thread σαν βιβλιοθηκη ανεκδοτων

οβερ εντ αουτ

:wave2: :wave2:

tifoefs
22/02/2006, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Σκέφτηκα να το βάλω στους προβληματισμούς αλλά είμαι σίγουρος πως εδώ θα το δείτε περισσότεροι.:lol:

Ανοίγω την ψυχή μου και σας δηλώνω οτι πραγματικά δεν μ'αρέσει αυτό που κάνω, το να διαβάζω ένα ανέκδοτό σας κι αν αυτό έχει ξαναμπεί, να κοτσάρω απο κάτω ένα ρισάϊκλ χαμογελώντας... η τσατσιά είναι ένα πράγμα που ποτέ δεν μ'αρεσε κι επείσης δεν κατάλαβα ποτέ τι κέρδος παίρνει κάποιος που την κάνει... εντάξει, έχει λίγο χαβαλέ η συγκεκριμένη υπόθεση γι'αυτό και το συνεχίζω.

Θέλω όμως να σας πω οτι καταλαβαίνω απόλυτα την προσπάθειά σας και την θέληση που έχετε να κάνετε τους άλλους να χαμογελάσουν με ένα ανέκδοτο, γι'αυτό και σας καταθέτω αυτές μου τις σκέψεις. Είμαι και μαζί σας, αλλά και με τους RCTάδες που κι αυτοί επιτελούν ένα έργο, ένα έργο που σκοπό έχει μόνο τον λίγο περισσότερο χαβαλέ σε ένα ανέκδοτο.:winka:

Κι απ'την άλλη, μ'αρέσει να βλέπω κι αυτό το πανέμορφο σηματάκι που μου έφτιαξε ο φίλος μου ο McGyver και θέλω να το βλέπω συνεχώς !:lol:

Μπυρόνια σε όλους !:beer: :beer: :beer:

Σα το χαμενο φλουρι ειναι !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
22/02/2006, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Σα το χαμενο φλουρι ειναι !!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Στο καλό... βλέπω το μήνυμά μου σε παράθεση και λέω "τι διάολο, ρισάϊκλ έφαγε κι αυτό;"

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sonic22
22/02/2006, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Να το τηγανίσω σε φέτες και να του βάλω αλάτι και λεμόνι...:a48: :a48:
:lol: :lol: :lol:
den paei alati sto psito corned beef... exei idi arketo mesa...

ade na masouliseis ligo xwrtaraki... :p :p :p

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
22/02/2006, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
den paei alati sto psito corned beef... exei idi arketo mesa...
ade na masouliseis ligo xwrtaraki... :p :p :p
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Είμαι πολύ πικάντικος εγώ. Να, δες με και με αλατο-ρίγανη !

:lol: :lol: :lol:


38198

bartlal
22/02/2006, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Στο καλό... βλέπω το μήνυμά μου σε παράθεση και λέω "τι διάολο, ρισάϊκλ έφαγε κι αυτό;"

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalesin
22/02/2006, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Είμαι πολύ πικάντικος εγώ. Να, δες με και με αλατο-ρίγανη !

:lol: :lol: :lol:


μουχλα δεν ειναι αυτο ειπαμε;

:lol: :lol: :lol:

makis206
22/02/2006, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
μουχλα δεν ειναι αυτο ειπαμε;
:lol: :lol: :lol:

Α ναι! Αλλά και το ροκφόρ πικάντικο είναι!

:lol: :lol: :lol:

kalesin
22/02/2006, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Α ναι! Αλλά και το ροκφόρ πικάντικο είναι!

:lol: :lol: :lol:

κ πως πασαλειφτηκες με τα ροκφορ μακηηηηηηηη

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

makis206
22/02/2006, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
κ πως πασαλειφτηκες με τα ροκφορ μακηηηηηηηη
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Μ'έκοψε μια λόρδα όταν τ'αντίκρισα...

:lol: :lol:

kalesin
22/02/2006, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Μ'έκοψε μια λόρδα όταν τ'αντίκρισα...

:lol: :lol:


κ μετα το εφαγες κ σ' εκοψε... σκετα

lampros_fazer
22/02/2006, 17:41
Ο Μάκης «έσπασε» :D :D...Πάμε ο επόμενος... :lol:
Και στο΄λεγα εγώ,δεν σου πάει το recycling...είσαι καλό και όμορφο (εδώ γελάμε :lol: :rotflmao: :D ) παιδί εσύ...



Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Είμαι και μαζί σας, αλλά και με τους RCTάδες

Διπρόσωπος (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=17737) και συ Μάκη;;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:μαυροδάφνη: :μαυροδάφνη: :μαυροδάφνη: :μαυροδάφνη:

:a10: :a35: :a38: :lol: :beer: :winka:

makis206
23/02/2006, 07:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Διπρόσωπος (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=17737) και συ Μάκη;;

Ένα μέλος μιας ιερής οργάνωσης που καλείται να πατάξει το έγκλημα του ρισάϊκλ πρέπει πρώτα απ'όλα για το δικό του το καλό να κυκλοφορεί με δύο πρόσωπα. :D

Να φανταστείς οτι ο Πρόεδρός μας έχει τρία φανερά πρόσωπα και παίζουν κι άλλα δύο κρυφά στις συνελεύσεις μας τα οποία ακόμα -σαν νέο μέλος στο RCT- δεν μπορώ να προσδιορίσω απο που προέρχονται.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:ρακόμελα: :ρακόμελα: :ρακόμελα: :ρακόμελα:

:ώπα μην πιούμε άλλο γιατί την άκουσα:
:ώπα μην πιούμε άλλο γιατί την άκουσα:
:ώπα μην πιούμε άλλο γιατί την άκουσα:
:ώπα μην πιούμε άλλο γιατί την άκουσα:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:a10: :a10:

bartlal
23/02/2006, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer


Διπρόσωπος (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=17737) και συ Μάκη;;


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

σωραιος!!! :lol: :lol: