PDA

View Full Version : ΜΗΧΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ



TRIDENT
22/02/2006, 10:09
ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΥΝΑΙΚΑ Η ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΒΑΛΑΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΗΧΑΝΗ
ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΘΗΣΕΙΟ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΒΕΣΠΑ


ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΨΗΣΩ???ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ??
ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗ ΠΑΘΩ ΚΑΙ ΜΗ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ

zoropatra
22/02/2006, 10:18
πηγενε την βολτα με αυτοκινητο μπες με χειροφρενα-με αναποδα τιμονια κτλ. για να δει πως και εκει αν ειναι να γινει κατι θα γινει!!!!!:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

TRIDENT
22/02/2006, 10:26
AYTA TA EKANA 18 TΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 32
ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ
ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
ΟΔΗΓΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΗΣ ΣΠΑΝΙΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ TOUCH ΜΕ ΤΙΣ 4 ΡΟΔΕΣ

$py
22/02/2006, 10:35
File auto einai provlima megalo, to antimetopizo kai ego kai den exo vrei akoma lysi.



Exei kai ta kala tou merikes fores omos ;)

koutroulis
22/02/2006, 10:43
μια πολύ απλή λύση

της λες αγάπη μου/ κούκλα κτλ


για να χρυσώσεις και λίγο το χάπι


εγώ θα πάω για καφέ με τη μηχανή, εσύ πάρε ΤΑΧΙ και έλα, μετά από δύο ωρες που θα έρθει


θα έχει καταλάβει την ομορφια!!!


πουσαι, μην τη πας στο θησείο, έχει τρένο

κάπου μακρυά ΤΕΡΑ - ΠΕΤΡΑ πχ (δεν έχω ποσοστά, αλήθεια το λέω)

θα σου λύσει το πρόβλημα!!!

ironbum2
22/02/2006, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από TRIDENT
ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΥΝΑΙΚΑ Η ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΒΑΛΑΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΗΧΑΝΗ
ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΘΗΣΕΙΟ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΒΕΣΠΑ


ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΨΗΣΩ???ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ??
ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗ ΠΑΘΩ ΚΑΙ ΜΗ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ


Πρόβλημα μεγάλο φίλε....Το αντιμετώπισα κι εγώ με την γυναίκα μου....Το επιχείρημα ήταν "δοκίμασε κι αν δεν σου αρέσει το ξαναβλέπουμε" Το αποτέλεσμα ήταν καλοκαιρινές διακοπές με μηχανή και σε 8 μέρες 2250 χλμ. Τις άρεσε αν και ταλαιπωρήθηκε. Για πολυήμερες διακοπές το σκέφτεται αλλά για εκδρομές μέχρι και τριήμερο πετάει την σκούφια της!!!!

TRIDENT
22/02/2006, 10:59
TO ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΑΝΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ
ΑΘΗΝΑ- ΛΑΥΡΙΟ-ΣΟΥΝΙΟ- ΑΘΗΝΑ
ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΠΑΡΑΛΙΑ
ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΤΟΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΤΗΝ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ

sniper
22/02/2006, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από TRIDENT
TO ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΑΝΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ
ΑΘΗΝΑ- ΛΑΥΡΙΟ-ΣΟΥΝΙΟ- ΑΘΗΝΑ
ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΠΑΡΑΛΙΑ
ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΤΟΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΤΗΝ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ

Λαύριο - Σουνιο ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ ΠΟΛΥ!!!!

να το προσέξεις μην δεν ανέβει μετά ΠΟΤΕ :D

MOZART
22/02/2006, 11:03
Αχ το εχω και εγω το προβλημα αλλα και το αντιθετο δεν και οτι καλυτερο.Να της λες παμε μπραλο με τα παιδια να μαλακιστουμε και να σου λεει γουσταρω θα ερθω και εγω.Οι φιλοι σου να πανε τεζα και εσυ να μην νιωθεις τα χερια σου απο τα βαρος στα φρενα.
:nono:
Πετυχαινεις μια λοιπον που γουσταρει τη μηχανη σου,εχεις το μωρο σου διπλα,και αρχιζει αυτη να σου ζηταει βολτες και τετοια.
Τι κερδιζεις.ή θα παει το μωρο σου να ανεβει για να μην χασει την θεση της απο την ζηλια ή θα φορτωσεις την αλλη.;)

tifoefs
22/02/2006, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Λαύριο - Σουνιο ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ ΠΟΛΥ!!!!

να το προσέξεις μην δεν ανέβει μετά ΠΟΤΕ :D

Κλεισε της τα ματια με ενα μαντηλι και κανε οτι θες μετα !

:lol: :lol:

zoropatra
22/02/2006, 16:43
καμια γυναικεια γνωμη?

div400
22/02/2006, 17:08
χμμμ εγω γιατι δεν βλεπω που ειναι το προβλημα στην ολη φαση;


:rolleyes: :rolleyes: :D

kawasaki ZX-12
22/02/2006, 17:52
εγω αντιμετωπιζω το αντιθετο παλι!!!!!!!

καθε φορα που θα παω βολτα την κυριακη παραπονιεται που δεν την παιρνω μαζι!!!!!

και πραγματικα δεν με χαλαει καθολου αλλα την αποφευγω ησυχα!!!

τωρα για καφεδες απο δω και απο κει γουσταρει μονο τη μηχανη το αυτοκινητο μονο οταν βρεχει!!!!!

μαλλον ειμαι απο τους τυχερους

javrar6
22/02/2006, 18:07
ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΥ ΠΛΥΘΗΣΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΤΟ ΛΥΒΑΝΙ.:a29: ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΑΝ ΠΕΡΑΣΩ ΤΑ 80 ΣΕ ΕΥΘΕΙΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΜΟΥ.

zolotas
22/02/2006, 20:49
παρε μια τετοια ..........σε χαλαει??????


38248

zoropatra
22/02/2006, 21:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
παρε μια τετοια ..........σε χαλαει??????

γαματο!!!θα της πεις οριστε!!!αυτοκινητο και καμπριο μαλιστα για εσενα,και μηχανη για εμενα!!!!

el_hymador
22/02/2006, 23:30
Ρε σεις...μεταξυ μας τωρα....φανταστειτε να εισασταν αναγκασμενοι να κατσετε συνοδηγοι σε μοτοσυκλετα για ενα μεγαλο ταξιδι...φανταστειτε κι ολας να μην σας αρεσαν οι μηχανες...

εχουν τα δικια τους και οι κοπελες...ολη η μαγεια του μοτοσυκλετισμου βρισκεται στην οδηγηση , οχι στην συνοδηγηση...σε περιπτωση που επρεπε να επιλεξω μεταφορικο μεσο σαν συνεπιβατης θα προτιμουσα 1000 φορες το αναπαυτικο , κλιματιζομενο και ηχητικα εξοπλισμενο σαλονι ενος αυτοκινητου...απο οποιοαδηποτε σελα μηχανης.
Ακομα και ανα καποια κοπελια γουσταρει να ανεβαινει δεν ειναι και οτι καλυτερο....δεν μπορεις να πας γρηγορα γιατι κακα τα ψεμματα γρηγορα πας μονος σου και επισης προσωπικα τα κανω επανω μου οταν μεταφερω δευτερο ατομο μην γινει καμια στραβη στον δρομο..

Οι λυσεις ειναι απλες :
1)Βρισκουμε κοπελα που τις αρεσουν οι μηχανες .... αλλα εχει δικια της...

η

2)Αγοραζουμε με 2500-3500€ ενα τουτου να τσουλαει , αξιοπιστο και παμε τσαρκες μαζι με αυτο!!

SUPERMARIO
22/02/2006, 23:40
giati den allazeis thn gunaika? kserw mia me liga xiliometra agratzounisti. pera apo thn plaka stis sxeseis xreiazontai upoxwrhseis.makari ta provlhmata mou na htan mono auto.

DT_Bear
23/02/2006, 01:13
Συνηθησμένο πρόβλημα να μη θέλει να ανεβεί το ταίρι σου στη μηχανή.:( :( :( :( Με τη φίλη μου όταν αγόρασα τη μηχανή έγιναν ομηρικοι καβγάδες και έδωσα πολλές ηρωικές μάχες για να δικαιολογήσω, άκουσων άκουσων, την επιλογή μου να πάρω μηχανή αντί για κουτί καθώς και για να την πίσω να ανέβει επάνω...

Τελικά τις είπα θα μετακινούμε εγώ με τη μηχανή και εσύ με τη συγκοινωνία και φυσικά πείστηκε να μου δείξει λίγη εμπιστοσύνη στην αρχή...

Από κει και έπειτα όλα ήρθαν μόνα τους. Πήγαμε διακοπές με τη μηχανή, παραδέχθηκε πόσο βολεύει στις μετακινήσεις μας στην πόλη και όταν κάνουμε βόλτα πλέον το διασκεδάζει και της αρέσει.

Η συμβουλή μου λοιπόν είναι υπομονή, όχι πίεση να ανέβει επάνω και πάνω απ'όλα συνετή αδήγηση μέχρι να εξοικιωθεί το ταίρι σου με το μοτόρι σου...


Αυτάάάάάάά

kinhsh
23/02/2006, 01:51
Στην αρχικη ερωτηση η απαντηση μου ειναι οτι η μηχανη ειναι πολυ πιο ευχαριστη χωρις δευτερο ατομο. Και επειτα να σεβαστεις το φοβο της που ειναι απολυτα δικαιολογημενος.

DUKASII
23/02/2006, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από TRIDENT
TO ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΑΝΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ
ΑΘΗΝΑ- ΛΑΥΡΙΟ-ΣΟΥΝΙΟ- ΑΘΗΝΑ
ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΠΑΡΑΛΙΑ
ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΤΟΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΤΗΝ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ
ΦΙΛΕ..

μετα τη τελευταια μου βολτα με τη μοτο και τη κοπελα μου πισω..απο αυτη τη διαδρομη..

μου παρεδωσε τον εξοπλισμο.κρανος..γαντια μπουφαν...


γιατι οπως μου πε..ΔΕΝ θα της ξαναχρειαστουν μιας και ΔΕΝ θα ξανανεβει πανω στη μηχανη..:rolleyes: :rolleyes:


τι να πεις...ΓΥΝΑΙΚΕς!!!
καλο ειναι να εχεις μηχανη..αλλα σιγουρα καλυτερο ειναι να εχεις γυναικα φιλε.
οποτε βολεψου στις βολτες σου ΜΟΝΟΣ σου...(που ειναι και πιο ωραια..) και οταν πας με τη γυναικα ..μπες μεσα στο αμαξι της..και απολαυσε το.

:a025: :a025:

zolotas
23/02/2006, 21:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII


μου παρεδωσε τον εξοπλισμο.κρανος..γαντια μπουφαν...






εσυ τυχερος εισαι.......γιατι εμενα μου παρεδωσε κι αλλα .

εχουμε ενα ΣΚ να ευχαριστηθουμε μια διαδρομη αν στα πρηζει κιολας πας φουλ για μπακουρας.........

ζηλευουν ρε φιλε αλλα τι να κανεις......αρχιζε να συνηθιζεις και το car .........γιατι αν στραβωσεις μαλλον θα την χασεις:hypnotize

SPEED LOVER
23/02/2006, 22:08
ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΟΝΟΣ-Η ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΟΣ ΕΝΩ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΤΟΜΟ ΣΚΕΥΤΕΣΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΡΗΖΕΙ

SPEED LOVER
23/02/2006, 22:09
ΠΙΚΡΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΠΑΡΑΜΥΘΕΙΑ ΣΤΗ ΜΑΜΑΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΣΤΗ ΜΑΜΑΚΑ ΤΟΥ ΑΓΟΡΙΟΥ Η ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΣΟΥ

SPEED LOVER
23/02/2006, 22:17
ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΑ ΔΥΤΡΟΧΑ, ΗΗΗΗΗΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΤΣΑΡΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ?