PDA

View Full Version : 'Ρεεεε τι πάθαμε...



Zanzibar
02/04/2004, 10:51
Καλό πολύ καλό...
Α ρε Στάθη μας πήγες πολύ πίσω ρε φίλε...
Αλλά ξέχασες μια βόλτα στην Επίδαυρο εγώ εσύ ο Dela και ο Valantis μες το καταχείμωνο και τσιγάρο στην πίστα των Μεγάρων στην επιστροφή και πόσες ακόμα που δεν βγάζαμε φωτογραφίες καθότι είμαστε γρήγοροι!!! Οχι σαν μερικούς μερικούς που ντροπιάζαν την παρέα... Souperfout που είσαι ρε φιλαράκι δε σε είδα ρε όλα καλά...?:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

NLS
02/04/2004, 10:54
εσύ που βρίσκεσαι;

Zanzibar
02/04/2004, 11:10
τι εννοείς ΠΟΥ βρίσκομαι..?

NLS
02/04/2004, 11:27
είσαι ψιλοαόρατος (από εδώ μέσα εννοώ) αρκετό καιρό

και δεν είναι τίποτα άλλο, έχουμε και κάτι κακές αντιγραφές

υποθέτω άλλα παιδιά ξέρουν περισσότερα απλά εγώ δεν ξέρω

Zanzibar
02/04/2004, 11:40
ΝLS

αόρατος δεν είμαι απλά θεωρώ ότι έχω γράψει αρκετά και δεν χρειάζεται να υπάρχω σαν μαϊντανός απλά για να υπάρχω.
Να σου πω και την πικρή αλήθεια δεν έχω να γράψω και κάτι και ψιλοβαριέμαι να διαξιφίζομαι με νέοπες:smokin: Ασε που δεν μου αρέσει καθόλου η νέα μορφή του moto.gr προτιμούσα την άμεση παλιά.
Τώρα προτιμώ να τα "λέω" σε καμιά εθνική...


Υ.Γ Μου καταργήσαν και την διαβολοφατσούλα μου οπότε τσαντίστηκα κι εγώ...:evil: :evil: :evil:

NLS
02/04/2004, 11:45
δίκιο έχεις - και στο λέει και μαϊντανός... και γω για ελαφρά (όχι φούλ) απόσυρση με βλέπω... χώρο σε άλλους :)

α και για να θυμηθούμε και τα παλιά :) ...ρε συ οδήγησα το multistrada... τι φόλα είναι αυτή; (ωχ παίρνω απόσταση)

βασικά δεν γούσταρα θέση μοτάρντ με σέλα σούπερσπορ και επίσης δεν γούσταρα το μόνιμο πάντα και παντού σκορτσάρισμα του L σας

Zanzibar
02/04/2004, 12:00
Εεεε την DUCATI την πούλησα NLS εδώ και 2 μήνες στον κουρέα μου στην Κυψέλη,για να γουστάρει και να με κουρεύει τζάμπα τα επόμενα 456 χρόνια:evil: :evil: :evil:
Προς το παρόν μηχανάκι θα αγοράσω τον Ιούνιο λόγω μιας ιστορίας που έχω τώρα με την υγεία μου,ένα R6 θα πάρω γιατί πέρασε καιρός που είχα 4κύλινδρο και τα αποθύμησα...:yuck:
Θα μου πεις γιατί όχι DUCATI..?
Δεν ανανέωσε καθόλου τη γκάμα της και δεν υπάρχει κάτι που να με ενθουσιάζει και να μην ξέρω,βέβαια δεν σημαίνει ότι απαρνήθηκα τα Ιταλικά (άλλωστε είμαι σε διαρκή πόλεμο με τον Soyperfoot γι'αυτό).

Όσο για ΤΟ φορουμ...

Τόπο στα νιάτα, και δεν σου κρύβω πως χαίρομαι που βλέπω καινούριες παρέες και χαβαλέδες να δημιουργούνται μέσα στο moto.gr όπως η δικιά μας που περιέγραψε ο Hornet σήμερα.Άλλωστε εμείς μεγαλώνουμε,παραξενεύουμε,ασχολούμαστε και με το άλλο φύλλο ολίγονΤΙ άρα η διαδοχή είναι κάτι παραπάνω από αναγκαία;) ;)


1333

NLS
02/04/2004, 12:03
zanzi με R6... να το δω και αυτό :)

almalibera
02/04/2004, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar

Όσο για ΤΟ φορουμ...

Τόπο στα νιάτα, και δεν σου κρύβω πως χαίρομαι που βλέπω καινούριες παρέες και χαβαλέδες να δημιουργούνται μέσα στο moto.gr όπως η δικιά μας που περιέγραψε ο Hornet σήμερα.Άλλωστε εμείς μεγαλώνουμε,παραξενεύουμε,ασχολούμαστε και με το άλλο φύλλο ολίγονΤΙ άρα η διαδοχή είναι κάτι παραπάνω από αναγκαία;) ;)


---ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΠΕΜΒΑΙΝΩ αλλα...----


:nono: Δεν εισαι σωστος φίλε μου...Σε γειτονικο φορουμ υπαρχει μια τεραστια παρεα μικρων και μεγαλων με σύνθημα:

ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΝΕΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΙ...;)

έτσι μπορουμε να μεινουμε ολοι μαζι...:winka:


(.....ειδικα αν παρεις την R6.....χιχιχιχιχιχι!)

bikersonly
02/04/2004, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
Όσο για ΤΟ φορουμ...

Τόπο στα νιάτα, και δεν σου κρύβω πως χαίρομαι που βλέπω καινούριες παρέες και χαβαλέδες να δημιουργούνται μέσα στο moto.gr όπως η δικιά μας που περιέγραψε ο Hornet σήμερα.Άλλωστε εμείς μεγαλώνουμε,παραξενεύουμε,ασχολούμαστε και με το άλλο φύλλο ολίγονΤΙ άρα η διαδοχή είναι κάτι παραπάνω από αναγκαία;) ;)

Άντε ρε κωλόφλωρε!!! :evil:

Τέσπα Επεμβαίνω καθότι ο Ssmprinis είπε ότι με ψάχνεις για να με τσαγιώσεις σε γνωστή βουνοπλαγιά ψιλοβόρεια!Αληθεύει????? :beer:

Για κανόνισε! :winka: Γιατί έχω καιρό από το καλοκαίρι να σε τσαγιώσω και σένα!!! Ουρτ! :wave2:

Loudovikos
02/04/2004, 13:33
θα παρατήσεις την Ducati και θα πάς ανατολικά!!

YAMAHA γιατι να πάρεις????? KAWA δεν έλεγες τόσο καιρό
οτι γούστερνες???


1338

DUKASII
02/04/2004, 13:36
O ZANZI...ME YAMAHA...KAI R-6 KIOLAS.....

TI OOOOOORA;;;;:smokin: :smokin:

Zanzibar
02/04/2004, 18:43
Nα γιατί δεν πρέπει να γράφω συχνά εδώ πέρα!!!:hypnotize :look:
Θα με φάνε ζωντανό...


AlmaLibra το γειτονικό φόρουμ είναι μια άλλη ιστορία και όχι παρέα!!!
Δεν έχω πρόβλημα βέβαια να μαθαίνετε από μένα:
1) Ξεκίνα να μαθαίνεις πετώντας το μηχανάκι σου σε κανά γκρεμό και όχι στο Σούνιο,μη βρωμίζεις τη θάλασσα :nono: :D :eek:

illuminatios
02/04/2004, 19:49
Ρε παλιανθρωποι, αυτος ο Λακης ο Ζαν εχει καιρο να φανει ε??

hornet
03/04/2004, 10:04
Γιαννακη ολες οι βολτες ειναι μεσα στο μυαλο και στις αναμνησεις μου καθως και ολοι σας αλλα θα ξαναγινουν απλα εχουμε ενα μικρο κολληματακι το οποιο γρηγορα θα ξεπεραστει.
Almalibera τα γειτονικα ειναι πολυ διαφορετικα δεν εχεις ομως κατσει πολυ για να το καταλαβεις ακομα μαλλον.
Η απαντηση του Γιαννη το ειπε πολυ γλαφυρα.

nimbus
03/04/2004, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Γιαννακη ολες οι βολτες ειναι μεσα στο μυαλο και στις αναμνησεις μου καθως και ολοι σας αλλα θα ξαναγινουν απλα εχουμε ενα μικρο κολληματακι το οποιο γρηγορα θα ξεπεραστει.
Almalibera τα γειτονικα ειναι πολυ διαφορετικα δεν εχεις ομως κατσει πολυ για να το καταλαβεις ακομα μαλλον.
Η απαντηση του Γιαννη το ειπε πολυ γλαφυρα.


ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΙΠΕΣ ΜΑΓΚΑ ΜΟΥ. ΟΛΕΣ ΟΙ ΒΟΛΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ... ΠΕΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ... :sun:

periklisk
03/04/2004, 20:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΙΠΕΣ ΜΑΓΚΑ ΜΟΥ. ΟΛΕΣ ΟΙ ΒΟΛΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ... ΠΕΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ... :sun:

Σωστόν!!!!

ireneepi
07/04/2004, 20:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
ΝLS

αόρατος δεν είμαι απλά θεωρώ ότι έχω γράψει αρκετά και δεν χρειάζεται να υπάρχω σαν μαϊντανός απλά για να υπάρχω.
Να σου πω και την πικρή αλήθεια δεν έχω να γράψω και κάτι και ψιλοβαριέμαι να διαξιφίζομαι με νέοπες:smokin: Ασε που δεν μου αρέσει καθόλου η νέα μορφή του moto.gr προτιμούσα την άμεση παλιά.
Τώρα προτιμώ να τα "λέω" σε καμιά εθνική...


Υ.Γ Μου καταργήσαν και την διαβολοφατσούλα μου οπότε τσαντίστηκα κι εγώ...:evil: :evil: :evil:


Γεια σου ρε Γιαννη..........