PDA

View Full Version : Δεύτερος προβληματισμός...



makis206
23/02/2006, 10:16
Παίδες λόγω του ότι έγινε αυτό που φοβόμουν και δεν ήθελα ποτέ να γίνει, ενημερώνω οτι παραιτούμαι απο μέλος του RCT.

O λόγος είναι ένας. Παρατήρησα οτι αρκετά μέλη δεν το βλέπουν πια γι'αστείο, συνεπώς σαν μέλος μιας μεγάλης ομάδας όπως είναι το Μοτο gr οφείλω να το σεβαστώ και να πάψω να κάνω κάτι που ίσως κάποιον ενοχλήσει.

Και το χειρότερο είναι πως δεν μπορώ να έχω τι δυνατότητα να ξεχωρίζω ποιοι ενοχλούνται και ποιοι το βρίσκουν αστείο το σήμα σε περίπτωση ανακύκλωσης που πρέπει να ποστάρω, μετά απο την καλή θέληση που είχαν να μας κάνουν να γελάσουμε με ένα ανέκδοτο...

Συγκεκριμένα εμένα με αφορά αυτό (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=18942). Και δεν φοβάμαι την παρεξήγηση με κάποιον αφού είναι νομίζω ξεκάθαρο οτι δεν έχω να κερδίσω τίποτα με το να βρίσκω ένα ανέκδοτο που δημοσιεύτηκε και παλιότερα, απλώς δεν θέλω να χαλιέται κάποιος που ούτε με γνωρίζει ούτε τον γνωρίζω άρα, μόνο καλές σχέσεις επιθυμώ να διατηρώ μαζί του.

Ίσως παραγίνομαι μελό και ρομαντικοκλαψιάρης πρωινιάτικα, αλλά θέλω να ευχαριστήσω τον Bartlal που με δέχτηκε στην ομάδα του και τον McGyver που έκανε τον κόπο να μου φτιάξει το σήματάκι μου.

Προσωπικά συνεχίζω να φροντίζω να τα έχω καλά με όλους εδώ μέσα, ελπίζοντας να μη χαλαστεί ποτέ κανείς απο κάποια δημοσίευσή μου. :winka:

Να είστε όλοι καλά :wave2:

koutroulis
23/02/2006, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Παίδες λόγω του ότι έγινε αυτό που φοβόμουν και δεν ήθελα ποτέ να γίνει, ενημερώνω οτι παραιτούμαι απο μέλος του RCT.

O λόγος είναι ένας. Παρατήρησα οτι αρκετά μέλη δεν το βλέπουν πια γι'αστείο, συνεπώς σαν μέλος μιας μεγάλης ομάδας όπως είναι το Μοτο gr οφείλω να το σεβαστώ και να πάψω να κάνω κάτι που ίσως κάποιον ενοχλήσει.

Και το χειρότερο είναι πως δεν μπορώ να έχω τι δυνατότητα να ξεχωρίζω ποιοι ενοχλούνται και ποιοι το βρίσκουν αστείο το σήμα σε περίπτωση ανακύκλωσης που πρέπει να ποστάρω, μετά απο την καλή θέληση που είχαν να μας κάνουν να γελάσουμε με ένα ανέκδοτο...

Συγκεκριμένα εμένα με αφορά αυτό (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=18942). Και δεν φοβάμαι την παρεξήγηση με κάποιον αφού είναι νομίζω ξεκάθαρο οτι δεν έχω να κερδίσω τίποτα με το να βρίσκω ένα ανέκδοτο που δημοσιεύτηκε και παλιότερα, απλώς δεν θέλω να χαλιέται κάποιος που ούτε με γνωρίζει ούτε τον γνωρίζω άρα, μόνο καλές σχέσεις επιθυμώ να διατηρώ μαζί του.

Ίσως παραγίνομαι μελό και ρομαντικοκλαψιάρης πρωινιάτικα, αλλά θέλω να ευχαριστήσω τον Bartlal που με δέχτηκε στην ομάδα του και τον McGyver που έκανε τον κόπο να μου φτιάξει το σήματάκι μου.

Προσωπικά συνεχίζω να φροντίζω να τα έχω καλά με όλους εδώ μέσα, ελπίζοντας να μη χαλαστεί ποτέ κανείς απο κάποια δημοσίευσή μου. :winka:

Να είστε όλοι καλά :wave2:


Μάκη

εγώ μαζί σου

πιστεύω ότι με το RCT είχε γέλιο το θέμα

άλλωστε ο σκοπός είναι να μπαίνουμε στο φορουμ και να γελάμε, να φτιάχνει η διάθεση μας και να ανταλλάσουμε γνώμες


ας μην ζητάμε ευκαιρίες για παρεξηγήσεις εδω μέσα!!

Κρίμα πάντως γιατι με το σήμα σου τεστάριζα και τα μάτια μου

το έκανα μία να γυρνά δεξιά και μία αριστερά!!!:lol: :lol: :lol:

...city
23/02/2006, 10:21
Τι λες τωρα ?
Το άξιος μονο ειρωνεια δεν ηταν. Ισα ισα, επικρότησα την δουλεια σου

Motoulis
23/02/2006, 10:22
ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΟΥ ΠΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕ ΕΛΑ ΠΙΣΩ.
ΑΜΑ ΦΥΓΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.....
Ο ΛΕΩ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΦΥΛΑΕΙ ΣΚΟΠΙΑ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ.
Ο ΜΠΑΡΤ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ.....:D
Ο ΜΑΚ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ .......ΕΜΕΙΣ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΚΥΝΗΓΑΜΕ?
ΕΛΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΑ.
ΣΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΚΟΣΜΙΟΣ
ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΛΙΣΤΑ ΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙΣ.
ΣΚΕΨΟΥ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΣΤΗΝ 13Φ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?:lol: :rotflmao: :lol:

ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ:nono:
ΑΜΑ ΦΥΓΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?:sad:
ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑ.

makis206
23/02/2006, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από ...city
Τι λες τωρα ?
Το άξιος μονο ειρωνεια δεν ηταν. Ισα ισα, επικρότησα την δουλεια σου

Φίλε μου City ίσως να μην το διατύπωσα καλά.

Δεν ήθελα να πω πως κατέληξα στο συμπέρασμα οτι όντως παρεξηγήθηκες εσύ, απλώς οτι θέλω να αποφύγω μια πιθανή παρεξήγηση απο κάποιο μέλος με αυτή μου την ενέργεια στο μέλλον, πράγμα που θα με στεναχωρήσει ιδιαίτερα. Μια πιθανή παρεξήγηση είναι απόλυτα σεβαστή απο μέρους μου, αλλά η περίπτωση με το δικό σου ανέκδοτο με έκανε να το δώ πιο καθαρά.:winka:

Ειλικρινά χαίρομαι που όλα είναι καλά μεταξύ μας, απλώς θέλω να μην παίζω τον maki206 κορώνα γράμματα στις σχέσεις του με τα υπόλοιπα αγαπητά μέλη του φόρουμ αυτού!:winka:

Να είστε όλοι καλά και κερνάω μπύρες !

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

makis206
23/02/2006, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΟΥ ΠΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕ ΕΛΑ ΠΙΣΩ.
ΑΜΑ ΦΥΓΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.....
Ο ΛΕΩ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΦΥΛΑΕΙ ΣΚΟΠΙΑ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ.
Ο ΜΠΑΡΤ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ.....:D
Ο ΜΑΚ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ .......ΕΜΕΙΣ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΚΥΝΗΓΑΜΕ?


Εγώ ετοιμάζω μεγάλα έργα με τον φίλο μου τον Καλεσίν !:lol: :lol:

:beer: :beer: :beer:

...city
23/02/2006, 10:37
Και επειδή υπήρχε αντίδραση για την απόφάση σου απο πολλούς εδω μέσα -μόλις τρείς- σου δίνω την χαρά για άλλο ενα σηματάκι...


Μια φορά ο Σέρλοκ Χολμς και ο φίλος του ο Ουάτσον πήγαν για κάμπινγκ. Έστησαν τη σκηνή τους και έπεσαν να κοιμηθούν.
Μερικές ώρες αργότερα ο Χολμς ξυπνάει τον φίλο του και του λέει: "Ουάτσον κοίτα στον ουρανό και πες μου τι βλέπεις." Tότε ο Ουάτσον του απαντά:
-"Βλέπω εκατομύρια αστέρια."
Χολμς: "Και τι σου λέει αυτό;"
Ο Ουάτσον σκέφτεται μερικά λεπτά και λέει:
- "Αστρονομικά, μου λέει ότι υπάρχουν εκατομύρια γαλαξίες και πιθανότατα δισεκατομύρια πλανήτες. Αστρολογικά, μου λέει ότι ο Κρόνος είναι στον Κριό. Ωρολογιακά, μου λέει ότι η ώρα πρέπει να είναι τρεις παρά τέταρτο. Θεολογικά, είναι απόδειξη ότι ο Θεός είναι παντοδύναμος και όλοι εμείς είμαστε μικροί και ασήμαντοι. Μετεωρολογικά, φαίνεται ότι θα έχουμε μια θαυμάσια μέρα αύριο."
-- "Τι λέει σε εσένα όμως;"
Τότε ο Χολμς μετά από μερικά λεπτά σιωπής του απαντά:
"Ουάτσον είσαι ηλίθιος! Κάποιος μας έκλεψε τη σκηνή!"

Motoulis
23/02/2006, 10:39
ΚΟΙΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΕΜΑΣ (13Φ)
ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΑΓΚΑΛΕΣ
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΓΕΝΙΚΩΣ ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΜΙΣΗΤΟ ΕΧΘΡΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΝΑΝ ΣΤΟΧΟ:D
ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΙΕΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΣΗΤΟ ΕΧΘΡΟ ΠΟΥ ΒΙΩΝΕΙ ΤΗΝ ΜΙΑ ΗΤΤΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.......:D
ΤΕΛΟΣ

makis206
23/02/2006, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από koutroulis
ας μην ζητάμε ευκαιρίες για παρεξηγήσεις εδω μέσα!!
Κρίμα πάντως γιατι με το σήμα σου τεστάριζα και τα μάτια μου
το έκανα μία να γυρνά δεξιά και μία αριστερά!!!:lol: :lol: :lol:

Κουτρούλη αν και είσαι νέο μέλος στο Μοτό, αυτό που έχω διακρίνει και θέλω να πω για σένα είναι οτι είσαι ΜΕΓΑΛΟΣ φίλε.! :beer: :beer:

Άντε να σου κάνω και το δώρο να τεσταριστείς !:lol:

:beer: :beer: :beer:


38296

makis206
23/02/2006, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από ...city
Και επειδή υπήρχε αντίδραση για την απόφάση σου απο πολλούς εδω μέσα -μόλις τρείς- σου δίνω την χαρά για άλλο ενα σηματάκι...

Αυτό πλέον το αφήνω στους αρμόδιους. :lol: :lol:

:beer: :beer: :beer:

Motoulis
23/02/2006, 10:43
ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕΣ ΣΤΟΝ ΜΙΣΗΤΟ ΕΧΘΡΟ?:a01:

makis206
23/02/2006, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
ΚΟΙΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΕΜΑΣ (13Φ)
ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΑΓΚΑΛΕΣ
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΓΕΝΙΚΩΣ ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΜΙΣΗΤΟ ΕΧΘΡΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΝΑΝ ΣΤΟΧΟ:D
ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΙΕΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΣΗΤΟ ΕΧΘΡΟ ΠΟΥ ΒΙΩΝΕΙ ΤΗΝ ΜΙΑ ΗΤΤΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.......:D
ΤΕΛΟΣ

:lol: :lol: :lol:

Ξέρω'γω; Το "ανεξάρτητο μέλος" πως ακούγεται;:lol: :lol:

:beer: :beer: :beer:

makis206
23/02/2006, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕΣ ΣΤΟΝ ΜΙΣΗΤΟ ΕΧΘΡΟ?:a01:

Όχι ρε, αν ήμουν ακόμα αρμόδιος θα τό'βαζα το σήμα!:lol:

Motoulis
23/02/2006, 10:49
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΟΠΑΙΔΑ (ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΝ ΛΕΩΝΙΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΤΑΧΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΟΜΑΖΩΜΑ ΤΟΥ BART) :lol: :rotflmao: :lol:
ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ PAINTWAR ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΠΟΥ.......

makis206
23/02/2006, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΟΠΑΙΔΑ (ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΝ ΛΕΩΝΙΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΤΑΧΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΟΜΑΖΩΜΑ ΤΟΥ BART) :lol: :rotflmao: :lol:
ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ PAINTWAR ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΠΟΥ.......

Είμαι στα σχέδια υλοποίησης ενός κόμματος με τον Καλεσίν που δεν θ'αφήνει κανέναν παραπονεμένο με μοναδικό σκοπό να τα έχουμε με όλους καλά και να συμφιλιώνουμε RCTήδες και ΑΡΨΑΜάδες !:lol: :lol: :lol:


38299

Motoulis
23/02/2006, 10:59
ΣΥΜΦΙΛΙΩΣΗ??????????????
ΤΙ ΛΕ ΡΕ ???????
ΤΙ ΠΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΠΕΙΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ?
ΑΚΟΥ ΚΟΜΜΑ........
ΟΥΤΕ ΜΙΣΗ ΕΔΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΕΤΕ.
ΕΛΑΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΤΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ:smilea:

koutroulis
23/02/2006, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κουτρούλη αν και είσαι νέο μέλος στο Μοτό, αυτό που έχω διακρίνει και θέλω να πω για σένα είναι οτι είσαι ΜΕΓΑΛΟΣ φίλε.! :beer: :beer:

Άντε να σου κάνω και το δώρο να τεσταριστείς !:lol:

:beer: :beer: :beer:


ευχαριστώ φίλε Μάκη


μπύρες και απο μένα


:beer: :beer: :beer: :beer:


πάντως ξαναλέω ότι είχε τη πλάκα του με τα δυο στρατόπεδα!!! εδινε ενα ακομα επίπεδο φιλικής αντιπαράθεσης στα ποστς


νασαι καλα!!!!


τα μάτια μου ακόμα το βλέπουν να γυρνα απο οποια μερια θέλουν!!


ελπιζω να μην ειμαι μονο εγω

θα αρχίσω να ανησυχω!!!

makis206
23/02/2006, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από koutroulis
τα μάτια μου ακόμα το βλέπουν να γυρνα απο οποια μερια θέλουν!!
ελπιζω να μην ειμαι μονο εγω
θα αρχίσω να ανησυχω!!!

Αν το βλέπεις να πηγαίνει δεξιόστροφα, είσαι αετομάτης σου λέω !:lol:

:beer: :beer: :beer: