PDA

View Full Version : Ελληνικό site Formula1



f1free
23/02/2006, 17:32
Αγαπητοί φίλοι, γειά σας

Έχουμε μαζευτεί μερικοί τρελαμένοι με την F1 (αλλά καλά παιδιά και επαγγελματίες) και φτιάχνουμε ένα site για την F1 με ειδήσεις, στατιστικά, μπούρου μπούρου αλλά κυρίως με LIVE TIMING.

Δεδομένου του κενού που υπάρχει στο χώρο στην Ελλάδα (σκόρπιες ειδήσεις, καθυστέρηση στην ενημέρωση) αλλά και στο εξωτερικό (το live timing αν δεν είναι αργό πρέπει να το πληρώσεις) πιστεύουμε οτι κάνουμε κάτι ενδιαφέρον.

Θα θέλαμε τη γνώμη σας, ΔΩΣΤΕ ΤΗ ΜΑΣ. Κοιτάξτε το στο www.f1free.gr και πείτε μας

Φυσικά το site είναι ακόμη υπο κατασκευή και υπολογίζουμε να είναι φουλ έτοιμο πριν από την έναρξη των δοκιμάστικών της Παρασκευής του Μπαχρέιν.

sotosfz6
23/02/2006, 17:46
εμενα στη σχεδιαση μου αρεσει παρα πολυ...και απο υλικο εχει μπολικο....οταν συμπληρωθει πιστευω θα ειναι οτι πρεπει για το αντικειμενο!!!

adam_tsouk
23/02/2006, 17:54
Δείχνει καλό.
Μπήκε στα "αγαπημενα" για περισσότερη έρευνα!:D

Αλλά.... φτιάξτε λίγο εκεί που λέει:


"φόρτωση αρχΡειου"

:winka:


:wave2:

Sabre
23/02/2006, 17:57
Καλό φαίνεται παιδιά.Γουστάρω τον σχεδιασμό του site.Καλή τύχη & keep up the good work!

f1free
23/02/2006, 18:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Δείχνει καλό.
Μπήκε στα "αγαπημενα" για περισσότερη έρευνα!:D

Αλλά.... φτιάξτε λίγο εκεί που λέει:


"φόρτωση αρχΡειου"

:winka:


:wave2:

Το έχουμε δει αλλά έχει πλάκα και λέμε να το αφήσουμε όσο ακόμα είναι υπό κατασκευή :D

Επίσης είναι κάτι σαν κουίζ... ποιός λέτε ότι είναι ο αχρείος; ;)

adam_tsouk
23/02/2006, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από f1free
Το έχουμε δει αλλά έχει πλάκα και λέμε να το αφήσουμε όσο ακόμα είναι υπό κατασκευή :D

Επίσης είναι κάτι σαν κουίζ... ποιός λέτε ότι είναι ο αχρείος; ;)

αχρειος?

ο μηχανικός του Αλονσο με εκεινο το μπλουζακι που μου έχει κάτσει και δε κατεβαίνει με τπτ?

:D

(u know.... "Schumacher who?")

:rolleyes:

adam_tsouk
23/02/2006, 18:09
Αλλά τώρα που το σκέφτομαι, εσείς μάλλον εννοείτε τον Σούμι γιατί οι δικοί του μηχανικοί βγαίνουν στη φώτο!


:lol: :lol:

Xlitos
23/02/2006, 18:10
εύγε παίδες!!Πάρα πολύ καλό!Μου φαίνεται θα κόβω βόλτες απο κει αρκετά συχνα..:beer:

adam_tsouk
23/02/2006, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xlitos
εύγε παίδες!!Πάρα πολύ καλό!Μου φαίνεται θα κόβω βόλτες απο κει αρκετά συχνα..:beer:

πρόσεχε μη χτυπήσεις σε τπτ μερεμετια γιατί είναι υπο κατασκευή!

:lol: :lol:

f1free
23/02/2006, 18:15
Ευχαριστούμε πολύ, παιδιά, να είστε καλά. Μας χαροποιούν πολύ τα καλά σας λόγια. Αν νομίζετε πως υπάρχουν πράγματα που μπορούν να το εμπλουτίσουν μην διαστάσετε να μας τα πείτε. Κι αν θελήσετε να το διαδώσετε εμείς δεν θα σας κρατήσουμε κακία. ;)

f1free
23/02/2006, 18:17
Κι αν πάει καλά αυτό θα φτιάξουμε και ένα για το MotoGP. :D

adam_tsouk
23/02/2006, 18:30
Πάντως υπάρχει ήδη άλλο ένα (υπήρχε και δεύτερο, έχει κλείσει) ελληνικό site που ασχολείται με F1.

Θα έχεται και φορουμ-συζητ'ησεις ή μόνο νέα-ειδήσεις;

f1free
23/02/2006, 18:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Πάντως υπάρχει ήδη άλλο ένα (υπήρχε και δεύτερο, έχει κλείσει) ελληνικό site που ασχολείται με F1.

Θα έχεται και φορουμ-συζητ'ησεις ή μόνο νέα-ειδήσεις;

Για ποιο άλλο site μιλάς ακριβώς;

Προς το παρόν νέα, στοιχεία για ομάδες, οδηγούς και πίστες, και live timing. Μάλλον θα υπάρξει συνεργασία με την FOSA για συζητήσεις.

koutroulis
23/02/2006, 20:06
μπράβο και απο μένα παιδιά

πολύ καλή δουλειά

προσωπικά δεν ξέρω άλλη σελίδα στο ελληνικό δίκτυο και νομίζω οτι θα καλύψετε ενα μεγάλο κενό


το μόνο site που μου αρέσει για F1 μέχρι τώρα είναι το

www.f1-live.com


συνεχίστε την καλή δουλειά και όταν είστε έτοιμοι κάντε ένα ποστ να το ανακοινώσετε!


:wave2:

crs-k
23/02/2006, 23:04
Keep up with the good work! :winka:


:smokin: :beer: :wave2: