PDA

View Full Version : ΠΣΚ Καθαρα Δευτερα??



rsp
24/02/2006, 01:56
Καλη η Αμερικα και λοιπα αλλα καμια βολτα θα κανουμε??Με τη εξαδελφη ξυνομαστε ...Ακουω τι παιζει...!!

rsp
25/02/2006, 03:39
οκ μπορειτε απλα να πειτε οτι δεν θελετε να με κανετε παρεα.....:confused: :cry: :eyepop: :sad:

crs-k
25/02/2006, 07:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
οκ μπορειτε απλα να πειτε οτι δεν θελετε να με κανετε παρεα.....:confused: :cry: :eyepop: :sad:


Οξω οι "Αμερικανοι"! :mad:


:lol: :rotflmao: :lol:

PacMan
25/02/2006, 19:19
An ertheis me Harley stin volta.....fysika kai oxi.......
An omws ertheis me goldwing h opoio allo giaponeziko to syzhtame:):):)

rsp
26/02/2006, 00:53
Ειστε ολα βλαμμενα ρεεεεε!! Λοιπον θα κανουμε καμια βολτα???

gcrook
26/02/2006, 00:58
Εδω δεν ξερουμε τι θα κανουμε αυριο πρωι καλα-καλα γαμω τη Φωκιδα μου γαμω:lol: , θα ξερουμε την Δευτερα;;;;
Μπορει να κανονιστει κατι καλο επιτοπου.
Αντε και λιγο πριν.
Γουιλ στει ιν τατς:wave2:

SF
26/02/2006, 10:29
Μικρέ μου φίφη αρ εσ πι, το τόπικ είναι για ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ, όχι ερωτήσεις!! ΧΑΧΑ

Φαντάσου κάθε Παρασκευή να ποστάρουν 80 διαφορετικά άτομα

"ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ? ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ?"

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vstrompanos
26/02/2006, 13:20
na kanw mia protash?prepei na strose ena mhxnaki opote opios thelei sk tha paw stadar kapou as pei pou na pame alla h taxhthta tha eine 130km peripou.jawa 650cc eine me rotax moter

Tropeas
26/02/2006, 20:43
Θα έχω μηχανή και δεν θα έχω εξοπλισμό, και δεν καβαλάω με τίποτα χωρίς τα βασικά (παντελόνια , μπότες, κράνος, μπουφάν, γάντια) αλλά θέλω τόσο πολύ αυτό το τριήμερο να γράψω ελάχιστα και χαλαρά χιλιόμετρα, τα πρώτα (θα είναι και στρωσίματος) πριν βάλω το πωλητήριο, με μόνο ερέθισμα τις εικόνες της βόλτας (και όχι μόνο στο μυαλό μου...)... βλέπω να πηγαίνω προς Ναύπλιο, αν βρω κάτι να φορέσω...(όποιος γνωρίζει που μπορώ να νοικιάσω ας μου στείλει πμ) αν θέλει κανείς βόλτα μαζί αν όλα πάνε καλά μέχρι τότε...

adam_tsouk
26/02/2006, 20:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Θα έχω μηχανή και δεν θα έχω εξοπλισμό, και δεν καβαλάω με τίποτα χωρίς τα βασικά (παντελόνια , μπότες, κράνος, μπουφάν, γάντια) αλλά θέλω τόσο πολύ αυτό το τριήμερο να γράψω ελάχιστα και χαλαρά χιλιόμετρα, τα πρώτα (θα είναι και στρωσίματος) πριν βάλω το πωλητήριο, με μόνο ερέθισμα τις εικόνες της βόλτας (και όχι μόνο στο μυαλό μου...)... βλέπω να πηγαίνω προς Ναύπλιο, αν βρω κάτι να φορέσω...(όποιος γνωρίζει που μπορώ να νοικιάσω ας μου στείλει πμ) αν θέλει κανείς βόλτα μαζί αν όλα πάνε καλά μέχρι τότε...

για εξπλισμο δεν ξερω για βόλτα κάτι έχω στο μυαλό μου...

keep in touch...:winka:

gcrook
27/02/2006, 00:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Θα έχω μηχανή και δεν θα έχω εξοπλισμό, και δεν καβαλάω με τίποτα χωρίς τα βασικά (παντελόνια , μπότες, κράνος, μπουφάν, γάντια) αλλά θέλω τόσο πολύ αυτό το τριήμερο να γράψω ελάχιστα και χαλαρά χιλιόμετρα, τα πρώτα (θα είναι και στρωσίματος) πριν βάλω το πωλητήριο, με μόνο ερέθισμα τις εικόνες της βόλτας (και όχι μόνο στο μυαλό μου...)... βλέπω να πηγαίνω προς Ναύπλιο, αν βρω κάτι να φορέσω...(όποιος γνωρίζει που μπορώ να νοικιάσω ας μου στείλει πμ) αν θέλει κανείς βόλτα μαζί αν όλα πάνε καλά μέχρι τότε...

ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΑΙ ΔΕ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΜΗ ΣΟΥ ΑΠΑΥΤΩΣΩ:mad: :mad: :mad:

ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΤO ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΚΑΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΠΡΙΝ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ.

Εχω ενα ζευγαρι επιαγκωνιδες και επιγονατιδες, ενα εξτρα ζευγαρι μποτες ενα προστατευτικο πλατης (αλλα θα μου πεις δεν εχεις μπουφαν...), γαντια δερματινα να φανε και οι κοτες, βρισκουμε και εναν κορκοδειλα στην τελικη:lol: , και αν ειμαι τυχερος μεχρι τοτε και ενα εξτρα κρανος.
Εξοπλισμο βρισκουμε, ευκαιρια να παμε βολτα 2 γαμημενα SV δεν βρηκαμε ποτε.

Θες Ναυπλιο;Σου χαλαω χατηρι εγω βρε;:lol:
Θες οπου να’ναι;Οπου να’ναι!

Θα μιλησουμε ΟΠΩΣΚΑΙΔΗΠΟΤΕ ΛΕΜΕ.:wave2:

Tropeas
27/02/2006, 01:00
Σου χα κάνει ντριν , αλλά δεν μετά μόλις χαλάρωσες... :p

Εχω μπουφάν, κράνος δεν το χρησιμοποιώ είναι άχρηστο... , γάντια άχρηστα... οπότε ψάχνω για τα λοιπά...

SUPERMARIO
27/02/2006, 01:34
an kanonistei kamia monohmerh EIDOPOIATE :wave2:

adam_tsouk
27/02/2006, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Σου χα κάνει ντριν , αλλά δεν μετά μόλις χαλάρωσες... :p

Εχω μπουφάν, κράνος δεν το χρησιμοποιώ είναι άχρηστο... , γάντια άχρηστα... οπότε ψάχνω για τα λοιπά...

Αφού έχεις μπουφάν, γάντια έχω και γω να σου δώσω (και όχι ό,τι και ό,τι! καγκουρΟΥ!) :lol:

Για κράνος... αν δεν έχεις πρόβλημα με το ΙXS που κάνεις θόρυβο και είναι λίγο βαρύ... δικό σου στη βόλτα....

btw Ναύπλιο και ΧΑΛΑΡΑ... super... :winka:

:wave2:

vstrompanos
27/02/2006, 20:30
kranos exw na sou dosw kai egw eine ena shark tou corser replica twra gia dermata ta kastrepsa kai egw sthn soupa exw mono ta cordura kai skopeuw na ta foresw...

πανας
27/02/2006, 21:12
τελικα προς ναυπλιο μερια η βολτα παιδες???

Tropeas
27/02/2006, 23:42
Καθιστε να δούμε αν θα έχουμε εργαλείο γιατί μάλλον βιάστηκα...

Nik0s
03/03/2006, 10:00
Μάγκες τι γίνεται ? Τριήμερο με ήλιο και όλοι εντός των τοιχών θα κάτσετε ???

Για να ετοιμαζόμαστε !!!


:beer: :beer: :a2: :a2: :a2:

Tropeas
03/03/2006, 14:46
Εγω δεν,
μονο με τουτού η βόλτα και αυτό αν είναι διαθέσιμο....

βεβαια θέλω να κάνω οπωσδήποτε μια ημερήσια βόλτα την Κυριακή ή την Κ.Δευτέρα προς τα εκεί (Αρχαία Επίδαυρο -> Ναύπλιο),αλλά θα δούμε...

Αν τελικά , έχω τουτού και κανονίσω να πάω θα ποστάρω μήπως βρεθούμε με καμιά παρέα κάτω πουθενά... ;)