PDA

View Full Version : ΤΕΤΑΡΤΗ Club22



dbandit
27/02/2006, 08:39
Aυτη την Τεταρτη θα πραγματοποιηθει εκδηλωση για την Μοτοσυκλετα της Χρονιας στις 19.00 στο Club22 (Λ.Βουλιαγμενης 22).

Ποσοι-ες θα πανε?

:wave2:

ruyjin
27/02/2006, 08:57
δεν ειχα παει παλιοτερα, παντα κατι τυχαινε

ναι, γιατι οχι

μαλλον +

AFTER
27/02/2006, 09:00
Το βρισκω αδιαφορο να παω σε μια εκδηλωση που θα βγει μοτοσυκλετα της χρονιας αυτη που εχει κανει τις περισσοτερες καταχωρησεις σε ενα περιοδικο....:yuck:

adam_tsouk
27/02/2006, 09:02
Άμα δε με πάρουν τηλέφωνο να μου πουν τα καλύτερα για το ΖουΖου μου... μπαααα.....

:lol: :lol: :lol:

tifoefs
27/02/2006, 09:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Άμα δε με πάρουν τηλέφωνο να μου πουν τα καλύτερα για το ΖουΖου μου... μπαααα.....

:lol: :lol: :lol:

Εεεετσι !!

Και πουσαι ειδα μια ζουζουρινα 1200 με 10000 !!

Ενδιαφερεσαι ;

:beer:

ruyjin
27/02/2006, 09:45
συγγνωμη ρε παιδια αλλα το πια θα βγει μοτο της χρονιας και στο χερι σας να ηταν παλι υποκειμενικο θα ηταν το αποτελεσμα, μιας και τα κριτηρια για τον καθενα ειναι διαφορετικα.

ο λογος για να πας σε μια τετοια εκδηλωση ειναι απλα για να δεις την εκδηλωση και οχι ντε και καλα για να συμφωνησεις με το αποτελεσμα - γνωμη μου -

οποιος ειναι αντιδραστικος σε καθε τι που γινεται για τους δικους του λογους ας μην παει....

adam_tsouk
27/02/2006, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
συγγνωμη ρε παιδια αλλα το πια θα βγει μοτο της χρονιας και στο χερι σας να ηταν παλι υποκειμενικο θα ηταν το αποτελεσμα, μιας και τα κριτηρια για τον καθενα ειναι διαφορετικα.

ο λογος για να πας σε μια τετοια εκδηλωση ειναι απλα για να δεις την εκδηλωση και οχι ντε και καλα για να συμφωνησεις με το αποτελεσμα - γνωμη μου -

οποιος ειναι αντιδραστικος σε καθε τι που γινεται για τους δικους του λογους ας μην παει....


σίγουρα σου τάξανε VFR για Νο 1 εσένα!

:lol: :lol:
Πέρα απ'τη πλάκα νομίζω ότι φάνηκε πως μ'αφήνει παγερά αδιάφορο.... :rolleyes: τι να μας πουν.....:rolleyes:

fazerakis
27/02/2006, 10:03
Θα είμαι εκεί.

See ya

wild_cat/anima
27/02/2006, 10:06
απ όσο ξέρω για να περάσεις, πρέπει να χεις μαζι σου την πρόσκληση που έχει το περιοδικό (προηγούμενες χρονιές έτσι γινόταν)αλλά αν δεν την έχει κάποιος μαζί του παίζει και να του δώσουν στην είσοδο :winka:

BICILINDRICO
27/02/2006, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Το βρισκω αδιαφορο να παω σε μια εκδηλωση που θα βγει μοτοσυκλετα της χρονιας αυτη που εχει κανει τις περισσοτερες καταχωρησεις σε ενα περιοδικο....:yuck:


Παρόλο ότι έχω πάψει να γράφω για διάφορους λόγους στο board εδώ και πολύ καιρό, όταν διαβάζω βλακείες δεν μπορώ.

Καλά ρε παλικάρι μου, εσύ πρέπει να ξέρεις πάρα πολλά για τα περιοδικά μια που ανήκεις στο εμπορικό τους τμήμα και στέκεσαι δίπλα στους "μπούσουλες" που γράφονται οι διαφημίσεις. Να σε ρωτήσω λοιπόν, επειδή θα ήθελα την άποψή σου, ποια εταιρία πιστεύεις έχει φέτος το μεγαλύτερο μερίδιο διαφήμισης, όσον αφορά το περιοδικό που διοργανώνει την εκδήλωση, ούτως ώστε να δούμε και ποια θα είναι η νικήτρια φέτος, έτσι! Για πές μας λοιπόν, αλλά άν πέσεις έξω ή αποδειχτεί ότι λές αερολογίες ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΤΟ BOARD ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ ΟΤΙ "ΝΑΙ ΛΕΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΞΕΡΟΛΑΣ". Οκ?

Γιατί έχω κουραστεί τόσα χρόνια να ακούω ΚΟΥΤΑΜΑΡΕΣ από ΞΕΡΟΛΕΣ που γνωρίζουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ!

Και δεν αναφέρομαι σε εσένα προσωπικά αλλά σε όλους τους ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΕΣ που βρίσκουν ένα πληκτρολόγιο και γράφουν το μακρύ τους και το κοντό τους.

Επίσης αν έχεις απορία για το "ποιός λαλάκας είναι αυτός τώρα", ρώτα στο board και θα σου πούν...


ΥΣ1.: Στην Ελλάδα όμως, που μας κυνηγάει το φαινόμενο της συνομωσίας και όχι άδικα μερικές φορές, έχουμε μάθει πράγματα που είναι πρωτοποριακά για τα δικά μας δεδομένα (άσε που αυτή η εκδήλωση γίνεται μόνο στην χώρα μας κάτι που διεθνώς μας τιμάει) να τα κλοτσαμε... Παλιοζωή...

ΥΣ2.: Αν γνωριζόμαστε και δεν το θυμάμαι ακόμα χειρότερα αφού ξέρεις ότι κάποια πράγματα, από συζητήσεις που θα έχουμε κάνει κατά καιρούς, δεν είναι τόσο απλά και πονηρά.

ruyjin
27/02/2006, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από BICILINDRICO
Παρόλο ότι έχω πάψει να γράφω για διάφορους λόγους στο board εδώ και πολύ καιρό, όταν διαβάζω βλακείες δεν μπορώ.


και απαντηση δεν πηρες.... βεβαια



:wave2:

$py
27/02/2006, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
και απαντηση δεν πηρες.... βεβαια



:wave2:


Katse re ruyjin, min viazese



:a014:

hornet
27/02/2006, 13:02
παρενθεση στη κουβεντα...


Βρε σαν τα χιονια...γεια σου ωρε χρησταρα!!

Ελπιζω ολα καλα φιλε!!


τελος παρενθεσης

sniper
27/02/2006, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από BICILINDRICO
..................


:D


38737

ruyjin
27/02/2006, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
Katse re ruyjin, min viazese



:a014:

αν ηταν θα ειχα παρει κι εγω απαντηση

stako
27/02/2006, 14:44
Πάντως εγώ πήγα πέρσι και ήταν μια χαρά, και τζάμπα μπήκαμε χωρίς να έχουμε πρόσκληση από το περιοδικό (όπως και όλος ο κόσμος βέβαια, όποιος πήγαινε χωρίς προσκληση έμπαινε κανονικά) και ποτάκι τζάμπα είχε το πρόγραμμα (εμείς red bull, είπαμε don't drink & drive) και μοτο κατάσταση ήταν οπότε γιατί όχι? :)

Α το μόνο αρνητικό του χώρου είναι ότι δεν έχει κατάλληλο πάρκινγκ για μηχανές.

Πέρσι δε θυμάμαι τι ώρα ήταν αλλά φέτος που είναι στις 7 δε ξέρω αν θα προλάβω.......

:wave2:

Μικρή Λουλού
27/02/2006, 15:22
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από BICILINDRICO
[B]Παρόλο ότι έχω πάψει να γράφω για διάφορους λόγους στο board εδώ και πολύ καιρό, όταν διαβάζω βλακείες δεν μπορώ.








ισως,αν εμπαινες τακτικοτερα και απαντουσες την ωρα που γεννιοντουσαν οι αποριες να μπορουσες να ειχες διαμορφωσει και ενα πιο ενημερωμενο φορουμ..
τωρα ερχεσαι να απαντησεις σε καποιον/ους με ενα υφος επιθετικο,και θα μπορουσα να πω προσβλητικο,για την αγνοια που τον/ους δερνει..
αφου εσυ ξερεις εκ των εσω τι συμβαινει καλυτερα θα ηταν να βοηθας να καταλαβει καποιος,παρα να δειξεις οτι οποιος ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΟΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ!!
ο συναδερφος μοτοσυκλετιστης εχει μια (πιθανως)λανθασμενη αντιληψη του τι συμβαινει και συ με τον τροπο σου τον κανεις να πιστευει οτι αυτοι οι επαγγελματιες ειναι πολυ μαλακες τελικα μιας και δεν καταφερνουν να του αλλαξουν την εικονα,παρα την τροφοδοτουν με την σταση τους,κακη ωρα...









Γιατί έχω κουραστεί τόσα χρόνια να ακούω ΚΟΥΤΑΜΑΡΕΣ από ΞΕΡΟΛΕΣ που γνωρίζουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ!





εγω να δεις ποσο εχω κουραστει 27 χρονια απο επαγγελματιες...:smokin:

idi
27/02/2006, 15:29
εγω δε θα επιχειρηματολογήσω κατα του ελληνικου μοτοσυκλετιστικου τυπου... δεν χρειάζεται άλλωστε οι περισσότεροι απο εμας εχουν μια σφαιρική αποψη στο θεμα

Η καλυτερη απάντηση μου ειναι η ΜΗ ΑΓΟΡΑ των περιοδικών και τέλος

stako
27/02/2006, 17:10
[i]Η καλυτερη απάντηση μου ειναι η ΜΗ ΑΓΟΡΑ των περιοδικών και τέλος [/B]

Συμφωνώ και ακριβώς αυτό κάνω κι εγώ εδώ και κανά 6μηνο. Κούραση με τα τεστ "δελτία τύπου".

(Αυτό δεν σημαίνει ότι η εκδήλωση είναι κακή!)

BICILINDRICO
27/02/2006, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από BICILINDRICO
[B]Παρόλο ότι έχω πάψει να γράφω για διάφορους λόγους στο board εδώ και πολύ καιρό, όταν διαβάζω βλακείες δεν μπορώ.








ισως,αν εμπαινες τακτικοτερα και απαντουσες την ωρα που γεννιοντουσαν οι αποριες να μπορουσες να ειχες διαμορφωσει και ενα πιο ενημερωμενο φορουμ..
τωρα ερχεσαι να απαντησεις σε καποιον/ους με ενα υφος επιθετικο,και θα μπορουσα να πω προσβλητικο,για την αγνοια που τον/ους δερνει..
αφου εσυ ξερεις εκ των εσω τι συμβαινει καλυτερα θα ηταν να βοηθας να καταλαβει καποιος,παρα να δειξεις οτι οποιος ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΟΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ!!
ο συναδερφος μοτοσυκλετιστης εχει μια (πιθανως)λανθασμενη αντιληψη του τι συμβαινει και συ με τον τροπο σου τον κανεις να πιστευει οτι αυτοι οι επαγγελματιες ειναι πολυ μαλακες τελικα μιας και δεν καταφερνουν να του αλλαξουν την εικονα,παρα την τροφοδοτουν με την σταση τους,κακη ωρα...









Γιατί έχω κουραστεί τόσα χρόνια να ακούω ΚΟΥΤΑΜΑΡΕΣ από ΞΕΡΟΛΕΣ που γνωρίζουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ!





εγω να δεις ποσο εχω κουραστει 27 χρονια απο επαγγελματιες...:smokin:



Αν έμπαινα τακτικότερα και απαντούσα σε κάθε είδους απορίες θα χαρακτηριζόμουν, με απόδοση 1,20, Ο ΞΕΡΟΛΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΨΗ για όλα.
Και επειδή ούτε ξερόλας είμαι, το ξέρεις και σύ ο ίδιος, ούτε έχω άποψη για όλα αλλά και αν είχα θα την κράταγα για τον εαυτό μου, επιλέγω να μην συμμετέχω σε Board. Είναι καθαρά προσωπικοί λόγοι καθότι, το τι παρεξήγηση έχει πέσει τα τελευταία 5 χρόνια λόγω διαφόρων λόγων οι οποίοι μέσω πληκτρολογίων δεν αποσαφηνίζονται όπως θα πρεπε δεν περιγράφεται!

Επίσης, το ύφος μου ναι είναι επιθετικό ΑΛΛΑ όχι προσβλητικό! Και δεν θα μπορούσε να είναι αλλιώτικό γιατί έχω βαρεθεί να βλέπω να σπιλώνουν ΥΠΟΛΗΨΕΙΣ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (με την καλή έννοια), ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ, ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ, ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, ΓΕΓΟΝΟΤΑ, ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ κ.α., με ένα γαμωπληκτρολόγιο!! Έχεις επιχειρήματα, στοιχεία, κάτι ρε αδερφέ!Βγές και πές "ξέρετε, αυτός εκεί είναι έτσι, έτσι και έτσι, γιατί έκανε αυτά, αυτά και αυτά"! Μην πετάς μια βλακεία που ΚΑΠΩΣ - ΚΑΠΟΙΟΣ - ΚΑΠΟΥ σου είπε με την έννοια του χαλασμένου τηλέφωνου διότι αυτό επιδέχεται ακόμα και μήνυση...

Anyway, γιατί πολλά έγραψα, αν δεν γουστάρεις μια κατάσταση για διάφορους λόγους, μην την αποδέχεσαι ΕΣΥ!!Το να την σπιλώνεις για διάφορους λόγους είναι καθαρά θέμα δικό σου, και αν φτάνεις στο σημείο να την μοιράζεσαι με άλλους ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΙΟΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ...


ΥΣ.: Γειά σου ρε Στάθη ηγέτη του board!! Δώσε πολλά φιλιά στα παιδιά τα υπόλοιπα και εύχομαι το Julius να μην τραβιέται ακόμα με εκείνα τα ρημάδια τα μονοκύλινδρα...
Μπουρλότο...

stako
27/02/2006, 21:18
[i]Anyway, γιατί πολλά έγραψα, αν δεν γουστάρεις μια κατάσταση για διάφορους λόγους, μην την αποδέχεσαι ΕΣΥ!!Το να την σπιλώνεις για διάφορους λόγους είναι καθαρά θέμα δικό σου, και αν φτάνεις στο σημείο να την μοιράζεσαι με άλλους ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΙΟΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ...[/B]

Ή γίνεσαι "δαιμόνιος ρεπόρτερ" ή μούγγα δλδ ε? Οκ.

dimitrioskosmas
27/02/2006, 21:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εγω δε θα επιχειρηματολογήσω κατα του ελληνικου μοτοσυκλετιστικου τυπου... δεν χρειάζεται άλλωστε οι περισσότεροι απο εμας εχουν μια σφαιρική αποψη στο θεμα

Η καλυτερη απάντηση μου ειναι η ΜΗ ΑΓΟΡΑ των περιοδικών και τέλος

απο τις λιγες φορες που συμφωνω με τον idi

SUPERMARIO
27/02/2006, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από dbandit
Aυτη την Τεταρτη θα πραγματοποιηθει εκδηλωση για την Μοτοσυκλετα της Χρονιας στις 19.00 στο Club22 (Λ.Βουλιαγμενης 22).

Ποσοι-ες θα πανε?

:wave2:

tha eimai kai egw ekei.einai kalh fash.poses fores mporoume na sundiasoume to antikeimeno pou agapame me thn diaskesash?(oxi odhghkh).:beer:

ruyjin
28/02/2006, 08:24
βασικα και το να μην αγοραζεις περιοδικα δεν ειναι λυση
βασικα ποιο ακριβως ειναι το προβλημα?
οτι μια κατευθηντηρια γραμμη οριζει το ποια ειναι καλα μοτο αναλογα με τα συμφεροντα της?

anyway
αυτο συμβαινει ρε παιδια σε ολους τους τομεις της ζωης μας, φανταζομαι
ραδιοφωνο, τηλεοραση κτλ αναλογα με συμφεροντα απο σπονσορες, γνωριμιες και και και

αν ειναι ετσι ας τα καταργησουμε ολα ρε παιδια

το οτι παντως δε μπορουμε να λεμε οτι μας κατεβει στο κεφαλι απλα και μονο επειδη εχουμε μπροστα μας ενα πληκτρολογιο συμφωνω απολυτα και το δηλωσα αμεσως

αντε καλημερα

:wave2:

AFTER
28/02/2006, 08:39
Λυπαμαι αλλα δεν θα ασχοληθω με τα λεγομενα σου.

Το τι ακριβως γινεται στο Ελλαδισταν ειναι γνωστο λιγο πολυ σε ολους, οσους ασχολουνται επαγγελματικα.

Ο χωρος της μοτοσυκλετας ΒΡΟΜΑΕΙ, και βρομαει ΠΟΛΥ.

Τα περιοδικα στην Ελλαδα, απο οποιο χωρο και αν προερχονται, ζουνε απο τις καταχωρησεις και οχι απο τις πωλησεις ''φυλλων''

Οφειλουνε να φυλλανε το χερι που τα ταιζει, αλλιως θα πεσει σφαλιαρα


Επειδη ΕΣΥ εχεις καλο σκοπο(οπως και εγω στον δικο μου επαγγελματικο χωρο), δεν παει να πει οτι ο χωρος δεν ΒΡΟΜΑΕΙ.

Οι επιχειρηματιες ειναι ακριβως αυτο, μπροστα τους βλεπουν μονο κερδη και πως θα τα αυξησουν, και αυτο δεν θα το αλλαξει ουτε εσυ ουτε εγω.

Ανοιξε flaps και προσγειωσου λοιπον, θα σε περιμενω στην φυσουνα

hornet
28/02/2006, 09:02
"και εύχομαι το Julius να μην τραβιέται ακόμα με εκείνα τα ρημάδια τα μονοκύλινδρα...
Μπουρλότο..."

Δυστυχως παει απο το κακο στο χειροτερο ...τωρα εχει παρει βενζινοπριονο!!!!! Και κοβει δεντρα στα βουνα!!!:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :wave2:

webman
28/02/2006, 09:03
Κάθεστε και συζητάτε για τα αυτονόητα! Αυτό συμβαίνει σε όλα, στα ραδιόφωνα και τις τηλεοράσεις που είναι πολυτικοποιημένα με έξυπνο τρόπο, με τα περιοδικά που γράφουν για λόγους συμφερόντων, καθαρά οικονομικούς διότι από εκεί ζούν και άλλα πολλά!

Αφού ξέρετε πως τα πάντα είναι συμφέροντα!

Πάρτε 2 - 3 ελληνικά περιοδικά, πάρτε και ξένα για να ενημερωθείτε και μετά βγάλτε εσείς τα δικά σας συμπεράσματα σχετικά με τα όσα γράφονται για την κάθε μηχανή ή οτιδήποτε άλλο!

Μην περιμένετε να διαβάσετε 1 Ελληνικό περιοδικό για να σας πεί τα πράγματα με το όνομα τους! Μην περιμένετε πως υπάρχει κάποιος που θα σας ενημερώσει πλήρως και όπως έχουν τα πράγματα!

Αφού όλοι μας το γνωρίζουμε αυτό άλλωστε, όλα είναι στην δικιά μας κρίση! Πλήρης ενημέρωση από όλες τις πλευρές πρώτα και μετά κρίση (Κρίση από το ρήμα κρίνω)! :wave2:

BICILINDRICO
28/02/2006, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Λυπαμαι αλλα δεν θα ασχοληθω με τα λεγομενα σου.

Το τι ακριβως γινεται στο Ελλαδισταν ειναι γνωστο λιγο πολυ σε ολους, οσους ασχολουνται επαγγελματικα.

Ο χωρος της μοτοσυκλετας ΒΡΟΜΑΕΙ, και βρομαει ΠΟΛΥ.

Τα περιοδικα στην Ελλαδα, απο οποιο χωρο και αν προερχονται, ζουνε απο τις καταχωρησεις και οχι απο τις πωλησεις ''φυλλων''

Οφειλουνε να φυλλανε το χερι που τα ταιζει, αλλιως θα πεσει σφαλιαρα


Επειδη ΕΣΥ εχεις καλο σκοπο(οπως και εγω στον δικο μου επαγγελματικο χωρο), δεν παει να πει οτι ο χωρος δεν ΒΡΟΜΑΕΙ.

Οι επιχειρηματιες ειναι ακριβως αυτο, μπροστα τους βλεπουν μονο κερδη και πως θα τα αυξησουν, και αυτο δεν θα το αλλαξει ουτε εσυ ουτε εγω.

Ανοιξε flaps και προσγειωσου λοιπον, θα σε περιμενω στην φυσουνα



Βρε εγώ θα προσγειωθώ αλλά δεν μου απάντησες για αυτό το οποίο έθιξες! :)

Το μηχανάκι που βγήκε στην μοτοσυκλέτα της χρονιάς Νο1, βγήκε από ψήφους που έστειλαν αναγνώστες μέσω sms ή το βγαλε το περιοδικό;; Διότι εγώ ΞΕΡΩ και ποιες εταιρίες δίνουν τα περισσότερα διαφημιστικά χρήματα, και τι δίνει η εταιρία που πρεσβέυει την συγκεκριμένη μοτοσυκλέτα. Do you wanna bet; :)

Εν ολίγοις πάλι μιλάς στον αέρα διότι εγώ σε ρωτώ κάτι πολύ πολύ συγκεκριμένο, και περιμένω μια απάντηση.

GyPsy
28/02/2006, 11:42
Εγω δεν πάω γιατί δεν βγάζουν το ΧΧ πρώτο:eyepop: :eyepop:

Και παρ'οτι τους τα σπρώχνω τοσα χρόνια τώρα:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
28/02/2006, 11:47
ρε παιδια ποιο βγαλανε/με πρώτο?:confused: :confused:

ruyjin
28/02/2006, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ρε παιδια ποιο βγαλανε/με πρώτο?:confused: :confused:


πηγαινε αυριο να δεις

:rotflmao: :rotflmao:


:wave2:

hornet
28/02/2006, 12:43
σκεφτονταν να βγαλουν το duka αλλα τους πηρε το εργοστασιο και τους ειπε να μην το κανουν γιατι δεν εχουν αλλους τενεκεδες για να κανουν παραγωγη!!!! :a5: :a25: :a02:

Θάνος
28/02/2006, 13:17
Τι σημαίνει ρε παιδιά "μοτοσυκλέτα της χρονιάς";

Έχει κάποιο νόημα ο τίτλος;

ruyjin
28/02/2006, 13:22
το αυτοκινητο της χρονιας τι νοημα εχει?

:wave2: Θανο

crs-k
28/02/2006, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Τι σημαίνει ρε παιδιά "μοτοσυκλέτα της χρονιάς";

Έχει κάποιο νόημα ο τίτλος;


Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
το αυτοκινητο της χρονιας τι νοημα εχει?

:wave2: Θανο



Τοοσα χρονια δεν εχω καταφερει να καταλαβω κανεναν απ' τους δυο τιτλους ... :sick:

Θάνος
28/02/2006, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
το αυτοκινητο της χρονιας τι νοημα εχει?

:wave2: Θανο

Κατ'ουσία; Κανένα!

Απλά μπορεί να πουλήσει κάτι παραπάνω έναντι του ανταγωνισμού ένα αυτοκίνητο που στο παρπρίζ του λέει "αυτοκίνητο της χρονιάς τάδε".

Διαφωνώ εντελώς με την ιδέα! :D

DUKASII
28/02/2006, 13:58
ΔΕ ΠΑΤΕ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΕΙ ΣΤΟ CLUB 22 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ..

ΜΠΑς ΚΑΙ ΞΕΛΑΜΠΙΚΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ???:D :lol:

AFTER
28/02/2006, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από BICILINDRICO
Βρε εγώ θα προσγειωθώ αλλά δεν μου απάντησες για αυτό το οποίο έθιξες! :)

Το μηχανάκι που βγήκε στην μοτοσυκλέτα της χρονιάς Νο1, βγήκε από ψήφους που έστειλαν αναγνώστες μέσω sms ή το βγαλε το περιοδικό;; Διότι εγώ ΞΕΡΩ και ποιες εταιρίες δίνουν τα περισσότερα διαφημιστικά χρήματα, και τι δίνει η εταιρία που πρεσβέυει την συγκεκριμένη μοτοσυκλέτα. Do you wanna bet; :)

Εν ολίγοις πάλι μιλάς στον αέρα διότι εγώ σε ρωτώ κάτι πολύ πολύ συγκεκριμένο, και περιμένω μια απάντηση.

Αν ειχα στοιχεια θα ημουν δικηγορος και οχι αυτο που ειμαι τωρα.

Στο θεμα μας ομως.

Σε ρωταω και εγω κατι τωρα:

Ειναι αληθεια οτι ΣΧΕΔΟΝ ολοι οι εκδοτες ενδιαφερονται μονο για την τσεπη τους και εκμεταλευονται την κ@υλ@ μας για τις μοτοσυκλετες?ναι ή οχι?
Το κανουν ολοι αυτο?
Οταν το χομπι γινεται επαγγελμα,ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΟΜΠΙ,ειναι ΛΕΦΤΑ.

Μην προσπαθουμε να κρυφτουμε πισω απο το δαχτυλο μας,δυστυχως, και το λεω με βαρια καρδια, ειναι ετσι.

Δεν ηθελα να θιξω το επαγγελμα σου, μιας και σε εμενα εχουν θιξει την θεση μου απειρες φορες ξερολες με πληκτρολογιο οπως δικαιως λες και εσυ, αλλα δυστυχως οσο και αν προσπαθεις εσυ εγω και ολοι,που εχουμε ολη την καλη θεληση, δεν αλλαζει τιποτα.

Αυτος ειναι και ο λογος που δεν ασχολουμε πια με λεσχες,εκδηλωσεις κτλ,ΕΚΤΟΣ MOTO.GR.

Σου ευχομαι να αλλαξεις εσυ το κατεστημενο στην Ελληνικη μοτοσυκλετα
:a10:

BICILINDRICO
28/02/2006, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Αν ειχα στοιχεια θα ημουν δικηγορος και οχι αυτο που ειμαι τωρα.

Στο θεμα μας ομως.

Σε ρωταω και εγω κατι τωρα:

Ειναι αληθεια οτι ΣΧΕΔΟΝ ολοι οι εκδοτες ενδιαφερονται μονο για την τσεπη τους και εκμεταλευονται την κ@υλ@ μας για τις μοτοσυκλετες?ναι ή οχι?
Το κανουν ολοι αυτο?
Οταν το χομπι γινεται επαγγελμα,ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΟΜΠΙ,ειναι ΛΕΦΤΑ.

Μην προσπαθουμε να κρυφτουμε πισω απο το δαχτυλο μας,δυστυχως, και το λεω με βαρια καρδια, ειναι ετσι.

Δεν ηθελα να θιξω το επαγγελμα σου, μιας και σε εμενα εχουν θιξει την θεση μου απειρες φορες ξερολες με πληκτρολογιο οπως δικαιως λες και εσυ, αλλα δυστυχως οσο και αν προσπαθεις εσυ εγω και ολοι,που εχουμε ολη την καλη θεληση, δεν αλλαζει τιποτα.

Αυτος ειναι και ο λογος που δεν ασχολουμε πια με λεσχες,εκδηλωσεις κτλ,ΕΚΤΟΣ MOTO.GR.

Σου ευχομαι να αλλαξεις εσυ το κατεστημενο στην Ελληνικη μοτοσυκλετα
:a10:

Καλό θα είναι να τα πούμε από κοντά για να σου εξηγήσω κάποια πράγματα. Θα δείς και μόνος σου πως κάποια θέματα δεν είναι τόσο απλά όσο φαίνονται.

AFTER
28/02/2006, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από BICILINDRICO
Καλό θα είναι να τα πούμε από κοντά για να σου εξηγήσω κάποια πράγματα. Θα δείς και μόνος σου πως κάποια θέματα δεν είναι τόσο απλά όσο φαίνονται.


Εγινε :beer: