PDA

View Full Version : Trackday 14/9 Μέγαρα



Θάνος
13/09/2005, 22:48
Κανένα καλό παιδί από δω θα είναι Τετάρτη απόγευμα στα Μέγαρα;

idi
14/09/2005, 02:41
:mad: :mad: :mad: :mad:

ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ!!!

gcrook
14/09/2005, 03:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Κανένα καλό παιδί από δω θα είναι Τετάρτη απόγευμα στα Μέγαρα;


Χμμμ τι ωρα ειναι;
Μπορει να ερθω απλα για βολτα να δω και την πιστα απο περιεργεια.

Θάνος
14/09/2005, 07:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Χμμμ τι ωρα ειναι;
Μπορει να ερθω απλα για βολτα να δω και την πιστα απο περιεργεια.

Από τις 3.00 νομίζω και μέχρι τη δύση..

kawasaki ZX-12
14/09/2005, 07:50
μπορει να παω και εγω αλλα δεν ξερω ακομα σιγουρα!!!!!!!

γιορταζω και δουλευω:( αλλα μπορει και να την κανω :p

Loudovikos
14/09/2005, 09:07
Εχει σίγουρα σήμερα?? Γιατί στο forum του 0-300 δεν το έχει!:confused:

Θάνος
14/09/2005, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Loudovikos
Εχει σίγουρα σήμερα?? Γιατί στο forum του 0-300 δεν το έχει!:confused:

Ναι σίγουρα.

periklisk
14/09/2005, 15:21
:a41:

Runner Ducati
14/09/2005, 20:06
Θανο... νομιζω οτι σε ειδα σημερα, απο το κρανος και φορμα.... ωραια περασαμε... αναμενουμε και φωτο.......

:beer: :beer: :beer: :beer:

AFTER
14/09/2005, 20:36
Ωραια μερα βρηκανε παντως για track day!

Την επομενη φορα παντως προτεινω να γινει Παρασκευη πρωι,ειδικα μετα την ελευθερη ωρα για πολλους που δουλευουνε πεμπτη απογευμα ειναι οτι πρεπει!

Ασ'το ανοιχτο καθε μερα να παμε σαν ανθρωποι........

zouR1
14/09/2005, 23:46
Runner Ducati σε ποιο group ήσουν και ποιες φορές μπήκες ?
Γενικά παιδιά ήταν καλά, για μένα ήταν η πρώτη φορά στην πίστα των Μεγάρων και μπορώ να πω ότι ήταν καλύτερα από ότι το περίμενα. Η άσφαλτος, αν και είχε λακούβες και μπαλώματα είχε καλή ποιότητα. Επίσης δεν είχε τίποτα κάγκουρες να σε περνούν από την εσωτερική προσπαθώντας να σου μαζέψουν τα αυτοκόλλητα.
Γενικά ήταν καλά. :a013:

Θάνος
15/09/2005, 00:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Θανο... νομιζω οτι σε ειδα σημερα, απο το κρανος και φορμα.... ωραια περασαμε... αναμενουμε και φωτο.......

:beer: :beer: :beer: :beer:

Ducatiε κι εγώ σε είδα... Μπήκες καθόλου με το άσπρο γκρουπ στο τέλος; πώς νομίζω ότι σε είδα στην πίστα; αν και απ'ό,τι θυμάμαι στην αρχή σε έβαλε με τους αγωνιζόμενους γιατί ήταν όλα γεμάτα...

Πολύ ωραία ήταν! Θα προσπαθήσω να πάρω και τις φωτογραφίες αν και ακόμα περιμένω αυτές από το CSS το ΣΚ.

Λακκουβίτσες έχει αλλά δεν τρέχει τίποτα... Για να μην αγχωνόμαστε μήπως και πέσουμε σε καμμία, περνάμε κατευθείαν από μέσα και ξεμπερδεύουμε!

Άντε και στο επόμενο!

Runner Ducati
15/09/2005, 01:09
στο πρωτο session με εβαλαν στους αγωνιζομενους γιατι δεν ειχε θεση στα αλλα, καλα ηταν εκει, πανε ολοι πιο γρηγορα και σε "τραβανε" να πας γρηγοροτερα....
μετα αλλες 2 φορες στο κιτρινο γκρουπακι.........
περασαμε σουπερ... πολυ ωραια..........

:) :beer: :beer:

Washer
15/09/2005, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
στο πρωτο session με εβαλαν στους αγωνιζομενους γιατι δεν ειχε θεση στα αλλα, καλα ηταν εκει, πανε ολοι πιο γρηγορα και σε "τραβανε" να πας γρηγοροτερα....
μετα αλλες 2 φορες στο κιτρινο γκρουπακι.........
περασαμε σουπερ... πολυ ωραια..........

:) :beer: :beer:

Apla na pw oti o typos htan ena level panw apo tous allous.
Hmoun sto group twn agwnizomenwn thn prwth fora kai me perase treis fores. Mia fora ligo prin thn K1.
Mphke sthn K1 me polla xiliometra enw eixe arxisei to drift prin th strofh.

Genika apo oti katalaba aytos prepei na pezei mono me to pisw kai katebasmata.

To asxhmo einai oti ayta den fainontai apo exw toso kala.

Kala gia tis grammes pou epairnan, na mh milhsoume kalytera.
Kamia sxesh me aytes pou lene sto CSS.

Washer
CBR 600

fazerakis
15/09/2005, 09:59
[Kala gia tis grammes pou epairnan, na mh milhsoume kalytera.
Kamia sxesh me aytes pou lene sto CSS.

Washer
CBR 600 [/B][/QUOTE]

Οι γραμμές του CSS είναι γραμμές για ασφαλή οδήγηση, όπως και όλο το μάθημα. Πιο πολύ βοηθάει να οδηγάς στρωτά και με ασφάλεια στο δρόμο (να γλιτώσεις και καμιά κακιά στιγμή) παρά να πηγαίνεις γρήγορα στην πίστα.

Κουφάλα Runner πήγες τελικά. Στις Σέρρες ανέβεις το άλλο ΣΚ. Εχω ήδη κλείσει για αυτό δεν ήρθα και χθες.:wave2:

Runner Ducati
18/09/2005, 18:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από fazerakis
[Kala gia tis grammes pou epairnan, na mh milhsoume kalytera.
Kamia sxesh me aytes pou lene sto CSS.

Washer
CBR 600

Οι γραμμές του CSS είναι γραμμές για ασφαλή οδήγηση, όπως και όλο το μάθημα. Πιο πολύ βοηθάει να οδηγάς στρωτά και με ασφάλεια στο δρόμο (να γλιτώσεις και καμιά κακιά στιγμή) παρά να πηγαίνεις γρήγορα στην πίστα.

Κουφάλα Runner πήγες τελικά. Στις Σέρρες ανέβεις το άλλο ΣΚ. Εχω ήδη κλείσει για αυτό δεν ήρθα και χθες.:wave2: [/B][/QUOTE]

Δεν θα ανεβω ρε φιλε (μαλλον δηλαδη)... εχω τρεξιματα και δεν παιζουν τα απαραιτητα... :beer:

Runner Ducati
27/09/2005, 00:22
μια φωτο μου που βρηκα στο Μ/Β του ΜΟΤΟ απο το Trackday... πρεπει να βρω το φωτογραφο του 0-300, ισως να εχει τιποτις καλες..........

:) :beer: :beer:


24848

Tigas
27/09/2005, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
μια φωτο μου που βρηκα στο Μ/Β του ΜΟΤΟ απο το Trackday... πρεπει να βρω το φωτογραφο του 0-300, ισως να εχει τιποτις καλες..........

:) :beer: :beer:

ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
ΕΧΕΤΕ ΦΩΤΟΓΕΝΙΑ ΠΑΝΟΥΛΗ ΜΕ ΤΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ ΣΟΥ :D

idi
27/09/2005, 09:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
μια φωτο μου που βρηκα στο Μ/Β του ΜΟΤΟ απο το Trackday... πρεπει να βρω το φωτογραφο του 0-300, ισως να εχει τιποτις καλες..........

:) :beer: :beer:

τη φωτογραφια αυτη εβγαλε ο life_dab (μελος του φορουμ αυτου) και οχι παιδι απο το motomag ή φωτογραφος του 0-300

Runner Ducati
27/09/2005, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
τη φωτογραφια αυτη εβγαλε ο life_dab (μελος του φορουμ αυτου) και οχι παιδι απο το motomag ή φωτογραφος του 0-300

Πολυ καλη δουλεια, εστιαση κλπ... πρεπει να εχει καλη φωτογραφικη μηχανη... εχει τιποτις αλλες??? .......... :D

:) :beer:

:lol:

idi
27/09/2005, 09:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Πολυ καλη δουλεια, εστιαση κλπ... πρεπει να εχει καλη φωτογραφικη μηχανη... εχει τιποτις αλλες??? .......... :D

:) :beer:

:lol:

ειχα ενα cd και εκανα μερικες κοπιες τωρα να δω αν τα εσωσα στο δισκο μου στο σπιτι να σου καψω ενα ακομα :beer: :beer: :beer: