PDA

View Full Version : Μαύρη Αλουμινένια Ποδιά



Innersense
27/02/2006, 17:35
Λοιπόν παίδες έχω θέμα:

Το είχα ξαναπετύχει στον δρόμο αλλά σήμερα το βρήκα παρκαρισμένο και το χάζεψα λίγο. Μαύρο DL-650 K5 με Κάγκελα Givi και αλουμινένια μαύρη ποδιά.

Δυστυχώς δεν έχω μέσο για να τραβήξω φωτογραφία και να σας την βάλω γιατί έχει πολύ ενδιαφέρον.

Καταρχήν τονίζω ότι η συγκεκριμένη ποδιά είναι φορεμένη σε κάγκελα Givi (ή τύπου Givi, όσοι έχετε V-Strom ξέρετε τι εννοώ και το αναφέρω γιατί μέχρι τώρα σε site έχω δει τις αλουμινένιες ποδιές να τις βάζουν μόνο στα οριζόντια κάγκελα).

Δεύτερον, η συγκεκριμένη ποδιά δεν είναι η κλασική τρυπητή που κυκλοφορεί και έχει στο πλάι το σηματάκι DL, είναι παρόμοια μεν, ελαφρά καλύτερη αισθητικά δε, με το αρχικό S της Suzuki (στο ίδιο σημείο όπου η άλλη γράφει DL) και έχει καλύτερο φαρδύτερο δέσιμο στα κάγκελα.

Για το μαύρο χρώμα ειλικρινά δεν ξέρω αν είναι μαμά ή custom πάντως είναι απίθανο!

Αν κάποιος γνωρίζει κάτι σχετικά, Link πληροφορίες ή οτιδήποτε άλλο ας το μοιραστεί να ξέρουμε τι παίζει!

integrale
27/02/2006, 20:58
Η ποδιά αυτή είναι από μαμά suzuki και την φέρνει ο Σφακιανάκης.Είναι πανέμορφη και προσφέρει και ουσιαστική προστασία σε σχέση με την πλαστική που είναι μόνο για ομορφιά(υποκειμενικά είναι αυτά).Το μόνο αρνητικό της είναι ότι δένει μόνο πάνω στα κάγκελα της suzuki και όχι σε GIVI ή οτιδήποτε άλλο!Την έχω "φορέσει" εγώ.Θα την φωτογραφίσω και θα επισυνάψω φωτο!!:cool: :cool: :beer:

Innersense
27/02/2006, 22:11
Φίλε αν σου είναι εύκολο βάλε φώτο επιγόντως!

Πες μας και τιμή να ξέρουμε τι παίζει.

Αυτό που λες για τα κάγκελα θέλει ψάξιμο. Ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ λέγοντας κάγκελα Givi/τύπου Givi γιατί ενοώ συγκεκριμένο σχέδιο κάγκελων και όχι το οριζόντιο πάνω στο οποίο υποτίθεται ότι εφαρμόζει η άλλη αλουμηνένια ποδιά.

Anyway, περιμένουμε την φωτό σου να την δούνε και οι υπόλοιποι!!!

Vstrommer71
28/02/2006, 00:34
Eδώ σε έχω...
Mo-Tech.de (http://www.mo-tech.de/produktbilder/dl650_xl.jpg)
Tη βγάζουν και σε μαύρο αλλά δεν έχουν διαθέσιμη φωτό στο site:winka:

Vstrommer71
28/02/2006, 00:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από integrale
Η ποδιά αυτή είναι από μαμά suzuki και την φέρνει ο Σφακιανάκης.Είναι πανέμορφη και προσφέρει και ουσιαστική προστασία σε σχέση με την πλαστική που είναι μόνο για ομορφιά(υποκειμενικά είναι αυτά).Το μόνο αρνητικό της είναι ότι δένει μόνο πάνω στα κάγκελα της suzuki και όχι σε GIVI ή οτιδήποτε άλλο!Την έχω "φορέσει" εγώ.Θα την φωτογραφίσω και θα επισυνάψω φωτο!!:cool: :cool: :beer:
MHN ψαρώνεις σε ότι π@π@ριά σου λέει ο κάθε ένας αντιπρόσωπος για να σου πουλήσει την πραμάτεια του.Η αλουμινένια ποδιά που πουλάει η Suzuki είναι κατασκευής SW-MOTECH (έχει πάρει συμβόλαιο να φτιάχνει αυτή και να τα πουλάει σαν γνήσια αξεσουάρ η Suzuki)!Και
να σου πώ ότι η ποδιά της Motech μπαίνει ΩΡΑΙΟΤΑΤΑ και με κάγκελα GIVI,με μια μικρή πατέντα και ένα λαμάκι προσαρμογής.:wacko:

integrale
28/02/2006, 02:10
Και τα καγκελα που δίνει η suzuki σαν δικάτης είναι στην ουσία της mototech.Άρα όταν λέει η suzuki ότι μόνο στα δικά της κάγκελα μπαίνει η ποδιά χωρις πατέντα έχει δίκιο γιατί και ποδιά και κάγκελα είναι mototech!:wave2:

integrale
28/02/2006, 02:12
Sorry Motech εννοούσα όταν έγγραφα mototech!!!:wave2:

costas81
28/02/2006, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από integrale
Η ποδιά αυτή είναι από μαμά suzuki και την φέρνει ο Σφακιανάκης.Είναι πανέμορφη και προσφέρει και ουσιαστική προστασία σε σχέση με την πλαστική που είναι μόνο για ομορφιά(υποκειμενικά είναι αυτά).Το μόνο αρνητικό της είναι ότι δένει μόνο πάνω στα κάγκελα της suzuki και όχι σε GIVI ή οτιδήποτε άλλο!Την έχω "φορέσει" εγώ.Θα την φωτογραφίσω και θα επισυνάψω φωτο!!:cool: :cool: :beer:

ερωτηση!
Η ποδια αυτή δεν κόβει τον αέρα απο το ψυγείο του λαδιού?

Innersense
28/02/2006, 13:59
Φίλε Vstrommer71 απο το πρώτο ήδη μήνυμα μου τονίζω ότι ΔΕΝ ΛΕΩ για αυτήν την ποδιά που έχεις στο Link!

Είναι παρόμοια μεν, με κάποιες σχεδιαστικές μικροδιαφορές και μπορεί εύκολα κάποιος να την ξεχωρίσει από το πλάι αφού στο σημείο που αυτή έχει το DL αυτή που λέω εγώ έχει το αρχικό S της Suzuki!

By the way, τα κάγκελα της φωτογραφίας είναι και αυτά που προσπαθώ να περιγράψω ως ¨οριζόντια¨.

costas81 το θέμα της ψύξης με απασχολεί και εμένα γενικά, αλλά όπως και να το κάνεις τα ψυγεία χρειάζονται την προστασία από καταστρεπτικές στις μεγάλες ταχύτητες πετρούλες και αυτό ισχύει όχι μόνο για το ψυγείο λαδιού αλλά και για το ψυγείο νερού. Σχετική διατριβή έχει κάνει ο athandim και η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν πολύ όμορφα προστατευτικά... λεφτά να έχει κανείς να δίνει.

Στο θέμα μας τώρα, ευελπιστώ ο integrale να έχει καταλάβει σωστά πια ποδιά λέω και σύντομα να έχουμε φωτογραφία της για να την δείτε και να σχηματίσετε οι ίδιοι γνώμη...

integrale
28/02/2006, 15:58
Δεν κόβει καθόλου τον αέρα από το ψυγείο,πρώτον γιατί όπως ανεβαίνει πάνω στενεύει & δεύτερον είναι τρυπητή!Αύριο επισυνάπτω φώτο!!!:beer:

athandim
28/02/2006, 20:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από integrale
Δεν κόβει καθόλου τον αέρα από το ψυγείο,πρώτον γιατί όπως ανεβαίνει πάνω στενεύει & δεύτερον είναι τρυπητή!Αύριο επισυνάπτω φώτο!!!:beer:
....και προβλέπω να μένουμε μ@λ@κες όσοι έχουμε την "μαμά" καρίνα...:a11:

Vstrommer71
01/03/2006, 02:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
Φίλε Vstrommer71 απο το πρώτο ήδη μήνυμα μου τονίζω ότι ΔΕΝ ΛΕΩ για αυτήν την ποδιά που έχεις στο Link!

Είναι παρόμοια μεν, με κάποιες σχεδιαστικές μικροδιαφορές και μπορεί εύκολα κάποιος να την ξεχωρίσει από το πλάι αφού στο σημείο που αυτή έχει το DL αυτή που λέω εγώ έχει το αρχικό S της Suzuki!

By the way, τα κάγκελα της φωτογραφίας είναι και αυτά που προσπαθώ να περιγράψω ως ¨οριζόντια¨.

costas81 το θέμα της ψύξης με απασχολεί και εμένα γενικά, αλλά όπως και να το κάνεις τα ψυγεία χρειάζονται την προστασία από καταστρεπτικές στις μεγάλες ταχύτητες πετρούλες και αυτό ισχύει όχι μόνο για το ψυγείο λαδιού αλλά και για το ψυγείο νερού. Σχετική διατριβή έχει κάνει ο athandim και η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν πολύ όμορφα προστατευτικά... λεφτά να έχει κανείς να δίνει.

Στο θέμα μας τώρα, ευελπιστώ ο integrale να έχει καταλάβει σωστά πια ποδιά λέω και σύντομα να έχουμε φωτογραφία της για να την δείτε και να σχηματίσετε οι ίδιοι γνώμη...
Ναι,ναι και οπως ισως υποπτευθηκες επειδη οι δυο ποδιες μοιαζουν σχεδιαστικα ΕΙΝΑΙ και οι δυο κατασκευης Mo-Tech απλα αυτη που δινει σαν γνησια εχει και το S στην πλευρα.Κατα τα αλλα ειναι ακριβως ιδια σχεδιαστικα.Το μαυρο χρωμα το δινει η Μοτεκ για το δικο της,δεν δινει ακομα η Σουζουκι την δικια της σε μαυρο:wacko:

Vstrommer71
01/03/2006, 03:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από athandim
....και προβλέπω να μένουμε μ@λ@κες όσοι έχουμε την "μαμά" καρίνα...:a11:
Ισα ισα που ειναι ωραιο και ομορφο(πλην ομως ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ) το πλαστικο καρινακι της μαμας.Ειναι και παραδοξως αρκετα ανθεκτικο.Και επισης ερχεται κολλητα με τα καρτερ κερδιζοντας σε αποσταση απο το εδαφος.Η ιδανικη λυση θα ηταν μια αλουμινενια ποδια στο ιδιο ακριβως σχεδιο με την καρινα,αλλα λογω του οτι εχει υπερβολικα πολλες κουρμπες δεν μπορει να
γινει σε μεταλλο ιδια.Πηρε το ματι μου μια καινουργια ποδια συνδυασμο μεταλλο-πλαστικο την οποια θα φωτογραφισω και θα επανελθω στο θεμα:wacko:

Vstrommer71
01/03/2006, 03:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Ναι,ναι και οπως ισως υποπτευθηκες επειδη οι δυο ποδιες μοιαζουν σχεδιαστικα ΕΙΝΑΙ και οι δυο κατασκευης Mo-Tech απλα αυτη που δινει σαν γνησια εχει και το S στην πλευρα.Κατα τα αλλα ειναι ακριβως ιδια σχεδιαστικα.Το μαυρο χρωμα το δινει η Μοτεκ για το δικο της,δεν δινει ακομα η Σουζουκι την δικια της σε μαυρο:wacko:
Να προσθεσω οτι η ΜοΤεκ εχει βγαλει ΔΥΟ παραλλαγες στην αλουμινενια ποδια της.Την πρωτη(που εχω κι εγω) και αγκαλιαζει απο κατω και τον σωληνα της εξατμισης και η νεοτερη βελτιωμενη εκδοση που διαφερει στο οτι εχει τρυπα απο κατω για να περναει(αλλα και να μενει εκτεθειμενη...) η εξατμιση,κερδιζοντας σε αποσταση απο το εδαφος.Εγω την ποδια που εχω την εβγαλα γιατι συνεχως εβρισκε κατω,ειμαι και ελαφρυς παναθεμα με:eyepop:

costas81
01/03/2006, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από integrale
Δεν κόβει καθόλου τον αέρα από το ψυγείο,πρώτον γιατί όπως ανεβαίνει πάνω στενεύει & δεύτερον είναι τρυπητή!Αύριο επισυνάπτω φώτο!!!:beer:

Βάλτε καμιά φωτο ρε παιδιά να ξέρουμε για τι πράγμα μιλάμε!

lammadin
01/03/2006, 16:31
παιδια την εβαλα πριν λιγο σε αλλο ποστ που ελεγαν για καρινες αλλα μαλλον εδω κολλαει καλυτερα.
(Δωρακι με την αγορα του strom μου απο μοτο υφαντης)


39142

Innersense
01/03/2006, 16:54
πω ρε παιδιά ξενέρωσα εντελώς τωρα... δηλαδή μιλάμε τελικά όντως για την ίδια καρίνα σε διαφορετικές εκδοχές;

ξενέρωμα εντελώς...

πάντως να σημειώσω ότι αυτό που είδα εγώ είχε φαρδύτερο δέσιμο πάνω στο κάγκελο πράγμα το οποίο με κάνει να υποψιάζομαι ότι κάποιες λεπτομέριες τις εγκατάστασης της εξαρτώνται απο το συνεργείο το οποίο θα την τοποθετήσει... πράγμα το οποίο δεν μου αρέσει καθόλου.

Προσωπικά για μια ακόμα φορά μπαίνω στον λίθαργο της αναμονής μέχρι να πάρει το μάτι μου κάτι ενδιαφέρον.

Ομολογώ πάντως ότι το συγκεκριμένο V-Strom που είδα Μαύρο K5 με κάγκελα τύπου Givi και αλουμινένια μαύρη καρίνα μου άρεσε...

athandim
01/03/2006, 17:06
Νταξ βρε Inner, μια χαρά είναι, και με ένα βαψιματάκι θα ήταν ακόμα πιο τζιτζιλόνι....

Από δώ και πέρα, θα βγαίνεις μόνο με τη φωτογραφική σου για ρεπορτάζ δρόμου. Οι "αποδείξεις" είναι πολύ γρήγορες και ξεφεύγουν... :lol: :beer: :beer:

McGyver
01/03/2006, 17:19
Από http://www.twistedthrottle.com,το μαύρο skid plate για το V-Strom 650 από την SW-Motech...

Φαίνεται πως δεν έχει το σήμα "S" της Suzuki αλλά το "DL"...

Φιλικά,

McGyver


39151

McGyver
01/03/2006, 17:20
Άλλη μια...

Sorry για το μικρό μέγεθος των φωτογραφιών, δεν υπάρχουν μεγαλύτερης ανάλυσης...

:wave2:


39152

athandim
01/03/2006, 17:32
Γεια σου Θωμά με τα ωραία σου....:beer: :beer: :wave2:

McGyver
01/03/2006, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από athandim
Γεια σου Θωμά με τα ωραία σου....

:beer: :beer: :beer:

:wave2:

Innersense
01/03/2006, 18:32
θανκς ρε McGyver... φαγωθήκαμε τόσες μέρες αλλά δεν βρίσκαμε καμία φωτογραφία. Εσύ πως στο καλό έπεσες πάνω τη; Δεν πιστεύω να έχεις αρχίσει ζαχαρώνεις τα V της Suzuki γιατί οι συν-σταβλίτες δεν νομίζω να σε αφήσουν να κάνεις καμία ύποπτη κίνηση!

Μιλάμε ότι αυτή η καρίνα έχει άπειρες παραλλαγές...

Vstrommer71
02/03/2006, 00:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
πω ρε παιδιά ξενέρωσα εντελώς τωρα... δηλαδή μιλάμε τελικά όντως για την ίδια καρίνα σε διαφορετικές εκδοχές;

ξενέρωμα εντελώς...

πάντως να σημειώσω ότι αυτό που είδα εγώ είχε φαρδύτερο δέσιμο πάνω στο κάγκελο πράγμα το οποίο με κάνει να υποψιάζομαι ότι κάποιες λεπτομέριες τις εγκατάστασης της εξαρτώνται απο το συνεργείο το οποίο θα την τοποθετήσει... πράγμα το οποίο δεν μου αρέσει καθόλου.

Προσωπικά για μια ακόμα φορά μπαίνω στον λίθαργο της αναμονής μέχρι να πάρει το μάτι μου κάτι ενδιαφέρον.

Ομολογώ πάντως ότι το συγκεκριμένο V-Strom που είδα Μαύρο K5 με κάγκελα τύπου Givi και αλουμινένια μαύρη καρίνα μου άρεσε...
Και για να σε αποτρελλανω τελειως αυριο θα ανεβασω φωτο απο ΝΕΑ και διαφορετικη ποδια(συνδυασμο μεταλλο και πλαστικο) που πηρε το ματι μου να εμφανιστηκε.Οπτικα φερνει προς αυτες που φορανε τα Τρανσαλπ
με τις γριλλιες στο πλαι:D

McGyver
02/03/2006, 09:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
θανκς ρε McGyver... φαγωθήκαμε τόσες μέρες αλλά δεν βρίσκαμε καμία φωτογραφία. Εσύ πως στο καλό έπεσες πάνω τη; Δεν πιστεύω να έχεις αρχίσει ζαχαρώνεις τα V της Suzuki γιατί οι συν-σταβλίτες δεν νομίζω να σε αφήσουν να κάνεις καμία ύποπτη κίνηση!

Να 'στε καλά ρε αδέρφια...

Για το πώς έπεσα πάνω της, απλά ρώτησα τον Googlη (τα ξέρει όλα ο π0#στης)!
Στην αρχή με "undercowl", μετά είδα πως λέγεται και "skid plate"...

Όσο για το τι θα κάνει παρέα στο Varaderάκι μου μετά από δυο χρόνια... θα δείξει!

:beer: :beer: :beer:

:wave2:

integrale
06/03/2006, 01:42
Innersense sorry για την καθυστερηση στην φώτο αλλά έστω και έτσι,έστω και εαν με πρόλαβε ο φίλος Lammadin ιδού


39657

Innersense
06/03/2006, 16:21
Δεν πειράζει ρε φιλαράκι να'σαι καλά

Όπως βλέπεις οχι μόνο το εξαντλήσαμε το θέμα, αλλά προέκυψε και το άλλο Thread με την καινούργια ποδιά όπου αναμένουμε πληροφορίες!

Είναι ωραία να κυκλοφορούν πολλές after market επιλογές για τα μωρά μας...

suzukimaniac
18/04/2006, 09:11
Συγγνωμη ρε παιδια αλλα θα ηθελα να μου δωσετε τα φωτα σας...Εχω το 650 αλλα με καγκελα GIVI και θελω οπωςδηποτε να βαλω μια καλη,αλουμινενια, ανθεκτικη καρινα. Σε αναφορα λοιπον με τον Innersense ψαχνω λοιπον να βρω μια που να εφαρμοζει σε αυτα τα καγκελα. Εννοω συγκεκριμένο σχέδιο κάγκελων και όχι το οριζόντιο πάνω στο οποίο υποτίθεται ότι εφαρμόζει η άλλη αλουμινένια ποδιά.Αραγε οντως κανει αυτη της MOtech? Υπαρχει περιπτωση να βρω αλλη?
Vstrommer71, αληθεια παιζει να μπαινει της μαμας με την πατεντα που λες και αν ναι που μπορει να γινει?

suzukimaniac
20/04/2006, 17:33
Επισυναπτω και φωτο για αποφυγη παρεξηγησεων.


45598

hertz
03/05/2006, 10:30
Μόλις ήρθε στη suzuki η μαμίσια ποδιά αλουμινίου σε ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ (αυτή που μπαίνει στα κάγκελα της suzuki).

Την έπιασα στα χέρια μου και ναι ΔΕΝ μοιάζει με ταψί.

ΚΟΡΥΦΑΙΑ

Δείχνει ίδια με τις φωτό του McGyver

165 ευρά (τιμή τιμοκαταλόγου)

Οποιος προλάβει

costas81
03/05/2006, 10:54
Εγω παλι ειδα σε μια αντιπροσωπεια της suzuki 30 μετρα απο την πλατεια μπουρναζιου μια καρινα μαυρη πλαστικη σκετη κουκλα η ομορφοτερη που εχω δει ως τωρα!Μπαινω και ρωταω και μου λεει ο τυπος ειναι αυθεντικη suzuki νεο σχεδιακι για το strom!(200 ευρα λεει αλλα μου φαινονται πολλα)Επισης παρραγγειλα λευκα κρυσταλακια μονο 19?!Ειναι απο το bandit και ταιριαζουν κουτακι στο stroma μας!
Για οσους ενδιαφερονται!

Innersense
03/05/2006, 15:19
hertz τι εννοείς; Είναι διαφορετική από τις (άβαφες) αλουμινένιες;

Κώστα παίζει να μπορέσεις να βγάλεις καμία photo κάποια στιγμή;

Είναι φλέγον το θέμα!!!

Γενικά τέτοια θέματα μόνο με photo αποκτούν ενδιαφέρον!

hertz
03/05/2006, 15:27
Είναι η γνωστή αλουμινίου (aftermarket της mo-tech αλλά με σήμα suzuki) σε χρώμα μαύρο ματ.

Λόγω μαύρου χρώματος χτυπάει λιγότερο στο μάτι.

costas81
03/05/2006, 17:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από hertz
Είναι η γνωστή αλουμινίου (aftermarket της mo-tech αλλά με σήμα suzuki) σε χρώμα μαύρο ματ.

Λόγω μαύρου χρώματος χτυπάει λιγότερο στο μάτι.

Ναι αλλα λενωρει περισσοτερο και φαινετε χαλια!

costas81
03/05/2006, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
hertz τι εννοείς; Είναι διαφορετική από τις (άβαφες) αλουμινένιες;

Κώστα παίζει να μπορέσεις να βγάλεις καμία photo κάποια στιγμή;

Είναι φλέγον το θέμα!!!

Γενικά τέτοια θέματα μόνο με photo αποκτούν ενδιαφέρον!

Βασιλη θα παω αυριο απο κει να τρραβηξω καμια φωτο με την ψηφιακαρα και θα παραθεσω και φωτο!
Εμενα παντως μου αρεσε παρα πολυ!

athandim
03/05/2006, 19:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Επισης παρραγγειλα λευκα κρυσταλακια μονο 19?!Ειναι απο το bandit και ταιριαζουν κουτακι στο stroma μας!
Για οσους ενδιαφερονται!
Από ποιο bandit ακριβώς είναι; Μπορούμε να μάθουμε;

....στώωωωω..:wave2:

Vstrommer71
10/05/2006, 00:34
Καλοι μου φιλοι,η ποδια που λετε ειναι αυτη.....


47447

Vstrommer71
10/05/2006, 00:35
.....


47448

Vstrommer71
10/05/2006, 00:35
Ειναι η γνωστη αλουμινενια της SW-Motech η οποια πωλειται σαν γνησιο αξεσουαρ απο την Suzuki.Ειναι βαμμενη μαυρη.Το μονο μειονεκτημα ειναι οτι καθεται πολυ χαμηλα σε στανταρ μορφη γιατι αγκαλιαζει την εξατμιση.Εγω εκανα καποιες μετατροπες(οχι εγω,ο sotpag:D ) την εφερα πιο ψηλα κοβοντας ενα κομματι μπροστα και πανω.Για να την ταιριαξω στις Givi κολλησαμε δυο βασεις με δυο βιδες.Τωρα για να μπει με κανα κεντρικο σταντ μπορει να χρειαστει και κανα κοψιμο πισω.Οποιος την τοποθετησει να ΜΗΝ ξεχασει να κανει μια τρυπα στην ποδια στο μερος κατω απο την ταπα των λαδιων ετσι ωστε να μην χρειαζεται να βγαλει την ποδια για να...αλλαξει τα λαδια στο μοτερ:beer:


47449

costas81
10/05/2006, 11:07
Καλα εγω δεν μιλαγα για αυτη αλλα...
Δεν βρηκα ευκαιρια να παω για τιε φωτο που ελεγα!
Πρεπει να το κανονισω κ να παω για τις φωτο!

braingd
10/05/2006, 11:44
Περιμένουμε.

:wave2: :wave2:

costas81
10/05/2006, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Καλοι μου φιλοι,η ποδια που λετε ειναι αυτη.....


Ρε φιλαρακι τι λαστιχα ειναι αυτα που εχωσες στο stromaki μας?

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Vstrommer71
11/05/2006, 02:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Ρε φιλαρακι τι λαστιχα ειναι αυτα που εχωσες στο stromaki μας?

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:
Metzeler MCE Karoo
Ριξε μια ματια εδω (http://www.moto.gr/forums/attachment.php?s=&postid=368538)

και δες το σχετικο thread με το ονοφφαδικο τριημερο που ετοιμαζεται και στο οποιο θα εκπροσωπησω τα Vstrom...επαξια,θελω να πιστευω!:beer: