PDA

View Full Version : Οδηγος αυτοκινητου για μαπες(πολλες ομως)



Kawa-Z
28/02/2006, 17:26
Ειμαι στο δρομο του Εθνους(της εφημεριδας) και οπως πηγαινω προς Αγ.Παρασκευη, στο κομβο της Αττικης Οδου, πετιεται απο ΣΤΟΠ αυτοκινητο και παραλιγο να με ριξει. Ενω το κορναρα για να μη βγει αυτος αυτος βγηκε κανονικα και σταματησε στη μεση χωρις να πηγαινει πουθενα γιατι δεν ειχε χωρο να προχωρησει, τον εκλειναν αλλα αυτοκινητα, φουλ παρανομος δηλαδη. Φυσικα με πηραν τα νευρα και του κορναρα για να του τα ψαλλω ενα χερακι μπας και ηρεμουσα λιγο. Αυτος οχι μονο με ειρωνευτικε αλλα οταν των ρωτησα αν βλεπει η οχι μου ειπε οχι και τι θελεις τωρα!!!!Γιατι του λεω εισαι γκαβος(φορουσε γυαλια) και μου ξαναλεει ναι!!!!!!
Τωρα πειτε μου γιατι αν κατεβεις και τον κανεις ασηκωτο στο ξυλο να εχεις προβλημα με μηνυσεις και ιστοριες αφου κοντεψε να προκαλεσει ατυχημα?
Αν αυτοι οι οδηγοι δεν τιμωρουνται καπως γιατι να τιμωρηθεις εσυ επειδη απο τη λαχταρα και τη μαγκια του τα χασεις και του ριξεις μερικες?
Και φανταστειτε οτι ηταν και καλα απο εμφανιση τουλαχιστον, πολυ καθως πρεπει, φανταστειτε για τη θρασος μιλαμε, αυτος ουσιαστικα μου ειπε οτι "αγορι σε γραφω στα αρχ....... μου και στο λεω κιολας γιατι δε μπορεις να κανεις και τιποτα.
Αυτα παιδια και τωρα ελπιζω να ηρεμησω καπως.

catmaster
28/02/2006, 17:43
Την προηγουμενη εβδομαδα στην γεφυρα που περναει κατω απο τη συγγρου στο ρευμα προς πειραιως με εκλεισε κουτακιας που ερχοταν απο τον παραδρομο.Τον ειδα να ερχεται του κορναρα και αυτος βγηκε προσπερνωντας ξυστα ενα φουκαρα με παπι και παραλιγο να με χτυπησει.Οταν τον προσπερασα του εκανα νοημα να σταματησει και ηρθε και κολλησε απο πισω.Οταν ομως σταματησε στο φαναρι και κατεβηκα με το πεταλο στο χερι να δεις πως εφυγε...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Kawa-Z
28/02/2006, 17:49
Μ'εβγαλε εκτος εαυτου το θρασος!!!!
Τρελλαθηκα, πες ρε κεφτε με συγχωρεις εκανα μαλα.....τοσο δυσκολο ειναι, προκαλεις ατυχημα προκαλεις και τσαμπουκα,ποσο μαλα...ς εισαι δηλαδη.

stavrouliasp
28/02/2006, 18:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
................. και κατεβηκα με το πεταλο στο χερι να δεις πως εφυγε...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Petalo..? Gia pes ti einai auto mpas kai paroume kamia idea...;)

stavrouliasp
28/02/2006, 18:25
Thn kleidaria ennoeis h' mhpws kamia kainouria sidhrogro8ia pou xwraei panw apo to ganti...?:)

koutroulis
28/02/2006, 18:55
παίδες το νου σας



δεν ξέρετε τι κουβαλάει ο κάθε μαλάκας μεσα στο κουτί του!!




χώρια που για τα αμάξια υπάρχουν κάτι κλειδαριές για το τιμόνι σκέτες μπετόβεργες!!!




οπότε προσέχετε μην πάτε για μαλλί και ....
(όχι πως είμαι κανας άγιος και δεν εχω σταματήσει και εγώ)

:wave2:

SUPERMARIO
28/02/2006, 19:14
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Kawa-Z
[B]
Και φανταστειτε οτι ηταν και καλα απο εμφανιση τουλαχιστον, πολυ καθως πρεπει, φανταστειτε για τη θρασος μιλαμε, αυτος ουσιαστικα μου ειπε οτι "αγορι σε γραφω στα αρχ....... μου και στο λεω κιολας γιατι δε μπορεις να κανεις και τιποτα.



kathe mera sta @&#..dia tous mas grafoun.alloi polu alloi ligo.(sugnwmh file den se eida & as se exei dei apo makria na kleineis gkazi na katevazeis san trelos na patas frena kathos paleueis na krathseis thn pisw roda se troxia prosfushs kai thn mprostinh na parakalas na krathsei sthn uperaristh ellhnikh asfalto ligo prin -sthn kaluterh periptwsh-stamathseis miso metro apo to ftero tou.)


ta matia mas 14 :eyepop: :eyepop: :eyepop:

H.A.Balafoutre
01/03/2006, 00:16
Πώ πω βρε παιδιά τι ζούγκλα είναι αυτή που ζείτε καθημερινά. Δόξα το Θεό μόνον ελάχιστα μικρά περιστατικά έχω ζήσει. Πάλι καλά να λέω. Αλλά εσείς οδηγάτε σε πολύ επικίνδυνες συνθήκες.


Το μόνον που μπορώ να σας πώ να είστε πάντα καλά και όρθιοι και αν είναι δυνατόν να είστε ήρεμοι σε τέτοια περιστατικά (τουλάχιστον όταν είστε μόνοι σας).

zolotas
01/03/2006, 01:01
ρε μαγκες παλι στην παγιδα πεφτουμε........κοιταμε το δεντρο και χανουμε το δασος.......

πρεπει να καταλαβουμε οτι στο δρομο ειμαστε αδερφια ολοι ...και αυτοκινητα και φορτηγα και μηχανες..........

στην εξουσια συμφερει να πλακωνομαστε μεταξυ μας ωστε αυτοι να την περνανε ζαχαρη........αφου οταν περνανε κλεινουν οι δρομοι(αν περνανε και δεν ειναι στην καρεκλα τους)

εχουμε εγλωβιστει στις μεγαλουπολεις σα τα ποντικια και προσπαθουμε να φαμε ο ενας τον αλλον....

ο αλλος παραβιασε το στοπ οκ αλλα ψαξε να βρεις και αιτια ......
οταν τρεχεις ολη μερα σαν τον παλαβο για να επιβιωσεις και για να μην ερθουν να σε μαζεψουν καποια μερα επειδη δεν τους πληρωσες ..............πεσαμε με τα μουτρα στο τυρι που ειναι σε παγιδα και που το ιδιο το κρατος την εστησε.......και τα μυαλα μας εγιναν πελτες που τα βαζουμε καθε βραδυ στη φορμολη για να τα παρουμε την επομενη μερα.

ktm640lc4
01/03/2006, 12:24
Λαθος η αποψη του φιλου που γραφει πριν απο μενα. Αλλα αυτο ειναι γνωμη μου.

Δηλαδη αν εχω προβληματα, παω και πεφτω πανω στα μηχανακια?
Δεν λεω, δεν θελουν (οι περισσοτεροι) αλλα αν δεν μπορεις να οδηγησεις μην το παρεις.

Δεν υπαρχει φακα ουτε τυρι εδω περα. Πρεπει να προσεχεις παρα πολυ απλα, γιατι και ο αλλος ανθρωπος ειναι και αυτος επισης τρεχει και δεν φτανει.
Οχι επειδη εχει μηχανη και πεφτει αντε παρτον σβαρνα και βλεπουμε....δεν ειναι ετσι.

Εγω προσωπικα δεν ξερω κανεναν φορτηγατζη, δεν εχω καμια αμφιβολια οτι ειναι καλα παιδια, αλλα διαολε ακομα θυμαμαι ενα ΜΑΝ που πηγαινε στα λιμανακια τοσο γρηγορα που αμφιβαλω αν μπορουσες να τον πιασεις με ενα SS.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και δεν θελω να τα βαλω με αυτους που οδηγουν φορτηγα, αλλωστε σε λιγο καιρο και εγω αυτο θα κανω, :sick: απλα μερικες φορες πρεπει να ΞΕΡΕΙΣ. Απλα να ξερεις.

Kοινωνικη συνειδηση λεγεται νομιζω. Χωρις να θελω να γραψω οτι εγω ειμαι αγιος.

Αυτα.

:wave2:

Lazio
01/03/2006, 12:34
ειναι ζουγκλα εκει εξω κυκλοφορουν πολλοι τρελοι και το προβλημα ειναι πως να την πεις σε κουτακια αφου με το παραμικρο αγγιγμα μπορει να σε πεταξει κατω.... οποτε ψυχραιμια :look:

Kawa-Z
01/03/2006, 13:27
Αυτο που εγραψε ο Zolota ειναι αρκετα βαθυ και κανενα προβλημα δεν εχω αλλα, το να παραδεχεσαι οτι εχεις κανει λαθος δεν ειναι αρετη, αρετη και προνομιο και το εχουν κανει καποιοι σαν αυτον που συναντησα στο δρομο γιατι πολυ απλα δε σεβονται τιποτα και για μενα δεν διαφερει πολυ απο αυτους που αναφερεται ο φιλος λιγο πιο πανω.
Να φανταστειτε οτι μετα μπηκα μπροστα και πηγαινα προκλητικα αργα για να δω τι θα κανει και απο τους καθρεφτες τον εβλεπα να σηκωνει το χερι σε απογοητευση σα να λεει "κοιτα που μπλεξαμε με το μαλακισμενο τωρα".
Δε λεω οτι θα αλλαξει κατι αν τον πλακωσεις, που θα το εκανα γιατι δεν ηταν για να κατεβει ετσι που ηταν, αλλα κι εγω μετα θα μετανιωνα ως ενα βαθμο, ομως ρε μεγαλε δειξε λιγο σεβασμο και πες σορρυ εκανα λαθος, μη προκαλεις ολοι ανθρωποι ειμαστε κια δε θελει πολυ για να ξεφυγεις απο τα λογικα πλαισια και να γινει η ζημια.

Sabre
01/03/2006, 13:28
Συμφωνώ με τον φίλο Zolota στό : "εχουμε εγλωβιστει στις μεγαλουπολεις σα τα ποντικια και προσπαθουμε να φαμε ο ενας τον αλλον...." και στό "οταν τρεχεις ολη μερα σαν τον παλαβο για να επιβιωσεις και για να μην ερθουν να σε μαζεψουν καποια μερα επειδη δεν τους πληρωσες .............." +10000. Φανταστείτε την ψυχολογική πίεση που έχει ο εκάστοτε οδηγος (ταριφας,λεωφορειατζής,παπακοντιλιβεράς,γιάπις με bmw,φορτηγατζής,εγώ,εσείς) που τρέχουμε - ναι τρέχουμε ,όπως στον στρατό που μας λέγανε δεν περπατάμε:πετάμε! - όταν σε χρόνο dt πρέπει να καλύψουμε αποστάσεις που λόγο της τραγικής κατάστασης των δρόμων μας και των μποτιλιαρισμάτων (και άλλων που όλοι τα ξέρετε καλύτερα) είναι αδύνατο να γίνουν είτε μιλάμε για το πρωινό δρόμο για την δουλειά - είτε για μια ανάγκη που προέκυψε ,έιτε....είτε...Όταν οδηγούμε με τόση πίεση και στρές , πείτε μου πώς θα αποφύγουμε όλα τα στραβά και τα ανάποδα που γίνωνται κάθε ημέρα? Δέν θέλω να δικαιολογήσω ούτε αυτοκίνητα ούτε μοτό.Στο ίδιο καζάνι βράζουμε, τις ίδιες ταρζανιές κάνουμε (κάθε ημέρα για να είμαστε στην ώρα μας κάπου) στα ίδια σκατά κολυμπάμε ρε παιδιά τελικά... Το μόνο μείον είναι ότι εμείς με τις μηχανές είμαστε εντελός απροστάτευτοι εν μέσω όλων αυτών...οπότε προσοχή και πάλι προσοχή...

Leipsippos
01/03/2006, 13:53
Δυστυχως για το δικυκλο ισχυει ο κανονας του αυγου και της πετρας. Κυλαει το αυγο πεφτει στην πετρα, σπαει το αυγο, κυλαει η πετρα πεφτει στο αυγο , σπαει το αυγο. Οτι και αν γινει ο οδιγος με το μεγαλυτερο οχημα εχει "δικιο" οχι γιατι εχει απλα οταν οδηγεις ενα φορτηγο και αδικο να εχεις αν παραβιασεις ΣΤΟΠ εσυ απλα θα φας μια ποινη Χ χρονια αλλα ο αναβατης με το μηχανακι που εσκασε επανω σου θα παει στα θυμαρακια. Ποιος προτιμας να εισαι?

ktm640lc4
01/03/2006, 14:27
H σωστη απαντηση ειναι ΚΑΝΕΝΑΣ.

Leipsippos
01/03/2006, 14:33
Σαφως και το καλυτερο ειναι να μην εμπλακεις καν, σε περιπτωση που γινει ομως λεω.

Kawa-Z
01/03/2006, 20:12
Δεκτο και κατανοητο οτι ολοι τρεχουμε και εχουμε αγχος αλλα ας μου απαντησει οποιος θελει σε ενα ερωτημα, "Οταν εχετε κανει μαλα.... που δε χωρα αμφιβολια και ο αλλος σας ζητησει το λογο, θα τον βρισετε,θα τον προκαλεσετε?"
Απλα πειτε μου αυτο.
Γιατι δεκτη η οποια κατασταση αντιμετωπιζει ο καθενας και ολοι εχουμε αγχος αλλα πρεπει να υπαρχει και λιγο σεβασμος γιατι αν ειναι ετσι να βγουμε ολοι στο δρομο και να σκοτωθουμε.Πρεπει να φοβομαστε τις συνεπειες του νομου ή να σεβομαστε ο ενας τον αλλο? Με το δευτερο πιστευω γλιτωνουμε πολλα, παρα πολλα.

zolotas
01/03/2006, 22:55
οταν το ιδιο τα κρατος σου πουλαει φουμαρα και προσπαθει να σε κλεψει με διαφορους τροπους......σε εξωθει στην παρανομια ειτε στη δουλεια σου και καταληγει στους δρομους...........

οταν ο μπαγλαμας που εχει ενα "ονομα" η ειναι φραγκατος περναει με στοπ και τον προσκυνανε κιολας(αντε και του εδωσαν κληση ,νομιζεις θα πληρωσει?) .............εγω γιατι να μην περασω ? ξερω οτι αν με πιασουν την γ@μησα αλλα θα το προσπαθησω.

SUPERMARIO
01/03/2006, 23:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
οταν το ιδιο τα κρατος σου πουλαει φουμαρα και προσπαθει να σε κλεψει με διαφορους τροπους......σε εξωθει στην παρανομια ειτε στη δουλεια σου και καταληγει στους δρομους...........

οταν ο μπαγλαμας που εχει ενα "ονομα" η ειναι φραγκατος περναει με στοπ και τον προσκυνανε κιολας(αντε και του εδωσαν κληση ,νομιζεις θα πληρωσει?) .............εγω γιατι να μην περασω ? ξερω οτι αν με πιασουν την γ@μησα αλλα θα το προσπαθησω. \


file mou sugnwmh alla eisai lathos.:nono:

zolotas
01/03/2006, 23:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
\


file mou sugnwmh alla eisai lathos.:nono:

πες μας ............περιμενω:smilea:

SUPERMARIO
01/03/2006, 23:50
epeidh uparxoun 10 lalakes me lefta kai vizmata kai tha perasoun me kokkino tha pas na kaneis kai esu thn idia lalakia?
giati?
ti tha apodeikseis?
emeis tha eprepe na diaferoume kai oxi na ginomaste to idio me autous.to kratos einai psiloasxeto me to thema.an egw eimai :a31: kai kanw @alakies to kratos den mou ftaiei para mono to mualo mou.an exw neura kathome na kselampikarw kai meta pianw timoni.:beer:

zolotas
02/03/2006, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
.to kratos einai psiloasxeto me to themα.

ειναι ασχετο μ αυτο γιατι γεννηθηκες καμικαζι......ασχετο με τα ναρκωτικα γιατι εισαι κολοπαιδο και τα πινεις......ασχετο με τα εγκληματα γιατι γεννηθηκες ρεμαλι .......τελικα με τι ειναι σχετικο???

SUPERMARIO
02/03/2006, 00:57
auto pou kserw einai, na analamvanoume tis euthunes kai na mhn ta rixnoume stous allous.

-xtupaw preza....to kratos mou ftaiei
-paw sto ghpedo & ta spaw....to kratos mou gtaiei
-mpoukarw se mia trapeza na ta mazepsw...to kratos mou ftaiei.

HMARTON file mou.emeis pote ftaime gia na exoume kalo erwthma? POTE?

zolotas
02/03/2006, 01:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
auto pou kserw einai, na analamvanoume tis euthunes kai na mhn ta rixnoume stous allous.

-xtupaw preza....to kratos mou ftaiei
-paw sto ghpedo & ta spaw....to kratos mou gtaiei
-mpoukarw se mia trapeza na ta mazepsw...to kratos mou ftaiei.

HMARTON file mou.emeis pote ftaime gia na exoume kalo erwthma? POTE?

-χτυπαω πρεζα γιατι ξυπνησα ενα πρωι και την βρηκα στην γειτονια μου

-τα σπαω στο γηπεδο γιατι δεν μ αρεσει η φατσα του ανατολακη

- οσο για την τραπεζα "τερμα τ αστεια μας σωζει μια ληστεια" :lol: .....λεει ενα τραγουδι

......και τελικα αφου εμεις περναμε καλα και ειναι ολα καλα ασε τους πρεζακηδες και τους χουλιγκαν να τους κλεινουν φυλακη γιατι ειναι κακα παιδια και γεννηθηκαν για την καταστροφη.........τους παλιοαλητες τους δωσαμε σχολεια ,τους πηγαμε στρατο αλλα μυαλο δεν εβαλαν......

SUPERMARIO
02/03/2006, 01:24
ta atoma ethismena sta narkotika (prezakides) den einai kaka paidia.katadikasmena einai.
oi xouligkans pou spane thn ksenh periousia kai ta ghpeda pou emeis apo tous forous mas plhrwnoume gia na ta ksanaftiaksoun...nai einai kaka paidia:a016: :a015:
tespa einai megalh kouventa kai as analogistoume oloi mas tis euthunes mas.

:beer:

zolotas
02/03/2006, 01:34
ρε μια χαρα ειμαστε λεμε........

μπουζουκια εχουμε να σουρωνουμε και να ξεχναμε τα προβληματα,βερεσε απο τραπεζα για να κανουμε το κομματι μας,ναρκωτικα να κανουμε κεφαλι., 150 σιριαλ εχουμε για ψυχαγωγια ........κλπ............

και τα λαμογια θα τρωνε με χρυσα κουταλια και θα γελανε .........

billgeo
02/03/2006, 01:42
Χθες, Ιερα Οδος, εγω απο ποταμι προς Πειραιως με νορμαλ χ.α.ω., μεσημερι, και αναμενα φωτα, παλικαρακι αποφασιζει να κανει αναστροφη στο υψος της γεωπονικης (και μαλον φητητης ηταν), τον βλεπω να βγενει, κοναρω, ξανακορναρω επιμονα, τιποτα! Ριχνομαι στα φρενα, και περναω (ευτυχως δεν σταματησε στην μεση) απο αριστερα του με τον πισω μπλοκαρισμενο! Τον πλισιαζω και αρχιζω να φωναζω, και τι κανει το παλικαρι?
Κατεβαζει την ασφαλεια!:eek:
Με τρελανε! Παρανοισα! Αρχισα να του βαραω το τζαμι με το χερι και την πορτα με το ποδι (εναλαξ), ο τυπος ειχε χεστει, εκεινη την ωρα ειχα συφιλιαστει τοσο πολυ που αν φοραγα κανενα χειμονιατικο γαντακι θα το περναγα μεσα απο το τζαμι!
Ηρεμισα (που λεει ο λογος, ετρεμα απο τα νευρα μου για μιση ωρα μετα!) και εφυγα!

Εκει ρε παιδια τι να πεις!? Οσο πιο κοντα εισαι στο να σε σκοτωσουν (και την γλητωνεις για αλλη μια φορα!) τοσο πιο τρελο σε κανει η αδρεναλινη!:cry:

Απο τα νευρα μας καμια μερα θα σκοτωσουμε κανεναν στο ξυλο (αν δεν προλαβει αυτος με το αμαξι του)!
Αλλα εκει καταντησαμε? Οποιος προλαβει να σκοτωσει τον αλλο!?


:beer:

zolotas
02/03/2006, 01:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
.
oi xouligkans pou spane thn ksenh periousia kai ta ghpeda pou emeis apo tous forous mas plhrwnoume gia na ta ksanaftiaksoun...nai einai kaka paidia:a016: :a015:


:beer:

αρα θα πρεπει να πανε φυλακη γιατι με την πετρα μπορει να σκοτωνε εναν ανθρωπο.....ε και αυτον που πιανουν σουρωμενο στο τιμονι θα πρεπει να τον κλεισουν μεσα γιατι μπορει να σκοτωνε και αυτος που παραβιασε το στοπ ......μεσα κι αυτος.

javrar6
02/03/2006, 01:45
Ρε παιδία δεν φταίει για όλα το κράτος φταίμε και εμείς που
Α) γεννηθήκαμε εδώ.
Β) τους ψηφίζουμε
Γ) τους πληρώνουμε
Δ) τους παρακαλάμε
Ε) τους ζητάμε ρουσφέτια
Στ)τους γλύφουμε


Και τέλος που έχουμε γίνει σαν και αυτούς ……
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

zolotas
02/03/2006, 01:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από javrar6
Ρε παιδία δεν φταίει για όλα το κράτος φταίμε και εμείς που
Α) γεννηθήκαμε εδώ.
Β) τους ψηφίζουμε
Γ) τους πληρώνουμε
Δ) τους παρακαλάμε
Ε) τους ζητάμε ρουσφέτια
Στ)τους γλύφουμε


Και τέλος που έχουμε γίνει σαν και αυτούς ……
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

στην Ελβετια καλα ειναι?????? :lol:

javrar6
02/03/2006, 01:54
Και τέλος όσο υπάρχουν ασυνείδητοι που δίνουν διπλώματα σε κάθε καθυστερημένο και ……… κάθε είδους άτομα που το μόνο που ξέρουν από αυτό που οδηγάνε είναι το πόσο κάνει ………… εμείς δυστυχώς θα παίζουμε την ζωή μας κορώνα γράμματα και η δικαιολογία είναι απλή ………..
ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΡΕΧΕ….
:a53: :a53: :a53: :a53: :a52: :a52: :a57: :a57: :a43: :a43: :a43:

SUPERMARIO
02/03/2006, 01:55
file zolota (exeis kai nick politikou) an kamia fora ertheis athina pame gia mia mpuritsa na ta poume,spame kai to magazi na goustaroume.:)
(to deutero htan plaka etsi!:D )

me to grapto logo akrh den tha vroume

javrar6
02/03/2006, 01:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
αρα θα πρεπει να πανε φυλακη γιατι με την πετρα μπορει να σκοτωνε εναν ανθρωπο.....ε και αυτον που πιανουν σουρωμενο στο τιμονι θα πρεπει να τον κλεισουν μεσα γιατι μπορει να σκοτωνε και αυτος που παραβιασε το στοπ ......μεσα κι αυτος.





ΕΤΣΙ όμως μετά ποίοι θα μείνουν έξω??????????????????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SUPERMARIO
02/03/2006, 02:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από javrar6
ΕΤΣΙ όμως μετά ποίοι θα μείνουν έξω??????????????????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


TO KRATOS OOEEEOOOOOOOO!!!

javrar6
02/03/2006, 02:16
Κανένα όχημα της αστυνομίας και γενικότερα του κράτους δεν πληρώνει τέλη κυκλοφορίας και δεν είναι ασφαλισμένο????????
Και ότι αν κάποτε τρακάρετε με ένα από αυτό την έχετε γ@@@@@@
Δυστυχώς ένα φιλαράκι μου την έπαθε και τώρα τρέχει και δεν φτάνει.
Ένα μπατσικό εκεί που πήγαινε έκανε ξαφνικά αναστροφή ( διπλή διαχωριστική ) με αποτέλεσμα αυτός να καρφωθεί επάνω του και να περάσει και αυτός και η κόρη του ένα φανταστικό μήνα με όλα τα έξοδα πληρωμένα σε διπλανά κρεβάτια του νοσοκομείου … ( δεν υπήρχε φάρος αναμμένος ούτε σειρήνα )
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :mad: :mad: :mad: :mad:

SUPERMARIO
02/03/2006, 02:28
se ola ta epaggelmata uparxoun oi :a31:
ola ta daxtula den einai idia.to kako einai otan kanoume kataxrhsh eksousias.(pantou)

dbandit
02/03/2006, 06:35
στην εξουσια συμφερει να πλακωνομαστε μεταξυ μας ωστε αυτοι να την περνανε ζαχαρη........αφου οταν περνανε κλεινουν οι δρομοι(αν περνανε και δεν ειναι στην καρεκλα τους)

Καπως ετσι φιλε...

Anyway :beer:

ktm640lc4
02/03/2006, 10:13
Καλημερα.

Η αποψη μου συνοψιζεται σε μια φραση αμερικανικη μεν, αλλα ολα τα λεφτα.

MONEY TALKS AND BULLSHIT WALKS!!!!

Εχεις λεφτα περνας με κοκκινο σκοτωνεις πληρωνεις αντε γεια.

Τωρα θα μου πεις εσυ δεν το κανεις αυτο επειδη δεν εχεις λεφτα? ΟΧΙ βεβαια, εγω εχω και κοινωνικη συνειδηση.

Νομιζω ολοι οσοι καβαλανε μηχανακια εχουν.
Δεν λεω για τους περιστασιακους, λεω για τους συνειδητοποιημενους μοτοσυκλετιστες.

Και τελος, δεν νομιζω οτι για ολα φταιει το κρατος, φταιμε και εμεις για πολλα. Πρωτο και καλυτερο οτι τους ψηφιζουμε......


Ξεχασα να ξορκισω το κακο (ΟΥΣΤ ΟΞΩΩΩΩΩΩΩΩ)

SUPERMARIO
02/03/2006, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Καλημερα.

Η αποψη μου συνοψιζεται σε μια φραση αμερικανικη μεν, αλλα ολα τα λεφτα.

MONEY TALKS AND BULLSHIT WALKS!!!!

Εχεις λεφτα περνας με κοκκινο σκοτωνεις πληρωνεις αντε γεια.

Τωρα θα μου πεις εσυ δεν το κανεις αυτο επειδη δεν εχεις λεφτα? ΟΧΙ βεβαια, εγω εχω και κοινωνικη συνειδηση.

Νομιζω ολοι οσοι καβαλανε μηχανακια εχουν.
Δεν λεω για τους περιστασιακους, λεω για τους συνειδητοποιημενους μοτοσυκλετιστες.

Και τελος, δεν νομιζω οτι για ολα φταιει το κρατος, φταιμε και εμεις για πολλα. Πρωτο και καλυτερο οτι τους ψηφιζουμε......


:beer: SWSTOOOSSSSSSSSSSSSSS!!!

cbanthropos
02/03/2006, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4

MONEY TALKS AND BULLSHIT WALKS!!!!

Και τελος, δεν νομιζω οτι για ολα φταιει το κρατος, φταιμε και εμεις για πολλα. Πρωτο και καλυτερο οτι τους ψηφιζουμε......

1) πολυ καλο!

2)πολυ σωστο.

Kortenaer
02/03/2006, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kawa-Z
Δεκτο και κατανοητο οτι ολοι τρεχουμε και εχουμε αγχος αλλα ας μου απαντησει οποιος θελει σε ενα ερωτημα, "Οταν εχετε κανει μαλα.... που δε χωρα αμφιβολια και ο αλλος σας ζητησει το λογο, θα τον βρισετε,θα τον προκαλεσετε?"
Απλα πειτε μου αυτο.
Γιατι δεκτη η οποια κατασταση αντιμετωπιζει ο καθενας και ολοι εχουμε αγχος αλλα πρεπει να υπαρχει και λιγο σεβασμος γιατι αν ειναι ετσι να βγουμε ολοι στο δρομο και να σκοτωθουμε.Πρεπει να φοβομαστε τις συνεπειες του νομου ή να σεβομαστε ο ενας τον αλλο? Με το δευτερο πιστευω γλιτωνουμε πολλα, παρα πολλα.

Φιλε Kawa-Z δεν νομιζω οτι υπαρχει εστω και ενας οδηγος μηχανης που να μην εχει αντιμετωπισει κατασταση παρομια με την δικη σου.
Εγω εχω καταληξει οτι με ατομα σαν αυτον που σου ετυχε δεν βγαζεις ακρη. Ειναι ο ιδιος τυπος ανθρωπου που σε εχει γραμμενο στα @ρχιδια του ετσι και αλλιως και εκτος δρομου, και πανω απο ολα δεν καταλαβαινει απο λογια (πιθηκας). Αν του ζητησεις τον λογο μονο που θα καταφερεις ειναι να σπασεις τα νευρα σου και οχι τα δικα του, για αυτο εγω προσωπικα τους στελνω στο "καλο" και συνεχιζω. Αλλωστε αυτος που θα σου κανει την μ@λ@κι@ και εχει λιγο πετσα πανω του θα σταματησει να σου πει ενα sorry.

Busa71
02/03/2006, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
οταν το ιδιο τα κρατος σου πουλαει φουμαρα και προσπαθει να σε κλεψει με διαφορους τροπους......σε εξωθει στην παρανομια ειτε στη δουλεια σου και καταληγει στους δρομους...........

οταν ο μπαγλαμας που εχει ενα "ονομα" η ειναι φραγκατος περναει με στοπ και τον προσκυνανε κιολας(αντε και του εδωσαν κληση ,νομιζεις θα πληρωσει?) .............εγω γιατι να μην περασω ? ξερω οτι αν με πιασουν την γ@μησα αλλα θα το προσπαθησω.

8a simfoniso me ton Zolota kai sthn prwth anafora tou jia tis mhtropoleis. Paides zoume mesa sto "MATRIX". Jia kalh mas tyxh mas "prosferoun" Motorcycle Simulators.:D

zolotas
02/03/2006, 23:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
file zolota (exeis kai nick politikou) an kamia fora ertheis athina pame gia mia mpuritsa na ta poume,spame kai to magazi na goustaroume.:)
(to deutero htan plaka etsi!:D )

me to grapto logo akrh den tha vroume

ναι το nick ειναι σκετη μ@λακια αλλα ετσι με φωναζουν τα κολοπαιδα:yuck: ,μεχρι και σε κοριτσακια ετσι συστηνομαι.....ασε ρομπα γιναμε.........


καλη ιδεα για μπυρες.......ναι ....και αν δεν μας αρεσει το μαγαζι το σπαμε :smilea:

ναι οκ τα λεγομενα για την καφετερια καλυτερα.................ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗΣ ΤΗΣ ............:a02:

:a10:

Kawa-Z
03/03/2006, 03:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kortenaer
Φιλε Kawa-Z δεν νομιζω οτι υπαρχει εστω και ενας οδηγος μηχανης που να μην εχει αντιμετωπισει κατασταση παρομια με την δικη σου.
Εγω εχω καταληξει οτι με ατομα σαν αυτον που σου ετυχε δεν βγαζεις ακρη. Ειναι ο ιδιος τυπος ανθρωπου που σε εχει γραμμενο στα @ρχιδια του ετσι και αλλιως και εκτος δρομου, και πανω απο ολα δεν καταλαβαινει απο λογια (πιθηκας). Αν του ζητησεις τον λογο μονο που θα καταφερεις ειναι να σπασεις τα νευρα σου και οχι τα δικα του, για αυτο εγω προσωπικα τους στελνω στο "καλο" και συνεχιζω. Αλλωστε αυτος που θα σου κανει την μ@λ@κι@ και εχει λιγο πετσα πανω του θα σταματησει να σου πει ενα sorry.

Αυτο λεω ακριβως, λιγη τσιπα, τιποτα αλλο.Αν ησουν απο μια μερια και εβλεπες το περιστατικο θα τα επαιρνες με το τυπο μονο και μονο για το θρασος. Η πλακα ειναι οτι στην αρχη δε μιλουσε και οταν τσατιστηκε με την επιμονη μου τοτε κατεβασε το παραθυρο να μιλησει, δηλαδη ειχε ολο το χρονο να σκεφτει και να πραξει, ε μαθατε ολοι τι εκανε....
Απιστευτος κοσμος τι να πεις.

SUPERMARIO
03/03/2006, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
ναι το nick ειναι σκετη μ@λακια αλλα ετσι με φωναζουν τα κολοπαιδα:yuck: ,μεχρι και σε κοριτσακια ετσι συστηνομαι.....ασε ρομπα γιναμε.........


καλη ιδεα για μπυρες.......ναι ....και αν δεν μας αρεσει το μαγαζι το σπαμε :smilea:

ναι οκ τα λεγομενα για την καφετερια καλυτερα.................ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗΣ ΤΗΣ ............:a02:

:a10:


:a11: :a30: :a53: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Alx 84
06/03/2006, 23:23
Να κατέβεις με κανένα ρόπαλο το baseball που θα έχεις πάντα μαζί να του το κάνεις καλοκαιρινό . Και να ξεκινήσει με κόκκινο λέει κ να τρακάρει με νταλίκα:evil: :evil: :evil: :evil:

Jo.Da.
07/03/2006, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kawa-Z
Ειμαι στο δρομο του Εθνους(της εφημεριδας) και οπως πηγαινω προς Αγ.Παρασκευη, στο κομβο της Αττικης Οδου, πετιεται απο ΣΤΟΠ αυτοκινητο και παραλιγο να με ριξει. Ενω το κορναρα για να μη βγει αυτος αυτος βγηκε κανονικα και σταματησε στη μεση χωρις να πηγαινει πουθενα γιατι δεν ειχε χωρο να προχωρησει, τον εκλειναν αλλα αυτοκινητα, φουλ παρανομος δηλαδη. Φυσικα με πηραν τα νευρα και του κορναρα για να του τα ψαλλω ενα χερακι μπας και ηρεμουσα λιγο. Αυτος οχι μονο με ειρωνευτικε αλλα οταν των ρωτησα αν βλεπει η οχι μου ειπε οχι και τι θελεις τωρα!!!!Γιατι του λεω εισαι γκαβος(φορουσε γυαλια) και μου ξαναλεει ναι!!!!!!
Τωρα πειτε μου γιατι αν κατεβεις και τον κανεις ασηκωτο στο ξυλο να εχεις προβλημα με μηνυσεις και ιστοριες αφου κοντεψε να προκαλεσει ατυχημα?
Αν αυτοι οι οδηγοι δεν τιμωρουνται καπως γιατι να τιμωρηθεις εσυ επειδη απο τη λαχταρα και τη μαγκια του τα χασεις και του ριξεις μερικες?
Και φανταστειτε οτι ηταν και καλα απο εμφανιση τουλαχιστον, πολυ καθως πρεπει, φανταστειτε για τη θρασος μιλαμε, αυτος ουσιαστικα μου ειπε οτι "αγορι σε γραφω στα αρχ....... μου και στο λεω κιολας γιατι δε μπορεις να κανεις και τιποτα.
Αυτα παιδια και τωρα ελπιζω να ηρεμησω καπως.

αδελφέ άκου ιστορία.γυρνάω από πανεπιστήμιο (πάτρα) δικάβαλος (supra 100cc).έχω 2 κουτιά μπροστά μου.βγάζω φλασ & πάω να προσπεράσω
to 1o (μετρώντας από μένα),ουσιαστικά είμαι δίπλα στη διαχωριστική.την ώρα που είμαι σχεδόν στην πόρτα του το άλλο κουτί βγάζει δεξί φλασ & στρίβει δεξιά.ο τύπος που προσπερνάω δεν μπορεί να περιμένει να φύγει το άλλο κουτί από μπροστά του (που στρίβει δεξιά) και κόβει το τιμόνι αριστερά για να αντίθετο & να προσπεράσει (παρά τη διπλή διαχωριστική)!μην έχοντας άλλη επιλογή κορνάρω &βγάζω το παπί αντίθετο ρεύμα (ευτυχώς που δεν ερχόταν κανένας),αυτός πατάει φρένο και ισιώνει ξανά το τιμόνι.αφου τη γλυτώσαμε (είπαμε δικάβαλος) σταματάω δεξιά & του λέω 'πού πας ρεεεεεε?'.η απάντηση 'εγω που πάω?εσυ που πας ρε μ@λ@κισμένο?' και φεύγει κομμάτια.τρελαίνομαι & τον παίρνω στο κυνήγι τον προλαβαίνω σε κάτι φανάρια (μπροστά σε μπατσάδικο) του πιάνουμε κουβέντα (ήρεμα μπορώ να πω) & μας πουλάει τρέλα ('έχει διπλή διαχωριστική που πήγαινες?',ενώ αυτός πήγαινε να βγεί αντίθετο).τότε σαλτάρει το φιλαράκι
&πηδάει απ'το παπί να τον μοντάρει για ξύλο,το ίδιο & εγώ.Μόνο τότε κόλλωσε & είπε 'εντάξει παιδιά sorry.:a016:

Τα συμπεράσματα δικά σας...!

Jo.Da.
07/03/2006, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jo.Da.
αδελφέ άκου ιστορία.γυρνάω από πανεπιστήμιο (πάτρα) δικάβαλος (supra 100cc).έχω 2 κουτιά μπροστά μου.βγάζω φλασ & πάω να προσπεράσω
to 1o (μετρώντας από μένα),ουσιαστικά είμαι δίπλα στη διαχωριστική.την ώρα που είμαι σχεδόν στην πόρτα του το άλλο κουτί βγάζει δεξί φλασ & στρίβει δεξιά.ο τύπος που προσπερνάω δεν μπορεί να περιμένει να φύγει το άλλο κουτί από μπροστά του (που στρίβει δεξιά) και κόβει το τιμόνι αριστερά για να αντίθετο & να προσπεράσει (παρά τη διπλή διαχωριστική)!μην έχοντας άλλη επιλογή κορνάρω &βγάζω το παπί αντίθετο ρεύμα (ευτυχώς που δεν ερχόταν κανένας),αυτός πατάει φρένο και ισιώνει ξανά το τιμόνι.αφου τη γλυτώσαμε (είπαμε δικάβαλος) σταματάω δεξιά & του λέω 'πού πας ρεεεεεε?'.η απάντηση 'εγω που πάω?εσυ που πας ρε μ@λ@κισμένο?' και φεύγει κομμάτια.τρελαίνομαι & τον παίρνω στο κυνήγι τον προλαβαίνω σε κάτι φανάρια (μπροστά σε μπατσάδικο) του πιάνουμε κουβέντα (ήρεμα μπορώ να πω) & μας πουλάει τρέλα ('έχει διπλή διαχωριστική που πήγαινες?',ενώ αυτός πήγαινε να βγεί αντίθετο).τότε σαλτάρει το φιλαράκι
&πηδάει απ'το παπί να τον μοντάρει για ξύλο,το ίδιο & εγώ.Μόνο τότε κόλλωσε & είπε 'εντάξει παιδιά sorry'.:a016:

Τα συμπεράσματα δικά σας...!

SUPERMARIO
07/03/2006, 20:44
1.με τον νομο ΦΤΑΙΣ φιλαρακι.
2.δυο εναντιον ενος sorry αλλα παλι φταις

ktm640lc4
08/03/2006, 10:00
Tι του λετε ρε παιδια του ανθρωπου????????????

Πηγε να τον σκοτωσει και θα του πειτε οτι φταει κιολας???

Ναι βγηκε να τον περασει, ο αλλος ο μαλακας ομως επρεπε να κοψει αριστερα??? για να τον τιμωρησει το εκανε, να τον σκοτωσει.!!!! :eek:

Η μηπως αυτος δεν θα παταγε διαχωριστικη? Δεν ειδε και εστριψε, και μονο για αυτο επρεπε να φαει βρισιδι.


Οσο για το 2 εναντιον 1, οταν πανε να σε σκοτωσουν δεν κοιτας τους αριθμους, λυπαμαι.

SUPERMARIO
09/03/2006, 00:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Tι του λετε ρε παιδια του ανθρωπου????????????

Πηγε να τον σκοτωσει και θα του πειτε οτι φταει κιολας???

Ναι βγηκε να τον περασει, ο αλλος ο μαλακας ομως επρεπε να κοψει αριστερα??? για να τον τιμωρησει το εκανε, να τον σκοτωσει.!!!! :eek:

Η μηπως αυτος δεν θα παταγε διαχωριστικη? Δεν ειδε και εστριψε, και μονο για αυτο επρεπε να φαει βρισιδι.


Οσο για το 2 εναντιον 1, οταν πανε να σε σκοτωσουν δεν κοιτας τους αριθμους, λυπαμαι.
-----------------------------------------------------------------------------
το οτι οδηγουμε μηχανη δεν σημαινει οτι εχουμε αφεση αμαρτιων.λαθος ειναι και το αυτοκινητο και το μηχανακι.οσο για τον τσαμπουκα τετοια παραδειγματα να λες.ποσους θα δειρεις;1+2+3+4+5+6+7....100;αν καθε φορα που παει να γινει στραβη πηδας κατω απο την μηχανη για φασαρια πες τι ωρες κυκλοφορεις να μενουμε σπιτια μας:)

Kawa-Z
09/03/2006, 09:58
Ειναι αυτο που ειπα στην αρχη, το θρασος αυτου που εχει κανει μαλακια σε κανει να θελεις να τον δειρεις να τον βρισεις.Γι'αυτο ανοιξα το θεμα, αλλωστε πολλα θα μας συμβουν πολλες φορες, δε θα δερνουμε συνεχεια, απλα λιγο σεβασμο, τοσο δυσκολο ειναι?Απορω ειλικρινα!

ktm640lc4
09/03/2006, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
-----------------------------------------------------------------------------
το οτι οδηγουμε μηχανη δεν σημαινει οτι εχουμε αφεση αμαρτιων.λαθος ειναι και το αυτοκινητο και το μηχανακι.οσο για τον τσαμπουκα τετοια παραδειγματα να λες.ποσους θα δειρεις;1+2+3+4+5+6+7....100;αν καθε φορα που παει να γινει στραβη πηδας κατω απο την μηχανη για φασαρια πες τι ωρες κυκλοφορεις να μενουμε σπιτια μας:)


Φιλε μου εγω ΠΟΤΕ δεν εχω τσακωθει στον δρομο. Απλα μπαινω στην ψυχολογια του φιλου επειδη εχει συμβει σε ολους σχεδον εδω μεσα, και ειναι οντως δυσκολο να συγκρατησεις νευρα και να μην βρισεις. Παρολαυτα τα κραταω και φευγω. Με παρεξηγησες.

Ναι εχει αδικο, εγω ομως τονισα το γεγονος οτι ΔΕΝ τον ειδε. Ενω κανονικα αφου εκανε αριστερα επρεπε να κοιταξει. Εδω εγω οταν εχω το αμαξι και βλεπω λακουβα δεν παω να την αποφυγω γιατι αν κανω τιμονια να την αποφυγω μπορει να ερχεται καποιος απο πισω και να γινει ατυχημα. Αυτος πηγε να κανει προσπεραση σχεδον και δεν ειδε τιποτα. Λαθος για μενα.

SUPERMARIO
09/03/2006, 13:26
''ΚΤΜ640lc4'' το θεμα ειναι οτι δεν οδηγουν ολοι μηχανες για να σκεφτουν με τα δικα μας μυαλα.εσυ,εγω και οσοι οδηγουν και τα δυο θα κοιτουσαν πρωτα πριν κανουν την προσπεραση.οι αλλοι...ο θεος μαζι μας.γι'αυτο την πατησε ο φιλος.



στην θεση του θα σκεφτομουν την πιθανοτητα μαλακιας απο τον οδηγο του αυτοκινητου.
-κοψε ταχυτητα
-αναψε φωτα
-κορνα

οτιδηποτε να καταλαβει οτι ειναι μηχανη πισω.αλλα να το εκανε επιτηδες; δεν νομιζω.

ολοι την εχουμε παθει, λιγο η' πολυ.το θεμα ειναι απλα, ποτε θα ειναι η επομενη.:wave2:

ktm640lc4
09/03/2006, 13:43
Γεια σου φιλε.
Ευχομαι να μην υπαρξει επομενη για κανεναν ποτε.

Τωρα αυτο το επιτηδες το συζηταμε αν θες γιατι εχω ακουσει πολλα. Ακομα και τιμονια επιτηδες, για να χτυπηση μηχανακι. Δηλαδη φονος εκ προθεσεως.:nono:

Τεσπα, προσοχη στους δρομους.

Jo.Da.
09/03/2006, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
1.με τον νομο ΦΤΑΙΣ φιλαρακι.
2.δυο εναντιον ενος sorry αλλα παλι φταις
supermario αντιλαμβάνομαι πως σκέφτεσαι με "κρύο'' αίμα!εγώ θα σε ρωτήσω 2 πράγματα:
1)τι μηχανή καβαλάς?
2)όταν βγαίνεις εθνική με πόσα πας?σε συνθήκες πόλης με πόση ταχύτητα οδηγείς?
Αυτά για το ΝΟΜΟ (και θυμίσου ότι ξεκινώντας την προσπέραση ήμουν στο ρεύμα μου,ούτε καν πατούσα διαχωριστική).
ΔΕΝ μπορώ να πω αν ο οδηγός το έκανε επίτηδες (δεν θέλω να το πιστεύω),ενδεχομένως να ήμουν και στη νεκρή γωνια του καθρέπτη του!Εγώ πιο πολύ εκνευρίστηκα με την απάντησή του & με το γεγονός ότι θα ΜΑΣ σκότωνε (ή θα χτυπούσαμε για τα καλά) & αυτός πουλούσε τρελίτσα ενώ αυτός πήγε να βγεί αντίθετο.
Οσο για το 2 με 1 εκείνη την ώρα δε νομίζω ότι ούτε & εσύ θα το πολυσκεφτόσουν...!
:nono:
Αυτά για να μην παρεξηγούμαστε!:wave2: :beer:

ktm640lc4 thanks man.:)

SUPERMARIO
10/03/2006, 00:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jo.Da.
supermario αντιλαμβάνομαι πως σκέφτεσαι με "κρύο'' αίμα!εγώ θα σε ρωτήσω 2 πράγματα:
1)τι μηχανή καβαλάς?
2)όταν βγαίνεις εθνική με πόσα πας?σε συνθήκες πόλης με πόση ταχύτητα οδηγείς?
Αυτά για το ΝΟΜΟ (και θυμίσου ότι ξεκινώντας την προσπέραση ήμουν στο ρεύμα μου,ούτε καν πατούσα διαχωριστική).
ΔΕΝ μπορώ να πω αν ο οδηγός το έκανε επίτηδες (δεν θέλω να το πιστεύω),ενδεχομένως να ήμουν και στη νεκρή γωνια του καθρέπτη του!Εγώ πιο πολύ εκνευρίστηκα με την απάντησή του & με το γεγονός ότι θα ΜΑΣ σκότωνε (ή θα χτυπούσαμε για τα καλά) & αυτός πουλούσε τρελίτσα ενώ αυτός πήγε να βγεί αντίθετο.
Οσο για το 2 με 1 εκείνη την ώρα δε νομίζω ότι ούτε & εσύ θα το πολυσκεφτόσουν...!
:nono:
Αυτά για να μην παρεξηγούμαστε!:wave2: :beer:

ktm640lc4 thanks man.:)



1.για αρχη θα σου πω οτι δεν ΕΙΜΑΙ σε ολα νομιμος.δεν ειμαι ο αλανθαστος και δεν σου την λεω.απλα σου εξηγω στην συγκεκριμενη φαση πιο θα ηταν το αποτελεσμα.
2.αν σε χτυπουσε οχι μονο δεν θα εβρισκες το δικιο σου αλλα θα τον πληρωνες και απο πανω.(ειναι ετσι η' οχι;)
3.το φταις που ειπα δεν ειναι ''κατηγορω'' αλλα το αποτελεσμα στα ματια της τροχαιας.

-γιατι φωναζουμε ρε μαγκες τοσα χρονια να επιτρεψουν στα μηχανακια να περνουν αναμεσα απο τα αυτοκινητα;αν χτυπησω και το κουτι να εχει κανει μαλακια εγω θα ΦΤΑΙΩ.
-εγω θα πληρωσω
-εγω θα τα ακουσω
-εγω θα την πατησω....ΤΕΛΟΣ.
καλος η' κακος ετσι εχουν τα πραγματα.

οσο για τον τσαμπουκα ταπεινη μου γνωμη αν δεν θελεις να τον πληρωνεις μια ζωη αστο να παει...
γιατι μη νομιζεις οτι και εδω θα εβρισκες το δικιο σου.:beer:

Jo.Da.
10/03/2006, 17:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
1.για αρχη θα σου πω οτι δεν ΕΙΜΑΙ σε ολα νομιμος.δεν ειμαι ο αλανθαστος και δεν σου την λεω.απλα σου εξηγω στην συγκεκριμενη φαση πιο θα ηταν το αποτελεσμα.
2.αν σε χτυπουσε οχι μονο δεν θα εβρισκες το δικιο σου αλλα θα τον πληρωνες και απο πανω.(ειναι ετσι η' οχι;)
3.το φταις που ειπα δεν ειναι ''κατηγορω'' αλλα το αποτελεσμα στα ματια της τροχαιας.

-γιατι φωναζουμε ρε μαγκες τοσα χρονια να επιτρεψουν στα μηχανακια να περνουν αναμεσα απο τα αυτοκινητα;αν χτυπησω και το κουτι να εχει κανει μαλακια εγω θα ΦΤΑΙΩ.
-εγω θα πληρωσω
-εγω θα τα ακουσω
-εγω θα την πατησω....ΤΕΛΟΣ.
καλος η' κακος ετσι εχουν τα πραγματα.

οσο για τον τσαμπουκα ταπεινη μου γνωμη αν δεν θελεις να τον πληρωνεις μια ζωη αστο να παει...
γιατι μη νομιζεις οτι και εδω θα εβρισκες το δικιο σου.:beer:

ok supermario τώρα καταλαβαίνω αυτά που λες.Δε θα με πείραζε αν μου την έλεγες,απλά στην αρχή νόμισα ότι έμπλεξα με κανέναν ηθικολόγο (από αυτούς που δεν αντέχω...)!Φαίνεται πως εγώ σε παρεξήγησα περισσότερο απ'ότι εσύ.:lol:
:wave2:

javrar6
10/03/2006, 23:00
COOL ΠΑΙΔΙΑ ΗΡΘΕ Η ΑΝΟΙΞΗ ........................ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ GP...... :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :wacko: :)

SUPERMARIO
10/03/2006, 23:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jo.Da.
ok supermario τώρα καταλαβαίνω αυτά που λες.Δε θα με πείραζε αν μου την έλεγες,απλά στην αρχή νόμισα ότι έμπλεξα με κανέναν ηθικολόγο (από αυτούς που δεν αντέχω...)!Φαίνεται πως εγώ σε παρεξήγησα περισσότερο απ'ότι εσύ.:lol:
:wave2:




:a10: .........:wave2: