PDA

View Full Version : Αθήνα-Θεσσαλονίκη



makaronachis
01/03/2006, 04:17
Σκέφτομαι να ταξιδέψω Αθήνα-Θεσσαλονίκη κατά τις 10 του Μάρτη με τη μηχανή.Θα τα καταφέρω μέχρι να φτάσω ή θα μετατραπώ σε άγαλμα από το κρύο?Έχω ένα v-strom 650 χωρίς καλοριφέρ....Ρωτάω γιατί εδώ Κρήτη αυτές τις μέρες κάνει ζέστη (σχετικά),αλλά εδώ είναι άλλου παπά ευαγγέλιο...

Multijohn
01/03/2006, 04:51
Oχι.Δε θα κοκκαλώσεις.Οι θερμοκρασίες είναι καλές για ταξιδάκι αλλά με την προυπόθεση οτι έχεις ζεστό εξοπλισμό.Εάν δεν έχεις,δύσκολα τα πράματα.

dbandit
01/03/2006, 07:31
Αν εισαι σωστα ντυμενος δεν θα εχεις προβλημα.

Krokodilos001
01/03/2006, 08:33
Kalorifer ???

:confused:

cityfly
01/03/2006, 09:12
10 μάρτη θα έχει καύσωνα συγκριτικά με το φλεβάρη


(εκτός και τον ποιάσει αυτό με τον γδάρτη)

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

webman
01/03/2006, 09:33
Πόση ώρα είναι περίπου με τη μηχανή το Αθήνα - Θεσσαλονίκη; (Μη μου αρχίσετε τα αναλόγως....Μέσο όρο λέμε!) :wave2:

tsoukas77
01/03/2006, 10:37
Αναλογως!!!

Με ανεφοδιασμους και καποιες μικρες στασεις,μαξιμουμ 4 ωρες.Μιλω μαξιμουμ,μην πεσετε να με φατε!

Μπορει να βγει σαφως σε λιγοτερο απο τρεις ωρες,αλλα ειναι δυσκολο να κρατας υψηλο ρυθμο με μοτοσυκλετα σε 520χλμ ταξιδιου...

lampros_fazer
01/03/2006, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsoukas77
μαξιμουμ 4 ωρες.

Δλδ όσο κάνει ο παππούς μου το Πάτρα-Αθήνα...:D :D :D :lol: :rotflmao: :lol:

makis206
01/03/2006, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από makaronachis
Σκέφτομαι να ταξιδέψω Αθήνα-Θεσσαλονίκη κατά τις 10 του Μάρτη με τη μηχανή.Θα τα καταφέρω μέχρι να φτάσω ή θα μετατραπώ σε άγαλμα από το κρύο?Έχω ένα v-strom 650 χωρίς καλοριφέρ....Ρωτάω γιατί εδώ Κρήτη αυτές τις μέρες κάνει ζέστη (σχετικά),αλλά εδώ είναι άλλου παπά ευαγγέλιο...

Καλό θα είναι να προμηθευτείς και ένα σετ παντελονιού - μπλούζας ισοθερμικά. Δεν τα έχω φορέσει ποτέ αλλά νομίζω οτι κρατάνε έξω το κρύο διατηρώντας εσένα ζεστό, κι επείσης αφήνουν το δέρμα ν'αναπνέει. Ας δώσουν οι γνώστες περισσότερες λεπτομέρειες.

Και καλό ταξίδι ! :beer: :beer:

sniper
01/03/2006, 11:40
Ότι καιρό και να κάνει.... ένα πράγμα να έχεις μαζί....



ΑΔΙΑΒΡΟΧΑ...

:smokin:

stako
01/03/2006, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsoukas77
Αναλογως!!!

Με ανεφοδιασμους και καποιες μικρες στασεις,μαξιμουμ 4 ωρες.Μιλω μαξιμουμ,μην πεσετε να με φατε!

Μπορει να βγει σαφως σε λιγοτερο απο τρεις ωρες,αλλα ειναι δυσκολο να κρατας υψηλο ρυθμο με μοτοσυκλετα σε 520χλμ ταξιδιου...

Χαχαχα, εγώ που το έκανα 6 ώρες το καλοκαίρι με το GSXR που με κατατάσετε?!? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Φαντάζομαι μπουφάν θα έχεις, αν έχεις παντελόνι (μηχανής) θα βοηθήσει πολύ, ένα ζευγάρι καλά χειμωνιάτικα γάντια και πάνω κάτω ΑΔΙΑΒΡΟΧΑ! Μπορεί όταν ξεκινήσεις να δεις καλό καιρό και να πεςι δεν χρειάζεσαι αδιάβροχα αλλά στον γυρισμό δεν ξέρεις τι μπορεί να κάνει......;)

George-3-
01/03/2006, 16:18
Aυτη την στιγμη 16 C Αθηνα 16 C Θεσσα/κη .... σε ζηλευω. Καλο καιρο θα εχει λογικα με ενα μπουφανακι για μοτο και χειμερινα ρουχα απο μεσα θα εισαι jet.

crs-k
01/03/2006, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από makaronachis
Σκέφτομαι να ταξιδέψω Αθήνα-Θεσσαλονίκη κατά τις 10 του Μάρτη με τη μηχανή.Θα τα καταφέρω μέχρι να φτάσω ή θα μετατραπώ σε άγαλμα από το κρύο?Έχω ένα v-strom 650 χωρίς καλοριφέρ....Ρωτάω γιατί εδώ Κρήτη αυτές τις μέρες κάνει ζέστη (σχετικά),αλλά εδώ είναι άλλου παπά ευαγγέλιο...


Στο δρομο παληκαρι μου, ειτε πας με παρεα, ειτε μονος, εισαι μονο ΕΣΥ και ο ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ σου!

Απο 'κει και μετα κι αν σου υπολειπεσαι σε εξοπλισμο, φροντισε να εχεις καποια εξτρα μαζι σου, οπως κανα χοντρο μπλουζακι για επιπλεον απο μεσα, κανα ζευγαρι λεπτα γαντακια, καμμια φορμιτσα ή χοντρο καλτσον για μεσα απ' το παντελονι ...


Αλλα απ' την αλλη μην κανουμε και θεμα μια βολτουλα 500χλμ ... :p

:lol: :rotflmao: :lol:


Οπως και να 'χει, καλους δρομους να 'χεις και 'συ και ΟΛΟΙ μας ...

:smokin: :beer: :wave2:

ruyjin
01/03/2006, 17:22
βασικα πες μας τι εξοπλισμο εχεις αν εχεις, τι θα φορας τελως παντων για να σου πουμε...

οσο για το ταξιδι εγω θα σου πω περιπου 5 ωρες
οχι και 4 ρε παιδια ελεος

2 ωρες για λαμια και 3 ισως και λιγοτερο απο Λαμια για Σαλονικα

βαλε και σταση για βενζινη και να ξεπιαστει και ο κ@#ς σου και υπολογισε

:wave2:

zzr2005
01/03/2006, 18:12
και εγώ 5 και κάτι ωρίτσες το είχα κάνει.. χαλαρά όμως και με αρκετές 15λεπτες στάσεις για να ξεπιαστει ο κ...λος...ααα και με 400αρι οχι 650...
φυσικά το θέμα είναι να απολαμβάνεις την διαδρομή και την οδήγηση....αυτό εξαρτάται από το άτομο κ τις συνθήκες....
αν θες μπορείς να το΄κάνεις κ 10 ώρες κ να είναι τέλεια....
τυρόπιτα στα καμένα βούρλα...βολτίτσα στο κάστρο του Πλαταμώνα...περίπατος στη γέφυρα του Πηνειού στα Τέμπη.... κτλ... κτλ
η μηχανή δεν είναι αυτοκίνητο...δεν έχει σημασία τι ώρα θα φτάσεις...εκτός κ αν πας για συγκεκριμένη δουλειά...

makaronachis
01/03/2006, 22:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k

καμμια φορμιτσα ή χοντρο καλτσον για μεσα απ' το παντελονι ...





:smokin: :beer: :wave2:
καλσόν έχω αλλά είναι λεπτό:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: μάλλον δεν θα κάνει δουλειά!

makaronachis
01/03/2006, 22:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
βασικα πες μας τι εξοπλισμο εχεις αν εχεις, τι θα φορας τελως παντων για να σου πουμε...



:wave2:
Λοιπόν σκέφτομαι να φοράω:α)Βρακί πάλκο ολόκολο,όχι τάνγκα διότι το τάνγκα ως γνωστόν αφήνει τον πισινό εκτεθειμένο και ακάλυπτο.Και από το κρύο να μην πας με το τάνγκα παραμονεύουν άλλοι κίνδυνοι.:rotflmao: :rotflmao: Καλσόν συνήθως δεν φοράω,τώρα για την περίσταση μπορεί να πάρω από τη γυναίκα κάνα δυο.Να ΄χω ν' αλλάζω.Θα 'βαζα κλαι διχτυωτό αλλά τα διχτυωτά μπάζουν.Υποθέτω έ?Δεν ξέρω.Μπουφάν cordura έχω,ισοθερμική μπλούζα έχω,μποτάκια έχω,παντελόνι μηχανής δεν έχω το σκέφτομαι να αγοράσω.Αδιάβροχα έχω.Οκ,αυτά τι λέτε καλύπτομαι?Θα τη βγάλω στεγνή και καθαρή?

crs-k
01/03/2006, 22:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από makaronachis
καλσόν έχω αλλά είναι λεπτό:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: μάλλον δεν θα κάνει δουλειά!


Οχι το καλο ρεεε ... :sick:

Ασε που σκιζεται κι ευκολα ... :(


:lol: :rotflmao: :lol:

makaronachis
01/03/2006, 22:46
Σας ευχαριστώ όλους για το ομαδικό θάρρος που μου δώσατε.Θα το φορέσω και αυτό αν το επιχειρήσω το ταξίδι τελικά.:beer: Α και βάλτε και κάνα εικονίδιο με δυο τύπους να τζουγκρίζουν ρακές.Καλή κι η μπύρα αλλά είμαστε και Κρητικοί.

makaronachis
01/03/2006, 22:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Οχι το καλο ρεεε ... :sick:

Ασε που σκιζεται κι ευκολα ... :(


:lol: :rotflmao: :lol:
Δεν βάζω καλσόν ρε γιατί μετά πρέπει να πηγαίνω σιγά για να μην το σκίσω.Δεν έχεις ακούσει που λένε σιγά μην σκίσεις το καλσόν σου?Ή μόνο σ' εμένα το λένε?:rotflmao: :rotflmao:

zolotas
01/03/2006, 22:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από makaronachis
Σκέφτομαι να ταξιδέψω Αθήνα-Θεσσαλονίκη κατά τις 10 του Μάρτη με τη μηχανή.Θα τα καταφέρω μέχρι να φτάσω ή θα μετατραπώ σε άγαλμα από το κρύο?Έχω ένα v-strom 650 χωρίς καλοριφέρ....Ρωτάω γιατί εδώ Κρήτη αυτές τις μέρες κάνει ζέστη (σχετικά),αλλά εδώ είναι άλλου παπά ευαγγέλιο...

καβουρια στην τσεπη εχεις????? πανε αγορασε και κατι........

powerphot
01/03/2006, 22:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από makaronachis
Α και βάλτε και κάνα εικονίδιο με δυο τύπους να τζουγκρίζουν ρακές.Καλή κι η μπύρα αλλά είμαστε και Κρητικοί.

Άντε πάρε και δυο ρακές στην υγεία σου και καλό δρόμο:wave2:


39197

makaronachis
01/03/2006, 22:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
καβουρια στην τσεπη εχεις????? πανε αγορασε και κατι........
Εντάξει ρε φίλε μη βαράς κάτι έχω για να φορέσω,δεν θα πάω και γυμνός:rotflmao: :rotflmao:

makaronachis
01/03/2006, 23:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Άντε πάρε και δυο ρακές στην υγεία σου και καλό δρόμο:wave2:
Τσι χαρές σου!

el_hymador
02/03/2006, 00:32
o μονος που μπορει να σε παει γρηγοροτερα απο 4,5-5 ωρες ειναι αυτος στην φωτογραφια ....


....ολα τα αλλα ειναι αγωνας δρομου!


39204

Motoulis
02/03/2006, 01:42
Για την απόσταση απο Πειραιά που θα σε αφήσει το φέρυ μέχρι κέντρο Θεσσαλονίκη περίπου 540 χλμ γύρω στις 5 ώρες αν υπολογίσεις στάση για ανεφοδιασμό χ2 τσιγάρο-καφέ χ3 και κανα σουβλάκι (το καλύτερο μετά την τελευταία έξοδο για Λάρισα 3χλμ στο δεξί σου χέρι θα δείς παλιό πέτρινο σαν αποθήκη με μεγάλο προαύλιο αν θυμάμαι καλά έχω να σταματήσω απο στρατιώτης.....καλή βόλτα:wave2:

makaronachis
02/03/2006, 05:18
Μπρε κοπέλια,δεν με πολυνοιάζει αν είναι σε 4 ή σε 5 ή σε 6 ώρες.Εμένα με νοιάζει πιο πολύ να μην ξεπαγιάσω και να μην βραχώ.Εντάξει και λογικά να το δεις το θέμα χρόνου δεν με απασχολεί.Τι θα κάνω θα προσπαθήσω σε ένα δρόμο που κυκλοφορώ πρώτη φορά να σπάσω τα ρεκόρ ταχύτητας?Για να φάω τα μούτρα μου?

stako
02/03/2006, 08:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από makaronachis
Μπρε κοπέλια,δεν με πολυνοιάζει αν είναι σε 4 ή σε 5 ή σε 6 ώρες.Εμένα με νοιάζει πιο πολύ να μην ξεπαγιάσω και να μην βραχώ.Εντάξει και λογικά να το δεις το θέμα χρόνου δεν με απασχολεί.Τι θα κάνω θα προσπαθήσω σε ένα δρόμο που κυκλοφορώ πρώτη φορά να σπάσω τα ρεκόρ ταχύτητας?Για να φάω τα μούτρα μου?

Όχι βέβαια, να ευχαριστηθείς το ταξίδι, όπου βλέπεις κάτι ενδιαφέρον σταμάτα, εγώ αυτό έκανα και το έκανα 6-6,5 ώρες. Θυμάμαι στα Τέμπη είχα κολλήσει πόση ώρα! :D

MOZART
02/03/2006, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Όχι βέβαια, να ευχαριστηθείς το ταξίδι, όπου βλέπεις κάτι ενδιαφέρον σταμάτα, εγώ αυτό έκανα και το έκανα 6-6,5 ώρες. Θυμάμαι στα Τέμπη είχα κολλήσει πόση ώρα! :D
Καλα στο μοναδικο δρομο που εχει στροφες τα Τεμπη εκει κολησες.
Λοιπον αν σκεφτεσαι να το κανεις 19 του μηνα θα ανεβουμε και μαζι γιατι θα κατεβω για την εκθεση.Θεωρητικα τα 600χιλ με ταχυτητα 150 βγαινουν σε 4ωρες.Αρα να υπολογιζεις αν δεν θες να πας πλακωμενος 5ωρες το πολυ.Εγω Λαρισα αθηνα εκανα 2ωρες και κατι και Λαρισα Σαλονικη το πολυ μια ωρα οταν το εστρωνα.
Αθηνα κατεβηκα Ιανουαριο οποτε μην φοβασαι το κρυο παρα μονο την βαρετη διαδρομη.Αν θες να το στιψεις λιγο να πας απο Δομοκο ετσι για να ξεπιαστεις:wave2:

stako
02/03/2006, 09:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από MOZART
Καλα στο μοναδικο δρομο που εχει στροφες τα Τεμπη εκει κολησες.

Μα γιατί, ήταν ωραία στο ποταμάκι, έσκασε και ένα Punto σε κάποια φάση που βγήκαν κάτι κοριτσάκια και έβγαζαν κάτι φωτογραφίες μέσα στη φύση, σου λέω ήταν πολύ καλά.......! :D

(και είχε και κίνηση ρε τρελλέ και τίγκα τροχαία, που να στρίψεις....)

angels_gr
02/03/2006, 09:49
Το ταξίδι αυτό θα διαρκέσει περίπου 4,5 ώρες. Για κρύο μην το σκέφτεσαι, μια χαρά θα είναι τότε ο καιρός (εκτός απροόπτου). Αυτό που θα πρέπει να ξέρεις είναι που να βάλεις βενζίνη. Στην εθνική υπάρχουν μεγάλες αποστάσεις χωρίς βενζινάδικα. Σου προτείνω να κάνεις τρεις στάσεις για να βάλεις βενζίνη. Η πρώτη να είναι στον Σείριο, η δεύτερη να είναι μετά την Λαμία και πριν την Στυλίδα και η τρίτη να είναι στην Κατερίνη.

MOZART
02/03/2006, 10:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Μα γιατί, ήταν ωραία στο ποταμάκι, έσκασε και ένα Punto σε κάποια φάση που βγήκαν κάτι κοριτσάκια και έβγαζαν κάτι φωτογραφίες μέσα στη φύση, σου λέω ήταν πολύ καλά.......! :D

(και είχε και κίνηση ρε τρελλέ και τίγκα τροχαία, που να στρίψεις....)
Ρε δεν σταματαει η τροχαια μηχανες στη Λαρισα.Ειναι αλανια ολοι εμενα μου εχουν ανοιξει και τις κορινες για να περασω απο τα πλαγια.Στα διοδια δεν φανταζομαι να σταματησες και να πληρωσες?
κατι τετοιοι μας χαλανε το κακο ονομα:rotflmao:

makaronachis
02/03/2006, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Το ταξίδι αυτό θα διαρκέσει περίπου 4,5 ώρες. Για κρύο μην το σκέφτεσαι, μια χαρά θα είναι τότε ο καιρός (εκτός απροόπτου). Αυτό που θα πρέπει να ξέρεις είναι που να βάλεις βενζίνη. Στην εθνική υπάρχουν μεγάλες αποστάσεις χωρίς βενζινάδικα. Σου προτείνω να κάνεις τρεις στάσεις για να βάλεις βενζίνη. Η πρώτη να είναι στον Σείριο, η δεύτερη να είναι μετά την Λαμία και πριν την Στυλίδα και η τρίτη να είναι στην Κατερίνη.
Thanks για το τιπ.Δεν το είχα σκεφτεί...Αν και τώρα που το σκέφτομαι το στρομ βγάζει άνετα με ένα τεπόζιτο 300 Κμ.

zolotas
02/03/2006, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από MOZART
Ρε δεν σταματαει η τροχαια μηχανες στη Λαρισα.Ειναι αλανια ολοι εμενα μου εχουν ανοιξει και τις κορινες για να περασω απο τα πλαγια.Στα διοδια δεν φανταζομαι να σταματησες και να πληρωσες?
κατι τετοιοι μας χαλανε το κακο ονομα:rotflmao:

αυτο ειναι αληθεια.......διοδια μαλγαρων και μετα την λαρισα πολλες φορες οι αστυνομικοι σου κανουν νοημα να περασεις και οι εισπρακτορες παλι σ αφηνουν:winka:

wild_cat/anima
02/03/2006, 16:20
me 650 cc on off ekana to kalokeri 5 ores bradi me adio entelos dromo gia thess me 2 gemismata , 1 stasi lamia gia mam ke 1 tempi .
sta diodia ego tha sou protina na stamatisis ki an ine na sou poun ayti na perasis xoris na plirosis .
teties malakies ekana ki go ke me stamatan i mpatsio ligo pio kato ke to epeza 3 i ora ta ksimeroma kalo koritsaki tou mpampa !
kalo tha tan na paris mazi sou ke xirourgika xantia plastika gia ti broxi (pano apo ta dermatina )

ruyjin
02/03/2006, 16:24
βασικα αν ακουσεις ολους και παρεις μαζι σου οτι σου εχουμε πει μεχρι τωρα, δε προκειται να παρεις δικα σου πραγματα
:rotflmao: :rotflmao:

βασικα οπως τα ειπες καλα μου ακουγεσαι
και καλσον να μην ειναι, αν και αποκριες εχουμε δε πιστευω να σε παρεξηγησει κανενας (μετα την ΚΔ ομως προσεχε) κανενα κολαν θα βολευε

αντε και καλο δρομο :wave2:


ουφ μας επρηξες

φερε καμια ρακι να πατσισουμε
ενταξει ορε!!!!!!!!

:lol: :wave2:

MOZART
02/03/2006, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima

teties malakies ekana ki go ke me stamatan i mpatsio ligo pio kato ke to epeza 3 i ora ta ksimeroma kalo koritsaki tou mpampa !
[/B]
καλα βρε σηκωσανε το χερι να σε χαιρετησουν και εσυ σταματησες:nono:
Φυσικα αυτο για τα διοδια το κανω χωρις πινακιδα πισω ετσι.Μια διαδρομη 500 χιλ ειναι δεν ειναι ο γυρος του κοσμου.Χαλαρα και ουτε πολλα πραγματα για ντυσιμο.Οσο για βενζιναδικα θα βρεις παντου εδω δεν εμεινα εγω που δεν εχει και δεικτη και παω με το λαμπακι αναμενο.Ασε που ολο και καποιον θα πετυχεις στον δρομο και θα πατε παρεα

wild_cat/anima
02/03/2006, 17:28
xoris pinkida imoun:D
oute emena exi dikti i mpoumpou:D
:)

SUPERMARIO
02/03/2006, 20:32
αντε ακομα να ξεκινησεις: σου τα ειπανε ολα τα παιδια.:D


ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΤΕΜΠΗ!!! (απο τους απεναντι)

τα ματια 14:eyepop:

καλο ταξιδι:wave2:

angels_gr
03/03/2006, 09:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από makaronachis
Thanks για το τιπ.Δεν το είχα σκεφτεί...Αν και τώρα που το σκέφτομαι το στρομ βγάζει άνετα με ένα τεπόζιτο 300 Κμ.

Το ξέρω ότι μπορείς να βγάλεις 300χλμ. Μετά από της Ράχες και μέχρι τα Τέμπη δυστυχώς δεν έχει βενζινάδικα. Όταν θα σου τελειώνει η βενζίνη θα βρίσκεσαι σε αυτό το σημείο. Υπάρχουν κανά δυο βενζινάδικα μόνο και το θέμα είναι να τα βρεις και ανοικτά. Όπως επίσης και μετά την Κατερίνη τα βενζινάδικα είναι περιορισμένα.

akaposto
03/03/2006, 09:25
τι ισοθερμικά και ιστορίες.
Χρειάζεσαι 2 μπουκάλια ρακί
(απο την καλή όχι την τουριστική έ?)
το πρώτο χρησιμοποιείται αν αρχίσει
ο καιρος να χαλάει,ανοίξουν οι ουρανοί
και τα συναφή, οπότε αράζεις δεξιά
και αρχίζεις να πίνεις να ζεσταθείς,βέβαια μετά γίνεσαι γκολ,αλλά αυτό είναι άλλο θέμα :D
αμα πάθεις και καμια ψύξη ρίχνεις και μια αυτο-εντριβή.
Το δεύτερο μπουκάλι,αν σε σταματήσουν...
-έτρεχα κυρ-αστυνόμε?,ωχ πως ξεχάστηκα έτσι,γαμώτο...όπα τι βρήκα εδώ,ένα μπουκαλάκι ρακί
(εδώ αρχίζουν τα κεράσματα)
οπότε σαν σωστός προπονημένος κρητικός τους κάνεις φέσι,τους λες και καμιά μαντινάδα,και πάει την ξέχασαν την κλήση!!!:beer: :beer:
ότι περισέψει απο το μπουκάλι τους το αφήνεις για αναμνηστικό...
:cool:

καλές βόλτες

zzr2005
03/03/2006, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Το ξέρω ότι μπορείς να βγάλεις 300χλμ. Μετά από της Ράχες και μέχρι τα Τέμπη δυστυχώς δεν έχει βενζινάδικα. Όταν θα σου τελειώνει η βενζίνη θα βρίσκεσαι σε αυτό το σημείο. Υπάρχουν κανά δυο βενζινάδικα μόνο και το θέμα είναι να τα βρεις και ανοικτά. Όπως επίσης και μετά την Κατερίνη τα βενζινάδικα είναι περιορισμένα.
όντως πολύ προσοχή εκεί ..πήγα να την παθω και να μείνω απο βενζίνη... ...
έχει ταμπέλες για βενζινάδικα αλλά είναι όλα εκτός εθνικής....αναγκάστηκα να βγω εκτος εθνικής και να κάνω κανα 1-2 χιλιόμετρα για να βρω βενζινάδικο....το επόμενο εντός εθνικής βενζινάδικο ήταν στα διόδια των Τεμπών