PDA

View Full Version : Απαγωγές ανηλίκων......



maintenance
02/03/2006, 08:59
:mad:

Πάλι σήμερα το πρωί, έγινε απόπειρα απαγωγής ενός μαθητή δημοτικού.

Τι είναι αυτό τώρα ρε γμτ.

Σε παιδικές χαρές, σε παραλίες, έξω απο τα σχολεία, στα super markets, στον δρόμο, στο βουτάνε απο το χέρι........................

ΠΡΟΣΟΧΗ !!!

Μαμάδες και μπαμπάδες, το νού σας.

KaTaNaS
02/03/2006, 09:06
:mad:


τσεκούρι και φωτιά:a37:

koutroulis
02/03/2006, 10:35
τα παιδιά και τα μάτια μας


και όχι μόνο τα δικά μας


όλοι πρέπει να προσέχουμε

αν δούμε κάτι να βοηθήσουμε

μόνο έτσι θα γίνει κάτι!


maintenance μπράβο πολύ καλό θέμα

:wave2:

Μικρή Λουλού
02/03/2006, 11:15
η μοναδικη περιπτωση που μπορω να σκοτωσω με τα χερια μου χωρις καμμια,μα καμμια,τυψη...

sniper
02/03/2006, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
η μοναδικη περιπτωση που μπορω να σκοτωσω με τα χερια μου χωρις καμμια,μα καμμια,τυψη...


τις υπόλοιπες φορές χρησιμοπποιείς κάτι άλλο εκτός των χεριών σου; :D

Πέρα απο την πλάκα όμως..... τα εγκλήματα ενάντια των παιδιών είναι του χειρίστου είδους και πρέπει να αντιμετωπίζονται με τον ίδιο τρόπο.....

Φωτιά και τσεκούρι (σ' αυτή την περίπτωση κυριολεκτώ) :smokin:

alex14
02/03/2006, 11:27
Dirtymoto , +1000:mad:

cityfly
02/03/2006, 13:40
νεότερο ανακοινωθέν


το συγκεκριμένο περιστατικό ήταν φούμαρο

προκειμένου να αποφύγει το σχολείο το εμπνεύστηκε ο ίδιος ο μαθητής, το είδα πριν από λίγο στις ειδήσεις του mega

Λεωνίδας
02/03/2006, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
νεότερο ανακοινωθέν


το συγκεκριμένο περιστατικό ήταν φούμαρο

προκειμένου να αποφύγει το σχολείο το εμπνεύστηκε ο ίδιος ο μαθητής, το είδα πριν από λίγο στις ειδήσεις του mega

Ωραίος ο πιτσιρίκος!:a19:
Εμείς μέχρι πυρετό ισχυριζόμασταν, τέτοια σενάρια ούτε μας πέρναγαν απ΄το μυαλό :lol:

koutroulis
02/03/2006, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
νεότερο ανακοινωθέν


το συγκεκριμένο περιστατικό ήταν φούμαρο

προκειμένου να αποφύγει το σχολείο το εμπνεύστηκε ο ίδιος ο μαθητής, το είδα πριν από λίγο στις ειδήσεις του mega


το τσογλανάκι:lol: :lol: :lol: :lol:


πάντως το θέμα είναι σοβαρό και παραμένει!


προσοχή στα παιδιά!!!

maintenance
02/03/2006, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
νεότερο ανακοινωθέν


το συγκεκριμένο περιστατικό ήταν φούμαρο

προκειμένου να αποφύγει το σχολείο το εμπνεύστηκε ο ίδιος ο μαθητής, το είδα πριν από λίγο στις ειδήσεις του mega


Aνεξάρτητα απο την συγκεκριμένη "μούφα", έχουν γίνει τόσα και τόσα, που θέλει ποοοοοολύ μεγάλη προσοχή.

Παραδείγματα πάρα πολλά, δυστυχως.


προσοχη στα παιδιά μας, και όχι μόνο!

adam_tsouk
02/03/2006, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
νεότερο ανακοινωθέν


το συγκεκριμένο περιστατικό ήταν φούμαρο

προκειμένου να αποφύγει το σχολείο το εμπνεύστηκε ο ίδιος ο μαθητής, το είδα πριν από λίγο στις ειδήσεις του mega


φωτια και τσεκούρι....... στον πιτσιρικά!


:lol: :lol:





Πάντως θέλει προσοχή, δεν ακούγονται και λίγα.....:rolleyes:

DUKASII
02/03/2006, 14:37
στις ειδησεις το ειδα για 4 αποπειρες στη Μπουγατσουπολη??????

OldMan
02/03/2006, 17:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
στις ειδησεις το ειδα για 4 αποπειρες στη Μπουγατσουπολη??????

Μάλλον γιατί αρέσκεσαι στο πίνειν !!!

:beer: :lol: :beer:

Alexander
02/03/2006, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
φωτια και τσεκούρι....... στον πιτσιρικά!
O άνθρωπος είναι χρόνια μπροστά !!!
Έχω λιώσει !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zzr2005
02/03/2006, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alexander
O άνθρωπος είναι χρόνια μπροστά !!!
Έχω λιώσει !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
επίσης φωτιά και τσεκούρι στα ανεύθυνα και τρομολάγνα ΜΜΕ
που το τοσο....το κανουν τοοοοοοοοσοοοοοοοο

ela ela
02/03/2006, 20:41
Το νου σας ,βαλτε τον ευατο σας στη θεση τους και τη φοβο θα περνατε!
Ευτυχως εμεις μεγαλωσαμε σε λιγο ποιο αθωες εποχες και πρεπει τουλαχιστον να προστατεψουμε τα νεα φυντανια,εξαλλου μην ξεχνατε οτι πολλοι απο εμας εχουνε παιδια η θα μπορυσανε να εχουνε στην ηλικια τους!:sun:

tifoefs
02/03/2006, 20:46
Παντα ειχε απαγωγες !

Απλα δε το ξερετε !

:eyepop:

SUPERMARIO
02/03/2006, 21:01
γυναικα καποιας ηλικιας λεει σε ενα παιδακι που επαιζε στον δρομο με τους φιλους του.
-σε παρακαλω παιδι μου επειδη ειμαι γρια γυναικα και δεν μπορω,πηγαινοντας σπιτι σου δεν αφηνεις εδω πιο κατω αυτο το γραμμα,που ειναι μεγαλη αναγκη;

το παιδακι πριν παει ''εκει'' περασε απο το σπιτι του και ειπε στην μητερα του τι του ζητησε να κανει η ''γιαγιουλα''.ανοιγει το γραμμα και διαβαζει:ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΝΕΦΡΑ

δεν ξερω αν ειναι αληθεια 100% (κυκλοφορει σε e-mail)

tai
03/03/2006, 00:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
γυναικα καποιας ηλικιας λεει σε ενα παιδακι που επαιζε στον δρομο με τους φιλους του.
-σε παρακαλω παιδι μου επειδη ειμαι γρια γυναικα και δεν μπορω,πηγαινοντας σπιτι σου δεν αφηνεις εδω πιο κατω αυτο το γραμμα,που ειναι μεγαλη αναγκη;

το παιδακι πριν παει ''εκει'' περασε απο το σπιτι του και ειπε στην μητερα του τι του ζητησε να κανει η ''γιαγιουλα''.ανοιγει το γραμμα και διαβαζει:ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΝΕΦΡΑ

δεν ξερω αν ειναι αληθεια 100% (κυκλοφορει σε e-mail) το βγάλανε στην τβ και επιλήφθικε η ασφάλεια.

SUPERMARIO
03/03/2006, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
το βγάλανε στην τβ και επιλήφθικε η ασφάλεια.

αρα ειναι αληθεια.εδω μεγαλοι μπορουσαν να την πατησουν, ποσο μαλλον τα μικρα:confused:
ΣΙΚΑΓΟ εχουμε γινει:a015: :a016:

Man7
03/03/2006, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
το βγάλανε στην τβ και επιλήφθικε η ασφάλεια.


Επιφυλάσσομαι για το αληθές του κειμένου, αλλά το άκουσα κι εγώ. Υποτίθεται ότι έγινε στο Μπραχάμι – έγινε έφοδος από την αστυνομία στην διεύθυνση που έλεγε το γράμμα και βρέθηκε πλήρως εξοπλισμένο χειρουργείο.

Έχω ακούσει άλλες 2-3 ανάλογες ιστορίες.

Δεν ξέρω αν όλα αυτά (ή πόσα από αυτά) είναι αλήθεια. Πάντως έχω δύο παιδιά, 3,5 ετών και 6 μηνών και μου έχει σηκωθεί η τρίχα! Βλέπω εφιάλτες. Όσοι έχετε παιδιά φαντάζομαι καταλαβαίνετε χωρίς περεταίρω εξηγήσεις.

Καμμιά φορά το Κοράνι είναι πολύ σοφό... Έκλεψες; Κόψ’του το χέρι. Ξανακλέβεις μετά; Ναι, ξέρω είναι βάρβαρο, είναι απολίτιστο κλπ, είναι όμως και αποτελεσματικό. Και όταν αναλαμβάνει ο βρασμός ψυχής, ο πολιτισμός, για να μην πω και η νομοθετική δικαιοσύνη, πάνε περίπατο...

Μ.

SUPERMARIO
03/03/2006, 19:36
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Man7
[B]
Πάντως έχω δύο παιδιά, 3,5 ετών και 6 μηνών και μου έχει σηκωθεί η τρίχα! Βλέπω εφιάλτες. Όσοι έχετε παιδιά φαντάζομαι καταλαβαίνετε χωρίς περεταίρω εξηγήσεις.

-να σου ζησουν!!!

Καμμιά φορά το Κοράνι είναι πολύ σοφό... Έκλεψες; Κόψ’του το χέρι. Ξανακλέβεις μετά; Ναι, ξέρω είναι βάρβαρο, είναι απολίτιστο κλπ,

-θα προτιμησω τους δικους μας νομους και χριστιανικες αρχες χωρις βεβαια να σημαινει οτι δεν τους αξιζει και λιγο (πολυ) απο κορανι :wave2:

zolotas
03/03/2006, 20:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO

ΣΙΚΑΓΟ εχουμε γινει:a015: :a016:

και πουσε ακομα..........θα μπουκαρουν στις σχολικες αιθουσες οι πιτσιρικαδες με οπλοπολυβολα και οποιον παρει ο χαρος........οπως γινεται στο αμερικα ...................δωστε τα παιδια κι αλλα play station κι αλλες ταινιες με φονιαδες και ραμπο

SUPERMARIO
03/03/2006, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
και πουσε ακομα..........θα μπουκαρουν στις σχολικες αιθουσες οι πιτσιρικαδες με οπλοπολυβολα και οποιον παρει ο χαρος........οπως γινεται στο αμερικα ...................δωστε τα παιδια κι αλλα play station κι αλλες ταινιες με φονιαδες και ραμπο


απολυτο δικιο εχεις.εχουν κακη επιρροη αλλα ρε γαμ@το
και εμεις με ραμπο μεγαλωσαμε γιατι δεν γιναμε ετσι;
:confused:

καλα οι αμερικανοι γενικα εχουν ξεφυγει:a21:

pepenaxos1
03/03/2006, 20:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από maintenance
:mad:

Πάλι σήμερα το πρωί, έγινε απόπειρα απαγωγής ενός μαθητή δημοτικού.

Τι είναι αυτό τώρα ρε γμτ.

Σε παιδικές χαρές, σε παραλίες, έξω απο τα σχολεία, στα super markets, στον δρόμο, στο βουτάνε απο το χέρι........................

ΠΡΟΣΟΧΗ !!!

Μαμάδες και μπαμπάδες, το νού σας.

Θα σου πω εγω τι ειναι αυτο τωρα...! Σε καποιες περιπτωσεις, οσο ωμο και εθνικιστικο και αν φαινεται, πρεπει να επιβληθει η ποινη του θανατου. Τα περισσοτερα παιδακια που εξαφανιζονται δυστυχως πανε για ανταλλακτικα!!! Μεχρι και εδω στην Ναξο απαγαγανε ενα παιδακι και για καλη μας τυχη καταφεραμε και το ανακαλυψαμε στο λιμανι λιγο πριν φυγει μεσα σε ενα φορτηγακι τσιγγανων! Περιττο να σου πω οτι ακομα δεν εχουν συνελθει οι τσιγγανοι απο το ξυλο που φαγανε. Καλως η κακως σε καποιες περιπτωσεις μου βγαινει το εξτρεμιστικο και θεωρω οτι δεν γινεται αλλιως για αλλαξουν τα πραγματα... αυτα :mad: :mad: :mad:

tsoukas77
03/03/2006, 21:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
επίσης φωτιά και τσεκούρι στα ανεύθυνα και τρομολάγνα ΜΜΕ
που το τοσο....το κανουν τοοοοοοοοσοοοοοοοο

Πολυ σωστος!

zolotas
03/03/2006, 21:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
απολυτο δικιο εχεις.εχουν κακη επιρροη αλλα ρε γαμ@το
και εμεις με ραμπο μεγαλωσαμε γιατι δεν γιναμε ετσι;
:confused:

καλα οι αμερικανοι γενικα εχουν ξεφυγει:a21:

ναι αλλα εμεις δεν ειχαμε T.V στο δωματιο ουτε p.c.......επαιζε "δυναστεια" και τον πουλο εμεις τα παιδια.

τον λειβαδιτη βλεπαμε,ντιουκς,γκαλακτικα,τα τετραγωνα των αστερων,ροζ πανθηρα.....νορμαλ πραματα.........

....το πιο σκληρο ηταν "βορειοι και νοτιοι":lol: επεφτε και καμια οβιδα στη χαση και στη φεξη.......οταν δεν σαλιαριζανε.....

....στα ηλεκτρονικα μ@λ@κιες παιζαμε......φλιπερ και ραλακι.

παντως τα internet cafe ,τα βλεπω και τρεχω απεναντι μην ερθει καμια αδεσποτη.........και χωρις πλακα το περιμενω να γινουν τετοια και εδω.......bushοποιηση ηρθε.

SUPERMARIO
03/03/2006, 21:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
ναι αλλα εμεις δεν ειχαμε T.V στο δωματιο ουτε p.c.......επαιζε "δυναστεια" και τον πουλο εμεις τα παιδια.

τον λειβαδιτη βλεπαμε,ντιουκς,γκαλακτικα,τα τετραγωνα των αστερων,ροζ πανθηρα.....νορμαλ πραματα.........

....το πιο σκληρο ηταν "βορειοι και νοτιοι":lol: επεφτε και καμια οβιδα στη χαση και στη φεξη.......οταν δεν σαλιαριζανε.....

....στα ηλεκτρονικα μ@λ@κιες παιζαμε......φλιπερ και ραλακι.

παντως τα internet cafe ,τα βλεπω και τρεχω απεναντι μην ερθει καμια αδεσποτη.........και χωρις πλακα το περιμενω να γινουν τετοια και εδω.......bushοποιηση ηρθε.


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :bawl: :lol: :lol:
ξεχασες τον ιπποτη της ασφαλτου.
-γκαλακτικα...τι μου θυμισες τωρα!τους κυλωνες τους πηγαινα πολυ.ουτε ο λουκυ λουκ τετοια γρηγοραδα:lol:

zolotas
03/03/2006, 21:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
επίσης φωτιά και τσεκούρι στα ανεύθυνα και τρομολάγνα ΜΜΕ
που το τοσο....το κανουν τοοοοοοοοσοοοοοοοο

100%..........οπως ειπε και ενας φιλος (ξερει αυτος) ΟΙ ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ και ΜΜΕ ......

τι πλυση εγκεφαλου τρωει ο κοσμακης ........καθεται και βλεπει τον μικρουτσικο να π@πΑρολογει με τον πονο του αλλου.....

ενα ζαπινγκ να κανει καποιος και θα καταλαβει τι κρατος ειμαστε

nassosxlvbros
03/03/2006, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Man7
Επιφυλάσσομαι για το αληθές του κειμένου, αλλά το άκουσα κι εγώ. Υποτίθεται ότι έγινε στο Μπραχάμι – έγινε έφοδος από την αστυνομία στην διεύθυνση που έλεγε το γράμμα και βρέθηκε πλήρως εξοπλισμένο χειρουργείο.

Έχω ακούσει άλλες 2-3 ανάλογες ιστορίες.

Δεν ξέρω αν όλα αυτά (ή πόσα από αυτά) είναι αλήθεια. Πάντως έχω δύο παιδιά, 3,5 ετών και 6 μηνών και μου έχει σηκωθεί η τρίχα! Βλέπω εφιάλτες. Όσοι έχετε παιδιά φαντάζομαι καταλαβαίνετε χωρίς περεταίρω εξηγήσεις.

Καμμιά φορά το Κοράνι είναι πολύ σοφό... Έκλεψες; Κόψ’του το χέρι. Ξανακλέβεις μετά; Ναι, ξέρω είναι βάρβαρο, είναι απολίτιστο κλπ, είναι όμως και αποτελεσματικό. Και όταν αναλαμβάνει ο βρασμός ψυχής, ο πολιτισμός, για να μην πω και η νομοθετική δικαιοσύνη, πάνε περίπατο...

Μ.









-....ομοιως αδερφε! εχω 2 παιδια και ολη μερα δε κανω αλλη δουλεια απο το να τα πρηζω στο "μαθημα" και βεβαια που-θε-να μονα τους...τριχα τους να πειραχτει,θαναι η μοναδικη περιπτωση που θα κυρηξω πολεμο στα παντα....δεν υπαρχει δικιο να'βρεις μετα απο ενα τετοιο εγκλημα..μονο αιμα ζεστο!!! :mad: :mad:

nassosxlvbros
03/03/2006, 21:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από pepenaxos1
Θα σου πω εγω τι ειναι αυτο τωρα...! Σε καποιες περιπτωσεις, οσο ωμο και εθνικιστικο και αν φαινεται, πρεπει να επιβληθει η ποινη του θανατου. Τα περισσοτερα παιδακια που εξαφανιζονται δυστυχως πανε για ανταλλακτικα!!! Μεχρι και εδω στην Ναξο απαγαγανε ενα παιδακι και για καλη μας τυχη καταφεραμε και το ανακαλυψαμε στο λιμανι λιγο πριν φυγει μεσα σε ενα φορτηγακι τσιγγανων! Περιττο να σου πω οτι ακομα δεν εχουν συνελθει οι τσιγγανοι απο το ξυλο που φαγανε. Καλως η κακως σε καποιες περιπτωσεις μου βγαινει το εξτρεμιστικο και θεωρω οτι δεν γινεται αλλιως για αλλαξουν τα πραγματα... αυτα :mad: :mad: :mad:

αυτα τα καθικια που απλωνουν χερι σε αγγελουδια δεν υπαρχει περιπτωση να μετανοιωσουν!!!!οσο φυλακη να μπουν θα το ξανακανουν στην πρωτη ευκαιρια!ξεκοιλιασμα θελουν και ατσαλο μαλιστα,να βλεπει τα αντερα του στο χωμα....
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

zolotas
03/03/2006, 21:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από nassosxlvbros
-....θαναι η μοναδικη περιπτωση που θα κυρηξω πολεμο στα παντα....δεν υπαρχει δικιο να'βρεις μετα απο ενα τετοιο εγκλημα..μονο αιμα ζεστο!!! :mad: :mad:

ενταξει ειναι το θεμα που "πουλαει" τωρα......σε 2 βδομαδες ουτε λογος δεν θα γινεται ......μεχρι να το ξεθαψουν παλι.

σιγουρα θελει προσοχη αλλα οι π______δες ΜΜΕδες θελουν να κανουν και σενα φονια και χωρις αιτια πολλες φορες

tifoefs
04/03/2006, 19:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO

-γκαλακτικα...τι μου θυμισες τωρα!τους κυλωνες τους πηγαινα πολυ.ουτε ο λουκυ λουκ τετοια γρηγοραδα:lol:

Εκτος θεματος βεβαια αλλα το Γκαλακτικα ξαναβγηκε σε εκδοση 2003 και ειναι γαματο !!

:D

SUPERMARIO
04/03/2006, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Εκτος θεματος βεβαια αλλα το Γκαλακτικα ξαναβγηκε σε εκδοση 2003 και ειναι γαματο !!

:D

καλα εχω μεινει πολυ πισω στην ενημερωση της παιδικης μου ανβιωσης.:)