PDA

View Full Version : Kι άλλη ποδιά για Vstrom650!!!!



Σελίδες : [1] 2

Vstrommer71
03/03/2006, 00:21
Αγαπητοί ομοιοπαθείς,λάβετε μερικές πόζες από μια μπραντ νιου ποδιά πού πήρε το μάτι μου.Φαίνεται ενδιαφέρουσα αλλά αν δεν την δω φορεμένη στο μηχανάκι δεν μπορώ να κάνω διάγνωση:)
Nα ευχαριστήσω επίσης και τον φίλο Σάκη ο οποίος έφερε εις πέρας το έργο της παρουσίασης της ποδιάς,κρατώντας την για να πάρουμε τις φωτό:a23:


39348

Vstrommer71
03/03/2006, 00:22
....


39355

Vstrommer71
03/03/2006, 00:23
.....


39354

Vstrommer71
03/03/2006, 00:28
!!!


39356

Vstrommer71
03/03/2006, 00:29
....


39357

Vasilis_Strom
03/03/2006, 00:43
Είναι η ομορφότερη που έχω δει μέχρι τώρα αλλά όπως είπες ας την δούμε φορεμένη πρώτα. Ρε Γιαννάκη πες μας και μια τιμή γιατί μου φαίνεται ότι θα είναι λίγο τσουχτερή.

Υ.Γ Στον Ανδριοπουλο είναι τραβηγμένες οι φωτογραφίες?

Vstrommer71
03/03/2006, 00:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vasilis_Strom
Είναι η ομορφότερη που έχω δει μέχρι τώρα αλλά όπως είπες ας την δούμε φορεμένη πρώτα. Ρε Γιαννάκη πες μας και μια τιμή γιατί μου φαίνεται ότι θα είναι λίγο τσουχτερή.

Υ.Γ Στον Ανδριοπουλο είναι τραβηγμένες οι φωτογραφίες?

Κι όμως,το κόστος αναμένεται κάτω από 200ευρά.Πολύ κάτω και από το πλαστικό καρινάκι και την αλουμινένια.Η επίδειξη "μόδας" ναι,εκεί έγινε:winka:

Vasilis_Strom
03/03/2006, 01:26
Αν είναι έτσι αναμένουμε με αγωνία και μαζεύουμε και κανένα ? για να την αποκτήσουμε :winka: :smilea:

Vstrommer71
03/03/2006, 01:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vasilis_Strom
Αν είναι έτσι αναμένουμε με αγωνία και μαζεύουμε και κανένα ? για να την αποκτήσουμε :winka: :smilea:
Κάτσε πρώτα να την φορέσουμε στο μηχανάκι και να δούμε.Όμορφη είναι σίγουρα αλλά αν είναι να κατεβαίνει πολύ χαμηλά για να πιάσει και την εξάτμιση τότε θα χαμηλώνει πολύ η απόσταση από το έδαφος και το...γκαπ θα είναι συχνό στο ανεβοκατέβασμα στα πεζοδρόμια(για τους πολιτισμένους) ή στα κοτρωνίδια για μας τους...απολίτιστους που το τραβολογάμε στα χώματα:)
Ίδωμεν.....

costas81
03/03/2006, 13:33
πολυ ομορφη φαινετε!
Οσο για το πόσο θα κατεβαινει όντος αυτό ειναι ενα αγχος!
Πρέπει όμως να την δουμε φορεμένη
Αλλά απο όσες αλουμηνένιες έχουμε δει μέχρι τώρα αυτή είναι σίγουρα η ομορφότερη!

Αντε και στα δικά μας

dio650gs
03/03/2006, 14:23
Γαμάτη φαίνεται ρε φίλε, αλλά αυτά τα πλαστικά στο πλάι φαίνονται ευπαθή σε πιθανό "γκουπ".

Πάντως εμφανισιακά μετράει

Innersense
03/03/2006, 16:36
Όντως δείχνει πολύ όμορφη αν και μια φωτογραφία είναι φορεμένη πάνω στο μηχανάκι θα βοηθήσει να σχηματίσουμε ολοκληρωμένη άποψη.

Δεν καταλαβαίνω γιατί προβληματίζεστε αφού εκ πρώτης τουλάχιστον όψεως δείχνει να προστατεύει κυρίως απο μπροστά και να αφήνει το κάτω μέρος των λαιμών ακάλυπτο (άρα και ανύπαρκτη διαφοροποίηση στο ελέθερο ύψος). Τώρα κατά πόσο αυτό είναι θεμητό είναι άλλο θέμα.

Απο την άλλη... ποδιά σε 5 κομάτια; Προβληματίζομαι...

Καλό θα ήταν επίσης να μάθουμε σε πια κάγκελα μπαίνει (αν και τελικά μάλον με πατέντες μπαίνουν όλες σε όλα).

Μάρκα δεν γνωρίζουμε; Είναι δυνατόν εισαγόμενο προιόν να μην έχει επίσημο site με τα προιόντα φορεμένα...

DPF
03/03/2006, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
.....

ΓΙΑ ΠΟΔΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΤΗΣ SW-MOTECH ΤΗΝ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ.
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΠΟ ΤΙΜΗ ΤΙ ΛΕΕΙ ?

ΔΩΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Κ.Τ.Λ

:beer:

Vstrommer71
04/03/2006, 01:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από DPF
ΓΙΑ ΠΟΔΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΤΗΣ SW-MOTECH ΤΗΝ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ.
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΠΟ ΤΙΜΗ ΤΙ ΛΕΕΙ ?

ΔΩΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Κ.Τ.Λ

:beer:
Εδώ.... (http://www.andriopoulos.gr)

DPF
06/03/2006, 20:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Εδώ.... (http://www.andriopoulos.gr)

ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΙΠΟΤΕ ΓΙΑ ΠΟΔΙΑ .
ΦΩΤΑΑΑΑΑΑ!!!!
:wave2: :beer:

Vstrommer71
06/03/2006, 22:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από DPF
ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΙΠΟΤΕ ΓΙΑ ΠΟΔΙΑ .
ΦΩΤΑΑΑΑΑΑ!!!!
:wave2: :beer:
Kαλά,το σαιτ δεν είναι και πολύ αναλυτικό
μην κολλάς.Πάρτους απλά ένα τηλεφωνάκι να αρωτήξεις:)

Innersense
11/03/2006, 19:11
Θέλω απλά να σας ενημερώσω ότι στην έκθεση συμμετέχει με περίπτερο και ο Κατασκευαστής της συγκεκριμένης ποδιάς (Ναι είναι Ελληνικής κατασκευής) και επιπλέον στο περίπτερο μπορείτε να χαζέψετε για όση ώρα θέλετε ένα V-Strom που την φοράει (Το συγκεκριμένο φόραγε κάγκελα Suzuki – Givi). Η ποδιά διατίθεται στην τιμή των 180 Euro ενώ για όσους πάνε στην έκθεση και συμπληρώσουν τα στοιχεία τους, υπάρχει μια προσφορά με μικρή έκπτωση για τοποθέτηση έως και τις 19/3 που κλείνει η έκθεση.

Δυστυχώς για ακόμα μια φορά θα σας απογοητεύσω γιατί δεν διαθέτω μηχανή και δεν μπόρεσα να βγάλω φωτογραφία. Παρακαλώ όποιο φίλο πάει και έχει την δυνατότητα να βγάλει μια, να την ανεβάσει εδώ γιατί σίγουρα θα ενδιαφέρει πολλούς.

Η προσωπική μου γνώμη είναι ότι πέραν των όποιων προβληματισμών (μου) προκαλεί η κατασκευή μιας ποδιάς σε 5 κομμάτια (από τότε που συνειδητοποίησα των συντονισμό στα κάγκελα φυσάω και το γιαούρτι) με υλικά μεταξύ των οποίων και πλαστικό, εμφανισιακά είναι μακράν η ομορφότερη και ειλικρινά αυτήν τη στιγμή είναι αναμφίβολα αυτή που θα διάλεγα για να βάλω στην καλή μου. Παρόλα αυτά επειδή δεν παίζουν και πολλά φράγκα αυτήν την στιγμή, δεν μπορώ παρά να περιμένω...

Vasilis_Strom
12/03/2006, 22:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
Θέλω απλά .............................................
..................δεν μπορώ παρά να περιμένω...


Πήγες σε έκθεση μοτοσικλέτας και δεν πήρες φωτογραφική μηχανή? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ :nono: :nono: :beer:

Καλά που υπάρχουμε και εμείς οι οργανωμένοι :cool: :cool: :lol:


40569

Innersense
12/03/2006, 22:55
Μπράβο ρε συνονόματε! Χίλια ευχαριστώ!!!

Μήπως παίζει και καμία από, μπροστά όπως το είχανε σηκωμένο;

Όσο την βλέπω τόσο μου αρέσει γαμώτο...

Ρε λέτε να μαζευτούμε πολλοί να τους πιέσουμε να μας κάνουν καμία καλή προσφορά;

Vasilis_Strom
12/03/2006, 22:56
..


40571

Vasilis_Strom
12/03/2006, 23:00
Όσο για τον προβληματισμό σου για τα πολλά κομμάτια της ποδιάς (που είναι πολύ σωστός και λογικός) το θετικό είναι, όπως με διαβεβαίωσε ο κατασκευαστής, ότι μπορείς να πάρεις σαν ανταλλακτικό όποιο κομμάτι σπάσει ή στραβώσει από χτύπημα :winka:

Vasilis_Strom
12/03/2006, 23:01
,,


40572

sinvag
13/03/2006, 11:03
παιδια ειδικος δεν ειμαι,αλλα που την ειδα απο κοντα σε παρκαρισμενο v-strom.δε γεμισε το ματι απο θεμα ποιοτητας πλαστικον{πετσικαρι}:eyepop:

athandim
13/03/2006, 11:18
Πολύ όμορφη...

Ωστόσο στις φώτο από το πλάϊ, όντος φαίνεται οτι κατεβαίνει πολύ χαμηλά (προσέξτε το ύψος εξόδου των λαιμών. Προφανώς έχουν αφήσει αρκετό κενό για να μην λειώσουν τα πλαστικά της ποδιάς από την υψηλή θερμοκρασία).

Λέτε γι αυτό να την είχαν υπερυψομένη;;

mavro
13/03/2006, 13:41
Σε περίπτωση ομαδικής παραγγελίας
για την συγκεκριμένη καρίνα , είμαι
μέσα.
Φυσικά ούτε συζήτηση για τα 180 ευρώ που ζητάνε ! (το ίδιο ισχύει και για του Σφακιανάκη την πλαστικούρα).

Την είδα κι εγώ στην έκθεση και κατά την γνώμη μου είναι η καλύτερη που κυκλοφορεί (σε προστασία και εμφάνιση) και δεν χαμηλώνει την απόσταση απο το έδαφος πολύ.

costas81
13/03/2006, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vasilis_Strom
Όσο για τον προβληματισμό σου για τα πολλά κομμάτια της ποδιάς (που είναι πολύ σωστός και λογικός) το θετικό είναι, όπως με διαβεβαίωσε ο κατασκευαστής, ότι μπορείς να πάρεις σαν ανταλλακτικό όποιο κομμάτι σπάσει ή στραβώσει από χτύπημα :winka:

OK και πες οτι την χτυπησεις απο κατω σιγα να μην κρατησουν τα πλαστικα στο πλαι το βαρος της μηχανης που στο χτυπημα πολλαπλασιαζετε!Αρα πας για το κατω το κομματι που θα εχει χτυπησει και για τα πλαινα!Τι μενει να μην αλλαξεις?Τιποτα!
Προσεξτε ποσο κατω απο το σημειο του λαιμου της εξατμισης κατεβαινει η καρινα!
Ομορφη ναι συμφωνω!
Χρηστική όμως μου φάινετε καθόλου!

Vstrommer71
13/03/2006, 23:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vasilis_Strom
Πήγες σε έκθεση μοτοσικλέτας και δεν πήρες φωτογραφική μηχανή? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ :nono: :nono: :beer:

Καλά που υπάρχουμε και εμείς οι οργανωμένοι :cool: :cool: :lol:
Ναι,ναι καλοι οι οργανωμενοι!Ελπιζω να πηγες με το μηχανακι γιατι αμα πηγες με κουτι εισαι του γλυκου νερου γκλου,γκλου,γκλου...:a26: :a22: :a22: :a06:

VSTROMGS
15/03/2006, 10:09
Είναι από τις ομορφότερες ποδιές που έχω δει.Μήπως γνωριζει κανένας αν υπάρχει κάπου στη θεσ/νίκη σε κάποιο μαγαζί να την δούμε και από κοντά γιατί η άλλη η πλαστικούρα είναι πολύ άσχημη

costas81
20/03/2006, 13:59
Για δειτε καποιες λιγο πιο κοντινες φωτο!
Τελικα δεν κατεβαινει η καρινα οσο νομιζαμε!
Απο το τελοσ της εξατμισης αντε να ειναι ενα εκατοστο πιο κατω!
Απο αντοχη ειναι οκ!
Το παλικαρι στις ερωτησεις μου περι αντοχης κλπ για να μου δειξει ποσο αντεχει της τραβηξες κλοτσιες και δεν καταλαβε τιποτα!
Οσο για την τιμη που ολους μας απασχολει του ειπα οτι παιζει συζητηση σε forum και τοθ αφησα ανοιχτο το ενδεχομενο για ομαδικη παραγγελια αν η τιμη παισει ουσιαστικα!
Λοιπον αν θελετε να το προχωρησουμε ακουω προτασεις!
Εγω πρωτος και καλυτερος γιατι ειδα οτι οσα με απαχολουσαν δεν ισχυουν!
Και ανθεκτικη ειναι και ομορφη (πολυ περισσοτερο απο την μαμα) και δεν κατεβαινει χαμηλα απο το σημειο της εξατμισης!
Αν ειναι να βρει η εξατμιση με ολα τα προβληματα που επακολουθουν προτιμω να βρει η καρινα!Δειτε και το συζηταμε!


41555

costas81
20/03/2006, 14:05
οπως βλεπετε η αποσταση εξατμισης καρινας ειναι μηδεν
απο θεμα θερμοκρασιας δεν παιζει ανχος κανενα
η καρινουλα ειναι κουκλα απο κοντα


41556

motomamounas
20/03/2006, 15:43
αν οργανωθει ομαδικη αγορα κι εγω μεσα:wave2:

Innersense
20/03/2006, 16:19
γαμώτο μολις αγόρασα μια digital camera (επειδή μου την είπαν κάποιοι!!!) και τα έχωσα χοντρά.

Παρόλα αυτά άμα είναι να παίξει ομαδική παραγγελία και να πέσει ΑΡΚΕΤΑ η τιμή (πχ 140 Euro -και βγάλε- τοποθετημένη) είμαι και εγώ μέσα με χίλια.

Αλλιώς... κάαααααποιαααα άααααααλλληηηηη στιγμήηηηηηηη το βλέπουμε.

costas81
20/03/2006, 17:00
Να το κανουμε καλυτερα?
ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ?
Να δουμε ποσοι βγαινουμε να παρουμε μια σχετική τιμή!
Ξεκιναω λίστα

1) costas81
2) motomamounas
3) Innersense

mavro
20/03/2006, 17:16
Βαλε με ντε !!!

costas81
20/03/2006, 17:38
1) costas81
2) motomamounas
3) Innersense
4)mavro

plumber
20/03/2006, 20:25
Kαι εγω μεσα ειμαι.

mhtsorodas
21/03/2006, 00:06
φαινεται γαματη!!!! αν ειναι για ομαδικη παραγγελια αδερφοstromers ειμαι μεσα με τα τσαρουχια και ξερω και κανα 2 ακομα που αν την δουν θα τα βηξουν τα gafra.Ευτυχως που την βαλατε στο forum φωτογραφιες μας ανοιξατε τα ματια και την ειδαμε,αλλιως:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

costas81
21/03/2006, 11:35
Εγγεγραμμένος από: 15-12-05
Τόπος διαμονής:
Μηνύματα: 120


1) costas81
2) motomamounas
3) Innersense
4) mavro
5) plumber
6) mhtsorodas + 2 φιλοι
7)....

kconst
22/03/2006, 12:30
είμαι και εγώ διστακτκός...
Μήπως είναι καλύτερα να μάθουμε περισσότερα για την ποιότητα της ποδιάς από κάποιον που την αγόρασε *και την δοκίμασε* πρώτα;

costas81, τα πιρτσίνια που κρατάνε τα μέρη της ποδιάς μαζί θα αντέξουν όταν πρέπει; Ή μήπως είναι περισσότερη η ομορφιά από την λειτουργικότητα/αντοχή; Σε ρωτάω γιατί είπες οτι είδες να την κλωτσάνε...

και το δικό μου μηχανάκι νιώθει ένα κενό εκεί κάτω αλλά το ίδιο και η τσέπη μου. Άχ ?υρώ...

costas81
22/03/2006, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από kconst
είμαι και εγώ διστακτκός...
Μήπως είναι καλύτερα να μάθουμε περισσότερα για την ποιότητα της ποδιάς από κάποιον που την αγόρασε *και την δοκίμασε* πρώτα;

costas81, τα πιρτσίνια που κρατάνε τα μέρη της ποδιάς μαζί θα αντέξουν όταν πρέπει; Ή μήπως είναι περισσότερη η ομορφιά από την λειτουργικότητα/αντοχή; Σε ρωτάω γιατί είπες οτι είδες να την κλωτσάνε...

και το δικό μου μηχανάκι νιώθει ένα κενό εκεί κάτω αλλά το ίδιο και η τσέπη μου. Άχ ?υρώ...

Εχεις δικιο για τα ευρα για αυτο και κοιταμε ποσοι θα μαζευτουμε μπας και χτυπησουμε πολυ καλυτερη τιμη
Οσο για αντοχη σιγουρα δεν θα αντεξει χτυπημα σε πεζοδρομιο οταν εισαι δικαβαλος αλλα σιγουρα θα παρει πολυ απο το χτυπημα και θα την γλυτωσει ο λαιμος της εξατμισης (πιστευω)
Για τετοια προστασια ειναι η αλουμινενια αλλα η οποια δεν μου αρεσει καθολου
Ειδα οτι εχει μεγαλα περιθωρεια ευκαμψιας και αντεχει στα χτυπηματα (κλωτσιες) που τις τραβηξε το παλικαρι
Σιγουρα θα κρατησει τις πετρουλες που θα εξσφεντονιστουν με κατευθηνση το ψυγειο λαδιου σου!
Ετσι τα βλεπω εγω τα πραγματα μπορει να μην εχω απολυτο δικιο αλλα λεω να την δοκιμασω μιας και ειναι οτι ομορφοτερο εχω δει μεχρι τωρα!

painterakis
27/03/2006, 23:57
σημερα την ειδα και εγω σε 2 ασημι vstromακια Κ4 και ειναι πολυ ωραια, δεν ξερω ομως στο μαυρο πως θα δειχνει.
απο οτι μου ειπαν τα παιδια ειναι καλη πιοτητας και φαινεται να αντεχει (τις φορουν μολις 1 εβδομαδα αλλα σε κατι χωματοδρομους που τα περασαν δειχνουν να ειναι καλες)

island
30/03/2006, 19:51
θελώ κι εγώ μια!!

motomamounas
15/04/2006, 04:54
Τι εγινε ρε παοδες πεσανε αφραγκιες ή απλα το παραταμε το θεμα?

Innersense
15/04/2006, 09:48
Ενδέχεται να έχουν πέσει αψιλίες λόγω εξόδων, πάντως καλό είναι να το θυμόμαστε και όσοι έχουν δείξει ενδιαφέρον να κάνουν την κίνηση ομαδικά. Εγώ τουλάχιστον δεν βιάζομαι και προτιμάω να περιμένω μια ομαδική αγορά με την προϋπόθεση να χτυπήσουμε καλύτερη τιμή όπως ήδη έχω ξαναπεί.

Παρεμπιπτόντως θα ήθελα να πω ότι το σχέδιο της ποδιάς στο πλάι (το τελείωμα του μαύρου πλαστικού) μου θυμίζει πολύ την ποδιά του προ 2000 μοντέλου της Transalp.

Τεσπα μην το ξεχνάμε πάντως το θέμα...

island
15/04/2006, 12:24
τελικά αυτος ο ανδριόπουλος την πουλάει ? και μόνο αυτός ή μπορούμε να την βρούμε και αλλού ?

Εμενα δεν με βλέπω να περιμένω και πολύ για το πότε θα γίνει ομαδική και μάλλον θα προβώ σε ατομική αγορά

Reignman
15/04/2006, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από island
τελικά αυτος ο ανδριόπουλος την πουλάει ? και μόνο αυτός ή μπορούμε να την βρούμε και αλλού ?

Εμενα δεν με βλέπω να περιμένω και πολύ για το πότε θα γίνει ομαδική και μάλλον θα προβώ σε ατομική αγορά

Πρέπει να την πήρε το μάτι μου στο Times Moto (Μιχαλακοπούλου 171). Δεν χάνεις τίποτα
να περάσεις να κάνεις μια ερώτηση... ;)

VSTROMGS
02/05/2006, 08:54
Την βρήκα την πόδια στη Θεσ/νίκη.Το κόστος είναι 200

ευρώπουλα και μου ειπε οτι η τιμή είναι συζητήσιμη γιατί από

αυτόν πήρα και την μηχανή.Και την εψαχνα πολύ καιρο γιατί

έμεινα κατενθουσιασμένος απο την ομορφιά της.Όσο για την

ποιότητα μου είπε ότι δεν έχει καμμία σχέση με αυτή του

Σφακιανάκη και ότι με αυτή του Σφακιανάκη έχουν πάρει φωτιά

κανα δυο strom κάτω στη καρίνα.Πάντως θα την βάλω

σίγουρα.Μαζεύω τα ευρωπουλάκια και το συντομότερο δυνατό θα

την βάλω.:rotflmao: :rotflmao:

TARAXIAS
02/05/2006, 16:35
ME ΔΙΠΛΟ ΣΤΑΝΤ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΡΙΝΑ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

costas81
02/05/2006, 17:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από TARAXIAS
ME ΔΙΠΛΟ ΣΤΑΝΤ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΡΙΝΑ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?


Και γιατι να μην μπορεις?
Ειναι σαν να λες θα βαλω καρινα, μετα θα ανοιγει το σταντ?
Ρωτα τον dvavoul που την εχει να σου πει καλυτερα!

dvavoul
04/05/2006, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από TARAXIAS
ME ΔΙΠΛΟ ΣΤΑΝΤ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΡΙΝΑ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

Κανένα πρόβλημα φίλε μου.
Βάλτην ελεύθερα. Και υπ΄ όψιν δέν είναι με πριτσίνια αλλά με βίδες σινιαρισμένες για καλή οπτική. Επίσης σε περίπτωση που σου πάθει κάτι για παράδειγμα πές ότι την χτύπησες από την μία πλευρά και θέλεις να την φτιάξεις δέν χρειάζεται να την αλλάξεις ολόκληρη. Αλλάζει τμηματικά.

Πάντως σίγουρα από Χαλκίδα δέν θα την πάρεις 200 ευρώ, υπολόγιζε 20 με 30 κάτω.

plumber
11/05/2006, 17:44
Eγω φιλοι μου την βρηκα στην Καλλιθεα 180 ευρω.Θελετε να ρωτησω για μια ομαδικη αγορα για εμας τους οχτω?

1) costas81
2) motomamounas
3) Innersense
4) mavro
5) plumber
6) mhtsorodas + 2 φιλοι

Innersense
11/05/2006, 19:57
κώστα ακούς; βγάλε μας φωτό από την άλλη για να ξέρουμε τι παίζει μήπως τελικά.... πάει αλλού η ομαδική αγορά! (λέμε τώρα)

φίλε plumber 180 είναι η πολύ normal τιμή της ποδιάς. Ρώτα με ΠΟΛΥ ψαρωτικό ύφος και πίεσε για την τιμή.

Προσωπικά εκτιμώ και επιμένω ότι μπορεί να πέσει κάτω από 150 euro (τοποθετημένη ΠΟΛΥ εύκολα).

Ας εκμεταλλευτούμε και σε κάτι τον (πολυπληθή) αριθμό μας ρε γαμώτο!

motomamounas
12/05/2006, 01:19
Boyz ειμαι κι εγω μεσα για ομαδικη αγορα αν με θελετε:smilea:
:wave2:

costas81
12/05/2006, 10:21
Ρε συμφορουμιτες και συμφορουμιτισες που θα ελεγε και ο μικρουτσικος εχει πηξει στις υποχρεωσεις!
Δεν εχω καταφερει μεχρι τωρα να περασω απο περιστερι μαμω της δουλιες μου!Υποσχομαι μες το σκ να εχουν ποσταριστει οι φωτο!Περιμενετε να δειτε τις φωτο και μετα μιλαμε παλι!!

mhtsorodas
13/05/2006, 20:43
Μεσα ειμαι και εγω.Σ΄αυτο πoυ λεει ο innersense εχει δικιο.Πιεσε τον για παρακατω και οτι γινει.Εγω θελω σιγουρα μια και θα ρωτησω και αλλους να δω αν ειναι μεσα.Οταν κανετε καμμια κινηση,λαληστε!!!!

costas81
15/05/2006, 10:56
Μπορει να αργησα αλλα οπως υποσχεθηκα πηγα ως το περιστερι και τραβηξα φωτος απο την καρινα που σας ειχα πει!Το μαγαζι ηταν κλειστο και δεν μπορεσα να μπω μεσα και ο πολυ ηλιος εκανε τις φωτο οχι τοσο καθαρες!Παρ ολα αυτα πιστευω μπορειτε να παρετε μια ιδεα του τι προκειτε!!

Επισυναπτω την πρωτη!!!


47891

costas81
15/05/2006, 10:58
πιστευω οτι αδικήτε πολυ η καρινα στις φωτο!!!


47892

costas81
15/05/2006, 11:04
ηθελα να τραβηξω μια φωτο που να φαινετε ολη η μηχανη για να δειτε πως δενει με το συνολο αλλα οσο απομακρυνομουν απο το τζαμι για να πιασω ολη την μηχανη τοσο περισσοτερο γιαλυζε!

Παρτε μια πρωτη ιδεα του τι προκειτε και θα ξαναπαω οταν θα ναι ανοιχτο το μαγαζι να σας φερω καλυτερες φωτο!!


47897

athandim
15/05/2006, 12:25
:rolleyes:

Κώστα, αυτή είναι η εργοστασιακή καρίνα και είναι μόνο για μόστρα...Την φοράω από το περασμένο καλοκαίρι.

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=10174

costas81
15/05/2006, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από athandim
:rolleyes:

Κώστα, αυτή είναι η εργοστασιακή καρίνα και είναι μόνο για μόστρα...Την φοράω από το περασμένο καλοκαίρι.

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=10174



Κ ομως φιλε δεν ειναι η εργοστασιακη που βλέπουμε τοσο καιρο να κυκλοφορει!Την ειχε διπλα σε αλλο στρομ και δεν εχει καμια σχεση με αυτην!Αυτη ειναι σχεδιο 2006 της suzuki και δεν ειναι πολυεστερικο αλλα πλαστικο!Ετσι τουλαχιστον μου ειπε ο πωλητης εκει της suzuki την προηγουμενη φορα που ειχα παει!

Innersense
15/05/2006, 12:57
περιεργο και εμένα με την κλασική εργοστασιακή που κυκλοφορούσε τόσο καιρό μου μοιάζει...

costas81
15/05/2006, 15:40
Μα σας λεω οτι δεν φαινετε τιποτα σχεδον απο το παλιο τζαμι!Ναι ειναι στην ιδια φιλοσοφια αλλα δεν εχει καμια σχεση η μια με την αλλη!
Οποιος μπορει ας πεταχτει μια στην πλατεια του μπουρναζιου να την δει κ απο κοντα!

Reignman
15/05/2006, 19:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Μα σας λεω οτι δεν φαινετε τιποτα σχεδον απο το παλιο τζαμι!Ναι ειναι στην ιδια φιλοσοφια αλλα δεν εχει καμια σχεση η μια με την αλλη!
Οποιος μπορει ας πεταχτει μια στην πλατεια του μπουρναζιου να την δει κ απο κοντα!

Κώστα,
η καρίνα είναι η εργοστασιακή της Suzuki.
Την έβαλα πριν λίγο καιρό στα κεντρικά
του Σφακιανάκη στη Σιδηροκάστρου.
Τιμή τότε (αν θυμάμαι σωστά) 190 Ευρώ..
Κάτσε να ψάξω να βρω φωτογραφία να
ανεβάσω...

athandim
15/05/2006, 20:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Reignman
Κώστα, η καρίνα είναι η εργοστασιακή της Suzuki....
Κάτσε να ψάξω να βρω φωτογραφία να
ανεβάσω...

Στο ¨Φωτογραφικόν Υλικόν¨, στη δεύτερη σελίδα έχει δύο φώτο με τη συγκεκριμένη καρίνα (των gplk και advblack) :

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=14421&perpage=15&pagenumber=2

Βέβαια, ίσως αλλάζει το υλικό που λέει και ο Κώστας....άλλα από σχεδίαση μοιάζουν ίδιες..


Γμτ..πρέπει να πάρω ψηφιακή σύντομα.. :lol: :wave2:

Reignman
15/05/2006, 21:12
Μια μακρινή από το πλάι...


48012

Reignman
15/05/2006, 21:15
Στην ίδια φωτογραφία κοντινό στην καρίνα


48016

Reignman
15/05/2006, 21:17
Από άλλη οπτική γωνία...


48017

Reignman
15/05/2006, 21:18
Και κοντινή στην καρίνα μετά από λασποδρομίες...
Φαίνεται και η καρίνα από το V-Strom ενός φίλου...


48018

kalmisurf
17/05/2006, 15:06
ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΓΙΑ ΕΚΤΟΣ. ΑΠΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΧΕΙ 180 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ Η ΤΙΜΗ ΠΕΦΤΕΙ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΣΥΖΗΤΑΜΕ

motomamounas
18/05/2006, 01:03
Αν λες για την ποδιά στην πρώτη φωτο του post μαζί σου
αλλα αν μιλάς για την ποδιά στις φωτο του φίλου Reignman
δε μου αρέσει καθολου!:wave2:
:beer:

kalmisurf
18/05/2006, 11:56
ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΙΝΑ ΤΗΣ ΦΩΤΟ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΝΑΙ ΜΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ. ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΕΤΣΙΚΑΡΕΙ ΣΤΑ ΧΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ


48372

airborn
18/05/2006, 12:22
Γεια σας παιδιά απο Θεσσαλονίκη!
Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ αυτή την ποδιά στη πόλη μας?:confused:

kalmisurf
18/05/2006, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από airborn
Γεια σας παιδιά απο Θεσσαλονίκη!
Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ αυτή την ποδιά στη πόλη μας?:confused:


ΟΤΑΝ ΜΑΘΩ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!

mhtsorodas
18/05/2006, 16:45
Οταν μαθεις διευθυνση, πες μας, να πλερωσω ενα καρντασι να μου την στειλει σπιτι.

airborn
19/05/2006, 00:01
Παίδες τη βρήκα και την πήρα!
Λοιπόν,Οταν κοιτάς τη μηχανή απο δεξιά είναι κούκλα ,από αριστερά χάσκει λίγο κι αυτό γιατί απο αριστερά ο όγκος του κινητήρα είναι πιο μικρός,Βάζω μερικές φωτό,ελπίζω να καταλάβετε τι λέω.
Πάντως όποιος την είδε έπαθε πλάκα!
Είναι πολύ ντιζαινάτη και φαίνεται αρκετά γερή. Η μηχανή χαμηλώνει γύρω στούς 2,5 πόντους.(Αποδεκτά).
Τιμή 200 Ευρώπουλα, την παίρνεις με 180 άνετα . Ενα πουλάκι μου είπε ότι τα μαγαζιά την αγοράζουν120 +φπα οπότε ξέρετε μέχρι που σας παίρνει το παζάρι. Ουτε ντεντέκτιβ να'μουνα.
Κατάστημα ΠΟΛΙΤΑΝΟΣ ,Καραολή και Δημητρίου 110 ,Ευοσμος Θεσσαλονικη.
Αντε καλές αγορές ,χαλαρά όμως μή γίνει σούπα!!!:D


48464

airborn
19/05/2006, 00:03
Η δεξιά πλευρά!


48465

airborn
19/05/2006, 00:06
Και η αριστερή!


48466

airborn
19/05/2006, 00:11
Παρτε μια αριστερή ακόμη! Αυτή είναι η χειρότερη γωνία που μπορείς να τη δείς.
Πάντως όλοι μου λένε πως είμαι υπερβολικός κι ότι ειναι τέλεια.

Θέλω να ρωτήσω κάτι για ζελατίνες,πάω εκεί τώρα για να είμαστε εντός θέματος!


48467

Bil
19/05/2006, 06:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
...Μα σας λεω οτι δεν φαινετε τιποτα σχεδον απο το παλιο τζαμι!Ναι ειναι στην ιδια φιλοσοφια αλλα δεν εχει καμια σχεση η μια με την αλλη!
...

Και εγώ πιστεύω Κώστα οτι είναι η ίδια με την "παλιά" ,σαν αυτή που έχω εδώκαι 1 χρόνο περίπου. Εργοστασιακή από Σφακιανάκη.


48471

Bil
19/05/2006, 06:44
Πιο κοντα..


48472

VSTROMGS
19/05/2006, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από airborn
Γεια σας παιδιά απο Θεσσαλονίκη!
Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ αυτή την ποδιά στη πόλη μας?:confused:



Φιλαράκι στη Θεσ/νίκη την έχει ο Πολιτάνος.Ήθελα να την δω σε

μαύρο strom πως είναι και είναι κούκλα γιατί ήθελα να δω πως

φαίνεται επείδη και το δικό μου είναι μαύρο.Καλορίζικη σε αύτον

με το μαύρο strom με τις φώτο.Νομίζω μακράν είναι η καλύτερη

καρίνα που έχω δει από αυτές που κυκλοφορούν στην αγορά.

mhtsorodas
19/05/2006, 09:43
Μακρααααααααααν η καλυτερη ποδια που υπαρχει.Δεν ξερω στα μπλε STROM πως θα φαινεται.Αν εχει κανεις καμμια φωτογραφια απο κανενα μπλε ας την ριξει στο φορουμ.Airborne το μηχανακι ειναι κουκλα ,και σ΄ευχαριστω για την διευθυνση.Με την πρωτη ευκαιρια θα την παραγγειλω και μολις την φορεσω θα στειλω φωτογραφιες.:a18:

kalmisurf
19/05/2006, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από airborn
Παρτε μια αριστερή ακόμη! Αυτή είναι η χειρότερη γωνία που μπορείς να τη δείς.
Πάντως όλοι μου λένε πως είμαι υπερβολικός κι ότι ειναι τέλεια.

Θέλω να ρωτήσω κάτι για ζελατίνες,πάω εκεί τώρα για να είμαστε εντός θέματος!


FILE MOY ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΤΑ 2.5 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΧΑΜΗΛΩΤΕΡΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ? ΑΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ

airborn
19/05/2006, 22:59
Λοιπόν χθές κατέβαινα την αντιπυρική στο Σειχ Σου και νομίζω πως βρήκε λίγο!!!:rotflmao:
Οκ πλάκα κάνω .
Αν κινηθείς σε νορμάλ συνθήκες (μιλάμε πάντα για vstrom) δεν νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα,τώρα εξαρτάται πώς ενοείς το χώμα. Αν ενοείς κάτι σαν τη φωτο,πάρε ένα ποδήλατο. Θα βγάλεις τέτοια γούστα που το μηχανάκι σου δεν θα θελεις να το βάλεις ούτε σε χωματόδρομο!!!


48590

kalmisurf
22/05/2006, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από airborn
Παρτε μια αριστερή ακόμη! Αυτή είναι η χειρότερη γωνία που μπορείς να τη δείς.
Πάντως όλοι μου λένε πως είμαι υπερβολικός κι ότι ειναι τέλεια.

Θέλω να ρωτήσω κάτι για ζελατίνες,πάω εκεί τώρα για να είμαστε εντός θέματος!

ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑ. ΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΤΗ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΠΟΙΑ ΧΙΛΙΟΣΤΑ ΙΣΩΣ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΤΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΣΗΜΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΡΜΟΠΛΑΣΤΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΜΕΤΑΛΛΟ ΓΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ. ΑΡΑ ΣΕ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΒΙΔΕΣ ΒΙΔΩΝΟΥΝ ΜΕΤΑΛΛΟ ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΠΟΣΙΚΑ. ΑΤΣΑΛΙ ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ!!!! :cool: ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΖΕΥΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΗ ΑΠΟ ΤΑ 180 ΕΥΡΩ ΑΡΧΙΚΗ ΤΙΜΗ...

kretegr
22/05/2006, 20:43
ΜΙΧΑΛΗ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΝΩΣΤΟ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ 140ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΡΙΝΑ??????ΒΓΗΚΕ ΑΚΡΗ????

LordDorian
22/05/2006, 22:35
Paidia kai ego mesa an paizei omadiki agora :a18:
Min to ksexasoume omos giati opos blepo exoun perasei mines apo tote pou to peirate zesta ..
:a51:

Vstrommer71
22/05/2006, 23:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από airborn
Λοιπόν χθές κατέβαινα την αντιπυρική στο Σειχ Σου και νομίζω πως βρήκε λίγο!!!:rotflmao:
Οκ πλάκα κάνω .
Αν κινηθείς σε νορμάλ συνθήκες (μιλάμε πάντα για vstrom) δεν νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα,τώρα εξαρτάται πώς ενοείς το χώμα. Αν ενοείς κάτι σαν τη φωτο,πάρε ένα ποδήλατο. Θα βγάλεις τέτοια γούστα που το μηχανάκι σου δεν θα θελεις να το βάλεις ούτε σε χωματόδρομο!!!
Σιγα τον δυσκολο δρομο,α ρε Καλλιακουδες που θελετε παλιοβεστρομακηδες :smokin:

kalmisurf
23/05/2006, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από kretegr
ΜΙΧΑΛΗ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΝΩΣΤΟ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ 140ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΡΙΝΑ??????ΒΓΗΚΕ ΑΚΡΗ????

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ. ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΕΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΜΟΝΟ ΩΣ ΑΠΟΘΗΚΗ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΗΜΕΡΑ Η ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΔΩ ΩΣΤΕ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΗ ΛΕΣΧΗ ΝΑ ΕΧΩ ΠΛΗΡΗ ΕΙΚΟΝΑ. ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΑΝ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ 20 ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ 150 ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ. ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΛΙΣΤΑ ΜΕΛΩΝ. ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΑΤΗ

motomamounas
26/05/2006, 01:40
Ειπαμε κι εγω μεσα, αντε να μαζευτουμε να την παρουμε
:beer: :wave2:

KIMONAS
06/06/2006, 11:21
Παιδια ειμαι και εγω μεσα.Αντε να γινουμε 20 για να πεσει η τιμη..:rotflmao:

costas81
06/06/2006, 13:18
Ωραια και κουκλα δεν λεω αλλα και τα 200 ειναι καλυτερα!
Πανω που ελεγα να παω να την παρω μου σκαει η ασφαλεια στο αμαξι μια κληση για κοκκινο και αστα να πανε!
Καρινουλα bye bye!!!

:wave2: :wave2: :wave2:

nickpar
26/06/2006, 13:11
ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ..ΤΗΝ ΠΟΔΙΑ
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ .....,ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΦΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΕΝΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΗ 175 ΕΥΡΟ
ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ...
ΑΑΑΑΑΑ ΤΟ ΚΕΝΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ...ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ


53140

gianniotis
30/06/2006, 21:08
ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΕΙΑ. ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΜΠΟΡΕΥΕΤΑΙ, ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ,ΕΝΑ SITE ΚΑΤΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΟΝ ΝΑ ΠΙAΣΤΟΥΜΕ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

giatou
08/07/2006, 10:24
απο οτι παρατηρησα πρεπει να μπαινει και στα καγκελα τηs ΚΑΡΡΑ ,σωστα?????

yiannis-dl1000
18/07/2006, 05:13
Παιδιά μήπως ξέρει κανείς ποιος την καταστευάζει την ποδιά ??? Ψάχνω για ομαδική παραγγελία γι' αυτό ρωτάω...

dvavoul
18/07/2006, 07:28
Παλικάρια πείτε πόσες θέλετε να σας δώσω τιμή special, μόνο που θα κάνετε τον κόπο να έρθετε Χαλκίδα.

yiannis-dl1000
18/07/2006, 07:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από dvavoul
Παλικάρια πείτε πόσες θέλετε να σας δώσω τιμή special, μόνο που θα κάνετε τον κόπο να έρθετε Χαλκίδα.

Φίλε, αν ξέρεις κανέναν να μπορεί να στείλει πολλά κομμάτια στο εξωτερικό (πάνω από 50) ή να μπορεί να με φέρει σε επικοινωνία με τον κατασκευαστή, το συζητάμε...

mykoniatis
18/07/2006, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από yiannis-dl1000
Παιδιά μήπως ξέρει κανείς ποιος την καταστευάζει την ποδιά ??? Ψάχνω για ομαδική παραγγελία γι' αυτό ρωτάω...
την εχω δει στον πειραια καταστημα ΤΖΙΒΑΡΑΚΗΣ!!ΤΗΛ 210 4122075 . ;) :wave2:

yiannis-dl1000
18/07/2006, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από mykoniatis
την εχω δει στον πειραια καταστημα ΤΖΙΒΑΡΑΚΗΣ!!ΤΗΛ 210 4122075 . ;) :wave2:

Ευχαριστώ φίλε, αλλά δεν ψάχνω πια για μαγαζί που τις πουλάει απλά. Ρωτάω αν κανείς ξέρει ποιος τις κατασκευάζει. Η παραγγελία είναι πολύ μεγάλη και πρέπει τελικά να γίνει κατευθείαν στο εργοστάσιο μου φαίνεται.