PDA

View Full Version : Θα πάω ρε γαμώτ!! (Πάτρα)



johnpan
03/03/2006, 09:29
Καλημέρα αδέρφια!

Σήμερα μετά τη δουλειά θα φύγω καπάκι για Πάτρα. Κατά τις 4 είπα στο αφεντικό θα την κάνω. Δεν 8α κοιτάξω τον καιρό γιατί εδώ και 2-3 ο καιρός εκεί είναι χάλια, φυσάει και ψιλοβρέχει, αλλά εγώ έχω αποφασίσει να πάω. Είμαι προετοιμασμένος για τα χειρότερα, και περιμένω τα καλύτερα. Χτες αγόρασα και αδιάβροχες μπότες (έτσι κι αλλιώς θα έπαιρνα). Ολοι οι δικοί μου κάτω και η κοπέλα μου που με περιμένει, μου λένε να μην πάω με τη μηχανή, ελπίζω να μη μου βγει σε κακό η ξεροκεφαλιά μου, αλλά δεν πάει άλλο, τελευταία όλο με το ΚΤΕΛ κατεβαίνω. Και σήμερα θα έχει πάρα πολύ κόσμο και δεν έχω όρεξη να φάω 5-6 ώρες μέσα στο πούλμαν.

Τις ευχές σας σύντροφοι... και ό,τι προαιρείστε από σχόλια....:beer: :beer: :beer: :beer:

koutroulis
03/03/2006, 09:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Καλημέρα αδέρφια!

Σήμερα μετά τη δουλειά θα φύγω καπάκι για Πάτρα. Κατά τις 4 είπα στο αφεντικό θα την κάνω. Δεν 8α κοιτάξω τον καιρό γιατί εδώ και 2-3 ο καιρός εκεί είναι χάλια, φυσάει και ψιλοβρέχει, αλλά εγώ έχω αποφασίσει να πάω. Είμαι προετοιμασμένος για τα χειρότερα, και περιμένω τα καλύτερα. Χτες αγόρασα και αδιάβροχες μπότες (έτσι κι αλλιώς θα έπαιρνα). Ολοι οι δικοί μου κάτω και η κοπέλα μου που με περιμένει, μου λένε να μην πάω με τη μηχανή, ελπίζω να μη μου βγει σε κακό η ξεροκεφαλιά μου, αλλά δεν πάει άλλο, τελευταία όλο με το ΚΤΕΛ κατεβαίνω. Και σήμερα θα έχει πάρα πολύ κόσμο και δεν έχω όρεξη να φάω 5-6 ώρες μέσα στο πούλμαν.

Τις ευχές σας σύντροφοι... και ό,τι προαιρείστε από σχόλια....:beer: :beer: :beer: :beer:


να προσέχεις που θα παρκάρεις το μοτόρι στη πάτρα


γίνεται της ....



καλά να περάσεις


πάρε μια μαυροδάφνη!!!


:beer: :beer: :beer: :beer:

BELZEBOYLIS
03/03/2006, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Καλημέρα αδέρφια!

Σήμερα μετά τη δουλειά θα φύγω καπάκι για Πάτρα. Κατά τις 4 είπα στο αφεντικό θα την κάνω. Δεν 8α κοιτάξω τον καιρό γιατί εδώ και 2-3 ο καιρός εκεί είναι χάλια, φυσάει και ψιλοβρέχει, αλλά εγώ έχω αποφασίσει να πάω. Είμαι προετοιμασμένος για τα χειρότερα, και περιμένω τα καλύτερα. Χτες αγόρασα και αδιάβροχες μπότες (έτσι κι αλλιώς θα έπαιρνα). Ολοι οι δικοί μου κάτω και η κοπέλα μου που με περιμένει, μου λένε να μην πάω με τη μηχανή, ελπίζω να μη μου βγει σε κακό η ξεροκεφαλιά μου, αλλά δεν πάει άλλο, τελευταία όλο με το ΚΤΕΛ κατεβαίνω. Και σήμερα θα έχει πάρα πολύ κόσμο και δεν έχω όρεξη να φάω 5-6 ώρες μέσα στο πούλμαν.

Τις ευχές σας σύντροφοι... και ό,τι προαιρείστε από σχόλια....:beer: :beer: :beer: :beer:


Στην Πάτρα πας , δεν πας στον πόλεμο !!! ΧΑΛΑΡΩΣΕ !!!

Καλό δρόμο και καλά να περάσεις !!!


:wave2:

ruyjin
03/03/2006, 09:53
απο τριτη θελουμε φωτο

οχι αρματα και καρναβαλια

τις καλες :smokin:

johnpan
03/03/2006, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
!!! ΧΑΛΑΡΩΣΕ !!!

Καλό δρόμο και καλά να περάσεις !!!


:wave2:

Προσπαθώ αλλά δε με αφήνουνε! Ευχαριστώ φίλε:beer:

$py
03/03/2006, 10:10
Kalo taksidi

Xalarose kai apolause to :beer:




Ante tyxerakia, ego ti na po pou tha pao me to kouti...kalo mou piksimo :(

johnpan
03/03/2006, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
Kalo taksidi

Xalarose kai apolause to :beer:




Ante tyxerakia, ego ti na po pou tha pao me to kouti...kalo mou piksimo :(

Κάνε τα κουράγια σου! Πάρε πολλά cd...:sun: :sun:

McGyver
03/03/2006, 10:31
Όπως είπε και ο φίλτατος "Garfield" από πάνω...

Χαλάρωσε κι απόλαυσέ το!

Καλό ταξίδι και φυσικά καλά να (ΘΑ) περάσεις!!!

:beer: :beer: :beer:

:wave2:

johnpan
03/03/2006, 11:06
Ευχαριστώ παιδιά! Οι ευχές σας πιάσανε τόπο, μόλις μου έμαθα ότι έχει λιακάδα κάτω!! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Alexander
03/03/2006, 11:22
Έχεις ξαναπάει Πάτρα με τη μηχανή, δεν έχεις ξαναπάει;
Καλό ταξίδι και καλά να περάσεις ! :beer:

makis206
03/03/2006, 11:28
:cry: :cry: :cry:

Κι εμείς στην Κρήτη είμαστε περικυκλωμένοι απο θάλασσα !!:cry: :cry:

Ρε μήπως να πάω να πάρω το Βαρκαντέρο που θα με πηγαίνει τουλάχιστον μέχρι το Γύθειο κι απο'κεί οδικώς για την Πάτρα ;;:look:

:lol: :lol:


Καλή στράτα όπως λέμε οι Κρητικοί φίλε μου johnpan, να περάσεις τέλεια και με το καλό να επιστρέψεις μ'ένα χαμόγελο μέχρι πιο πίσω απ'τα αυτιά !

:beer: :beer: :beer: :beer:

Κοίτα τον πως σου χαμογελάει --->:sun:

johnpan
03/03/2006, 11:49
Thanks! Ναι, έχω ξαναπάει πολλές φορές.

McGyver
03/03/2006, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ρε μήπως να πάω να πάρω το Βαρκαντέρο που θα με πηγαίνει τουλάχιστον μέχρι το Γύθειο κι απο'κεί οδικώς για την Πάτρα ;;

Πάρ' το...

Άλλαξε την πίσω ρόδα με προπέλα, κάνε και το ταψί πανί και είσαι έτοιμος!!!

(Μόνο να το πάρεις σε μπλε, να ταιριάζει...)

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

makis206
03/03/2006, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
(Μόνο να το πάρεις σε μπλε, να ταιριάζει...)

Mc με το μέγεθος που έχει το Varadero, αν το πάρω και σε μπλέ θα νιώθω σα να καβαλάω την αφεντικίνα μου !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer:

McGyver
03/03/2006, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Mc με το μέγεθος που έχει το Varadero, αν το πάρω και σε μπλέ θα νιώθω σα να καβαλάω την αφεντικίνα μου !

Ε, μην πάρεις Var(κ)adero...

Πάρε Var(κ)aderίδιον :winka: !!!

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

makis206
03/03/2006, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Ε, μην πάρεις Var(κ)adero...
Πάρε Var(κ)aderίδιον :winka: !!!
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Πήγα στις αγγελίες αλλά δεν βρήκα τίποτις...:lol: :lol:

:beer: :beer: :beer:

McGyver
03/03/2006, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Πήγα στις αγγελίες αλλά δεν βρήκα τίποτις...

Πρώτον, ΔΕΝ το πουλάω!

Δεύτερον, ΔΕΝ είναι μπλε (ο dirtymoto ακόμα παλεύει να βρει τη σωστή απόχρωση :lol: )...

Τρίτον, έρχεσαι δεύτερος μου το έχουν ζητήσει κάτι σαργοί στο Σούνιο!

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

makis206
03/03/2006, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Τρίτον, έρχεσαι δεύτερος μου το έχουν ζητήσει κάτι σαργοί στο Σούνιο!

:( :( :( :(

Γαμώτο ήρθα δεύτερος αλλά μη στεναχωρώ κι εσένα, τόσα κυκλοφορούν όλο και κάποιο θα πουλιέται !:lol: :lol:

:beer: :beer: :beer:

Κι άλλο ένα με ρακές !


39405

Alexander
07/03/2006, 09:49
Πού 'σαι ρε παληκάρι; Γύρισες; :smilea:

johnpan
07/03/2006, 11:17
Γύρισα φίλε μου ευχαριστώ! Μόλις σήμερα το πρωί, και κατ'ευθείαν στη δουλειά. Νυσταζω φριχτά! Τελικά είχε λιακάδα και στο πήγαινε και στο έλα. Αυριο θα ρίξω και φωτογραφίες, μάλλον σε νεό ποστ, και στις φωτογραφίες των cbf

Alexander
07/03/2006, 11:32
Ωραίος ! Και σ'άλλα με υγεία ! :beer:

Περιμένουμε φωτό !