PDA

View Full Version : Club Hornet ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ



power hornet
04/03/2006, 03:49
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΟΡΝΕΤΑΚΙΔΕΣ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΩ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΖΗΤΗΜΑ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΕΝΑ CLUB HORNET ΕΔΩ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΟΙ FEZERADES,ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΝΑ CLUB?ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟ HORNET NEST ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ HORNET NEST ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ LOGIN?ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΡΙΣΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΜΑ ΕΙΜΑΙ ΓΚΑΒΑΚΑΣ ΛΟΓΙΚΑ ΤΣΑΜΠΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΓΡΑΦΗ.

b_bong12
04/03/2006, 09:21
pas ekei pou leei register
register den kaneis sto site opws edw alla sto legomeno ezboard to opoio periexei ki'alla sites.
http://p196.ezboard.com/BBSMessageBoard.showRegistrationChoice?boardName=hornetsnest56467

Choose local account. free einai ola


Tha sou lythoun arketes apories ekei peri hornet.
Oso gia to Hornet Club egw mesa :wave2:

kai gia hornetoparelasi eimai mesa:p
ante ante:beer: (prwi prwi)

rand
07/03/2006, 11:14
Καλη ιδεα αλλα αμφιβαλω αν θα μαζευτουμε τοσοι ωστε να αξιζει . . . .

Απο την αλλη βεβαια, αν δεν δοκιμαζεις δεν θα μαθεις.

Count me in.

b_bong12
11/03/2006, 12:35
ANTE RE
MONO 3 ATOMA GIA CLUB HORNET :sad:

POU EISTE REEEEEEEEEE HORNETEERS
:alien: :alien: :alien:

power hornet
11/03/2006, 15:36
ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΧΟΡΝΕΤΑΚΙΔΕΣ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΝΤΙΝΑ ΣΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ.

Sabre
13/03/2006, 10:10
Εδώ είμαι ρε! ασταδιάλα....είχα ένα ατύχημα την παρασκευή (ο μαλάκας που πέρασε με κόκκινο την 3η Σεπτεμβρίου να έχει την κατάρα μου) και είμαι εκτός μάχης μέχρι την άλλη εβδομάδα.Μόλις βγεί απο συνεργείο έτοιμος.Και όχι λιμανάκια πάμε καμιά καλή βόλτα.Άντε καλή εβδομάδα.

power hornet
13/03/2006, 15:17
ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ?ΧΤΥΠΗΣΕΣ?Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΠΑΘΕ ΖΗΜΙΑ ΠΟΛΥ?ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΗΡΩΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΣΕΦ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΤΑ ΦΤΙΑΓΜΕΝΑ ΑΜΑΞΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΟΥΝ ΜΟΥΡΗ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΤΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ Η ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΟΥ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥΝ ΜΑΖΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΦΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΨΟΦΑΕΙ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ.

Sabre
13/03/2006, 15:33
:wave2: μια χαρά είμαι εγώ,η μηχανή την άκουσε στο ψυγείο (την χτύπησε ο κουτάκιας στο πλαινό προστατευτικό του) ,πλαινό καπάκι-κάτω,τιμόνι πήρε,καθρέπτης μανέτα,ποδόφρενο,προστατευτικό εξάτμισης,ευτηχώς με λίγα χιλόμετρα - και αύριο πάει ο πραγματογνώμων στο συνεργείο για έλεγχο...Ευτηχώς και ο τριμάλακας ο γέρος έχει την ίδια ασφάλεια με εμένα... τέσπα πάλι θα ξηλωθώ αλλα βόλτα θα πάμε όταν την πάρω.Όποιος δεν μπορεί για εκτός Αττικής παίζει και ωραία διαδρομή στα Σούνια και στα Λαύρια.Είδωμεν...

RαNd
13/03/2006, 15:55
Σιδερενιοι κ οι 2!

Αντε να στρωσει ο κ@λοκαιρος να δουμε λιγο δρομο γιατι ολο λασπη βλεπουμε . . .

b_bong12
13/03/2006, 16:21
απαιτω:p προειδοποιηση σε περιπτωση βολτας

as_pino
13/03/2006, 22:11
για βολτα μεσα και γω:beer:

Thoreevos
14/03/2006, 11:00
που υπογράφουμε? και πότε παίρνουμε κάρτα σίτισης? 3 φωτό 20x25 είπαμε?

πλάκα πλάκα θα κάνουμε τίποτα?
..αν κ ο χρόνος του καθενός δεν είναι κ εύκολο πράμα να το οργανώσεις σε ένα κοινό πρόγραμα.. εγώ πάντω θα γούσταρα αμα γινόταν κάτι να ήμουν μέρος του..
όχι ότι θα μπορούσα να προσφέρω πολλά, αλλά θα ήτο καλή φάση να γινόταν καμιά βόλτα, καμιά παρέα, να ξεδίναμε έτσι λιγάκι βρε αδερφέ!

γιατί δεν ξεκινάμε από την πορεία της πρωταπριλιάς?


.....'σπέρααααα....

RαNd
14/03/2006, 11:11
Πιστευω μολις φανει λιγο ηλιος πρεπει να βγουν οι Σφηκες... Η ανοιξη ηρθε και ειναι η εποχη τους :sun:

Thoreevos
14/03/2006, 11:15
Πάλι με χρόνια με καιρούς... Πάλι δικά μας θα'ναι...

θέλω Μαντούδι!!!!

sapila racing
14/03/2006, 11:18
Να μαι κι εγώ, δεν είχα δεί το ποστ....
Αντε να μαζευτούμε, ο καιρός θα φτιάξει που θα πάει?

Εγώ πάντως κάθε μέρα με το Hornet πάω!

Thoreevos
14/03/2006, 11:22
εμένα για τη δουλειά με έχει βολέψει το μετρών πάντως... :p

έχει ησυχάσει το κεφάλι μου από τον κωλόδρομο ρε παιδί μου!

(το μάμησα το thread?)

Sabre
14/03/2006, 11:22
Βοοοολτααααααααααα:bawl: :bawl: γαμώτ...γαμώτ...γαμώτ....θα κανονίσουμε στις "Συναντήσεις".Να περάσει αυτή η εβδομάδα μπας και στρώσει λίγο ο καιρός.(και να πάρω την μηχανή απο το συνεργείο:mad: ) όποιος έχει την σφίγκα....να την φέρει πίσω...:lol:

RαNd
14/03/2006, 11:30
Εγω την εχω, ελα παρτην :smokin:

Τα Hornetakia ειναι all weather! Χιονι, χαλαζι βροχες, ενιωτε κανουν και τα παπια :p

Sabre
14/03/2006, 11:35
και εγώ που νόμιζα ότι είναι στο συνεργείο....πούτ δε σφίγκ ντάουν σλόυλι.......:rotflmao: :rotflmao: και εγώ τώρα παίρνω προαστιακό για την δουλειά...:ZZZ: