PDA

View Full Version : Βάζελοι vs γαύροι



parji
06/04/2004, 10:54
Τι νομίζετε ότι θα γίνει στο ντέρμπι των ντέρμπι στις 18 Απριλίου?
Ποιός θα κερδίσει?
Θα γίνουν επεισόδια ή θα κυλήσουν όλα ομαλά?
Είναι νωρίς ακόμη εώς τότε, αλλά για να δούμε τις γνώμες σας και να ανάβουν τα αίματα σιγά σιγά...χεχεχεχε:evil: :evil: :evil: :evil:

dela
06/04/2004, 11:34
εάν δεν καταφέρετε βαζελοι να κερδίσετε και φέτος ώστε να πάρετε
και το πρωτάθλημα θα πρέπει να πάτε να φουντάρετε...ΕΥΚΟΛΑ ΟΜΩΣ!!!!!!!!!


Δεν θα τον αντέξω να σας ξαναδώ όπως σας είδα πέρσι


:bawl: :bawl: :bawl: τουτέστιν
σαν κλαμένα μουνιά...μπορεί να μην σας γουστάρω βαζελοι αλλά
ρε μόρτες δεν μπορώ να σας ξαναδώ έτσι μες στην ξεφτίλα...έλεος
και το λέω μιας και έχω φίλους βαζελους και ειλικρινά δεν
Θέλω να τους ξαναδώ σε τέτοια κατάσταση... :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Νικήστε πάρτε και το πρωτάθλημα να ηρεμήστε και εσείς και να
ηρεμίσουμε και εμείς μιας και μας έχετε ζαλίσει τα αρχίδια τόσα χρόνια...:lol: :lol: :lol:

:wave2:

DUKASII
06/04/2004, 11:42
AN PAROYNE ISOPALIA...PROTATHLIMA DE PAIRNOYNE;;:winka:


EGO PALI LEO..OTI ETSI KAI DE TO PAROYNE KAI FETOS...KALHTERA..NA TO AFISOYNE TO ATHLIMA!

XTMPAM
06/04/2004, 11:48
ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΛΑΛΗΣΑΝΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ!!!

ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ!!!!

ΑΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΠΩ.....



ΓΑΥΡΟΙ ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΓΚΟΝΖΑΛΕΖ!!!!

dela
06/04/2004, 11:48
Ρε φίλε πάρτε ισοπαλία πάρτε ότι γουστάρετε αλλά κάντε
κάτι για να πάρετε το πρωτάθλημα γιατί μετά είστε για πολλά λαγούμια ρε φίλε...:lol: :lol: :lol: :lol:

dela
06/04/2004, 11:50
σεμνααααααααααααα ασε πρωτα να τελειωσει το ντερμπι και
μετα το κανετε το κομματι σας ρε φιλε....

:wave2:

XTMPAM
06/04/2004, 11:52
ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ???


1401

XTMPAM
06/04/2004, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ???


1402

XTMPAM
06/04/2004, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από dela
σεμνααααααααααααα ασε πρωτα να τελειωσει το ντερμπι και
μετα το κανετε το κομματι σας ρε φιλε....

:wave2:


ΣΤΕΦΑΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΑΛΛΑ ΑΣΕ ΝΑ ΑΝΑΨΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ!!!ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ (1-1) ΓΙΑ ΦΙΛΙΚΟ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ!!!ΝΤΕΡΜΠΙ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!

DUKASII
06/04/2004, 11:58
POSES FORES PREPEI NA SOY PO ..OTI EIMAI AEK;;;E;;;POSES RE KAYLIARH;;;
TO NOY SOY POY TO EXEIS;;


TESPA....TON LAKH TON XEREIS;;XAIRETISMATA STELNEI..

dela
06/04/2004, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
POSES FORES PREPEI NA SOY PO ..OTI EIMAI AEK;;;E;;;POSES RE KAYLIARH;;;
TO NOY SOY POY TO EXEIS;;


TESPA....TON LAKH TON XEREIS;;XAIRETISMATA STELNEI..



Σου ζητώ συγνώμη για την προσβολή ρε φίλε χίλια συγνώμη....

Αλλά τη να σου και σένα δεν βλέπετε τα χάλια σας που με το ζόρι φετος
παραμείνατε ΠΑΛΙ στην πρώτη εθνική κανεις και χιούμορ....

Τη να σου πω ρε καυλιάρη είναι το μόνο που σας έχει μείνει και σας
κατανοώ απόλυτα....

Λάκης και μαλακίες....τώρα πάλι που το σκέφτομαι τη
αμαρτίες πληρώνεται ρε φίλε και σεις...

DUKASII
06/04/2004, 12:11
mpala ...gia to noiki..to nero kai to reyma..plaka moy kaneis;;
OPOIOS EFAGE EFAGE...KAI EFYGE..ORAIA!
KAI TI NA KANO;;MONO TO XIOUMOR EMEINE...KAI AYTA TA DIPLA STH RIZOYPOLH![DORA STO BAZELO MPAS KAI PAROYNE PROTATHLIMA....GIATI AYTOI...AKOYNE RIZOYPOLH...KAI PERNOYNE THL TO DIKHGORO TOYS!]

TI NA KANEIS....O DEMIS NA EINAI KALA...KAI BLEPOYME..

superfour
06/04/2004, 12:13
Eπ??? Τι έχουμε εδώ? Έχασα τέτοιο post? Και τι εκλεκτός κόσμος?

Ρε Δελατολάαααατση που σαι παλικάρι μου? Τι φτιανς? Τι έπαθες ρε? ποιός σε πείραξε? γιατί μου τσαντίζεσαι? γιατί δεν αράζεις στον ωραίο σου τον καναπέ, να πιεις την μπυρίτσα σου με τέτοιες λιακάδες, να φας την πΙτσούλα σου σαν καλός γαυράκος? ε? γιατί? τρελό και έξαλο αγόρι? γιατί θες να αγχώνεσαι? Δεν υπάρχει λόγος... Η 18η Απρίλη είναι πολύ κοντά και θα δεις το αποτέλεσμα....ΜΗ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ! Αφού έχει τον "Νικόλα" τον τσέλιγκα στον πάγκο...! γιατί τρελένεσαι... μονο ο ΠΑΡΑΠΡΑΣΤΑΝΙΤΗΣ κι ο ΑΡΔΙΖΟΓΛΟΥ σας λείπει... α! κι ο ΒΑΛΑΩΡΑΣ!
Αμ αυτός ο Σωκράτης.... ο κυριος Σωκράτης....τι ωραία που τα λέει.....

Σ.Σ. Ρε φιλαράκι θέλω να αγοράσω καναπέ αλλά δεν μου δίνουν στη ΝΕΟSET γιατί λέει πρέπει να είμαι εγγεγραμμένο μέλος του Ολυμπιακού! Μπορείς να κάνεις την καλή να πάμε παρείτσα??? Thanx τρελό και παθιάρικο αγόρι!!!!! :wave2: :wave2: :wave2:

dela
06/04/2004, 12:17
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
[B]mpala ...gia to noiki..to nero kai to reyma..plaka moy kaneis;;
:lol: :lol: :lol: ρε το μαλακα το bibiko...γαματα ρε φιλε...

DORA STO BAZELO MPAS KAI PAROYNE PROTATHLIMA....GIATI AYTOI...AKOYNE RIZOYPOLH...KAI PERNOYNE THL TO DIKHGORO TOYS!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....φοβερο ναι ρε φιλε αυτο
ξαναπεστο..:lol: :lol: :lol:

Ναι ρε για τον πουστη τον βαζελο παιζετε...:nono:

dela
06/04/2004, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από superfour
Eπ??? Τι έχουμε εδώ? Έχασα τέτοιο post? Και τι εκλεκτός κόσμος?

Ρε Δελατολάαααατση που σαι παλικάρι μου? Τι φτιανς? Τι έπαθες ρε? ποιός σε πείραξε? γιατί μου τσαντίζεσαι? γιατί δεν αράζεις στον ωραίο σου τον καναπέ, να πιεις την μπυρίτσα σου με τέτοιες λιακάδες, να φας την πΙτσούλα σου σαν καλός γαυράκος? ε? γιατί? τρελό και έξαλο αγόρι? γιατί θες να αγχώνεσαι? Δεν υπάρχει λόγος... Η 18η Απρίλη είναι πολύ κοντά και θα δεις το αποτέλεσμα....ΜΗ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ! Αφού έχει τον "Νικόλα" τον τσέλιγκα στον πάγκο...! γιατί τρελένεσαι... μονο ο ΠΑΡΑΠΡΑΣΤΑΝΙΤΗΣ κι ο ΑΡΔΙΖΟΓΛΟΥ σας λείπει... α! κι ο ΒΑΛΑΩΡΑΣ!
Αμ αυτός ο Σωκράτης.... ο κυριος Σωκράτης....τι ωραία που τα λέει.....

Σ.Σ. Ρε φιλαράκι θέλω να αγοράσω καναπέ αλλά δεν μου δίνουν στη ΝΕΟSET γιατί λέει πρέπει να είμαι εγγεγραμμένο μέλος του Ολυμπιακού! Μπορείς να κάνεις την καλή να πάμε παρείτσα??? Thanx τρελό και παθιάρικο αγόρι!!!!! :wave2: :wave2: :wave2:



Μάλιστα τώρα δέσαμε...

Μας την έπεσε και ο Κωστάκης ...
Ρε to know as better ρε last year θες καναπέ ? ...εγώ κανένα πρόβλημα
Θα σε μοντάρω εύκολα μιας και έχουμε σε αφθονία...

Ρε ξεφτίλες δεν μάθατε από πέρσι ε κάνε τον Αλέκο και όταν έρθει
η ώρα το κανεις το κομμάτι σου....

Πάντως δεσμεύομαι ενώπιον όλων ότι εάν ξαναβρεθείς στην θέση
που ήσουν και πέρσι θα σου φερθω όμορφα με συμπόνια και κατανόηση
μιας και είσαι παθιάρικο ερωτικό έξαλλο συγκλονιστικό αγόρι
που ευελπιστούμε να μην είναι μόνο στα χαρτιά...

Ε ρε και σας κάνει ρόμπες ο Αλεφαντος εκει να δεις :lol: :lol: :lol:

:wave2:

VAL-MPARIERINO
06/04/2004, 12:29
ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΜΠΑΟΚΙΑ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΝΕΡΟ ΔΕΗ ΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ:lol: :rotflmao: :lol:
ΦΟΒΕΡΟ Ε;;;:beer:
ΧΤΜΠΑΡΜΠΟΥΝΙΑ ΑΝ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΤΟΝ DELA ΣΤΕΦΑΝΗ ΘΑ ΠΙΑΣΤΟΥΜΕ ΜΑΛΙ ΜΕ ΜΑΛΙ:evil:
Ο ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ:wacko:

dela
06/04/2004, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από VAL-MPARIERINO
ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΜΠΑΟΚΙΑ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΝΕΡΟ ΔΕΗ ΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ:lol: :rotflmao: :lol:
ΦΟΒΕΡΟ Ε;;;:beer:
ΧΤΜΠΑΡΜΠΟΥΝΙΑ ΑΝ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΤΟΝ DELA ΣΤΕΦΑΝΗ ΘΑ ΠΙΑΣΤΟΥΜΕ ΜΑΛΙ ΜΕ ΜΑΛΙ:evil:
Ο ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ:wacko:


Ααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Έρωτα ... :blush: :blush: :blush:

superfour
06/04/2004, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από dela
Ααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Έρωτα ... :blush: :blush: :blush:

NA ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ!!!!

DUKASII
06/04/2004, 12:36
KANEIS ENA LATHAKI...ESEIS AGORINA...DE PLHROSATE TIPOTA...O BENIZELOS KAI O LIANHS TA PLHROSANE MPAS KAI TSIMPHSOYNE KANA PSHFO!
AKOY PAOK...PASOK EPREPE NA TH LENE AYTHN THN OMADA...!

KAI POY SE..AKOMA DE BGHKATE..EXEI KAI ENA PROKRIMATIKO...KAI MHN AKOYSO OTI THA PERASETE EPEIDI THA EISASTE STOYS ISXYROYS......GIATI THA THIMITHO..KATI NTEMPLITSE..POS TIS LENE [PSHSTARIA HTANE AYTH;;] POY PAIXATE PROSFTA...


TRELO...AGORI...PRIN APO 10 LEPTA EMATHA OTI EISAI PAOK...KAI GELAGE KAI H OTHONI MOY....AXXAXAXXAXAXAXAAXAAXXAAX

POU THA SOYBLISEIS TRELO AGORI;;

XTMPAM
06/04/2004, 12:37
ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ(ΩΠ ΣΟΡΥ ΕΜΠΕΡΔΕΥΤΗΝ) ΒΑΛΑΝΤΙΟ!!!!Ο ΣΤΤΕΦΑΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΦΟΥ ΤΟ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!!!
ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΡΕ ΜΗΧΑΝΟΒΙΕ PIZZA-BOY??
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΑ ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ???ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ???
:wave2: :beer:

DUKASII
06/04/2004, 12:38
..........EISAI AMARTOLH.....[MPAM..KRAK...KRAX...KROOUS-PIATA]


DE SE THLEO PIA......[TA IDIA....]......


:rotflmao: :rotflmao:

GST
06/04/2004, 12:40
ΓΙΩΡΓΟ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΠΗΡΑ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΡΙΟ.

dela
06/04/2004, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από superfour
NA ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ!!!!




Ψιτ Αγάθωνα θες να σου πω πως ειναι οι βαζελοι περνοντας
παραδειγμα εσενα ...οχι
γιατι αμα θες εγω σου λεω κιολας.. :lol: :lol: :lol:

XTMPAM
06/04/2004, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
ΓΙΩΡΓΟ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΠΗΡΑ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΡΙΟ.

ΝΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΚΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΜΗΘΕΥΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!!ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ 14!ΘΑ ΠΑΣ ΕΣΥ?

VAL-MPARIERINO
06/04/2004, 12:51
ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΧΤΜΠΑΜ ΠΕΡΝΑΩ ΟΜΟΡΦΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΗ ΜΟΥ!!! ΤΟΝ ΠΑΩ ΒΟΛΤΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΤΟΥ ΠΕΡΝΩ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΚΤΛ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ΑΛΛΩΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΕΛΟ ΑΓΟΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΕΡΑΣΕΙΣ:rotflmao: :beer:

PIZZA BOY;;; ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΙ ΩΡΑ
:wacko: :rotflmao:
ΠΑΛΙΑ:sun:

superfour
06/04/2004, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε απόVAL-MPARIERINO
... ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΜΠΑΟΚΙΑ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΝΕΡΟ ΔΕΗ ΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ:lol: :rotflmao: :lol:
ΦΟΒΕΡΟ Ε;;;:beer:
.....

Ρε .... "Χαρη"..... κάτσε ρε συ να περάσεις τους ξυλοκόπους που θα παίξετε τον Αύγουστο .... και με τη βοήθεια του θεού και της Παναγίας κι αν κοινωνήσετε κι όλας.... κάτι μπορέι να παιξει.... Γι'αυτό σου λέω...τράβα μια Fahrenheit να δεις την υγειά σου κι άσε τις Ευρώπες....


Αρχικά δημιουργήθηκε από dela
Ψιτ Αγάθωνα θες να σου πω πως ειναι οι βαζελοι περνοντας
παραδειγμα εσενα ...οχι
γιατι αμα θες εγω σου λεω κιολας..

Α ρε κουφάλα..... γνήσιος γαύρος..... "Θυμάστε τότε τον Σέστιτς που σας το κάρφωσε?" και τέτοια..... και αλλάζουμε κι εύκολα θέμα.... και ότι με συμφέρει ΄λέω και και και ..... και έρωτα μου αγιάτρευτε και..... χχχχχχχχχχχ (δείχνω δόντια τώρα....)χχχχχχχχχχχχ!!!!!

Λοιπόν.... όταν έρθει ο Έκι.... και σου δείξει τη Φανέλα μη τσαντιστείς... Οk??? Ή μάλλον πάρε μενα σου πω το νούμερο της φανέλας Ok??????

GST
06/04/2004, 12:54
ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΔΥΟ ΠΟΡΩΜΕΝΟΥΣ .ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΗ 14!
ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ TICKET CLUB MONO

GST
06/04/2004, 12:58
ΠΑΝΤΩΣ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΧΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑΚΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ..................ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ;;;;;;;;;; ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΛΥΚΑΒΗΤΟ:smokin:

XTMPAM
06/04/2004, 13:00
ΑΛΛΑ ΑΠΟ TICKET CLUB ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΣΙΜΠΗΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ!!ΕΝΩ ΣΤΗ 14 ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ!!ΠΗΡΑ ΤΟ ΦΙΛΟ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΟΥΝ ΖΗΤΗΣΕΙ ΠΟΛΛΟΙ!!ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΠΑΛΕΦΙΠ!!

ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΑΚΟΥΣΑ!!ΚΡΙΜΑ!!


ΒΑΛΑΝΤΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙΣ ΧΑΘΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ???ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ.......

GST
06/04/2004, 13:04
ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΝ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ .ΘΑ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΘΑ ΦΕΥΓΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΙΔΙΑ ΩΡΑ !!
ΚΑΛΗ Η ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ;;;;;;;;

XTMPAM
06/04/2004, 13:08
Πιο συγκριμένα, οι εκπρόσωποι των "ερυθρόλευκων" μέσω του εκπροσώπου τους, Γιώργου Λούβαρη τόνισαν ότι επιθυμούν το 20% των εισιτηριων του αγώνα. Κάτι τέτοιο όμως δεν έγινε αποδεκτό από τους αντίστοιχους του Παναθηναϊκού, οι οποίοι βασιζόμενοι στην απόφαση του πρώην Υφυπουργού Αθλητισμού, κ. Γιώργου Λιάνη τόνισαν ότι μόνο οι δικοί τους οπαδοί πρέπει να βρεθούν στις εξέδρες της Λεωφόρου.

Μετά την συνάντηαη ο αντιπρόεδρος του Ολυμπιακού, Γιώργος Λούβαρης τόνισε: "''Εμείς ζήτησαμε το 20% των εισιτηρίων όπως δικαιούμαστε. Ο ΠΑΟ δεν τηρεί, όμως, το fair play, στηριζόμενος στην απόφαση Λιάνη και αρνείται. Η αστυνομία μας διαβεβαίωσε ότι εξασφαλίζει την ομαλή διεξαγωγή του αγώνα. Εύχομαι και ελπίζω ο νέος Υφυπουργός να ξεκινήσει την καριέρα του με μια ιστορική απόφαση και εννοώ την κατάργηση της απόφασης Λιάνη. Δηλαδή την κατάργηση της άνισης μεταχείρισης των ομάδων και να εφαρμόσει τις βασικές αρχές της ισονομίας. Ο κ. Ορφανός να σταθεί στο ύψος των περιστάσεων. Ο νόμος προβλέπει για παρουσία Εισαγγελέα. Οπως έγινε στην Ριζούπολη, έτσι πρέπει να γίνει και στη Λεωφόρο"

ΕΕΕΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ......

VAL-MPARIERINO
06/04/2004, 13:13
ΡΕ ΣΥ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΩΛΗΝΑΡΙΟΣ ΚΑΙ ΒΡΑΧΑΤΙΟΣ;;;;
ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΡΕ:beer: ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΑΡΝΑΚΙ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΕΕΕΕΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ!!!!:beer: :wave2:

niko13g
06/04/2004, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
Μετά την συνάντηαη ο αντιπρόεδρος του Ολυμπιακού, Γιώργος Λούβαρης τόνισε: . Οπως έγινε στην Ριζούπολη, έτσι πρέπει να γίνει και στη Λεωφόρο"

......

EΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ......
:smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

XTMPAM
06/04/2004, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από VAL-MPARIERINO
ΡΕ ΣΥ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΩΛΗΝΑΡΙΟΣ ΚΑΙ ΒΡΑΧΑΤΙΟΣ;;;;
ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΡΕ:beer: ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΑΡΝΑΚΙ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΕΕΕΕΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ!!!!:beer: :wave2:


ΩΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩΧ........:beer: :beer: :beer: :beer:


ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΜΟΝΟ........

DUKASII
06/04/2004, 15:06
ME KOKKINA KASKOL MIAS KAI O ORFANOS DHLOSE OTI DEN THA ALAXEI KANENAS NOMOS MEXRI TO TELOS THS TREXOYSAS PERIODOY!!KAI O PANATHINAIKOS...DE DINEI OYTE FOTOGRAFIA APO EISHTIRIO..

parji
07/04/2004, 11:32
Οπως είπε και ο DUKASII,
οι οπαδοί του ολυμπιακού δε θα παραστούν τελικά στον αγώνα της ομάδας τους με τον Παναθηναϊκό στη Λεωφόρο.
Κάπου διάβασα ότι τα μέλη της θύρας 7 ετοιμάζουν να πάρουν με τσαμπουκά εισιτήρια και να μπουν με το έτσι θέλω στο γήπεδο. Χθες μάλιστα στην εκπομπή στο TV Magic οι τύποι εκεί απειλούσαν ότι θα πάνε στη Λεωφόρο και ότι θα κάψουν την Αθήνα. (Ποιοί είναι, οι Νέρωνες?)
Να δούμε τι θα πουν και οι άλλοι της θύρας 13.
Αναμένουμε...

DUKASII
07/04/2004, 11:35
se kamia ekmpomph...ths thiras 7...h se kana gyrisma tainias!


RE POY ZOUNE AYTOI;;;;;

parji
07/04/2004, 11:39
Αν είδε κανείς την εκπομπή χθες στο Magic, να μας πει λεπτομέρειες, γιατί εγώ πρόλαβα μερικές από τις απειλές που ξεστόμιζαν προς το τέλος και όχι όλες.
Ετσι για να προσέχουμε όταν θα κυκλοφορούμε, μήπως και κανένας της θύρας 7 μας κάψει τη μηχανή ή το σπίτι.
Ε, ρε μαμήσι που θέλουν οι "Τσουκαλάδες"...

XTMPAM
07/04/2004, 11:56
ΕΓΚΥΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΜΑΝ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!ΧΘΕΣ ΤΑ ΜΑΘΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ!!!!ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΤΗ ΛΕΟΦΩΡΟ ΑΠΕΞΩ!!!

ΚΡΙΜΑ!

parji
07/04/2004, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΕΓΚΥΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΜΑΝ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!ΧΘΕΣ ΤΑ ΜΑΘΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ!!!!ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΤΗ ΛΕΟΦΩΡΟ ΑΠΕΞΩ!!!

ΚΡΙΜΑ!

Κρίμα?
Τι κρίμα ρε πλανητάρχη?
Ξέχασες τα περσινά στη Ριζούπολη?
Επειδή έχω ακόμα επαφές με παλιιούς συνδεσμίτες, αν και είμαι μακριά από τη πρωτεύουσα, μου είπαν ότι το ματς πολύ πιθανό να μην αρχίσει καν, μετά από αυτά που θα κάνουν οι οπαδοί του Παναθηναϊκού. Η αποστολή του ολυμπιακού είναι πιθανόν να μη καταφέρει να μπει στο γήπεδο και να πάρουν την ομάδα και να φύγουν, με ότι συνεπάγεται αυτό...

DUKASII
07/04/2004, 12:05
kai ego nomiza...oti milame gia mpala...

parji
07/04/2004, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
kai ego nomiza...oti milame gia mpala...


DUKASII,
μάλλον μόνο μπάλα δε θα δούμε...
Ξύλο, ξύλο και πάλι ξύλο...

XTMPAM
07/04/2004, 12:09
ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΑΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣ ΓΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΤΡΕΛΕΣ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΣΤΟ ΠΟΥΛΜΑΝ ΤΟΤΕ .......

ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!!!


ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΟΛΟΙ ΧΕΣΜΕΝΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΣΤΗ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΣΙ ΟΥΤΕ ΖΕΣΤΑΜΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ!!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΦΟΥ ΕΝΑΣ ΔΥΟ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΠΟΥ ΒΑΡΑΓΑΝ ΑΠΕΞΩ ΜΠΡΑΒΟΙ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ!!!ΑΝΤΕ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΠΑΛΑ!!ΕΙΧΑΝ ΧΕΣΤΕΙ ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ Ο ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΕΛΕΓΕ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΕΓΩ ΕΔΩ ΑΦΟΥ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΠΑΩ ΙΝΤΕΡ ΣΙΓΑ ΜΗ ΣΚΟΤΩΘΩ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΦΗΓΗΘΕΙ ΠΡΩΗΝ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΠΑΟ Ο ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ!!!ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΦΙΣΟΥΝΑ!!!!!:evil:


ΞΥΛΟ ΞΥΛΟ ΣΤΟ ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ!!!!!

kalgeorge
07/04/2004, 12:50
ειμαι χαζος.Τωρα ειδα αυτο το ποστ;;;;;;;;;;;;;;;;
Λοιπον, ελπιζω αυτα που λεει ο xtmpam να γινουν και σε χειροτερες ποσοτητες απο αυτες που λενε.Οχι οταν τα εκαναν αυτοι και γελαγαν ηταν ωραια και τωρα μαλακιες.Και θελω να πιστευω οτι θα τους σκισουμε εδω μεσα.

parji
07/04/2004, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΑΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣ ΓΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΤΡΕΛΕΣ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΣΤΟ ΠΟΥΛΜΑΝ ΤΟΤΕ .......

ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!!!


ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΟΛΟΙ ΧΕΣΜΕΝΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΣΤΗ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΣΙ ΟΥΤΕ ΖΕΣΤΑΜΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ!!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΦΟΥ ΕΝΑΣ ΔΥΟ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΠΟΥ ΒΑΡΑΓΑΝ ΑΠΕΞΩ ΜΠΡΑΒΟΙ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ!!!ΑΝΤΕ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΠΑΛΑ!!ΕΙΧΑΝ ΧΕΣΤΕΙ ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ Ο ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΕΛΕΓΕ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΕΓΩ ΕΔΩ ΑΦΟΥ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΠΑΩ ΙΝΤΕΡ ΣΙΓΑ ΜΗ ΣΚΟΤΩΘΩ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΦΗΓΗΘΕΙ ΠΡΩΗΝ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΠΑΟ Ο ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ!!!ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΦΙΣΟΥΝΑ!!!!!:evil:


ΞΥΛΟ ΞΥΛΟ ΣΤΟ ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ!!!!!

Τα θυμήθηκες πλανητάρχη τα περσινά...
Εμείς όμως δεν είχαμε διοίκηση τότε για να πάρει την ομάδα και να φύγει.
Αυτοί φέτος έτσι και γίνει κάτι θα φύγουν αμέσως, αφού ξέρουν ότι το παιχνίδι μέσα στο γήπεδο το έχουν χαμένο, όχι γιατί ο Παναθηναϊκός έχει καλύτερη ομάδα, αλλά γιατί η Λεωφόρος θα είναι καμίνι και τηγάνι συνάμα για τους γαύρους...
Και που να δεις τι έγινε ακόμη πέρυσι στα αποδυτήρια της Ριζούπολης...μου τα έλεγε μπάτσος που ήταν εκεί...

dela
07/04/2004, 12:58
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DUKASII
07/04/2004, 13:10
GINANE AYTA SE DERBY..KAI OI XOREYTRIES..DE MPORESANE NA BGOUNE GIA ZESTAMA...

EGO PALI THIMAME...KATI KOTRONES STH TOYMPA..NA PEFTOUNE STO KEFALI TOU GIANNAKOPOYLOY...ALA PAROLAYTA..DE BGHKE META NA PEI OTI ...GIAYTO XASANE!

TESPA....OTI SAS SYMFEREI LETE KAI OI 2 !TO ENA O ENAS..TO ALO O ALOS...

KOUNAGANE LEEI TH FISOUNA..KAI OI MAZORETES..DE MPOROYSANE NA PAIXOYNE META!
RE PATE KALA;;

kalgeorge
07/04/2004, 13:22
αυτα ειναι γυναικουλιστικα.Επρεπε να πεισμωσουν και να βγουν να τους γ...!Δηλαδή στα δυσκολα τι;Δεν παιζουμε;;;

XTMPAM
07/04/2004, 13:24
ΠΟΙΑ ΦΙΣΟΥΝΑ ΚΟΥΝΑΓΑΝΕ???ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΝ ΑΝΟΙΧΤΗ!!ΤΟ ΤΙ ΡΙΧΝΑΝΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΦΩΤΟΒΟΛΙΔΕΣ ΚΤΛ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΓΙΟΥΡΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΔΕΣ???ΤΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ???ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΝ ΖΕΣΤΑΜΑ???ΤΙ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ ΡΕ???ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝΕ ΚΑΙ ΙΣΟΝΟΜΙΑ???

parji
07/04/2004, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
GINANE AYTA SE DERBY..KAI OI XOREYTRIES..DE MPORESANE NA BGOUNE GIA ZESTAMA...

EGO PALI THIMAME...KATI KOTRONES STH TOYMPA..NA PEFTOUNE STO KEFALI TOU GIANNAKOPOYLOY...ALA PAROLAYTA..DE BGHKE META NA PEI OTI ...GIAYTO XASANE!

TESPA....OTI SAS SYMFEREI LETE KAI OI 2 !TO ENA O ENAS..TO ALO O ALOS...

KOUNAGANE LEEI TH FISOUNA..KAI OI MAZORETES..DE MPOROYSANE NA PAIXOYNE META!
RE PATE KALA;;


Αυτά που έγιναν πέρυσι στη Ριζούπολη, δεν έχουν ξανασυμβεί σε τέτοιο βαθμό σε κανένα γήπεδο στην Ελλάδα τουλάχιστον.
Εχουν γίνει πολλές φορές επεισόδια κατά των παικτών της αντίπαλης ομάδας με σκοπό να τους σπάσουν το τσαμπουκά, σε πολλά γήπεδα. Αλλά τέτοιο πράγμα δεν είχει ξαναγίνει. Οι παίκτες του Παναθηναϊκού έτρωγαν πέτρες και ξύλο από τη στιγμή που βγήκαν από το πούλμαν μέχρι να ξαναμπούν στο πούλμαν και να φύγουν μετά από τέσσερις ώρες, ίσως και παραπάνω...
Δεν αντιλέγω ότι οι παίκτες του Παναθηναϊκού, φέρθηκαν σα κότες μέσα στο γήπεδο, ενώ κανονικά έπρεπε να πεισμώσουν από όλα αυτά που γινόταν εις βάρος τους και να παίξουν με πάθος. Αλλά ποιός να παίξει?
Ο Καραγκούνης που ετοιμαζόταν να πάει στο Καμπιονάτο?
Ο Λυμπερόπουλος που τα είχε "πάρει " και εγώ δε ξέρω από που...
Ο Κόλκα που ετοιμαζόταν να φύγει και αυτός?
Οι δυο Δανοί του Παναθηναϊκού που δεν είχαν ξαναδεί τέτοιο πράγμα?
Ο Κυριάκος που έπρεπε να φορέσει φούστα?
Ο Φύσσας που με τη σειρά του ήταν έτοιμος για Πορτογαλία?
Ο Μπασινάς που δε ξεχνάμε ποτέ πως έπαιξε και γιατί έπαιξε έτσι...
Οι μόνοι που έπαιξαν κάπως και προσπαθησαν, αυτό αναγνωρίζεται από όλους μας, είναι ο Νικοπολίδης (Α, ρε πατρίδα) που αν δεν ήταν αυτός θα τρώγαμε ακόμη γκολ. Και τώρα θέλουν να τον διώξουν οι μαμάκες...
Και ο άλλος που προσπάθησε ήταν ο Ολισαντέμπε, ο οποίος ήταν ΟΛΟμόναχος μόνιμα με τρεις και τέσσερις παίκτες του ολυμπιακού. Το "παλτό" ούτε που φάνηκε αν ήταν μέσα στο γήπεδο...
Πάντως εύχομαι να γίνουν τα ίδια και χειρότερα φέτος να δούμε πως θα παίξουν οι παίκτες του ολυμπιακού κάτω από τέτοιες συνθήκες.
Θα είμαι εκεί και θα τα δω από πρώτο χέρι...

DUKASII
07/04/2004, 13:27
MPAS KATEBHKE TO GYNAIKIO TMHMA STH RIZOYPOLH;;;
ASE MAS RE GIORGAKI..ASE MAS MESHMERIATIKO KAI ESY!!


KAI SOY XANALEO EGO ....PROTH FORA GINANE AYTA;;;;;


EKEI..ESY..

idi
07/04/2004, 13:38
se ena paixnidi me to gayros-AEK sto karaiskaki eixan riksei 300-400 KOTRONES apo thira 6 kai 7 ston Ketspaja to karafla. itan toses poles pou tis bgazan apo to gipedo giati den mporouse na paixtei mpala sti perioxh konta sto korner giati i mpala alaze kateythinsi apo ta kotronia. perito na sas pw pios evale to goal etsi????:beer:

niko13g
07/04/2004, 13:41
Για τα περσινά φταίει και εν μέρει ο Παναθηναϊκός , που τους έστειλε δηλαδή ξεβράκωτους στα αγγούρια. Τι περιμέναμε δηλαδή κόκκινα χαλιά και «καλώς ήρθατε» ????? Της πουτάνας θα γινότανε και το ξέραμε αυτό.
Δεν έχει βγει κανένας ακόμα από τον Παναθηναϊκό να μας πει τι «έγινε».
Γιατί ΣΙΓΟΥΡΑ «κάτι έγινε». Μόνο να κράζει ήξερε η αδερφή ο Φιλιππίδης μετά στην Παιανία .Αλλά αυτός που ήταν τότε ???
Τεσπα..
Για τώρα δεν ξέρω τι να πω…
Θέλω και γω κλίμα τρομοκρατίας στην Λεωφόρο όπως ήταν πέρσι αλλά μέχρι εκεί .
Γιατί όταν θα πεθάνει κάποιος έξω από το γήπεδο μετά θα ψάχνουμε να βρούμε ποιος φταίει . Γιατί δεν αξίζει να χάσει κανένας την ζωή του για μαλακίες. Αυτοί ρε μαλάκες παίρνουν 100 και 200 μύρια το χρόνο , και εγώ θα σπάσω το κεφάλι μου γιαυτους?
:wave2: :wave2: :wave2:

XTMPAM
07/04/2004, 13:45
ΣΥΜΦΩΝΩ!!!



ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΚΟΤΩΜΟΥΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΤΟΥΣ!!!!!:wave2:

periklisk
07/04/2004, 13:57
ΡΕ ΣΕΙΣ ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!!!!

ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΛΙΑ.... ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΟΝΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ....

ΝΑ ΘΥΜΙΣΩ ΣΤΟΥΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥΣ ΤΟ ΣΕΡΙΦΗ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ???? ....ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ????

ΟΙ ΚΟΚΚΙΝΟΙ ΤΑ ΖΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΕΙΣ....

ΟΥΣΤ ΟΛΟΙ..... ΠΑΛΙΟΠΟΥΛΗΜΕΝΟΙ!!!!!!

parji
08/04/2004, 10:57
Τώρα να δούμε τι θα γίνει που θα ξαναπαίξουν μετά το ντέρμπι σε είκοσι μέρες στο τελικό του κυππέλου.
Εκτός δηλαδή τον πόλεμο που θα γίνει στις 18 Απριλίου στη Λεωφόρο θα ξαναγίνει πόλεμος στις 8 Μαίου στη Πάτρα.
Εχουν να πέσουν μαχαιρώματα και να καούν σύνδεσμοι εκατέρωθεν, μέσα σε ένα μήνα...

milaber
08/04/2004, 19:24
στα τέτοια μας και για τους δύο:
μΠΑΟΚαραολέρε!

parji
08/04/2004, 19:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
στα τέτοια μας και για τους δύο:
μΠΑΟΚαραολέρε!


Καλά, κάτσε να ξεμπερδέψουμε με τους άλλους και θα σου έρθουμε και σένα μετά από μια εβδομάδα.
Εκεί να δεις γέλια....!!!!

milaber
09/04/2004, 00:06
Περιμένω!

nimbus
09/04/2004, 00:52
ΩΡΑΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΙΑΣΑΤΕ:yuck: ΦΕΥΓΩΩΩΩΩΩΩ:hypnotize
:sick: ΑΜΑΝ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΣΑΣΣΣΣΣΣΣΣ:sad: :eyepop: :lol: