PDA

View Full Version : Προς θεσσαλονικεις!!!!!



Vezouvios
04/03/2006, 08:35
Απο συζητηση με φιλους κολητους ΖΗΤΑΔΕΣ.
Εχουν δηλωθει κλοπη το τελευταιο 4μηνο στην θεσσαλονικη περιπου στα 30 μηχανακια τυπου VSTROM KAI VARADERO.
Η αστυνομια πιστευει οτι υπαρχει οργανομενο κυκλωμα με στοχο τα συγκεκριμενα μοντελα..
Τα μηχανακια εχουν κλαπει ακομα και μεσα απο πυλωτες και parking..

Συνιστω την προσοχη σας....
Απο οτι επισης μου ειπαν ειναι οτι οι κλεφτες ειναι επαγγελματιες διοτι τα περισοτερα φυλασονταν και ειχαν και συναγερμους...

ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΠΩΤΕ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥς ΜΟΥ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΣ.

siokatas
04/03/2006, 13:32
:wave2:



αστα φιλε απο ευοσμο ειμαι πριν λιγο καιρο εκλεψαν 2μηνων varadero απο την διπλα πολυκατοικια με συνεγερμο,abus λουκετα (3 στο νουμερο) και αφησαν μονο ενα πεταλο κατω που ηταν μαρκα αστα....δυστηχως χτυπησαν και μενα ομως ευτηχως δεν πηρα το μοτορι μου transalp μονο που τα κωλοπαιδα μου διερειξαν την alfa μου 3000 ευροπουλα ζημια.....:sad: :sad:
(και το αμαξι και η μηχανη φυλασονται μεσα σε πυλωτη)
πηγα συμανση και..... τζιφος.... αν και το αμαξι ηταν γεματο αποτυποματα και αιματα...οσο γιαυτο με το αιμα με το dna μου ειπαν μονο στο αμερικα εδω μονο σε ταινιες...:sad: :mad: :mad: :mad:

Multijohn
04/03/2006, 17:48
Aστα να πάνε ρε μαμώτο.Δυστυχώς τα εμπορικά μοντέλα έχουν αυτό το κακό.Κρίμα.Κρίμα και για την Αλφα ρε Χρήστο.3000 είναι πολλά.

zolotas
04/03/2006, 21:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
..
Τα μηχανακια εχουν κλαπει ακομα και μεσα απο πυλωτες και parking..

Συνιστω την προσοχη σας....
Απο οτι επισης μου ειπαν ειναι οτι οι κλεφτες ειναι επαγγελματιες διοτι τα περισοτερα φυλασονταν και ειχαν και συναγερμους...



τι να πω.......... προσοχη και για την ζωη μας