PDA

View Full Version : Εσπασε το δισκοφρενο !



tifoefs
05/03/2006, 14:13
Αφρο μη με βρισεις πλιιιζ !

Εσπασε το δισκοφρενο κατα μηκος !!!

Καινουργια Breaking που τα εβαλα με εγγυηση 150000 χλμ !

Τελικα μου τα αλλαζουν δωρεαν και το κομμενο θα παει στην εταιρεια για αναλυση μεταλλου !

Ρε φουστη μου καποιος μας καταραστηκε σιγουρα εδω !!!

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Tropeas
05/03/2006, 19:17
:eyepop:

tifoefs
05/03/2006, 21:43
Πως και δεν στραβωσε να κολλησει το τακακι και ν' αγορασω ολλανδικο οικοπεδο !!

:a53: :a53:

Tropeas
06/03/2006, 11:47
Είναι ακριβά εκεί μάλλον δεν είχες απάνω σου τα χρήματα... ;) και κάποιος σε σκέφτηκε...:rolleyes:

tifoefs
06/03/2006, 11:54
Σιγουρα ! ! !

:smokin:

naxiotis
06/03/2006, 17:38
:a011: :a011: ΜΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΤΟ:a08:

pepenaxos1
08/04/2006, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από naxiotis
:a011: :a011: ΜΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΤΟ:a08:


Σωστοςςςς!! :lol: :lol:
Ολα καλα με την νεα εξατμιση? Τελικα εχω μπει σε διλημμα με το Βαρκαντερο μου!!! Αλλα ειμαι και ταπι για αλλαγες τωρα... Οταν μπορεσω θα παω μαλλον για ενα Aprilia mille και κανενα εντουρακι για την δουλεια... :beer:

naxiotis
08/04/2006, 15:29
επειδή σε κόβω για street στο ξαναλέω ότι εδώ στην ΝΑΞΟ only AFRICA.εκτός αν έχεις το APRILIA για όποτε φεύγεις από εδώ όπότε πάσσο.όσο για την΄εξάτμιση REMUS REVOLUTION τι να πώ:a09: :a09: μου έδωσε ροπή χαμηλά σε συνδυασμό με το K&N φίλτρο και από ήχο :a013: :beer: :wave2:

Pardalotzatziki
08/04/2006, 16:02
tifo bale kamia fwto...
den ebgales?

tifoefs
08/04/2006, 18:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pardalotzatziki
tifo bale kamia fwto...
den ebgales?

Δε προλαβα ! Με το που το ειδα πηγα και αλλαξα αμεσως δισκο !

Δεν με επαιρνε η ωρα !

Αλλα σκεψου μια εγκαρσια τομη 3 χιλοστων σαν με μαχαιρι στο μερος που πιανουν οι δαγκανες με τα τακακια !!

:eyepop:

n1k3man
08/04/2006, 18:53
μααααλέφρα μου... τι λε τωρα... :eek:

tifoefs
10/04/2006, 10:48
Δεν ειχα τα μαμισια δισκοφρενα απανω !

Ειχα βαλει καινουργια Breaking Ιταλικα (2 μπροστα και 1 πισω) που θεωρουνται καλυτερα απο τα μαμισια και ειναι πιο εμφανησιμα.

Τελικα με βαλανε καινουργιο μπροστα αλλα με εμεινε η λαχταρα και τωρα τσεκαρω παντα πριν φυγω τι γινεται εκει μπροστα !!

:D

n1k3man
10/04/2006, 14:39
και τι σου ειπανε για το σπασιμο? τους ειπες τιποτες για την λαχταρα που περασες? :eyepop:

tifoefs
10/04/2006, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
και τι σου ειπανε για το σπασιμο? τους ειπες τιποτες για την λαχταρα που περασες? :eyepop:

Ειπανε οτι θα τσεκαρουν το μεταλλο στην Ιταλια (το πηρανε με κουριερ) και με δωσανε καινουργιο δισκο χωρις να χρειαζεται να τον πληρωσω.

Βεβαια η τοποθετηση απο το συνεργειο και το καθαρισμα των πιστονιων και το μονταρισμα μου πηγε 160 γιουργια που τα πληρωσα απο τη τσεπη μου !

Για τη λαχταρα ουτε κουβεντα ουτε διευθυνση απο Ιταλιδα να με χαλαρωσει δυστυχως !!

:cry: :cry:

n1k3man
10/04/2006, 19:10
αυτο ελειπε να πληρωνες και τον σπασμένο ρε tifo.

μη μου πεις οτι ξαναπληρωσες ομως τοποθετηση!!!!????? :nono:

tifoefs
11/04/2006, 23:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
αυτο ελειπε να πληρωνες και τον σπασμένο ρε tifo.

μη μου πεις οτι ξαναπληρωσες ομως τοποθετηση!!!!????? :nono:

Εμμεσα !!
Δε πληρωσα τη τοποθετηση αλλα με βγαλανε λυπητερη καθαρισμα δαγκανας και συναρμολογηση ροδας !!!
Επισης με χρεωσανε και 2 ωρες εργατικα !!

Ολλανδικο συνεργειο !! Εεετσι ! Εφυγα και με ποναγε ο κολος μου !

:smokin:

n1k3man
11/04/2006, 23:57
κρατα τις αποδειξεις για την braking. Αποζημιωση [την πηρες] και καλυψη εξοδων ειναι τα ελαχιστα που θα πρεπε να σου δωσουν.

αυτο αν μη τι αλλο θα δρασει ως αναλγητικο για το κωλαρατσι! :lol:

και παλι καλα...

DimChios
12/04/2006, 00:52
:eyepop: Τί λες τώρα!!!!

WWW
24/04/2006, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Αφρο μη με βρισεις πλιιιζ !

Εσπασε το δισκοφρενο κατα μηκος !!!

Καινουργια Breaking που τα εβαλα με εγγυηση 150000 χλμ !

Τελικα μου τα αλλαζουν δωρεαν και το κομμενο θα παει στην εταιρεια για αναλυση μεταλλου !

Ρε φουστη μου καποιος μας καταραστηκε σιγουρα εδω !!!

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΛΕΕΙ ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????

ΕΣΠΑΣΕ ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Δηλαδή εκεί που πήγαινες βόλτα ξαφνικά ακούς κάτι να βαράει σαν ντενεκές στην άσφαλτο ? Ένα γκτόινκ γλινγκ γλινγκ ας πούμε και μόλις κοίταξες ήσουν με μισή δισκόπλακα ???


Γίνονται και τέτοια ή μας δουλεύεις ???

:uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :confused: :confused: :uplate: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

tifoefs
25/04/2006, 00:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από WWW
ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΛΕΕΙ ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????

ΕΣΠΑΣΕ ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Δηλαδή εκεί που πήγαινες βόλτα ξαφνικά ακούς κάτι να βαράει σαν ντενεκές στην άσφαλτο ? Ένα γκτόινκ γλινγκ γλινγκ ας πούμε και μόλις κοίταξες ήσουν με μισή δισκόπλακα ???


Γίνονται και τέτοια ή μας δουλεύεις ???

:uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :confused: :confused: :uplate: :eyepop: :eyepop: :eyepop:


Δεν κοπηκε στα δυο ευτυχως !!

Ανοιξε σαν χαρτι αλλα δεν εγινε 2 κομματια !!

:smokin: