PDA

View Full Version : Ωραιοτατο highsiding στην Κ6, παρακαλω το οικοπεδο ειναι πιασμενο...



Runner Ducati
05/03/2006, 20:33
απο εμενα... για πληροφοριες καλεστε στο 090-55488456874458...

ο συνδιασμος τους "δεν ειμαι ακριβως εκει" εγκεφαλικα συν ενα Μονστερ που σερνουν ολα κατω (αρα και ολιγον απωλεια προσφυσης) και ανοιγμα στην εξοδο τερμα γκαζι... :dizzy:

οοοουυυαααουυ .... ααααααχχχχ............. :D

χεχεχε... :p


με γονατα κατω και με περασε η πισω ροδα, ξαναπιανει καλα, και εκανα ενα αεροπλανικο με μιση η ολοκληρη περιστροφη να πω δεν θυμαμαι ακριβως και ενα καποιο υψος... και κοπανημα σαν το καρπουζι κατω, παρε και ενα συρσιμο.... φρεναρει παντως το μαιμουδοδερμα της φορμας...

και φιλοδωρημα εναν ραγισμενο αγκωνα... :mad:

και οχι τιποτα αλλο αλλα συνεβησαν 2 σπαστικα πραγματα...

1) εγινε στο πρωτο σεσσιον και χασαμε την μερα...

2) εγραφε ο Θανος με καμερα πισω και ελαχιστα πριν λιγο σταματησε να γραφει (εμεινε απο φιλμ ? ) :p

κριμα και θα ειχαμε γαμιστερο ντοκουμεντο... τι Bayliss και πρασσινα αλογα ... χεχε.......... αααχχχ............

συμπερασματα...

οχι στις παμφθηνες φορμες ...χιχιχι... χτυπας.... ;)

οταν βρισκει κατω συνεχεια το μηχανακι η αλλαξε το η πηγαινε για κανα ψαρεμα... χεχεχε :lol:

παντως το Μονστερ την εβγαλε με λιγοτερα απο οσο περιμενα με το ασχημο highsiding και πτωση...

ενα φλας...

στραβωμενο τιμονι...

βουλωμενο ρεζερβουαρ...

και γδαρσιματα αριστερα... (στο highsiding πηγε απο την αλλη)...

anyway συμβαινουν αυτα στις πιστες....

αλλα να μην γραφτει στο βιντεο ρε γαμωτο :cry:

:beer:


39609

Θάνος
05/03/2006, 20:49
Ρε Παναγιώτη... μέσα στη γκαντεμιά σου..

ήσουνα και γκαντέμης ρε γαμώτο! :lol:

Λίγο πριν είχε τελειώσει η κασέτα... :mad: Και ήρθα όλο κέφι να σου πω ότι έπεσες που έπεσες τουλάχιστον σε έχω σε όλο σου το μεγαλείο στο βίντεο... αλλά σκατούλες...

Δε βαριέσαι,.. Σε είδα όμως σε όλη τη φάση και ήσουνα πολύ θεαματικός!

Δεν ήταν από τα γρήγορα Highsidings, αυτά που σε πετάει ο ταύρος στο θεό και ανάβεις τσιγάρο μέχρι να προσγειωθείς. Ήτανε petit! Αλλά τις τούμπες σου τις πήρες και σταμάτησες κατευθείαν μέσα στο οικόπεδο σου για επιτόπιο έλεγχο.

Είχες όμως τρελή έκπληξη στο πρόσωπο μόλις σηκώθηκες! :D

Εύχομαι πότέ ξανά τέτοια στραβή. Ευτυχώς τη γλύτωσες φτηνά! Το δυσάρεστο είναι ο αγκώνας που απ'ό,τι κατάλαβα δεν το γλύτωσες το ράγισμα...

Περαστικά ρε φίλε και ελπίζω να μη σε μάτιασα... :blush:

Θάνος
05/03/2006, 20:54
Πέρα απ'αυτά στεναχωρήθηκα πολύ ρε γαμώ το φελέκι μου...

Runner Ducati
05/03/2006, 21:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος

Είχες όμως τρελή έκπληξη στο πρόσωπο μόλις σηκώθηκες! :D

[/B]

Αφου μονο απο μπροστινο ρε περιμενα να πεσω καποτε, οχι απο highsiding... χεχεχε.

εεε να μας σκιζουνε στην ευθεια, εε να πεφτουμε απο highside...

:p :lol: :lol:

marios8
06/03/2006, 07:32
Runner Ducati περαστικα με το χερι. :wave2:

tsoukas77
06/03/2006, 11:32
Περαστικα!

Σε εφαγαν οι γνωστοι-αγνωστοι!!!

Tropeas
06/03/2006, 11:43
Περαστικά να είναι ο ώμος...

τα άλλα όλα αφού δεν χτύπησες παραπάνω εσύ ή κάποιος άλλος απο πίσω, είναι μια εμπειρία που μόνο καλά μπορείς να εκμεταλευτείς.

Tigas
06/03/2006, 12:48
Μετά απο highsiding πάντως το ράισμα στον αγκώνα είναι πάκέτο :D , θυμάσαι που στο είπα εχθές.

Τεσπα πρεπει να σου έχουν βάλει νάρθηκα τώρα τον οποίο θα κρατήσεις κοντά στον μήνα και το καλό που σου θέλω να μην τον σπάσεις και να προσέχεις γιατί θα σου μείνει κουσούρι και δέν θα μπορείς να παίρνεις μετά καλά τις αριστερές, και δέν θα μπορεις να σηκώσεις και βαριά πράγματα.

Περαστικά μας :wave2:

Runner Ducati
06/03/2006, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Μετά απο highsiding πάντως το ράισμα στον αγκώνα είναι πάκέτο :D , θυμάσαι που στο είπα εχθές.

Τεσπα πρεπει να σου έχουν βάλει νάρθηκα τώρα τον οποίο θα κρατήσεις κοντά στον μήνα και το καλό που σου θέλω να μην τον σπάσεις και να προσέχεις γιατί θα σου μείνει κουσούρι και δέν θα μπορείς να παίρνεις μετά καλά τις αριστερές, και δέν θα μπορεις να σηκώσεις και βαριά πράγματα.

Περαστικά μας :wave2:

Δεν μου εχουν βαλει τιποτα, εναν επιδεσμο μονο, και να κανω κινησεις λεει ο ντοκτορας... οχι δουλειες βαρη κλπ, αλλα να το κινω το χερι γιατι ειναι καλυτερα ετσι... για πληρη αποθεραπευση 6 βδομαδουλες... :eyepop:

:) :beer:

LittleJohn
06/03/2006, 13:43
Εσύ να είσαι καλά και η μηχανή αν και Ducati εξακολουθεί να είναι σίδερα και λαμαρίνες! Περαστικά και τα επόμενα χιλιόμετρα πάντα όρθιος...:wave2:

Η Κ6 πια είναι? Οι φυστικιές ή η επόμενη μετά την ευθεία? Στις φυστικιές έχω σχεδόν τουμπάρει rallye και την έχω πάθει και εγώ σαν εσένα. Με ακολουθούσαν με κάμερα και λίγο πρίν το σκηνικό ,έπεσε η μπαταρία...:rotflmao: :rotflmao:

Runner Ducati
06/03/2006, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από LittleJohn
Εσύ να είσαι καλά και η μηχανή αν και Ducati εξακολουθεί να είναι σίδερα και λαμαρίνες! Περαστικά και τα επόμενα χιλιόμετρα πάντα όρθιος...:wave2:

Η Κ6 πια είναι? Οι φυστικιές ή η επόμενη μετά την ευθεία? Στις φυστικιές έχω σχεδόν τουμπάρει rallye και την έχω πάθει και εγώ σαν εσένα. Με ακολουθούσαν με κάμερα και λίγο πρίν το σκηνικό ,έπεσε η μπαταρία...:rotflmao: :rotflmao:

Ειναι μετα την ευθεια...
http://www.moto.gr/forums/attachment.php?s=&postid=127649
μια απο τα ιδια ε χεχε... :) :lol: :lol:
thanks
:beer:

gcrook
06/03/2006, 16:53
Κουραγιο Παναγη, αμα δεν φανε και ενα χαισαιντ οι γρηγοροι ποιοι θα το φανε;

Αφου το μοτορι ειναι κομπλε και εσυ με ψιλολογια,(ραγισε ναπουμε εναν αγκωνα ο Τιγκας και εφτιαξε την διαθηκη του κιολας :rotflmao: ) προετοιμασου ψυχολογικα για τα τρακντεις του Απριλη.:wave2:

Θα σε κανω εγω σταρ λεμε υπομονη:beer:

sporky
06/03/2006, 23:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Ειναι μετα την ευθεια...


άστη κάτω αυτή, την έχω προλάβει εγώ σου λέω

Πάνο περαστικά.
Αυτή η στροφή όπως ανοίγεσαι στην άκρη έχει σκόνες και αν πατήσεις, γίνεσαι αγροκτήμων
s..

Alx 84
06/03/2006, 23:43
Κρίμα. Περαστικά σε εσένα και τη μοτό σου.

Runner Ducati
07/03/2006, 00:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sporky
άστη κάτω αυτή, την έχω προλάβει εγώ σου λέω

Πάνο περαστικά.
Αυτή η στροφή όπως ανοίγεσαι στην άκρη έχει σκόνες και αν πατήσεις, γίνεσαι αγροκτήμων
s..

Πραγματικα επειδη το να κανει τετοιο χασιμο προσφυσης το Μονστερ με τα 70 αλογακια του σπανιο και δυσκολο, δεν ειναι η πρωτη φορα αλλωστε που χουφτωνω το γκαζι και το ξερω το μηχανακι, μου προξενει εντυπωση και προσπαθω να καταλαβω το λογο για να βελτιωσω και να διορθωσω καποιο λαθος μου, γιατι για να πηγαινω κοτα δεν το αντεχω... μια εξηγηση που εδωσα ειναι επειδη βρισκει κατω το Μονστερ με μαρπιεδες-εξατμισεις κλπ να ειχε μειωμενη προσφυση και ανοιξα το γκαζι πιο βιαια απο οσο αντεχε στην συγκεκριμενη στιγμη, μιας και δεν ειμουν και στα καλυτετερα μου απο αυτοσυγκεντρωση, και παιζει και αυτο που λες ταυτοχρονα γιατι η εξοδος αυτη της στροφης οντως γλυστραει ειδικα στην εξωτερικη...

:lol: :dizzy:

:beer:

kawasaki ZX-12
07/03/2006, 06:52
ραγισμα τελικα ε?

περαστικα σου παναγιωτη!!!!

προσεχως θα βαλω και καποιες δικες σου φωτο που τραβηξα!!!!

hornet
07/03/2006, 09:44
παναη περαστικα ρε φιλε

fazerakis
07/03/2006, 10:02
Περαστικά βρε Παναγιώτη.

Σε ματιάξανε!!! ;)

KaTaNaS
07/03/2006, 10:32
perastika re panagh!

απόρησα και ξαφνιάστηκα όταν το έμαθα εχθές στην πίστα απο τον κόστομ!

είναι και αυτό στο πρόγραμμα ρε φίλε!


εύχομαι να περάσει το χέρι το συντομότερο και να σε ξανα μανα δούμε να βγάζεις σπίθες σε φωτός


μήπως ήταν κρύα τα λαστιχάκια ακόμα;


με τα ανανεωμένα φρένα πρόλαβες να δείς καμμιά διαφορά;


:wave2:

πάντα έτσι ... αν ειναι να πέφτουμε, να παρακαλαμε να πεφτουμε μεσα σε μια πίστα!

:wave2:

m1ke
07/03/2006, 19:33
Παναή περαστικά και μη χειρότερα. Πάντως όταν κυνηγάς χρόνους μία πτώση είναι μέσα στο πρόγραμμα. Δεν πιστεύω ότι έφταιγε το μηχανάκι, απλά έτυχε. Και πάλι περαστικά.:wave2:

Runner Ducati
08/03/2006, 11:19
Thanks παλικαρακια...

:beer: :beer:

:lol:

Runner Ducati
11/03/2006, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
perastika re panagh!

μήπως ήταν κρύα τα λαστιχάκια ακόμα;


με τα ανανεωμένα φρένα πρόλαβες να δείς καμμιά διαφορά;

:wave2:

τα λαστιχα οκ ηταν φιλε...

τα φρενα δεν προλαβα να τα δω, γιατι στο πρωτο σεσσιον μπηκα για να τα στρωσω, οποτε δεν τα ζοριζα καθολου μιας και ειχα λιγους γυρους και ολοκαινουρια τακακια.



:cool: :wave2:

kostom
11/03/2006, 12:28
Παναγιώτη .......
πιστεύω να έλαβες το εξώδικο που σου
έστειλα με τον δικηγόρο μου αφού
αποφάσισες να καταπατήσεις την νόμιμα
από πέρυσι ιδιοκτησία μου εκαί στην Κ6...


:a25: :a25: :a25: :a029: :a25: :a25:

Runner Ducati
11/03/2006, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Παναγιώτη .......
πιστεύω να έλαβες το εξώδικο που σου
έστειλα με τον δικηγόρο μου αφού
αποφάσισες να καταπατήσεις την νόμιμα
από πέρυσι ιδιοκτησία μου εκαί στην Κ6...


:a25: :a25: :a25: :a029: :a25: :a25:

χεχεχε... ελα ρε... αφου εχει πολυ χωρο εκει... βλεπω να παιρνει αναπτυξη η περιοχη και να δημιουργειται σειρα...
ΦΩΣ ΝΕΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer:

Multi-Duc
11/03/2006, 15:25
:sick:

Γρηγορη αποκατασταση !


:wave2:

periklisk
11/03/2006, 17:38
Περαστικά ρε συ!:beer:

Πολυμήχανος
15/03/2006, 00:16
Περαστικά ο αγκώνας και καλά να είμαστε, να το θυμάσαι την επόμενη φορά και να γελάς.

alexo
15/03/2006, 12:20
γεια χαρα σε οσους μας διαβαζουν..
Καταρχην περαστικα στον παθοντα και επιτρεψτε μου να παραθεσω εδω την παρατηρηση μου οτι τιποτε δεν "τυχαινει" απλα οταν οδηγουμε και δεν πρεπει να το αντιμετωπιζουμε ετσι.
Απο καθε περιστατικο που μας εχει συμβει πρεπει να αναζηταμε τα αιτια .να ζηταμε γνωμες και αποψεις για το τι εφτεξε ωστε να μπορουμε να αντιμετωπισουμε ιδιες η παρομοιες συνθηκες στο μελον στην πιστα η εξω,διαφορετικα στο τελος θα νομιζουμε οτι ειμαστε στην τυχη ορθιοι...
Συμπεραινω λοπον απο αυτα που ειπε ο παθων οτι ο συνδυασμος: κακως ζεσταμενων ελαστικων-απατητη γραμμη με σκονη(λογω πρωτου session )-απωλεια συγκεντρωσης, εφερε αυτο το αποτελεσμα.
O ιδιος ειπε οτι ηταν το πρωτο session, δηλαδη μερικους γυρους αφοτου ειχει μπει μεσα...

Runner Ducati
07/04/2006, 01:28
ενα μικρο capture μερικων εικονων απο το ντοκουμεντο σε χαμηλη ποιοτητα, απο μακρινη ψηλη βιντεο...

:lol: :beer:

κλικαρετε το λινκ εδω κατω σλοουλι...



http://img306.imageshack.us/img306/6372/crashall2uk.jpg

Runner Ducati
07/04/2006, 02:07
Και εδω το λινκ με το βιντεακι που το ανεβασα...

http://media.putfile.com/crash-runner-megara

εχει view size κατω για μεγαλυτερο μεγεθος (ειναι 640χ480 το βιντεακι)... αφηστε το να κατεβει ολο και ξανακαντε play απο την αρχη...




------------

εναλακτικο σαιτ με χαμηλοτερη ποιοτητα
http://videos.streetfire.net/video/E7D6280C-0458-47FA-9C5A-BA1C68A72CBE.htm



happy downloading...


:p :lol: :beer:

periklisk
07/04/2006, 08:50
Ήταν μεγαλοπρεπές δε μπορώ να πω:cry:

ποτέ ξανά:wave2:

Multi-Duc
07/04/2006, 09:04
απαπα !! ανατριχιασα....


Ευτυχως (αν μπορουμε να το πουμε αυτο) απο οτι ειδα το μηχανακι δεν εκανε σβουρες ...σωστα? :sick:



:beer: :wave2:

kawasaki ZX-12
07/04/2006, 09:12
παναγιωτη εμεις εχθες που το ειδαμε στον προτζεκτορα ειναι οντως πολυ τρομαχτικο!!!!!!!!!

ασχετα αν εχθες γελαγαμε !!!!!!!

ελπιζω ποτε ξανα να μην σου συμβει κατι τετοιο!!!

παντως ησουν πολυ θεαματικος τυφλα να εχουν αυτοι στο motogp!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tropeas
07/04/2006, 09:32
Ωραίος! :beer:

nktR
07/04/2006, 18:34
ξανάνιωσες ήδη....


43766