PDA

View Full Version : Tι ζωα κυκλοφορουνε!



saki_tsan
06/03/2006, 02:22
..Ειμαι ρε παιδια τωρα πανω στην Εγνατια (Θεσ/νικη) ο δρομος μπροστα μου αδειος,ολα τα φαναρια που περναω καταπρασινα και κινουμαι με ταχυτητα... Ξαφνικα,εκει που περναω μπροστα απο ενα νοσοκομειο (το Ιπποκρατειο) πεταγεται ενα αυτοκινητο απο την πυλη στα 10-15 μετρα μπροστα μου,αλλαζει καθετα 3 λωριδες γραφοντας με στα π@π@ρι@ του και παει ανετος και στεκεται σε ενα φαναρι για στροφη αριστερα! :a023: Ηταν τοσο ξαφνικο που ενιωσα τον σφυγμο μου να χτυπαει στα δοντια μου, αλλα (ευτυχως) αντεδρασα ψυχραιμα και μπορεσα να σταματησω ομαλα! Σταματαω λοιπον και γυρναω αγριεμενος να ριξω κανενα μπινελικι καθως ουτε κορνα δε προλαβα να πατησω,και βλεπω μια μουτρακλειαδα με εντελως αγελαδινη φυσιογνωμια που δεν εκανε καν τον κοπο να γυρισει να με κοιταξει!! :a023: Θα σκοτωνομουνα απο εναν μ@λ@κ@ και αυτουνου ουτε που ιδρωσαν τ'@ρχιδι@ του!! (δεν ξερω μηπως ηταν και γυναικα,εφυγε σχεδον με το που σταματησα και δε μπορεσα να διακρινω) :mad: Εκανα το σταυρο μου και εφυγα...

koutroulis
06/03/2006, 12:23
παλι καλά που απέφυγες τα χειρότερα!



τυχερός ήσουν!


δεν ξέρω τι εννοείς ταχύτητα αλλά θέλει προσοχή!


:wave2:

zolotas
06/03/2006, 12:32
ειναι γνωστο οτι μεσα στην πολη γινονται τα χειροτερα.........και καθε μερα εχουν ολοι να πουν 1-2 περιπτωσεις αλλα αν τα εγραφαν θα γεμιζε με τετοια ποστ το φορουμ........

........και σε μια αδεια πολη οι μ@λ@κιες πανε συννεφο:mad:

οσο για τον δρομο που αναφερεις .....διασχιζουν καθετα αφου φτιαχνουν παρκιν απεναντι :confused:

με λιγα λογια η πολη δεν ειναι για γκαζια και δεν πα να εχει πρασινο.Σαν ποδηλατο πρεπει να πηγαινεις:a32:

saki_tsan
06/03/2006, 14:06
Ταχυτητα εννοουσα οτι θα ηταν δυσκολο να σταματησω ρε παιδια,οχι οτι πηγαινα με 200! Εχεις δικιο φιλε zolota καθε μερα τετοια γινονται,αλλα δεν μου εχουν συμβει πολλα εμενα γι'αυτο μου ηρθε να το πω... Μ'εκνευριζει παντως αρκετα το οτι οι περισσοτεροι που οδηγουν αυτοκινητα θεωρουν πως θα πρεπει παντοτε να σταματαει η μοτοσυκλετα για να περασουν αυτοι,δεν την υπολογιζουν καθολου! :mad: παντως ειναι αληθεια οτι η μ@λ@κιες πανε συννεφο οποτε μαλλον θα πρεπει να προσεχω ακομα περισσοτερο... Τελος παντων,αντε,καλα να περασουμε σημερα αν και ο καιρος δεν μας υποστηριζει και πολυ..! :beer: Ευτυχως εκανα εκδρομουλα χθες! :wave2: