PDA

View Full Version : Www.betandwin.com



ktm640lc4
08/03/2006, 11:08
Καλημερα.

Ξερει κανεις τι παιζει με το συγκεκριμενο σαιτ?

Θελει καρτα πιστωτικη? Εχει κανεις απο εδω προσωπικη αποψη?

Παντως στα μηχανακια δινει 1.40 τον Ροσι και υχαριστω.7.00 !!!!!! τον μελαντρι. :lol:

lampros_fazer
08/03/2006, 14:02
Έχω παίξει εγώ και αδερφός μου άπειρες φορές...
Παίζαμε με electron visa από την Πειραιώς,που δεν είναι πιστωτική στην ουσία ανάληψης είναι.Κάπου γράφει τι κάρτες δέχονται κοίταξέ το.
Πολύ καλό στοιχηματζίδικο αλλά απότι θυμάμαι αργεί να βάλει τα λεφτά στο λογαριασμό σου...

Akatanomastos
08/03/2006, 15:13
lampros exei dikio.
bgale mia electron visa apo peiraios, i trapeza kiprou
i opoia einai xreostiki opote se periptosi pou satanikoi hackers klepsoun tous kodikous sou na mporoun na paroun mono osa exeis ekeini tin stigmi sto logariasmo xoris na se xreosoun parapano.

aftos einai o poio aplos tropos mou fenete, exei kai allous vevaia.
isxiei episis to oti kathisteroun na baloun ta lefta sto logariasmo sou
episis betoto.com to idio kalo

kai telos www.betaholics.com gia stoiximatiki enimerosi

jimmis77
08/03/2006, 19:29
οπως τα λενε τα παιδια πιο πανω,ειναι τα πραγματα.
κοιταξε επισης σε gamebookers.com ειναι γρηγοροι στις πληρωμες:beer: :beer: :beer:

ktm640lc4
09/03/2006, 08:58
Καλημερα

Βασικα το προβλημα ειναι οτι μονο στην φορμουλα εχει στοιχηματα για καθε αγωνα ενω στα μηχανακια εχει μονο ποιος θα παρει το πρωταθλημα. Μηδενικη αποδοση δηλαδη εκτος αν γινει κανα θαυμα και το παρει ο πρωτος απο το τελος σε καθε αγωνα.
Μαλακια.

Θα κοιταξω και τα αλλα να δω.

Ευχαριστω.

lampros_fazer
09/03/2006, 12:21
Κοίτα αν ξεκινήσεις να παίζεις αφού καταλάβεις πως δουλεύουν τα πράγματα, θα σου έλεγα να κοιτάξεις τη betfair (http://www.betfair.com) .Ειναι το "next level",εκεί μπορείς να ποντάρεις οπως και στα υπόλοιπα,αλλά και να προσφέρεις στοίχημα σαν μπούκης!Θέλει πολύυυ προσοχή και ρέγουλα και σε πρώτη φάση να παίζεις μόνο και όχι να προσφέρεις καλύτερα..Αν προσέχεις,παίζεις λογικά και δεν παρασύρεσαι μπορείς να βγάλεις καλό χαρτζιλίκι...:smilea: Και η betfair δεν αργεί τις πληρωμές..
Αλλά εσύ θα δεις τι σου ταιριάζει...:wave2:

ktm640lc4
09/03/2006, 12:53
Δεν εχει μηχανακια ομως.

Εκει θελω να πονταρω εγω. Σε αγωνες ομως αποκλειστικα, οχι στο ποιος θα παρει το πρωταθλημα.

Ευχαριστω παντως. Εχει ψωμι το θεμα οντως.