PDA

View Full Version : Ανεκδοτακι



pipis
09/03/2006, 14:19
Ήταν τρεις τύποι και συζητούσαν μεταξύ τους για τις σεξουαλικές τους ικανότητες.
- Εγώ, λέει ο πρώτος, αφού πηδάω τη γυναίκα μου για μία ώρα, μετά αφού έχουμε τελειώσει αυτή συνεχίζει και φωνάζει για ακόμα δύο ώρες.
Σιγά, λέει ο δεύτερος. Εγώ την πηδάω για δύο ώρες και αυτή συνεχίζει να φωνάζει για μία μέρα.
- Σσσσσσ.......
Σιγά ρε, λέει και ο τρίτος. Εγώ την πηδάω για μία ολόκληρη μέρα και αφού τελειώσουμε αυτή συνεχίζει και φωνάζει για πέντε ολόκληρες μέρες.
- Τι λες ρε; Και πώς το κάνεις αυτό, τον ρωτάνε.
-Χύνω στις κουρτίνες!

bartlal
09/03/2006, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από pipis
Ήταν τρεις τύποι και συζητούσαν μεταξύ τους για τις σεξουαλικές τους ικανότητες.
- Εγώ, λέει ο πρώτος, αφού πηδάω τη γυναίκα μου για μία ώρα, μετά αφού έχουμε τελειώσει αυτή συνεχίζει και φωνάζει για ακόμα δύο ώρες.
Σιγά, λέει ο δεύτερος. Εγώ την πηδάω για δύο ώρες και αυτή συνεχίζει να φωνάζει για μία μέρα.
- Σσσσσσ.......
Σιγά ρε, λέει και ο τρίτος. Εγώ την πηδάω για μία ολόκληρη μέρα και αφού τελειώσουμε αυτή συνεχίζει και φωνάζει για πέντε ολόκληρες μέρες.
- Τι λες ρε; Και πώς το κάνεις αυτό, τον ρωτάνε.
-Χύνω στις κουρτίνες!


Εφου προτιμας 13Φ, παρε το πρωτο Φ !!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=207363#post207363


40118

pipis
09/03/2006, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
Ε φου προτιμας 13Φ, παρε το πρωτο Φ !!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Εφου ατσι το θαλω ατσι θε το αχω!!!!:p :p :p :p

bartlal
09/03/2006, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από pipis
Εφου ατσι το θαλω ατσι θε το αχω!!!!:p :p :p :p

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:beer: :beer: :beer:

cityfly
09/03/2006, 17:18
κάτσε να βάλω εγώ ένα που δεν έχει μπει


Ήταν τρεις τύποι και συζητούσαν μεταξύ τους για τις σεξουαλικές τους ικανότητες.
- Εγώ, λέει ο πρώτος, αφού πηδάω τη γυναίκα μου για μία ώρα, μετά αφού έχουμε τελειώσει αυτή συνεχίζει και φωνάζει για ακόμα δύο ώρες.
Σιγά, λέει ο δεύτερος. Εγώ την πηδάω για δύο ώρες και αυτή συνεχίζει να φωνάζει για μία μέρα.
- Σσσσσσ.......
Σιγά ρε, λέει και ο τρίτος. Εγώ την πηδάω για μία ολόκληρη μέρα και αφού τελειώσουμε αυτή συνεχίζει και φωνάζει για πέντε ολόκληρες μέρες.
- Τι λες ρε; Και πώς το κάνεις αυτό, τον ρωτάνε.
-Χύνω στις μεταξένιες κουρτίνες!

pipis
09/03/2006, 17:47
:lol: :rotflmao: :lol: πολυ καλο δεν το ειχα ξανακουσει. Bart?? Δεν πιστευω να εχει ξαναμπει??

bartlal
10/03/2006, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από pipis
:lol: :rotflmao: :lol: πολυ καλο δεν το ειχα ξανακουσει. Bart?? Δεν πιστευω να εχει ξαναμπει??

αν υπολογισεις οτι απο τους 553 χαρακτηρες οι μολις 10 ειναι οι ανεπιθυμητα προστιθεμενοι (κατι σαν τον ΦΠΑ ενα πραγμα) ε, τοτε απαντησε μονος σου (εννοειται καταφατικα!!! :D )


:lol: :lol: :lol: