PDA

View Full Version : να με και εγωωωωω....



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
07/04/2004, 18:06
μετα απο εναν γ@#$%^&@ο ιο που κολισε το λαπτοπ. την πεμπτη απο ενα μειηλ που ελαβα, και μου φανικε οτι το ειχε στηλη γνωστος. και περνοντας πολυ αντιβιοση σηνηλθε. ρε τι κακο ειναι αυτο, δεν εχουν να κανουν αλλη δουλια μερικοι μαλακες και καθοντε και φτιαχνουν ιους και μας σκιζουν τα μηχανιματα μας? τελος παντων. σας ευχωμε να περασετε καλα τις αγιες αυτες μερες. και να γυρισετε ολοι αλα οσοι θα φηγετε για ταξηδη. να προσεχετε γιατι οσο και καλος οδηγος να εισαι εσυ, τοσο μεγαλιτερο μαλακα θα σηναντησης. και απο μαλακες οδηγους η ελλαδα.....................ουουουουουουουουυουου.
εχετε τις ευχες μου και την αγαπη μου, φιλοι και φιλες και με το καλο να ξαναβρεθουμε ολοι μετα της γιορτες. εγω θα ειμαι αθηνα ναφιλαω τα μετοπισθεν. γιωργος

periklisk
07/04/2004, 19:45
Γεια σου μεγάλε Γιώργο!!!

Άσε με τους ιούς έχει παραγίνει..... Εγώ έχω φάει λόγω δουλειάς άπειρο τρέξιμο.....

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ, ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ και με το καλό να τα ξαναπούμε!!!!

:wave2: :wave2:

ireneepi
07/04/2004, 19:46
Γεια φιλε....





ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ...και εγω εν Αθηνα θα τις περασω

nimbus
07/04/2004, 19:49
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ:wave2:
ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ:wave2: :sun:

afrotwin
07/04/2004, 22:04
kalo pasxa arkoude na prosexis ke esi ke na perasis kala me tous an8ropous pou agapas ke s'agapane ke na ta poume sintoma
:wave2:

bikersonly
08/04/2004, 07:23
Καλό Πάσχα ρε Γιωργάρα να περάσεις και εσύ και η οικογένειακαι να περάσουμε και όλοι μας!!! :beer:

almalibera
08/04/2004, 07:50
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΑΡΚΟΥΔΟΓΙΑΓΙΑΚΑ!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΖΗΓΟ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΒΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!


:wave2: :) :p :D ;) :winka: :smokin: :sun:

nimbus
09/04/2004, 01:58
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ:wave2: