PDA

View Full Version : 7/4 ( 5 Χ 5 )



kalgeorge
08/04/2004, 08:42
Και εχθες λοιπον πραγματοποιηθηκε το 2ο παιχνιδι της συγκλονιστικης ομαδος του moto.Το μονο που παρεμεινε ιδιο ηταν..... η ταριφα.11 γκολ αλλα και 6 παθητικο.
Το παιχνιδι τα ειχε ολα.Φασεις, γκολ και ....ξύλο, καθως ο jul πεταξε την μπαλα στα μουτρα του του city-fly μετα.....!!!!!!!
Ευχαριστουμε τις εκτακτες συμμετοχες που συνεβαλαν στο να γινουμε....7 (deminio, zanzi,cbrxx,loudovikos,julius,kalgeorge,city-fly) και να μπορεσουμε να παιξουμε,καθως αλλοι που ειπαν πως θα ερθουν.......???????
Until the next time........:wave2: :rotflmao:

sniper
08/04/2004, 08:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
Και εχθες λοιπον πραγματοποιηθηκε το 2ο παιχνιδι της συγκλονιστικης ομαδος του moto.Το μονο που παρεμεινε ιδιο ηταν..... η ταριφα.11 γκολ αλλα και 6 παθητικο.
Το παιχνιδι τα ειχε ολα.Φασεις, γκολ και ....ξύλο, καθως ο jul πεταξε την μπαλα στα μουτρα του του city-fly μετα.....!!!!!!!
Ευχαριστουμε τις εκτακτες συμμετοχες που συνεβαλαν στο να γινουμε....7 (deminio, zanzi,cbrxx,loudovikos,julius,kalgeorge,city-fly) και να μπορεσουμε να παιξουμε,καθως αλλοι που ειπαν πως θα ερθουν.......???????
Until the next time........:wave2: :rotflmao:

11 είναι οι πάιχτες ή τα γκολ; :yuck:

Δεν είχατε εμένα στο τέρμα γι' αυτό.. Ας όψετε η στροφή :bigcry:

Την επόμενη φορά....

Julius
08/04/2004, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
Και εχθες λοιπον πραγματοποιηθηκε το 2ο παιχνιδι της συγκλονιστικης ομαδος του moto.Το μονο που παρεμεινε ιδιο ηταν..... η ταριφα.11 γκολ αλλα και 6 παθητικο.
Το παιχνιδι τα ειχε ολα.Φασεις, γκολ και ....ξύλο, καθως ο jul πεταξε την μπαλα στα μουτρα του του city-fly μετα.....!!!!!!!
Ευχαριστουμε τις εκτακτες συμμετοχες που συνεβαλαν στο να γινουμε....7 (deminio, zanzi,cbrxx,loudovikos,julius,kalgeorge,city-fly) και να μπορεσουμε να παιξουμε,καθως αλλοι που ειπαν πως θα ερθουν.......???????
Until the next time........:wave2: :rotflmao:

Re APATEONAAAAAAAAAAAAAAAAAA


7/6 xasame telika me to & goal tis antipalhs omadas apo amfisvitoymenh fash.

O kakomirhs o manolios apo malakia mou efage mia kanonia AKRIBOS sthn mouri!!!! me apotelesma na psaxnoume nera na ton syneferoume.

katatala eithela na po oti h epilogh ton omadon eitan opos panta sxetikh (peksame psiloi-kontoi) kai oi omades :

Psiloi .................
Deminio : to paidi olograma, h mpala pernouse apo pantoy kai pote den kataferne na thn xtypisei.
CbrxxGR : Termatofilakas ton koloantipalon kai eixe to thrasos na valei kai goal, alla ton timorise o Zan o anterovgalths.
KalGeorge : o gnostos gia to eristiko toy still, kserei mpala o kompleksikos kai einai synexeia sthn tripla kai thn fygoura. ouuuuuu
Loudovikos : To Paidi me to mixanaki sto portpagaz toy corsa, ti na leme.... mexri o Zan ton triplare, exase 3 goal se sout se adeio terma.... alous dyo tetous na eixane oi antipaloi tha toy kerdizame me 0.

Kontoi ................
Zan : O dolofonos, o brazilianos, o se-triplaro-kai-perimeno-na-me-ftaseis-na-se-ksanatriplaro........ me diafora o poio argos pekths ths omadas mas.
ShityFly : Pextaras, mia omada apo monos toy, o monadikos pou etrexe pano kato synexos, to paidi einai allou
Julius : Epidi den thelo na periaftologo ena pragma tha po kai ta symprasmata dikasas.... "Ronaldinio" me fonazoune pleon ston renth kai thn eyriterh perioxh.
Dimitrhs-Termatofylakas : fylos toy skatomiga, o opoios epistrateftike fiati den symplironame 8ada. Pragmatika ekane poly doulia kato apo ta goalpost an kai tramatismenos.


Me liga logia Eprepe na kerdisoume alla h asximh fysikh katastash ths mishs omadas kai h Katastrofikh Diaitisia katestrepsan ena pexnidi kai telika eferan ta pano kato sto apotelesma.


KATO H PARAGA TON PSILON.







Mynhma pros toya agapitoys symforoumites, pou mas egrapsan an kai edo kai 10 meres eixane dilosei symetoxh kai mexri thn telaytaia stigmh diaveveonan oti tha erthoun :

Eisaste KARAGIOZIDES, efoson lete oti tha erthete ofeilete na katevete. oloi oi ypoloipoi poy katevikame to kaname epidi goustarame alla kai giati eixame ypoxreosh apenanth stous ypoloipoys.

CyBeRseXX
08/04/2004, 09:23
O emfilios extes dieksagei mesa se politismena kai akros athlitika plaisia metaksi ton duo omadon pou gia "agnosto" logo metetrepsan to 5/5 se 4x4.

Cbrxxgr: Terma, tin glitosa me ena elafros matomeno gonato. Ston epomeno agona me ksistres loipon..
Deminio: O Donis tis omadas, katevase tin mpala san treno patontas opoion evriske stin poreia, vraxos stin amina kai scorer. Meta tin liksi tou agona ston pago anafonise: Re malakes, exei moudiasei to kefali mou, einai kako??
Loudovikos: H epithetiki aixmi tis omadas, me triples, takounakia kai shoot.
Kalgeorge: Ola ta lefta, press stin amina, triplare akoma kai emena mazi me tous antipalous, skorarise kai antexe allo ena imixrono.

Agnostos: Terma
Cityfly: Katafere na kseperasei grigora tin paralavi tis stroggilis theas sto aristero magoulo apo to shoot tou Jul sto zestama kai dieprepse anevokatevazontas tin mpala kai skorarontas (den thimamai poses fores).
Julius: Prospathise se arketes periptoseis na tripisei tin mpala me tous mitous tou, ekane ena epitiximeno crash test sto magoulo tou citylfy (re giorgi pos ton petixes?) kai simeteixe katholi ti diarkeia tou agona .............sta timeout. Sto telos tou agona siniditopoiise oti theloun sfiksimo oi vides tou!
Zanzi: H allios o kataskinotis metaksi kentrou kai epithesis. Evlepe to antipalo terma san tin antiprosopia tou Sarakaki, alla os gnisio anti-Hondisti den tin episkeutike pote! Fusika den eleipsan oi thaumastries tou apo tin eksedra, tis opoies kai fisika anamipse me miso itan, 3/4 itan goal..

Ante kai sto epomeno.. :beer:

kalgeorge
08/04/2004, 09:49
χααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαααχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
ααχαχαχαχααχααχαααχαχ
αχαχαχα
χαχαχαχ

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΡΕ

Loudovikos
08/04/2004, 10:13
Η KAWASAKI για άλλη μια φορά έδειξε την δύναμη της
ακόμα και στα γήπεδα! :alien: :alien:

H περιγραφή του Βασίλη με καλύπτει απόλυτα και όχι σαν του
άλλου του μπουρτζόβλαχου του Ιούλιου!!! :wave2: :wave2:

Τεσπά παίξαμε και γαμώ τις μπάλες και νομίζω οτι πρέπει να
καθιερωθεί ο θεσμός!!

Οφείλω να ομολογήσω όμως οτι οι ομάδες δεν ήταν
δίκαιες!!! :look:

Εφόσων εγώ και ο Deminio είμαστε συμπαίχτες δεν υπάρχει ομάδα
που μπορεί να μας κερδίσει!! :eyepop: :uplate: :hypnotize

ps. Και μην ακούσω ξανά μαλακίες οτι θα κανονίζουμε για μπάλα
με pm για να μην το μαθαίνουν ο Loudovikos και ο Deminio, γιατι
θα παρεξηγήθούμε!!! :beer: :beer:

code
08/04/2004, 10:28
ΑΛΗΤΕΣ, ΠΑΛΙΟΦΟΡΟΥΜΙΤΕΣ, ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ, ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΠΑΙΧΤΕΣ της ΣΥΜΦΟΡΑΣ, κανονίσατε αγώνα και δεν καλέσατε την επίσημο ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΕΡ της ομάδας?!?!?!??!?!??!?!?

ρεεεεεεεε ΦΤΟΥ ΣΑΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..... $%@^@^#%#^%#^%$@$%@#%#^%$^%*&%$#&%#^$%@&^$$%^$@#^$@^%*(%^#$^%$@^$%@#&^%$^%#^$@#&^$%#^$&%#$%#!$#@@#^%$^%$@%$@^%$&%#^$@^%$#^$@^$&%$&$&$^#$@%#@$^%



Xάσατε την ευκαιρία να γίνετε διάσημοι ΡΕΖΙΛΙΔΕΣ της παγκοσμίου φήμης μοτοφυλλάδας...........


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
"Τα Δίκυκλα ΚΡΕΑΤΑ" :uplate: :hypnotize :look: :eyepop:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



.
.
.
.
.
.
.
.

Υ. Γ. ....όσο για κάποιους που λέγονται "φίλοι" από δω μέσα και υπόσχοντε νε ενημερώνουν όταν πήζουμε και δεν προλαβαίνουμε να παίρνουμε πρέφα τί γίνεται..............:mad:

.....θα σας πετύχω, δεν θα σας πετύχωωωωω, ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΤΎΧΩ!!!:evil: :p :evil:

kalgeorge
08/04/2004, 10:33
Το ποστ ειναι εδω και δυο εβδομαδες!!!!!!!!!!
Τι περιμενεις για να το δεις;;;;;;;
Anyway, στο επομενο:wave2:

code
08/04/2004, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
Το ποστ ειναι εδω και δυο εβδομαδες!!!!!!!!!!
Τι περιμενεις για να το δεις;;;;;;;
Anyway, στο επομενο:wave2:


...κύριε επειδή δεν γνωρίζετε και με αδικείται σας πληροφορώ ότι.....



η απουσία μου από την ιστοσελίδα είναι πλέον των 20 ημερών!!!!:eek: :rolleyes: :(

Ενημέρωσα επίσημα ΘΑΜΩΝΕΣ & ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΟΥΣ ότι η πρόσβασή μου θα ήταν ΑΔΥΝΑΤΗ και ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑΝ οτι θα με κρατούν ενήμερη!!!!!!!!!!!!!!! :hypnotize :eyepop:


....και απ' ότι καταλαίνεις για άλλη μία φορά......

σαν ΓΝΗΣΙΟΙ ιππότες ΤΗΡΗΣΑΝ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥΣ!!!!!!!!:p :yuck: :mad:



ευχαριστώ πολύ,
γειά σου
:wave2:



.

kalgeorge
08/04/2004, 10:43
ΟΚ εχεις δικιο, ΕΙΜΑΣΤΕ απαραδετοι.
Χιλια συγνωμη και δεν θα ξαναγινει.

:nono:

:wave2: :wacko:

Julius
08/04/2004, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από code
...κύριε επειδή δεν γνωρίζετε και με αδικείται σας πληροφορώ ότι.....



η απουσία μου από την ιστοσελίδα είναι πλέον των 20 ημερών!!!!:eek: :rolleyes: :(

Ενημέρωσα επίσημα ΘΑΜΩΝΕΣ & ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΟΥΣ ότι η πρόσβασή μου θα ήταν ΑΔΥΝΑΤΗ και ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑΝ οτι θα με κρατούν ενήμερη!!!!!!!!!!!!!!! :hypnotize :eyepop:


....και απ' ότι καταλαίνεις για άλλη μία φορά......

σαν ΓΝΗΣΙΟΙ ιππότες ΤΗΡΗΣΑΝ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥΣ!!!!!!!!:p :yuck: :mad:



ευχαριστώ πολύ,
γειά σου
:wave2:



.


Ago pantos peira exthes thlefono kai mou apanthsan "oxoume douleia reeeeeeeee"

code
08/04/2004, 10:50
...συγχωρεμένοι είστε........, αλλά, εύκολα δεν θα τη γλιτώσετε!!! :nono: :) :nono:



....στον επόμενη εκτός από φωτογραφικό υλικό θα παίξει και ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΟ!!!!!!!:p :eyepop:


:wave2:

DEMINIO
08/04/2004, 16:33
δίδαξα μπάλα !!! :uplate: :eyepop: :hypnotize :look:


Νομίζω πως σαν δίδυμο με τον Λουδοβίκο, είμαστε...................................................................
........................................πως να πω........................
.............................................................:rolleyes:............................. .......
......................................................................Ρονάλντο-Ραούλ ένα πράγμα...:eyepop: :eyepop: :lol: :lol:




Καλά, πονάω ολόκληρος λέμε... :lol: :lol:





Και τρομάζω και τον κόσμο για να γουσταίρνουμε πολύ όμως...... :lol: :lol: :rotflmao:

:smokin:

nimbus
09/04/2004, 01:49
ΩΡΑΙΑ! ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΒΓΑΛΑΤΕ???:confused:

Zanzibar
09/04/2004, 10:13
AIΣΧΟΣ!
ΑΙΣΧΟΣ!!
ΑΙΣΧΟΣ!!!!!

Την επόμενη φορά θα είμαι αμείλικτος και δεν θα δείξω έλεος.

Υ.Γ Έχε χάρη που ξεμείναμε από βιταμίνες στο 45' ειδεάλλως θα τους έστελνα νοσοκομείο για επισκευή όλους...

Να ιΠΠενθυμίσω πως σημείωσα ένα εντυπωσιακό γκολ και τα μουνόπανα το ακύρωσαν λέει γιατί ήταν "χέρι"! Ποιό χέρι...?
Αυτό που λέμε έβαλε κι ο Θεός ένα χεράκι...Αίσχος!

Α και που'σαι ΡΕ "Νικολαϊδη" δεν τρόμαξα Ρε Μύξα με την πάρτη σου,απλώς μου απέσπασες την προσοχή για λίγο αλλά όπως πάντα υπερβάλλεις,έτσι είστε όλοι οι ψηλοί υπερβολικοί,σας ρωτάνε τι ύψος έχεις και απαντάτε..."Εεεε πόσο είναι ο Σαμπόνις κατι τις λιγότερο..." Ουστ ρε μυθομανείς χαχαχαχα

Εμείς την επόμενη μέρα δεν ποναγαμε καθόλου!
Πονάνε ρε τα παληκάρια...?
Αφού γουσταίρναμε και πάιξαμε και ένα μπασκετάκι έτσι για να κρατιόμαστε σε φόρμα μέχρι το επόμενο ματς 5Χ5 που
που λέω,
πρόσεξε με...


ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΑΝΑΠΗΡΟΥΣ
ΚΑΙ ΜΕ 6 ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ

ΚΟΤΕΣ


Υ.Γ Λουδοβίκο άμα ξανάρθεις από πίσω μου με το αμάξι και καλά είσαι αργός προχώρα, θα σε ΦΑΩ!

Να μην ξεχάσω να σημειώσω

1. Τις ξυρισμένες γαμπούλες του Σαρακάκη (call me CBRXX)
2. Το αγόρι μου (call me CBRXX) είναι ελέυθερο πουλί πλέον καθώς εχώρισε με την κυρά του,άρα γυναίκες του moto.gr ΕΠΙΘΕΕΕΕΕΣΗΗΗΗ

CyBeRseXX
14/04/2004, 10:52
Agapite antipale,

Tin epomeni fora pou tha eisai ameiliktos, den tha se sikoso 43583453897 fores apo to gipedo. Tha fero kai mia raketa tou tennis gia ta mpalakia.

Oso gia tis simeioseis, to 1. einai fisiko kai to 2. einai no comments (esspreso tou moto.gr)

Po'te to epomeno?????

Julius
14/04/2004, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
AIΣΧΟΣ!
ΑΙΣΧΟΣ!!
ΑΙΣΧΟΣ!!!!!

Την επόμενη φορά θα είμαι αμείλικτος και δεν θα δείξω έλεος.

Υ.Γ Έχε χάρη που ξεμείναμε από βιταμίνες στο 45' ειδεάλλως θα τους έστελνα νοσοκομείο για επισκευή όλους...

Να ιΠΠενθυμίσω πως σημείωσα ένα εντυπωσιακό γκολ και τα μουνόπανα το ακύρωσαν λέει γιατί ήταν "χέρι"! Ποιό χέρι...?
Αυτό που λέμε έβαλε κι ο Θεός ένα χεράκι...Αίσχος!

Α και που'σαι ΡΕ "Νικολαϊδη" δεν τρόμαξα Ρε Μύξα με την πάρτη σου,απλώς μου απέσπασες την προσοχή για λίγο αλλά όπως πάντα υπερβάλλεις,έτσι είστε όλοι οι ψηλοί υπερβολικοί,σας ρωτάνε τι ύψος έχεις και απαντάτε..."Εεεε πόσο είναι ο Σαμπόνις κατι τις λιγότερο..." Ουστ ρε μυθομανείς χαχαχαχα

Εμείς την επόμενη μέρα δεν ποναγαμε καθόλου!
Πονάνε ρε τα παληκάρια...?
Αφού γουσταίρναμε και πάιξαμε και ένα μπασκετάκι έτσι για να κρατιόμαστε σε φόρμα μέχρι το επόμενο ματς 5Χ5 που
που λέω,
πρόσεξε με...


ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΑΝΑΠΗΡΟΥΣ
ΚΑΙ ΜΕ 6 ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ

ΚΟΤΕΣ


Υ.Γ Λουδοβίκο άμα ξανάρθεις από πίσω μου με το αμάξι και καλά είσαι αργός προχώρα, θα σε ΦΑΩ!

Να μην ξεχάσω να σημειώσω

1. Τις ξυρισμένες γαμπούλες του Σαρακάκη (call me CBRXX)
2. Το αγόρι μου (call me CBRXX) είναι ελέυθερο πουλί πλέον καθώς εχώρισε με την κυρά του,άρα γυναίκες του moto.gr ΕΠΙΘΕΕΕΕΕΣΗΗΗΗ


ΞΥΛΟ ΞΥΛΟ ΞΥΛΟ

Loudovikos
14/04/2004, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
ΞΥΛΟ ΞΥΛΟ ΞΥΛΟ

Θα μας κλάψετε μια μάντρα!!! :look: :look:

Και να φανταστείς οτι δεν ξεδίπλωσα και όλο το ταλέντο μου γιατι
μετά ήθελα να πάω και στο Allu να κάνω εκείνη τη μαλακία που
γυρίζει γύρω-γύρω!!
:dizzy: :dizzy: