PDA

View Full Version : XTx 660.........KTM??



lampros_fazer
11/03/2006, 18:27
Περνώντας από τη Yamaha (Πάτρα) κάποια μέρα βλέπω ένα πορτοκαλί motard...:a21: Λέω δε μπορεί να έχει η Yamaha KTM μηχανάκι στη βιτρίνα..Πάω κοντά και τι βλέπω..Πορτοκαλί-μαύρο ΧΤx !! :eek: Δεν είναι δυνατόν λέω..ίδια χρώματα με της ΚΤΜ..!:dizzy: Δε μου άρεσε καθόλου..:yuck: Μου φάνηκε αστείο και γελοίο..Και για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις δεν εννοώ οτι τα χρώματα ή τα μοντέλα της ΚΤΜ είναι γελοία ή αστεία.Απλά η κίνηση αυτή της Yamaha μου φάνηκε (και είναι) αντιγραφή και κίνηση να "κοροιδέψει"-παρασύρει κόσμο.Μ@λ@κία μου φαίνεται αυτό που έκανε...Θέλει να παρουσιάσει το ΧΤx "KTM του λαού"?
Το έχετε δεί?Πως σας φάνηκε?

(Είδα και το γυμνό FZ1 :a07: :a07: ααχχχ)

el_hymador
11/03/2006, 20:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Περνώντας από τη Yamaha (Πάτρα) κάποια μέρα βλέπω ένα πορτοκαλί motard...:a21: Λέω δε μπορεί να έχει η Yamaha KTM μηχανάκι στη βιτρίνα..Πάω κοντά και τι βλέπω..Πορτοκαλί-μαύρο ΧΤx !! :eek: Δεν είναι δυνατόν λέω..ίδια χρώματα με της ΚΤΜ..!:dizzy: Δε μου άρεσε καθόλου..:yuck: Μου φάνηκε αστείο και γελοίο..Και για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις δεν εννοώ οτι τα χρώματα ή τα μοντέλα της ΚΤΜ είναι γελοία ή αστεία.Απλά η κίνηση αυτή της Yamaha μου φάνηκε (και είναι) αντιγραφή και κίνηση να "κοροιδέψει"-παρασύρει κόσμο.Μ@λ@κία μου φαίνεται αυτό που έκανε...Θέλει να παρουσιάσει το ΧΤx "KTM του λαού"?
Το έχετε δεί?Πως σας φάνηκε?

(Είδα και το γυμνό FZ1 :a07: :a07: ααχχχ)

προφανως μιλας για το xt125.... αυτο βγαινει πορτοκαλο-μαυρο...
αν παρασυθει κανεις και νομιζει οτι αγοραζει lc4 περαστικα του...

για κοιτα και την MuZ...


40428

Daemon
12/03/2006, 01:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
προφανως μιλας για το xt125.... αυτο βγαινει πορτοκαλο-μαυρο...
αν παρασυθει κανεις και νομιζει οτι αγοραζει lc4 περαστικα του...

για κοιτα και την MuZ...

Και το 660 :)

$py
13/03/2006, 13:03
Gia na parasirthei kapoios kai na paei na parei xt anti gia ktm prepei na einai poly gaou biou :a21:


H KTM exei parei apokleistika dikaiomata gia to portokali xroma? Giati na min mporei na to valei kia kapoia alli eteria opos i Yamaha me to XT i opoiadipote eteria?

OldMan
13/03/2006, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
Gia na parasirthei kapoios kai na paei na parei xt anti gia ktm prepei na einai poly gaou biou :a21:

Εγώ που παρασύρθηκα και πήρα ΚΤΜ αντί για ΧΤ είμαι biou gaou ??:a24:

$py
13/03/2006, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Εγώ που παρασύρθηκα και πήρα ΚΤΜ αντί για ΧΤ είμαι biou gaou ??:a24:


Esy eisai gia na perneis ta vouna (kyriolektika kai metaforika)
:p

BAD BOY
13/03/2006, 21:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Εγώ που παρασύρθηκα και πήρα ΚΤΜ αντί για ΧΤ είμαι biou gaou ??:a24: :lol: :rotflmao:
:rotflmao: :lol:
:bigcry: :bawl:
:rotflmao:
ΡΩΤΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ....