PDA

View Full Version : ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Sv.ΜΠΟΡΟΥΜΕ & ΕΜΕΙΣ



RIGOS46
11/03/2006, 20:44
Δηλαδη οι κυριοι και οι κυριες με τα vfr τι περισσοτερο εχουν απο εμας?Περισσοτερο γκαζι?:nono: Καλυτερα κρατηματα?:nono:Εχουν ποιο ομορφες μηχανες? :nono: Ειναι ποιο ομορφοι απο εμας ή ειναι ποιο εξυπνοι?:look: Ε τοτε ρε παλικαρια, αφου ειμαστε και μπολικοι και ωραιοι:cool: γιατι δεν κανονιζουμε,εμεις οι κατοχοι των εσ - βιων να βρεθουμε να γνωριστουμε κ.λ.π,κ.λ.π?:confused: :confused: Ολοι χωραμε.Και 650 και 1000 και μαυροι και μπλε και κεραμιδοι και ασημοι.Αντε ριχτε ιδεες............................................................!!!

adam_tsouk
11/03/2006, 21:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από RIGOS46
Ολοι χωραμε.


όλοι;


(κατι εχω παθει και περνω σβαρνα τις ασχετες συναντησεις; )


:confused:

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

bonepeeler
11/03/2006, 22:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
όλοι;


(κατι εχω παθει και περνω σβαρνα τις ασχετες συναντησεις; )


:confused:

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αυτοί γεμίζουν ταξί άραγε;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tropeas
11/03/2006, 22:50
Πλάκα πλάκα συναντησα 4 άτομα στην έκθεση σήμερα απο το μοτο.gr και ο ένας είχε SV!!!

Φυσικά για τον div400 λέω, και μάλιστα με διαβεβαίωσε ότι το μπλε το 1000 με το τανκμπαγκ στο Κολωνάκι δεν ήταν δικό του...
άρα υπάρχει και άλλο,
και προχθές είχα δει και ένα 650 ασημένιο,
αμέ και ένα μετά την πίτα...



Αντε να μαζευόμαστε,
είμαστε πολλοί αλλά είμαστε κρυμμένοι....
:lol: :beer: :rotflmao: :bawl:

gcrook
11/03/2006, 22:57
ΕΙμαστε πολλοι;
ΑΑΧΑΧΑΧ καλο και αυτο.
Καλυτερα λιγοι και καλοι:smokin:


....τεσπα Δευτερα Δελεαρ, αντε να μην ερθω με το παπι.
Ας βρεθουμε πρωτα εκει, και βλεπουμε και για παραεξω.

Rigo ξερεις που ειναι το Δελεαρ;

sotosfz6
12/03/2006, 06:54
ενα 1000 ειναι και στο αιγαλεω με τον καταλληλο ηχο απο yoshimura!!!!!

div400
12/03/2006, 09:36
ειμαστε η πιο underground ομαδα της μοτοσυκλετιστικης κουλτουρας και δεν εχουμε αναγκη να βρισκομαστε σε μαζωξεις ωστε να κανουμε ο ενας τον αλλον να αισθανεται καλα με την μπουρουχα οπου αγορασε (βλ vfr):rotflmao:

:look: :uplate:


SV 4 EVER!!

εμ βεβαια 4ever γιατι απο μεταπωληση......:lol:


μεσα λοιπον να μαζευτουμε να κανουμε σαματα, να δηλωσουμε ενα ηχηρο παρον.

!!!ΔΕΥΕΤΕΡΑ 13/03/06 Η ΠΡΩΤΗ ΑΝΕΠΙΣΗΜΗ ΜΑΖΩΞΗ SV ΣΤΟ ΔΕΛΕΑΡ!!!

kostom
12/03/2006, 10:30
Άν εσείς με τα SV είσαστε μετρημένοι
τότε τί να πώ εγώ???:cry: :cry:


40507

RIGOS46
12/03/2006, 10:37
Θα μπορουσατε να μου πειτε και εμε που ειναι το Δελεαρ?γιατι ειμαι Πατρινος που μενω Αθηνα και ειμαι ολιγον τι ασχετος.Που λετε εχω και ενα φιλαρακι με ενα SV1000 03' με γιοσιμουρα σε μπλε χρωμα.Αυτος μενει κατα Εξαρχια μερια.Α!Και κατι αλλο.Εγω την Δευτερα δεν θα εχω παρει ακομα το SV απο το συνεργειο οποτε ή θα ερθω με αυτον τον φιλο ή θα ερθω με ενα KTM 125 ΠΟΥ ΕΧΩ.Καλα φαινομενο το μηχανακι.25000 χ.λ.μ και δεν με εχει αφησει ουτε μια φορα.Μηπως φταιει οτι εχει κινητηρα YAMAHA DT?:confused: :confused: :confused: ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΠΡΩΤΗ ΑΝΕΠΙΣΗΜΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ SV.Και πειτε μου που ειναι το μαγαζι.

kostom
12/03/2006, 10:43
Δέλεαρ (http://www.delearcafe.gr/pages/location.php?lan=gr)

gcrook
12/03/2006, 10:51
Κακομοιρηδες Δευτερα θα βρεχει.
Κοιταξτε να μου αρχισετε τις δικαιολογιες θα σας πιρω το αιμα ρε:mad:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

Tropeas
12/03/2006, 11:12
Αν συνεχίσει το σημερινό Γιώργη,
πάει αυτό που λέγαμε... :bigcry:

gcrook
12/03/2006, 17:23
Τωρα αμα σου πω οτι κανω ενα διαλειμματακι απο την δουλεια, και ειμαι σε ενα νετ καφε βρεγμενος μεχρι το κοκκαλο και με κοιτανε περιεργα:lol: , θα με πιστεψεις;

ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΑ ΛΕΜΕ:cry:

Tropeas
12/03/2006, 20:43
Ρε θα μας την κάνει την χάρη αύριο...
;)

SF son βοήθα λίγο στον διαλογισμό....


40565

zolotas
12/03/2006, 20:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από RIGOS46
Ειναι ποιο ομορφοι απο εμας ή ειναι ποιο εξυπνοι?:

το βρηκες!!!!!!!! :a01:

zolotas
12/03/2006, 20:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
με την μπουρουχα οπου αγορασε (βλ vfr):rotflmao:



:a36: .............:a29:

Tropeas
12/03/2006, 21:11
Μπα απο τις συναντήσεις θα πάμε στις διαμάχες?

V διαμάχες : 4 και μικρά ... ή δύο και μεγάλα....??? :rotflmao: :a2: :a3: :a9: :a25: :a36:

zolotas
12/03/2006, 21:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Μπα απο τις συναντήσεις θα πάμε στις διαμάχες?

V διαμάχες : 4 και μικρά ... ή δύο και μεγάλα....??? :rotflmao: :a2: :a3: :a9: :a25: :a36:

ας γινει συναντηση διαμαχη .....προτεινετε μερος .......θα φαμε, θα πιουμε και μετα θα πλακωθουμε.... :a39:

Tropeas
12/03/2006, 21:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
ας γινει συναντηση διαμαχη .....προτεινετε μερος .......θα φαμε, θα πιουμε και μετα θα πλακωθουμε.... :a39:
..... στις μπύρες......
:beer:
:beer:
:beer:
:beer:
:beer:
:beer:
:beer:
:beer:
:beer:
:beer:
:beer:
:beer:
:beer:
:beer:

Δεν έπερνε άλλες....

RIGOS46
13/03/2006, 07:56
Παλικαρια απο οτι βλεπω ο καιρος μας εκανε το χατηρι.'Η τουλαχιστον εχει την διαθεση να μας το κανει.Τι θα κανουμε τελικα?Οσο για τον φιλο με το VFR θελω να του πω οτι εχει το μοντελο του 2005 ο κολλητος μου:lol: :lol: :lol: .Μ'αρεσε πολυ αυτο το σκαλοπατι που κανει εκει στις 6.500-6.700 οπου μπαινει το V-TEC.Πολυ χρησιμο σκαλοπατι.Σε καμια στροφη με βρεγμενο δρομο,υπο συνθηκες,μπορει να σε στειλει.Επισης μ'ρεσε οτι μεχρι της 6.500 το μηχανακι δεν τραβαγε.Μετα ομως εμπαινε το V-TEC σε λειτουργια και γινοταν το εξης φοβερο.Παλι δεν τραβαγε.:a9: :a17: :a22: :a25: :a26: :a09: .Α!!!Ξεχασα.Σουζες σηκωνετε με γερανο?Οχι?Ε,ναι θα μου πεις HONDA ειναι αντεχουν οι δισκοι,οποτε,εμπρος εμπρος καλε μου συμπλεκτη.Δυστυχως ρε παιδια εμεις με τα SV εχουμε μπολικη ροπουλα απο χαμηλα.Τοση που αμα καρφωσουμε την πρωτη σε δρομο που κραταει,αν δεν κλεισουμε γκαζι μας φερνει καπακι.Οποτε δεν σας παρεξηγω εσας με τα VFR που <<βρηκατε>> οτι εισαστε πιο ομορφοι και πιο εξυπνοι:p :confused: .Σε αυτον τον κοσμο δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα.Οποτε αφηστε εμεις να ειμαστε χαζοι και ασχημοι.Τουλαχιστον εχουμε εργαλεια που φυσανε.Α! και κατι αλλο.Μια φορα οδηγουσα εγω το VFR με τον κολλητο μου απο πισω.Φτανω λοιπον πισω απο ενα αουντι 1800 τουρμπο.Ο τυπος κανει δεξια και παω να προσπερασω.Περναω και ο τυπος ξαναμπαινει απο πισω μου και το παταει και αυτος.Σιγα μην σε αφησω να περασεις λεω.Που ξαναγινε κουτι να περναει τετοια μηχανη.Μπουρμπουτσαλα.Το μηχανακι με κοπο ανεβασε μεχρι τα 225 και ευτυχως δεν ειχε και αλλη τελικη το κουτι οποτε παρεμεινε απο πισω μου.Ειχα ακουσει τοσα για αυτον τον κινητηρα και με απογοητυσε.Καλυτερο θα ηταν να μην συγκρινουμε λοιπον τα 2 μηχανακια.ΜΗΧΑΝΗ ΜΕ ABS!!!:lol: .Ανηκετε και ανηκουμε σε αλλη κατηγορια,οποτε οποιαδηποτε συγκριση ειναι αδικη για σας.:winka: :winka: .Ελπιζω να μην με παρεξηγησετε.Ολα αυτα τα λεω καλοπροαιρετα και αποτελουν πιστευω δικα μου και μονο δικα μου.Οποτε στην υγεια σας:beer:

gcrook
13/03/2006, 08:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από RIGOS46


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a20: :a08: :a08: :a09:

matsamitsou
13/03/2006, 10:26
Rigo , δεν σου αρέσει αλλά όλο πάνω στο VFR του φίλου σου είσαι. Το SV δεν πιάνει 225 ; :lol: :lol: :lol: :lol:

:wave2:

MIKE_16V
13/03/2006, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Άν εσείς με τα SV είσαστε μετρημένοι
τότε τί να πώ εγώ???:cry: :cry:


Εσυ να μην πεις τιποτα, τα θελες και τα παθες.....

Ααασχετο τις μποτες ποτε θα τις δω?

RIGOS46
13/03/2006, 13:41
Τουλαχιστον και το παιδι με το TL1000S εχει μια μοτοσυκλετα με χαρακτηρα.Δεν ειναι απροσωποι σαν το VFR.κοιταχτε περα απο την πλακα πιστευω οτι το VFR ειναι μια πολυ καλη μοτοσυκλετα και σεβομαι την γνωμη και το γουστο αυτον που το επελεξαν σαν μηχανη.Ρε παιδια ομως ας ειμαστε ρεαλιστες.Μην το συγκρινετε με το SV.Mιλαω για το 1000.Ουτε το ιδιο γκαζι εχουν,ουτε τα ιδια κιλα,ουτε τα ιδια κρατηματα,ουτε τα ιδια κυβικα,ουτε τον ιδιο αριθμο κυλινδρων.Ημαρτον.Το SV οπως και να το κανουμε στριβει και παει πολυ καλυτερα απο το VFR.Να μου πειτε οτι ταξιδευετε πιο ανετα και εχετε καλυτερη αυτονομια,να σας βγαλω το καπελο.Αλλα ας ειμαστε αντικειμενικοι!:) :wave2:

hornet
13/03/2006, 14:02
Καταρχην παυεις να εισαι αντικειμενικος απο τη στιγμη που εκφραζεις αποψη για μοτοσυκλεττα που εχει φιλος σου και ειτε δεν εχεις οδηγησει καθολου ειτε πολυ λιγο ....οσον αφορα το σκαλοπατι που λες δεν εχει ενοχλησει σε καμια στροφη η εισοδος του vtec και στο λεει αυτος που το χει και το χει βαλει και σε πιστα με κλειδωμενο γκαζι και σε γλυστερη ασφαλτο και πανω σε ασπρη γραμμη και μονο στην ασπρη γραμμη εκανε ενα κιχ που θα το κανε ενα οποιοδηποτε μηχανακι μπαινοντας στη μεγιστη ροπη του.

Το οτι ειναι γρηγοροτερο το sv1000 αυτο δεν το αμφισβητει κανεις το οτι δεν εχει χαρακτηρα σε σχεση με ενα sv διαφωνω καθετα το να μιλας για τη μηχανη που ειναι σημειο αναφορας για την ST κατηγορια και να λες οτι ειναι απροσωπο μηχανακι..νομιζω οτι τουλαχιστον εχεις μπλεξει λιγο τα πραγματα

Και επιτελους ας σταματησουμε να λεμε οτι τα μηχανακια με κουσουρια η ειναι δυστρωπα εχουν χαρακτηρα και τα αλλα που δεν παρουσιαζουν προβληματα και κανουν πολυ καλα τη δουλεια για την οποια σχεδιαστηκαν να χαρακτηριζονται απροσωπα!!!!

και τελος αν θεωρεις κρητηριο σωστης μοτοσυκλεττας το εαν σηκωνεται σουζα...σου λεω σηκωνεται ευκολοτατα αρκει να ξερεις!!

ruyjin
13/03/2006, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από RIGOS46
Δεν ειναι απροσωποι σαν το VFR.


ΗΜΑΡΤΟΝ
- ρε φιλε πες οτι δεν ειναι τοσο γρηγορο οσα αλλα μοτο, δεκτο
εξαλλου ειναι 800αρι, μη το ξεχνατε, δεν ειναι 1000αρι
- πες οτι ειναι Honda, που πιθανως δε σε αντιπροσωπευουν, δεκτο
- πες και για το σκαλοπατι του VTEC, δικαιωμα σου

αλλα οτι δεν εχει χαρακτηρα και ειναι απροσωπο!!!!!

τι να σχολιασω εδω τωρα, και οχι επειδη ειμαι κατοχος VFR αλλα επειδη πως να το κανουμε ρε φιλε, το μηχανακι εχει προσωπικοτητα 20 χρονων, αυτο δε το αλλαζει κανενας, οσο και να μην του αρεσει ενα μηχανακι

:wave2:

div400
13/03/2006, 15:23
επειδή μυρίζομαι διαμάχη ( και χωρίς να θέλω να κάνω τον δικηγόρο του rigo ο καθένας μηλαει για τον εαυτό του) λεω τα εξής.

το vfr ειναι ενα παρα μα παρα πολυ καλο μηχανάκι εξάλλου η μακροχρόνια παρουσία του στην αγορά αλλα και οι πωλησεις του (που ειναι σαφως ανωτερες απο του sv) αυτο ακριβως δείχνουν.
η μηχανή οπως και οι γυναικες ειναι καθαρά προσωπικη επιλογη του καθένα.
τα οποια πειράγματα εμφανιστικαν εδω ειναι ακριβως αυτο : ΠΕΙΡΑΓΜΑΤΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΙΚΑ και τπτ αλλο! (τουλχ. απο πλευρας μου). η οποιαδηποτε ομοιότητα με μηχανες και κατοχους και χρηστες αυτων ειναι εντελος μα εντελος ''τυχαια'' :rolleyes:

στο κατω κατω αδελφακια μας ειστε.... διπλο V2 ειναι το vfr

:beer: :beer: :beer:

ΤΑ SV ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΟΕΟ?????

hornet
13/03/2006, 16:12
νομιζω οτι ο divakos απαντησε φρονιμως

kscorpion
13/03/2006, 16:47
Ήθελα να ήξερα γιατί χτυπιέστε τόση ώρα να βρείτε ποιος είναι ο καλύτερος .... :nono:

Αφού το Beverly 500 που έχω σας πατάει όλους :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :eyepop: :rotflmao: :rotflmao:

0-200 δεν ξέρω και εγώ πόσσα χρόνια θα περάσουν και ακόμα δεν θα τα έχω πιάσει :p :p :rotflmao: :lol:

Πάιδες πάνω από όλα να είμαστε καλά να χαιρόμαστε τις μηχανές μας και όλα τα άλλα βρίσκονται

Μάλλον θα τα πούμε από κοντά στο Δέλεαρ σήμερα :wave2:

kostom
13/03/2006, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Ααασχετο τις μποτες ποτε θα τις δω?


Τηλ θα με πάρεις να το κανονίσουμε?

kostom
13/03/2006, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400


στο κατω κατω αδελφακια μας ειστε.... διπλο V2 ειναι το vfr

:beer: :beer: :beer:





ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΑΡΤΕΜΗ......
HONDΟΛΑΓΝΕ.....

:a26: :a26: :a26:
:a22: :a22:

div400
13/03/2006, 17:31
XONDOΛΑΓΝΟΣ????? εγω?:look:

εχμμ αααλλος καλοκοιταζε το cbf 1000 στην εκθεση, ονοματα δεν λεμε ΛΑΜΠΡΟΥΣ δεν θυγουμε.......:rolleyes: :rolleyes:

:rotflmao: :rotflmao: :lol:

δελεαρ θα ερθεις ρε?

σε λιγο ξεκιναω , αντε να μαζευωμαστε οι tl-sv αδες

div400
13/03/2006, 17:39
εξαλλου το μονο λαγνο στο περιπτερο την honda ηταν τα κοριτσακια που καθονταν πανω στα μηχανακια.....

:rotflmao: :lol: :D

η απολυτη οπτικη βελτιωση για τα χονδα χιχιχιχιχ :D




σορρυ αλλα θα εσκαγα αν δεν το ελεγα.....ο διαλακος στο αριστερο ομο (spellcheck NOT passed ) φταιει:smokin: :evil:

gcrook
13/03/2006, 17:44
Ναταααα μααας!
Παιδες μην το κουραζετε πολυ.
Οσοι με ξερετε γνωριζετε οτι περα απο την πλακα εχω εκφρασει πολυ θετικα σχολια για το Βιεφαρ, και μαλιστα αν ηθελα μηχανακι για τετοια χρηση(κυριως ταξιδιαρικη), μαλλον αυτο θα προτιμουσα.

Αλλα κατι αποψεις κατα καιρους απο κατοχους συγκεκριμενων μοντελων, που νομιζουν οτι εχουν πιασει τον παπα απο τα @@ με κανουν να υπερβαλλω και εγω λιγακι.

Το μηχανακι δυστυχως (παντα κατα την προσωπικη μου γνωμη), ειναι λιγο πιο ακριβο απο οτι θα επρεπε, και στην τελικη μπορει να εχει τεχνολογια, και η Χοντα να το κοστολογει ετσι οπως το κοστολογει, αλλα εμενα προσωπικα θα με ενδιεφεραν και καποια αλλα πραγματα.

Ισως και πιο εφφετζιδικα αλλα και πιο ουσιωδη οπως τα μπροστινα, τα οποια μπορει μεν να ειναι πολυ καλα, αλλα νιωθω οτι δεν συμβαδιζουν με το στυλ και το πρεστιζ της μοτο.
Η ιπποδυναμη ειναι αλλη φαση.Δεν λεω οτι ειναι λιγη, (αν και καμια δεκαρια παραπανω θα μπορουσε να βγαλει χαλαρα), αλλα V μοτερ με V-Tec και να δουλευει τοσο ομαλα, ειναι δωρον-αδωρο.Βεβαια η Χοντα θελει να τονισει και την ιστορικη σημασια, αλλα εμενα δεν μου λεει και πολλα αυτο.Δεν ειμαι φανατικος της σειρας.Το θελω επειδη το γουσταρω.

Επισης τα προβληματακια του τα βγαζει οπως ολα, ασχετα αν δεν το παραδεχεστε η αν δεν σας κανει κεφι να το αναφερετε, και επισης τα περι καταναλωσης στο ταξιδι οπως και τα περι αποδοσης του κινητηρα, θα ηθελα να τα δω με τα ματια μου.

Και κατι τελευταιο.Μπορει το μηχανακι να ειναι σπορ τουρινγκ, αλλα ειναι και V4,και ειναι τουλαχιστον κουλο να το συγκρινετε με τα αλλα μηχανακια της κατηγοριας του τα οποια ειναι συνηθως τετρακυλινδρα εν σειρα.

Το μηχανακι ειναι σε αλλη κατηγορια σπορ τουρινγκ μεν, αλλα τα χαρακτηριστικα του μοτερ του του δινουν εντελως αλλο χαρακτηρα.

Οπως εγω δεν μπορω να συγκρινω το δικο μου με τα Φειζερ και τα Χορνετ ( και κακως γινονται οι συγκρισεις αυτες, με την δικαιολογια οτι ειναι και τα 3 στρητ γυμνα), ετσι και εσεις αποδεχτειτε το γεγονος οτι καβαλατε κατι διαφορετικο με τα καλα του και τα κακα του, και μην λετε οτι ειστε οι βασιλιαδες σε μια κατηγορια οπου γινεται το σωσε.

Φιλικα παντα.








ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑ SV:beer:

RIGOS46
13/03/2006, 17:51
Μην βαρατε ρε παιδια.Παρα το γεγονος οτι ειμαι πολυ μικρος,το VFR το εχω οδηγησει αρκετα.και Πατρα - Αθηνα εχω παει και αλλες διαδρομες και δοξα τον Θεο εχω οδηγησει πολλα μηχανακια οπως GSX-R 750,ZZR1200,ZRX-1200,DAYTONA 650.Δεν λεω οτι δεν ειναι καλο μηχανακι to VFR,ουτε θα μου κακοεπεφτε αν το ειχα.Το αντικειμενικο κρητηριο που ανεφερα κολλαγε στις επιδοσεις και μονο σε αυτες.Σε προηγουμενο ποστ ειπα:Αυτα αποτελουν δικες μου και μονο δικες μου αποψεις.Το σκαλοπατι στην αποδοση εμενα με ενοχλει.Δεν νομιζω οτι εχει να κανει αυτο με τις οδηγικες μου ικανοτητες.Τελος παντων ανακαλω ολα οσα εχω πει.Ας πιουμε:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

gcrook
13/03/2006, 18:04
Κανενας δεν στην ειπε.
Απλα υπαρχουν προηγουμενα με ανουσιες διαμαχες, και δεν θελω να δωθει συνεχεια εδω.
Καλυτερα στο Δελεαρ, τι λες;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:beer: :beer: :beer:

Tropeas
13/03/2006, 18:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400

ΤΑ SV ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΟΕΟ????? [/B]

Toυλάχιστον 3 SV θα είναι δέλεαρ, και κάποιο δεν θα έχει γλυκά....;) :D

οπότε μην φάτε..., εγώ κατα τις 20.30 με βλέπω ίσως και πιο μετά...

Tropeas
13/03/2006, 18:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400

ΤΑ SV ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΟΕΟ????? [/B]

Toυλάχιστον 3 SV θα είναι δέλεαρ, και κάποιο δεν θα έχει γλυκά....;) :D

οπότε μην φάτε..., εγώ κατα τις 20.30 με βλέπω ίσως και πιο μετά...

Αααα και για την παραπάνω διαμάχη, που θέλω, αν γίνει, να έχει την μεγαλύτερη κοσμιότητα απο όλες τις προηγούμενες, και πάντα στον χαβαλέ....
ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ!!!

εσεις έχετε πάθει παραμόρφωση και τα χετε 4 και μικρά,
ενώ εμείς κλασσικά δυο και ΜΕΓΑΛΑ!!!:a22::rotflmao: :a22: :rotflmao: :a22:
:bawl:

v2power
13/03/2006, 19:55
Προσθέστε στα SV και άλλα δύο 1000 μπλέ, το δικό μου και ενός φίλου, είμαστε λίγοι, αλλά γι'αυτό ακόμα με ρωτάνε στο φαναρί και το κοιτάνε σα χαζοί. Ειδικά έαν έχει και yoshimura είναι ένα μηχανάκι που τραβάει ακόμα βλέματα. Αυτά για να μη πέφτει το ηθικό.

kostom
13/03/2006, 21:51
Αδερφέ V2power είδα καλά ?????????


ΕΧΕΙΣ TL 1000 S?????????

ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ.......
:a08: :a30: :a08: :a30: :a08:

Tropeas
13/03/2006, 23:04
Καθίστε να το στρώσω και κλείνουμε συνάντηση.... σήμερα είμασταν 3 SV (1 1000 kai 2 650) ΔΕΛΕΑΡ...:D

gcrook
14/03/2006, 00:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από v2power
Προσθέστε στα SV και άλλα δύο 1000 μπλέ, το δικό μου και ενός φίλου, είμαστε λίγοι, αλλά γι'αυτό ακόμα με ρωτάνε στο φαναρί και το κοιτάνε σα χαζοί. Ειδικά έαν έχει και yoshimura είναι ένα μηχανάκι που τραβάει ακόμα βλέματα. Αυτά για να μη πέφτει το ηθικό.

Ποτε δεν πεφτει το ηθικο, αλλα πολλα SV και TL ακουμε, και SV και TL δεν βλεπουμε, και χανεται η υπομονη.:rotflmao:

Αιντε να μαζευτουμε να γινει το μπραφ και ας τραβηξει ο καθενας τον δρομο του μετα:rotflmao: :rotflmao:

Υ.Γ Σημερα 3 SV και 1 TL.Δεν ξαναγινε λεμε.:beer:

div400
14/03/2006, 08:45
[i]
Υ.Γ Σημερα 3 SV και 1 TL.Δεν ξαναγινε λεμε.:beer: [/B]


ναι ναι και κανεις μας δεν ειχε φωτομηχανη για να απαθανατησει το γεγονός.


θα το λεμε αργότερα και δεν θα μας πιστευουν!
:lol: :rotflmao: :D

v2power
14/03/2006, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Αδερφέ V2power είδα καλά ?????????


ΕΧΕΙΣ TL 1000 S?????????

ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ.......
:a08: :a30: :a08: :a30: :a08:

Τώρα νιώθω πολύ ένοχος! Φίλε μου δυστυχώς, όταν γράφεσαι, στην δήλωση μοτο δεν υπάρχει (απαράδεκτον!!!) sV1000s οπότε έβαλα το πιο κοντινό. Να ξέρεις όμως ότι το ΤL ήταν έρωτας για πολλά χρόνια, και ο λόγος που πήρα τελικά το SV.

ruyjin
14/03/2006, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Φιλικα παντα.
φιλικα εσυ!!!
φτου φτου φτου!

:rotflmao:
:wave2: γιωργο!

ρε παιδες ο καθενας εχει το μηχανακι που εχει για τους δικους του λογους
εξαλλου αν ολα τα μηχανακια ηταν ιδια θα επιλεγαμε δυσκολοτερα ;)
εμενα με αρεσουν τα γρηγορα ανετα ταξιδακια, γι αυτο εκανα την επιλογη αυτη
αν μεγαλωσω λιγο και κουραζομαι θα παρω και κανα πιο ορθιο και θα οδηγαω ακομα πιο ανετα (δε λεω ποιο :smokin: )

ο αλλος που θελει να μπει σε πιστα περνει ss-εγω ανεβηκα σε ολα σχεδον τα ss στην εκθεση και πιαστηκα... θα ηθελα να οδηγησω ενα ss, αλλα ειναι ποτε δυνατον να παρω τετοιο μοτο ?, οχι βεβαια, αλλα δεν παυει να μην ειναι καλα μοτο για το λογο που φτιαχτηκαν, αλλα οχι για μενα

τεσπα

και καλα κρασια!!!
:wave2:

Tropeas
14/03/2006, 10:20
Να για του λόγου του αληθές , η φωτό με τους 3 κατόχους...
και πισω και αριστερά τους παρκαρισμένα τα 3 SV...;)


40791

kostom
14/03/2006, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από v2power
Τώρα νιώθω πολύ ένοχος! Φίλε μου δυστυχώς, όταν γράφεσαι, στην δήλωση μοτο δεν υπάρχει (απαράδεκτον!!!) sV1000s οπότε έβαλα το πιο κοντινό. Να ξέρεις όμως ότι το ΤL ήταν έρωτας για πολλά χρόνια, και ο λόγος που πήρα τελικά το SV.



Πάμε πάλι........





:Πιο καλή μοναξιάααααααααααααααααα.........




:cry: :cry: :cry: :cry:

div400
14/03/2006, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Πάμε πάλι........





:Πιο καλή μοναξιάααααααααααααααααα.........

:cry: :cry: :cry: :cry:

να κανεις παρεα με τον Mc Gyver.......

κατι ξερει απο ''μοναξιες'' χιχιχ

:D

τα πολυ καλα μηχνακια ειναι και μοναδικα αγορι μου
δες το θετικά....
εισαι πιο σπανιος και απο ducati 999

Tropeas
14/03/2006, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Πάμε πάλι........





:Πιο καλή μοναξιάααααααααααααααααα.........




:cry: :cry: :cry: :cry: Βρε δεν ντρέπεσαι να το λες αυτό?
δεν είσαι στην μεγάλη οικογένεια της μαμας Suzuki?
Δεν σε κάναμε παρέα εχτές?
...ή μήπως σου παμε "το κουβαδάκι σου και σε άλλη παραλία εσύ που εισαι TL"?
Τσόπα λοιπόν και μην κλαις....
:lol: :wave2: :beer:

kostom
14/03/2006, 21:08
Γιατί δεν με παίζουν εμένα τα
άλλα παιδάκια???????
:a35:

Tropeas
14/03/2006, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Γιατί δεν με παίζουν εμένα τα
άλλα παιδάκια???????
:a35:
Γιατί είσαι ασυγκράτητος,
αχαλίνοτος,
απότομος....

ηρέμισε λίγο , και θα σε παίξουμε θα δεις... :lol: :rotflmao: :lol: :beer: :wave2:


ειναί πολλά τα άλογα , γμτ.....

SvsGreek
16/03/2006, 14:20
ΟΛΟΚΛΗΡΗ Αθηνα και εισασταν 3?????

ΞΕ-ΦΤΙ-ΛΑ

Εγω οταν ειχα αγορασει το SV phra sbarna dromoyw poy eixa stamparei SV sthn sALONIKA.

Καθοτι ειμαι οδηγος τα πρωινα στην εταιρια μου ειχα δει που υπηρχαν μερικα. Ετσι αφηνα σημειωμα για συναντηση SV ΜΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ. Αναφερομαι στο ετος 2001. Οποτε και δεν υπηρχε το site αυτο.

ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ etsi απλα 5 SV!!!
Αναμεσα μας και η φοβερη και τρομερη ΛΙΑ που γραφει στο moto, το περιοδικο, η' τουλαχιστον εγραφε πριν λιγο καιρο,τωρα δεν ξερω.
Μετρημενοι στην Σαλονικα το 2001 ειμασταν 16. Απο τοτε ειμαι κολλητος με τους 2.

Πλεον βεβαια το εχω πουλησει το SV, ΑΛΛΑ ειναι με διαφορα το καλυτερο μηχανακι (για ΕΝΑ ατομο) που ειχα ποτε. Ιδιως για μεσα στην πολη δεν παιζεται.
Το μηχανακι μου το βλεπω καθε μερα που το εχει ενα τσακαλι απο Χαριλαου....αλλα η κατασταση του ειναι....αστα....

Συγκινηθηκα....φοβερο μηχανακι.Αν ειχε ανετη πισω σελα ακομα θα το ειχα.


41136