PDA

View Full Version : ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ ΤΕΛΟΣ



MICK
12/03/2006, 19:36
:cry: :bigcry: :bawl:
13/3/2006 στις 8:00 γκρεμίζουν την καντίνα

ΚΑΦΕΣ ΤΕΛΟΣ

Άντε να δούμε που θα μαζευόμαστε τώρα......

periklisk
12/03/2006, 19:38
στα βραχάκια σε χαλάει? θα παίρνουμε τον καφέ από την καντίνα παρακάτω:winka:

MICK
12/03/2006, 19:47
Avoigei movo to kalokairi kai malov 8a fugouv ola apo kei giati n Ekklnsia tov 8elei (leei) to xoro gia 3evodoxiaka sugkrotnmata kai givetai kurile 3evodoxia kai va mazeuomaste ekei oloi emeis oi peri8oriakoi letsoi pou lerevouv tis mparieres me ta Bromoaimata tous!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hypnotize

periklisk
12/03/2006, 19:53
θα παίρνουμε τότε από το σπίτι σε ειδική φιάλη να μη γίνουμε και χάλια:smokin:

χεχε:beer:

Tropeas
12/03/2006, 21:01
Σχεδόν όλη η παραλιακή ανοίκει στην ιερά Μητρόπολη, (και άλλα πολλά βέβαια...)
και μιας και "πεινάνε" και δεν έχουν λεφτά...
είπανε να επενδύσουν με εκμετάλευση όλων των ακινήτων της Ελληνικής Ορθόδοξης Χριστιανοσύνης, σε ξένα μεγαλο-ονόματα στον χώρο του τουρισμού...
έτσι για να μην κάθεται στάσιμο το κεφάλαιο...:rolleyes:

δεν ξέρω πόσα επενδύονται στους άστεγους στους φτωχούς κλπ....:wave2:

Alexander
12/03/2006, 21:28
Λέτε να το γεμίσουν ξενοδοχεία; Να κοτσάρουν και κανά 2 φανάρια να γίνεται χαμός από κίνηση κλπ; :eyepop:

idi
12/03/2006, 21:49
o 620 κλαιει τωρα.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

χανει λεφτα!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TRX124
12/03/2006, 21:56
οχι ρε παιδια,θα χτισει το μουσουλμανικο τεμενοσ ο χριστοδουλοσ....
































κι οπωσ ειναι πολλοι οι μουσουλμανοι θα απλωνουντο χαλακι να προσευχηθουν στα βραχακια εεε ολο και καποιοσ θα πεφτει απο κατω...:evil:

AFTER
12/03/2006, 23:04
Ολο το καβουρι βασικα το εχει η εκκλησια, ακομα και την 128 Σ.Ε.Τ.Η.

Ουστ

gcrook
12/03/2006, 23:12
Πριν απο 1 ωρα που περασα ειχαν ψιλογκρεμισει ενα μικρο μερος απο το ακριανο κομματι εκει που βρισκονται τα πιο ακριανα τραπεζακια.(report λεμε οχι μαλακιες):lol:
.....Του δινω 2-3 μερες ζωης.:rotflmao: :rotflmao:

ΙΠΠΕΑΣ
12/03/2006, 23:42
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

:a011:

Motoulis
13/03/2006, 06:53
:eek: :sad: :sad: :sad: τι λέτε ρε?
Αν ξέρει κάποιος ας απαντήσει σήμερα θα λειτοιυργεί αν είναι να ανέβω για έναν τελευταίο καφέ.....:(

MIKE_16V
13/03/2006, 08:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
o 620 κλαιει τωρα.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

χανει λεφτα!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΡΕ 620 τι θα κανουμε τωρα.....που θα πινουμε τα απογευματινα καφεδακια μας:bawl: :bawl:

Σημερα ολοι ΚΑΝΤΙΝΑ!!!!!!!!!

να κανουμε και μια τελευταια αρπαχτη :lol:

DUKASII
13/03/2006, 08:54
θα ανοίξω καντίνα ΕΓΩ.

πειτε μου που τη θέλετε και τι θέλετε να εχει σαν προιόντα..:smokin: :smokin:

idi
13/03/2006, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
θα ανοίξω καντίνα ΕΓΩ.

πειτε μου που τη θέλετε και τι θέλετε να εχει σαν προιόντα..:smokin: :smokin:

μπιελες, κεφαλες, και μπλοκ KTM!

μεχρι να φτασεις λιμανακια ολο και κατι θα σπαει ... ε αμα εχεις εργαλεια μαζι να το φτιαχνεις επιτοπου :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
13/03/2006, 09:37
ΔΕΝ ΚΑΚΗ ΙΔΕΑ...


μπορω επισης να βαλω και τιμονια ..μπροστινα..Power commanders..δισκους...σελες....αμορτισερ...

στραμπιλιζατερ...καρινες...


να εχω πελατες και τη μιση Αθήνα με τα γαμαουα Ζ τους...:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :lol:

idi
13/03/2006, 10:10
καλα βαλε μπυρες και καφεδες...

τα τσαγια τα κερναμε εμεις :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
13/03/2006, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
καλα βαλε μπυρες και καφεδες...

τα τσαγια τα κερναμε εμεις :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ!!!!! ΚΑΙ ΔΙΚΑΒΑΛΟ ΣΕ ΠΑΩ ΕΣΕΝΑ!

DUKASII
13/03/2006, 10:37
Που σε ρε τσιριλο??

ΔΕ ΨΑΡΩΣΕς ΑΚΟΜΑ??:mad: :mad: :D :lol:

idi
13/03/2006, 10:42
δουλευω ρε ρεμαλι... τι το περασες?

πλακα πλακα για ενα τελευταιο γκαιφε σημερα ειμαι μεσα αν γινει

$py
13/03/2006, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από MICK
:cry: :bigcry: :bawl:
13/3/2006 στις 8:00 γκρεμίζουν την καντίνα

ΚΑΦΕΣ ΤΕΛΟΣ

Άντε να δούμε που θα μαζευόμαστε τώρα......


Oxi re p0u$ti mou... :sad:

SF
13/03/2006, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Σχεδόν όλη η παραλιακή ανοίκει στην ιερά Μητρόπολη, (και άλλα πολλά βέβαια...)
και μιας και "πεινάνε" και δεν έχουν λεφτά...
είπανε να επενδύσουν με εκμετάλευση όλων των ακινήτων της Ελληνικής Ορθόδοξης Χριστιανοσύνης, σε ξένα μεγαλο-ονόματα στον χώρο του τουρισμού...
έτσι για να μην κάθεται στάσιμο το κεφάλαιο...:rolleyes:

δεν ξέρω πόσα επενδύονται στους άστεγους στους φτωχούς κλπ....:wave2:

"Ιερά"???

ΧΑΧΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ???

:rotflmao: :rotflmao:

Alx 84
13/03/2006, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
μπιελες, κεφαλες, και μπλοκ KTM!

μεχρι να φτασεις λιμανακια ολο και κατι θα σπαει ... ε αμα εχεις εργαλεια μαζι να το φτιαχνεις επιτοπου :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Πλάκα στην πλάκα ικανούς τους έχω να βάλουν κανένα διόδιο εκει πέρα. Είναι ταλιροφονιάδες οι περισσότεροι που έχουν σχέση με την εκκλησία.

wild_cat/anima
13/03/2006, 15:55
είστε μέσα τελικά για ένα τελευταίο καφεδάκι?
κι αν ναι τι ώρα ?

Tigas
13/03/2006, 23:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
δουλευω ρε ρεμαλι... τι το περασες?

πλακα πλακα για ενα τελευταιο γκαιφε σημερα ειμαι μεσα αν γινει

Α καλό :D


40741

leonis_lj
14/03/2006, 08:59
Παιδιά τελείωσε αυτό ήταν καταπιε την καντινα ena caterpillar. τωρα? τι θα γίνει? που θα πηγαινουμε? έχει και στο καλοκαιρινο venue... εγω ήξερα ότι η καντινα ανοικε σοτν δημο ο οποιος ενοχλουμενος απο την παρουσια των μηχανων ηθελε να αξιοποιησει την ξερη περιοχη στο βαθος για δημιουργια πιστας... στην υσνεχεια βρηκε κοντρα απο την εκκλησια και δεν προχωρησε το σχεδιο... εγω πιστευω πρεπει να οργανωσουμε μια συγκεντρωση διαμαρτυριας... εγω πρωτος θα βαλω φωτια στο χτ μου( βλ. αντιδρασης σχεδιου καποδιστρια κτλ :) )




:winka:

pipis
14/03/2006, 12:39
Παιδες αυτο ηταν περασα εχθες το βραδυ και με επιασε η καρδια μου... Συντριμια παντου... Ποιος ξερει τωρα τους πραγματικους λογους???

leonis_lj
14/03/2006, 12:53
ρε ποια καρδια σου εδω μιλαμε η κοπελα μου εκλαιγε και ακομη δεν μπορω να την μαζεψω !!!

harpoon
14/03/2006, 13:18
εμαθα οτι οχι μονο ξενοδοχεια αλλα κ καζινο θα εχουν. αυτο ειναι. ο χριστοδουλος το επιασε το νοημα. λεει δεν θα ξεγελανε τον κοσμο που θα παιζει ρουλετα κ.α. αλλα θα εχουν ενα πολυ μικρο κερδος, ισα ισα που να πληρωνουν το ρευμα δηλ. ε, θα εκτελουν κ κανα ευχελαιο οι επισκεπτες για καλη τυχη. θα βγαζουν κ οι παπαδες οι αμοιροι κανα ευρουλακι παραπανω για τα στοματα που πεινανε.
στους κυριους της εκκλησιας ενα εχω να πω.
ρε αι στο διαολο.
στους αλλους που τους ακολουθουν κ τους πιστευουν, καλο υπνο.
:ZZZ: :ZZZ:

620
14/03/2006, 14:29
Paidia yparxei kai mia sto ribas alla ekei mono kalokairi.
Poso blakes mporei na einai re gmt.

leonis_lj
14/03/2006, 18:13
nai alla tou ribas den exi apo piso bunalaki gia frapedogalo katastasi... den einai aytoi blakes n omizo oi lesxes piastikan ston ipno eprepe na organothune perisotero stin teliki toses pories exune kani as kanane k mia akomi mpori na ebgene se kalo. gia tin akrivia to thema perase ligo mpam... tora einai arga oso gia to ribas tha zitisume na bgalune k trapezia stin asfalto ;) de xoras eki me tipota ;)

naxiotis
14/03/2006, 18:43
ΟΠΟΤΕ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΑΘΗΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ.ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΦΙΛΩΝ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ΝΩΡΙΣ:a35: ΤΩΡΑ:a37: :a52::mad: ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ":a57: "

GeoGlx
14/03/2006, 20:11
Κρίμα ήταν ένα στέκι, όπως κ να το κάνουμε :a55:

ΓΙΩΡΓΟΣ Δ.
14/03/2006, 20:19
kai den prolaba na pio enan teleftaio kafe re gmt.


40869

kostom
14/03/2006, 21:07
Απ' ότι έμαθα υπήρξε μια δικαστική διαμάχη
με έναν μεγαλοξενοδόχο στο Λαγονήσι και
τις καντίνες σε όλη την παραλιακή και το
παράδοξο την κέρδισε και είναι άμεσα
εκτελεστέα.........:mad: :mad:

Το άλλο κακό είναι ότι καμιά καντίνα δεν θα ανοίξει
ξανά από την Βουλιαγμένη μέχρι και το Λαγονήσι...
:a41: :a41:

AFTER
14/03/2006, 21:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Απ' ότι έμαθα υπήρξε μια δικαστική διαμάχη
με έναν μεγαλοξενοδόχο στο Λαγονήσι και
τις καντίνες σε όλη την παραλιακή και το
παράδοξο την κέρδισε και είναι άμεσα
εκτελεστέα.........:mad: :mad:

Το άλλο κακό είναι ότι καμιά καντίνα δεν θα ανοίξει
ξανά από την Βουλιαγμένη μέχρι και το Λαγονήσι...
:a41: :a41:

Μονο καρβελοχωροπηδαδικα ισως?

leonis_lj
15/03/2006, 10:59
ρε παιδια οι λεσχες μοτο τι κανουνε? δεν εχει βγει καμια απισημη αντιδραση επι του θεματος μιλαμε για ενα στανταρ στεκι για μηχανες το οποιο εξαφανιστηκε... πολλες φορες ειχαμε περισσοτερα μηχανακια απο οτι η εκθεση μοτο... :(

ruyjin
15/03/2006, 11:06
θα περνουμε καφε σε πλαστικο και θα πηγαινουμε εκει και θα πινουμε καφε ρεεε μη μασατε

κριμα κι εγω λυπηθηκα :(

αλλα ο χωρος δεν ειναι κανενος
θα αραζουμε στο Ρ και θα πινουμε εκει καφε

:beer: :beer: :beer:

zephyr1
15/03/2006, 11:24
Διαβαζα εχτες το καινουργιο 0-300.Εγινε η παρουσιαση 3 μοντελων της honda,το test ride στα λιμανακια.
Συναδελφοι ο τυπος τα ειδε ολα με τη ποιοτητα ασφαλτου και με τους Ελληνες οδηγους(ξεκρανωτους φανελακι κτλ.)
Επαθε σοκ με τον τροπο οδηγησης και με το θαρρος μας.Μαλιστα εγραφε οτι ηθελε να παει γρηγορα στο ξενοδοχειο γιατι δεν το πιστευε οτι συμβαινουν ολα αυτα.

Ο Ghost rider μας λειπει ,ε ρε τσαι που χει να φαει.

Γεια σου καντινα.

:wave2:

leonis_lj
15/03/2006, 11:39
σχεδον καθε κυριακη ειχαμε μια σουπα συνηθως οχι κατι σοβαρο...παντως εγω οταν εβλεπα ξεκρανωτους να κανουνε σουζες μεχρι τον θεο δε ξερω ενιωθα καπως... οσο για την ασφαλτο τι να πεις τυπικη ελληνικη για αυτο θα κανουνε λεφτα οι εταιριες με τα supermoto με τετοιους δρομους μονο ετσι καθαριζεις.

stako
15/03/2006, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Διαβαζα εχτες το καινουργιο 0-300.Εγινε η παρουσιαση 3 μοντελων της honda,το test ride στα λιμανακια.
Συναδελφοι ο τυπος τα ειδε ολα με τη ποιοτητα ασφαλτου και με τους Ελληνες οδηγους(ξεκρανωτους φανελακι κτλ.)
Επαθε σοκ με τον τροπο οδηγησης και με το θαρρος μας.Μαλιστα εγραφε οτι ηθελε να παει γρηγορα στο ξενοδοχειο γιατι δεν το πιστευε οτι συμβαινουν ολα αυτα.

Εκείνη τη μέρα που έκαναν την παρουσίαση τους πετύχαμε στην Πεντέλη. Είχαν σηκωθεί και είχαν φύγει από Λιμανάκια καθώς από ότι μας είπαν η άσφαλτος ήταν εντελώς ακατάλληλη. Πεντέλη είπαν ήταν πολύ καλή η άσφαλτος. Είπαν σε ένα φίλο να μας δώσουν και κανά CBF για βόλτα αλλά τελικά πήγαμε για καφέ εμείς, έφυγαν κι αυτοί και την γλίτωσε το CBF........:D

:wave2: :wave2: :wave2:

rossifun_16
19/03/2006, 12:01
eida pws einai twra se foto kai m bgikan ta matia............:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:
pali kala pou kata tuxh eixa paei thn mera prin to riksoun...:bigcry: :cry:
paidia,kafedaki apto periptero kai rantebou sta braxakia!!!!!!!!
pou na skasoun ta tagaria.........:rotflmao:


41447

ela ela
19/03/2006, 21:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Μονο καρβελοχωροπηδαδικα ισως?

Ραντεβου στις πασαρελες της παραλιακης σε ολα δηλαδη τα κολοπιασαδικα!!!15€ η εισοδος:smilea:

TSIV
02/04/2006, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
θα περνουμε καφε σε πλαστικο και θα πηγαινουμε εκει και θα πινουμε καφε ρεεε μη μασατε

κριμα κι εγω λυπηθηκα :(

αλλα ο χωρος δεν ειναι κανενος
θα αραζουμε στο Ρ και θα πινουμε εκει καφε

:beer: :beer: :beer:

να δουμε ποτε?????
σημερα που περασα κατα τις 1 (κυριακη ειναι!!!!!) δεν υπηρχε ουτε μια μηχανη εστω και 125:eyepop:
παει τελειωσε αυτο
παμε γι' αλλα.
αν παντως βρειτε κανενα αλλο στεκι σαν κι' αυτο σφυριξτε:a13: :a13: :a13: