PDA

View Full Version : ****ιέται η ΕΜΥ ΚΑΙ ΤΑ ΔΕΛΤΙΑ ΚΑΙΡΟΥ



dirtbird
15/03/2006, 07:56
Αμάν πια.
Φέτος έχουν ξεσκιστεί σε λάθος προγνώσεις καιρού.
Όχι τίποτα άλλο, έχω και το Blackbird χωρίς πάνω φέρινγκ (more on this later on another thread) και θα'χω διπλό καθάρισμα-ξεσκόνισμα.:evil: :evil: :evil:

Μικρή Λουλού
15/03/2006, 07:59
τι εγινε Σωτηρακη???
νευρακια??νευρακια??:D




ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΡΕ!!!! :mad: :mad:



:lol: :lol: :lol:

makis206
15/03/2006, 08:02
Ά εγώ βρήκα το κουμπί της !

Όταν η ΕΜΥ δηλώσει λιακάδες στην Κρήτη, πάω με το αυτοκίνητο στη δουλειά κι όταν δηλώσει καταιγίδες, παίρνω το μηχανάκι.

Δεν έχω πέσει ποτέ έξω !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

catmaster
15/03/2006, 08:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Αμάν πια.
Φέτος έχουν ξεσκιστεί σε λάθος προγνώσεις καιρού.
Όχι τίποτα άλλο, έχω και το Blackbird χωρίς πάνω φέρινγκ (more on this later on another thread) και θα'χω διπλό καθάρισμα-ξεσκόνισμα.:evil: :evil: :evil:

:wave2:
Τι μας λενε οι μετεωρολογοι ΟΕΟ??
Τι ειναι το ΠΑΝΩ ΦΕΡΙΝΓΚ?? ΟΕΟ??
Τι εχει μεσα ο καφες που ηπια ΟΕΟ??

:wave2: :wave2:

saki_tsan
15/03/2006, 13:36
Εμενα ρε παιδια μου εδωσε ενας φιλος απο δω μεσα (ο Supermario αν θυμαμαι καλα) ενα site για τον καιρο και ειναι τρομερο,πολυ αξιοπιστο!! Σου λεει ακομα και την ωρα που θα βρεξει! Τι ΕΜΥ και μ@λ@κιες..!! www.meteo.gr και ελυσα το προβλημα μου!! :wave2:

geopitt
15/03/2006, 13:47
Το www.meteo.gr δεν ειναι της ΕΜΥ ????????????


Για δειτε και το http://www.poseidon.ncmr.gr/greek/

saki_tsan
15/03/2006, 13:53
Δεν ξερω αν ειναι της ΕΜΥ η οχι,αλλα απο την ημερα που ακουσα για αυτο και το παρακολουθω για να ξερω αν θα παω με τη μηχανη στη σχολη μου,εχουνε βγει η προβλεψεις κατα γραμμα! :wave2:

Λεωνίδας
15/03/2006, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από saki_tsan
Εμενα ρε παιδια μου εδωσε ενας φιλος απο δω μεσα (ο Supermario αν θυμαμαι καλα) ενα site για τον καιρο και ειναι τρομερο,πολυ αξιοπιστο!! Σου λεει ακομα και την ωρα που θα βρεξει! Τι ΕΜΥ και μ@λ@κιες..!! www.meteo.gr και ελυσα το προβλημα μου!! :wave2:
Συνήθως είναι σωστό το meteo.gr αλλά τις τελευταίες μέρες δε μας τα λέει καλά...
Το θέμα έχει ξανατεθεί (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=18389) πάντως

sniper
15/03/2006, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
τι εγινε Σωτηρακη???
νευρακια??νευρακια??:D




ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΡΕ!!!! :mad: :mad:



:lol: :lol: :lol:


Τα λέει όλα η σιωπή σου.... :D

Άσχετο - Το domi soy τι σου λέει; (σχετικώς με το αναπτυχθέν εν Δέλεαρ θέμα)

lampros_fazer
15/03/2006, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από saki_tsan
Εμενα ρε παιδια μου εδωσε ενας φιλος απο δω μεσα (ο Supermario αν θυμαμαι καλα) ενα site για τον καιρο και ειναι τρομερο,πολυ αξιοπιστο!! Σου λεει ακομα και την ωρα που θα βρεξει! Τι ΕΜΥ και μ@λ@κιες..!! www.meteo.gr και ελυσα το προβλημα μου!! :wave2:

Και εγώ αυτό παρακολουθώ και το θεωρώ καλό,αλλά και αυτό το το ΣΚ τα έκανε ψιλομαντάρα...

bartlal
15/03/2006, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από geopitt
Το www.meteo.gr δεν ειναι της ΕΜΥ ????????????



www.meteo.gr => "Χρησιμοποιεί δεδομένα που παρέχονται απο το Εθνικό Αστεροσκοπείο Αθηνών - Ινστιτούτο Ερευνών Περιβάλλοντος"


:beer: :beer:

:wave2:

dirtbird
15/03/2006, 17:23
Και φυσικά γύρισα πάλι με βροχή.

Τελευταία όλο αυτό μου κάνει.
Βρέχει μόνο όταν πάω και επιστρέφω από τη δουλειά.:dizzy: :sun: :o :bigcry:

BAD BOY
15/03/2006, 17:45
www.nifada.com
:beer: