PDA

View Full Version : Πορεια μοτο στη Θεσ/νικη?



saki_tsan
15/03/2006, 12:13
Καλησπερα παιδια! Χθες τ'απογευμα καθως πηγαινα στη Τσιμισκη (κεντρικος δρομος εδω στη Σαλονικη) βλεπω ξαφνικα αστυνομιες και κακο,μας μπλοκαρουν το δρομο και αρχιζει να διασχιζει το δρομο μια πορεια μοτοσυκλετιστων... Πολυ αποτυχια ομως ρε παιδια,οι μηχανες που μαζευτηκαμε στο φαναρι περιμενοντας την αστυνομια να μας αφησει ειμασταν πολυ περισσοτεροι απο αυτους..!! :( Δεν ξερω αν ηταν για τον ιδιο λογο που θα κανετε την δικια σας (στην Αθηνα) την Πρωταπριλια (πετουσαν κατι φυλλαδια αλλα δεν μπορεσα να παρω κανενα), αλλα προσωπικα δεν ειδα ουτε μια κοινωποιηση για την πορεια,μια αφισα,κατι! :mad: Δεν προσεχε κανεις την διαμαρτυρια τους γιατι μπορουσες να τους μετρησεις στα δαχτυλα και ηταν κριμα! :sad: Ξερει κανεις τιποτα? :wave2:

zolotas
15/03/2006, 22:57
τωρα σωθηκες........το φορουμ ειναι 80% αθηνα ....15% υπολοιπη ελλαδα και 5% θεσσαλονικη ......ψαξτηνα.......μηπως ηταν καμια racing βολταδα??????????:lol:

saki_tsan
16/03/2006, 01:38
Ναι,δικιο εχεις... Μαλλον ουτε εσυ ακουσες τιποτα ε? Τελος παντων,τωρα οτι κι αν ηταν,εγινε... :( Καλα που υπαρχει και κανα καρντασι να περνουμε καμια απαντηση..!! :winka: :beer:

siokatas
16/03/2006, 06:42
....ελα ρε καρντασι...:wave2:
δυστηχως και εγω δεν εχω ακουσει κατι αλλα και ουτε τους ειδα....
απο καμια λεσχη μηπως ηταν θα ρωτησω παντως και θα σου πω....

angels_gr
16/03/2006, 10:51
Ρε καρντάσια σίγουρα ήταν πορεία??? Ο ΜΟΘ πάντως έχει ανακοίνωση μόνο για την πορεία που θα γίνει στην Αθήνα.
:sun:

SvsGreek
16/03/2006, 13:53
Κομπλεξικοι αναρχες. Ειχα δει αφισες τους εγω.

Και πως ειναι δυνατον να ειναι περισσοτεροι απο 15 μηχανακια.

saki_tsan
16/03/2006, 19:58
Ουτε ξερω αδερφια... Ισως να ειναι και οπως τα λεει ο φιλος SvsGreek... Αλλα κι ο καθε καμενος αν βγει να κανει πορεια εχει αστυνομικη συνοδεια? :confused: Παντως δεν ειδα κανα αναρχικομουτρο,μεχρι και καποιους με τις γυναικες τους να κρατανε σημαιες ειχε! Δεν ξερω... :wave2:

Carlos.1on2
16/03/2006, 23:04
Αναρχικοί ήταν .

όσο για αυτές που είδες δεν ήταν οι γυναίκες τους.

Ήταν τα φρικιά που από την κομπλεξάρα που κουβαλάνε δε μπορούν να βρούν άντρες και γαργαλιούνται με τους άπλυτους

Carlos.1on2
16/03/2006, 23:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
τωρα σωθηκες........το φορουμ ειναι 80% αθηνα ....15% υπολοιπη ελλαδα και 5% θεσσαλονικη ......ψαξτηνα.......μηπως ηταν καμια racing βολταδα??????????:lol:


ΝΑΙ!!!!!!



Με σκουριασμένα παπιά 20 ετίας ( στην Ιαπωνία τα έχουν για συλλεκτικά) και ξερά που καίνε παραπάνω λάδι από βενζίνα:lol: :lol: :lol: :lol:

zolotas
17/03/2006, 00:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Carlos.1on2
Αναρχικοί ήταν .


εγω τους ειδα στο Πανοραμα να πινουν καφε......:lol: εκει κοντα μενουν??? ...........λεω τωρα

angels_gr
17/03/2006, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από SvsGreek
Κομπλεξικοι αναρχες. Ειχα δει αφισες τους εγω.

Και πως ειναι δυνατον να ειναι περισσοτεροι απο 15 μηχανακια.

Ρε Αριανάρα, μην μπερδεύεις τους Αναρχικούς με τους κομπλεξικούς χούλιγκαν!!! :sun:

stavrouliasp
17/03/2006, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Ρε Αριανάρα, μην μπερδεύεις τους Αναρχικούς με τους κομπλεξικούς χούλιγκαν!!! :sun:


...diaferoun se polla pragmata...?:confused:

OldMan
17/03/2006, 10:55
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ρε καρντάσια...

απορώ πως καβαλάτε μηχανή με μόνιμα ΜΠΛΕΓΜΕΝΑ ΜΠΟΥΤΙΑ !!!

Μικρή Λουλού
17/03/2006, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ρε καρντάσια...

απορώ πως καβαλάτε μηχανή με μόνιμα ΜΠΛΕΓΜΕΝΑ ΜΠΟΥΤΙΑ !!!








αντε να δουμε.....
θα περασει κανενας να μας λυσει την απορια..???
:smokin:

OldMan
17/03/2006, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
αντε να δουμε.....
θα περασει κανενας να μας λυσει την απορια..???
:smokin:

Άσε ρε Θανάση...

Θα στεναχωρηθούμε (πάλι..) !!!

:wave2: :wave2: :wave2:

SvsGreek
18/03/2006, 11:52
Δεν αναφερθηκα σε χουλιγκαν!!

Απλα ειχα δει τις αφισες τους κ ηξερα οτι κανουν πορεια.

Δυστυχως ομως εχω την ατυχια να βλεπω πολλους αναρχικους στον συνδεσμιακο μου χωρο και ακουω τις συζητησεις τους και το κομπλεξ τους. Βεβαια το ιδιο κομπλεξ εχει κ το αλλο ακρο, βλεπε ακροδεξιοι.

Και φυσικο ηταν να ειναι 15 μηχανακια....ειπαμε ο κοσμος ειναι προβατα αλλα με τετοιους τυπους δυσκολο να κατεβει καποιος σε πορεια, ακομα κ αν εχουν δικιο για κατι.