PDA

View Full Version : Ζητούνται ΜΟΝΟΣΕΛΟΙ ...



jimbar
11/04/2004, 19:01
Για τρεις φίλες που θέλουν να έρθουν στην εκδρομούλα μας στις 25 του μηνός ...
Όποιος μπορεί και θέλει ... ας επικοινωνήσει μαζί μου.

Την καλησπέρα μου ...

milaber
12/04/2004, 00:57
Μονόσελοι;
Για τρεις φίλες σου;

:confused: :confused::confused:

infidel
12/04/2004, 01:51
Ένας εγώ! Μπορεί να πιαστεί βέβαια η κοπέλα στο 600f αλλά από το να χάσει την εκδρομή...

jimbar
12/04/2004, 02:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από infidel
Ένας εγώ! Μπορεί να πιαστεί βέβαια η κοπέλα στο 600f αλλά από το να χάσει την εκδρομή...
Ευχαριστώ φίλε ...

Wizard13
12/04/2004, 03:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από infidel
Ένας εγώ! Μπορεί να πιαστεί βέβαια η κοπέλα στο 600f αλλά από το να χάσει την εκδρομή...

Nα πιαστεί στο 600?????? Θα μας τρελλάνεις???? :look:

Εγώ Jim μάλλον θα έχω το 1000, οπότε και δεν μπορεί να έρθει άλλος, αλλά και θα είναι σε στρώσιμο, οπότε δεν πρέπει κιόλας... :rolleyes:

nimbus
12/04/2004, 09:24
ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ JIMMY? :winka: (XAXAXA EΓΩ ΓΙΑ ΣΑΣ ΦΡΟΝΤΙΖΩ ΛΕΒΕΝΤΕΣ:D ):lol: :lol:

milaber
12/04/2004, 15:13
Προξενήτρααα!
:winka:
Ρε συ wizard είναι σίγουρο αυτό για το στρώσιμο;
Στο παπί μου είχαν πει πως είναι ΟΚ να παίρνω και δεύτερο αρκεί να μην το ζωρίζω!
:confused:

idi
12/04/2004, 21:33
an kalyptoun tis prodiagrafes pou eixa grapsei se paliotero post.... tha to skeftw.:wacko:

Wizard13
13/04/2004, 01:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Προξενήτρααα!
:winka:
Ρε συ wizard είναι σίγουρο αυτό για το στρώσιμο;
Στο παπί μου είχαν πει πως είναι ΟΚ να παίρνω και δεύτερο αρκεί να μην το ζωρίζω!
:confused:

Δηλαδή δεν είναι ζόρισμα να μετακινείται με το μέγιστο επιτρεπόμενο βάρος??? :look:

XTMPAM
13/04/2004, 13:22
ΛΕΩ ΓΩ!!ΡΕ ΣΥ 1000 ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΠΑΚΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΠΕ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΖΕΣΤΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!!ΘΑ ΤΡΕΞΕΙ ΤΡΙΠΟΛΗ ΣΤΑ DRAGSTER ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙ ΣΤΡΩΣΕΙ!!!ΑΥΤΑ ΛΕΕΙ ΠΕΡΙ ΣΤΡΩΣΙΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΛΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΣΤΡΩΝΟΥΝ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΙ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΑΛΟΓΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ!!!ΚΑΙ ΜΕ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΜΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!ΤΕΣΠΑ

ΕΓΩ ΤΖΙΜ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΔΙΚΑΒΑΛΟ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΤΜ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΜΗΤΡΙΚΑ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ!!!

idi
13/04/2004, 13:28
kranos exoun ta koritsia?

exoyn empiereia san syn-anavates se mhxani?

niko13g
13/04/2004, 13:31
Ναι ρε συ wizard13 …. Σε βρίσκω λίγο υπερβολικό !!
Νταξ , να καταλάβω ότι θες να το στρώσεις άντε 1000 χιλιομετρακια ,αλλά όχι και να μην βάζεις και 2 άτομο! Σιγά μην ζοριστεί κιόλας το τούμπανο που θα έχεις.!!
Πες οτι δεν τις έχεις δεί και γιαυτο δεν θες και άστα αυτα.....
Αλλά θέλω να είναι κάνα κομματάκι καλό που θα ψάχνει δικάβαλο !!
Εκεί να σε δω !!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
:lol: :lol: :lol: :lol:

hornet
13/04/2004, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από niko13g
Ναι ρε συ wizard13 …. Σε βρίσκω λίγο υπερβολικό !!
Νταξ , να καταλάβω ότι θες να το στρώσεις άντε 1000 χιλιομετρακια ,αλλά όχι και να μην βάζεις και 2 άτομο! Σιγά μην ζοριστεί κιόλας το τούμπανο που θα έχεις.!!
Πες οτι δεν τις έχεις δεί και γιαυτο δεν θες και άστα αυτα.....
Αλλά θέλω να είναι κάνα κομματάκι καλό που θα ψάχνει δικάβαλο !!
Εκεί να σε δω !!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
:lol: :lol: :lol: :lol:


Αχαχαχαχαχα ωρε ηττες μετα :wave2: :rotflmao: :eyepop:

nimbus
13/04/2004, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
kranos exoun ta koritsia?

exoyn empiereia san syn-anavates se mhxani?


ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΟΙ ΤΥΠΙΣΣΕΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ?:lol: :lol:

ΠΕΡΙΣΥ, ΗΘΕΛΕ ΜΙΑ ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΒΟΛΤΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΡΝΗΘΩ.
ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΗΣ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ, (ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ ΚΑΛΑ ΚΑΤΩ) ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΤΗΣ ΕΙΠΑ
:hypnotize ΠΑΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ...ΠΡΟΟΟΟΟΟΟΣΕΧΕ ΤΗΣ ΛΕΩ!!!
ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ, ΑΝΕΒΗΚΕ ΠΑΝΩ ΑΤΣΟΥΜΠΑΛΑ.
ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΩΡΑΙΟ. ΟΛΟ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝΕ:eyepop: :hypnotize
ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ, ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟΑΝΑΘΡΕΜΕΝΗ:evil: ΚΑΛΗ ΤΗΣ ΩΡΑ:p ΧΕΣΜΕΝΤΕΝ ΜΕ ΠΗΓΕ:sick: :(
ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΩΣ ΣΥΝΕΠΙΒΑΤΗ. ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΙ:uplate: ΠΟ ΠΟΟΟΟΟ ΠΥΡΕΤΟΣ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ:lol: :lol:

parji
13/04/2004, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Για τρεις φίλες που θέλουν να έρθουν στην εκδρομούλα μας στις 25 του μηνός ...
Όποιος μπορεί και θέλει ... ας επικοινωνήσει μαζί μου.

Την καλησπέρα μου ...



Κάτι μου θυμίζει αυτό...χμμμ...
Α, ναι...τις φίλες σου από το χωριό που ήθελαν βόλτα με τις μηχανές της ΛΕ.ΜΟΤ.Α.
Λοιπόν τα παιδιά από εδώ είναι τα περισσότερα, όπως θα είδες και μόνος σου, μονόσελα. Το ίδιο και γω...προς το παρόν βέβαια...γιατί αργότερα θα πηγαίνω τρικάβαλο...!!!
Δηλώνω λοιπόν έτοιμος να πάρω μια συνεπιβάτισσα (στη μηχανή ρεεεε...), με την προϋπόθεση να δω πρώτα τη φωτογραφία της.
Μη τρομάξει και η Transalpούλα μου, που είναι ευαισθητούλα...
Στείλε μέλι με τις φωτό από τα κορίτσια για να αποφασίσω...

Wizard13
13/04/2004, 16:26
Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες του πρακτορείου Reuters, τα "κοματάκια" θα είναι καλά... :rolleyes:

Όσο για το στρώσιμο, εγώ προτιμώ να το κάνω όπως έκανα στο 600 και το μοτέρ είναι σαν καινούριο μετά από 33.000χλμ... :D

Αλλά από την άλλη, είδε κανείς τη σέλα του 1000??? Πως θε έρθει άνθρωπος εκεί πάνω τόση διαδρομή ρεεεε???? Σοβαρευτείτε...!!!

THEOD
13/04/2004, 20:38
ΑΝ καταφέρω να έρθω στην εκδρομή, και ΑΝ κάποια από τις φίλες σου φέρνει λίγο σε Κλώντια Σίφερ, Σκλεναρίκοβα η άντε και λίγο πιο κάτω, η ευρύχωρη σέλλα του FZ6 στην διάθεσή της...

Εννοείται ότι θα προηγηθεί φωτό με μπικίνι προς αποφυγή τετελεσμένων !!!

milaber
13/04/2004, 21:31
Νομίζω πως ακόμα και αν φορτώσεις δεύτερο άτομο (που στο παπί με μια κοπέλα είχα ακόμα πολύ περιθώριο από το μέγιστο επιτρεπόμενο, πόσο μάλλον σε ένα CBR1000RR!) αν δεν ταλαίπωρείς το δεξί γκριπ, δεν το βασανίζεις το μηχανάκι και γενικά το πηγαίνεις χαλαρά δεν υπάρχει πρόβλημα στο στρώσιμο.

Τώρα, τι να σου πω...
Ειδικά για στρωσίματα εχω ακούσει πολλά τρελλά...

Το παραπάνω πάντως μου το είπαν όταν αγόρασα το παπι οι "εξουσιοδοτημένοι" μάστορες!

Εγώ απλά μέχρι τα 500 δεν ανέβασα κανέναν και από εκεί και πέρα που και που καμιά κοπελιά.

Καλή βόλτα σε όλους παιδιά!

:wave2: :wave2: :wave2:

:winka: :winka: :winka:

nimbus
14/04/2004, 02:58
:sun:

bikersonly
14/04/2004, 08:30
Μην τους ακούς!!Μην βάλεις διπλό ακόμα στην αρχή!!!Και ο λόγος ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ είναι το στρώσιμο του κινητήρα!!!!Οι κινητήρες είναι στρωμένοι!!! Όταν λέμε στρώσιμο μοτό εννούμε ΟΛΑ τα υπόλοιπα!!Δηλαδή αμορτισέρ,σασμάν,φρένα. :winka:
Κάνε μονός με ησυχία καμιά 1000άρα χιλιόμετρα και μετά είσαι Οκ! :winka:

idi
14/04/2004, 11:08
minbus akou kai ayto

mia fili mou prwth fora se mhaxani kai anti na kratiete eftiaxne ta malia tis tin wra poy ksekinaga sto fanari....:sick: :sick:

paraligo na ksekoyvalisei kai na:bigcry:

kids do not try this at home:nono:

Wizard13
14/04/2004, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
anti na kratiete eftiaxne ta malia tis tin wra poy ksekinaga sto fanari

Και για να έφτιαχνε τα μαλλιά της, φαντάζομαι ούτε κράνος φορούσε... :mad:

Ορισμένες φορές είναι εντελώς ανεγκέφαλες... (εξαιρούνται οι γράφουσες...)

jimbar
14/04/2004, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Και για να έφτιαχνε τα μαλλιά της, φαντάζομαι ούτε κράνος φορούσε... :mad:

Ορισμένες φορές είναι εντελώς ανεγκέφαλες... (εξαιρούνται οι γράφουσες...)

Με την Νικόλ να δεις «φάπες» που πέσανε για να φορέσει το κράνος της. Μια το μεϊκάπ, μια το μαλλί, μια τα σκουλαρίκια … μια νιώθω ρόμποκοπ, μια χελωνονιντζάκι … μια ότι θέλεις βρε αδερφέ για να μην το φορέσει. Ακόμα και σήμερα έχουμε αυτό το πρόβλημα σχετικά με την διαδρομή σπίτι – εργασία. Τι να κάνω; Άντε να βρεις άκρη με τις γυναίκες [εξαιρούνται όπως έγραψε ο Γιώργος η παρούσες στο Forum]. Τουλάχιστον το φορά όταν πάμε ταξιδάκι. Είναι και αυτό κάτι …

parji
14/04/2004, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Με την Νικόλ να δεις «φάπες» που πέσανε για να φορέσει το κράνος της.

Και δε μου λες ρε Τζίμη...
...έφαγες πολλές φάπες...?
Ελπίζω όταν τις "έτρωγες" να φορούσες εσύ τουλάχιστον το δικό σου κράνος...:lol: :lol: :lol:

nimbus
14/04/2004, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
minbus akou kai ayto

mia fili mou prwth fora se mhaxani kai anti na kratiete eftiaxne ta malia tis tin wra poy ksekinaga sto fanari....:sick: :sick:

paraligo na ksekoyvalisei kai na:bigcry:

kids do not try this at home:nono:

ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!
ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ...ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΤΑ ΧΑΖΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ:wave2:

niko13g
14/04/2004, 13:21
Καλύτερα αχτένιστα μαλλιά
Παρά αχτένιστα μυαλά….
:wave2: :wave2:

DUKASII
14/04/2004, 13:30
OPOIA..KAI OPOION ANTEXEI!!
APO KEI KAI PERA...TO THEMA EINAI DIKO SAS!

jimbar
14/04/2004, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Και δε μου λες ρε Τζίμη...
...έφαγες πολλές φάπες...?
Ελπίζω όταν τις "έτρωγες" να φορούσες εσύ τουλάχιστον το δικό σου κράνος...:lol: :lol: :lol:


Άσε Κώστα, το τι «φάπα» έφαγα στην αρχή. Σκέτος κόφτης βρε αδερφέ. Ξεπέρναγα τα 100 ; … «μπάμ», έκανα ελιγμούς ; … «μπάμ», άστα καλύτερα.

Αλήθεια η Ζωή τιιι κάνει;

Πάντως ρε φίλε πρέπει να με παραδεχθείς. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ !!! ε; τι;

Γιατί ρε Κώστα;

Μήπως μίλησα για τις δύο Ολλανδέζες;

Μήπως είπα κουβέντα για την μπάρ-γουμαν στα Εξάρχεια που περιμένει πως και πώς να κατέβεις;

Έχω μαρτυρήσει ποτέ για την φίλη της κολλητής μου;

Πάντα «τάφος» δεν υπήρξα …

Ε;

Τι;

Τα είπα;

Αμάν …

Σόρυ

jimbar
14/04/2004, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
kranos exoun ta koritsia?

exoyn empiereia san syn-anavates se mhxani?
Φυσικά και δεν έχουν … λογικό δεν είναι;

jimbar
14/04/2004, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από niko13g
Καλύτερα αχτένιστα μαλλιά
Παρά αχτένιστα μυαλά….
:wave2: :wave2: Σωστός

parji
14/04/2004, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

Άσε Κώστα, το τι «φάπα» έφαγα στην αρχή. Σκέτος κόφτης βρε αδερφέ. Ξεπέρναγα τα 100 ; … «μπάμ», έκανα ελιγμούς ; … «μπάμ», άστα καλύτερα.

Αλήθεια η Ζωή τιιι κάνει;

Πάντως ρε φίλε πρέπει να με παραδεχθείς. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ !!! ε; τι;

Γιατί ρε Κώστα;

Μήπως μίλησα για τις δύο Ολλανδέζες;

Μήπως είπα κουβέντα για την μπάρ-γουμαν στα Εξάρχεια που περιμένει πως και πώς να κατέβεις;

Έχω μαρτυρήσει ποτέ για την φίλη της κολλητής μου;

Πάντα «τάφος» δεν υπήρξα …

Ε;

Τι;

Τα είπα;

Αμάν …

Σόρυ





Είσαι τρελός????????????
Τι είναι αυτά που λες????????
Θες να μπει καμιά ώρα η γυναίκα μου μέσα στο forum, να τα δει αυτά και να με σφάξει στον ύπνο μου....????????
Καλάαααααα, κάτσε να γνωρίσω τη Νικόλ από κοντά και θα σε κάνω μάγκα...

VAL-MPARIERINO
14/04/2004, 13:51
Ξέρεις τι στρώσιμο θα κάνει το 1000 αν ανεβάσεις κανα καλό μωρό στην πίσω σέλα:rotflmao: θα στρώσουν όλα με την μία σου λέω!!!
Ασε που δεν θα σε περνάει και κανείς:rotflmao: γι αυτο προσφέρθηκε και ο DUKAS:rotflmao:
Και όπως λέει και ένας φίλος τι νόημα έχει η ζωή αν δεν την μοιράζεσαι;;;;;:rotflmao: :rotflmao:

χωρίς παρεξήγηση jimbar:D

jimbar
14/04/2004, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από VAL-MPARIERINO
Ξέρεις τι στρώσιμο θα κάνει το 1000 αν ανεβάσεις κανα καλό μωρό στην πίσω σέλα:rotflmao: θα στρώσουν όλα με την μία σου λέω!!!
Ασε που δεν θα σε περνάει και κανείς:rotflmao: γι αυτο προσφέρθηκε και ο DUKAS:rotflmao:
Και όπως λέει και ένας φίλος τι νόημα έχει η ζωή αν δεν την μοιράζεσαι;;;;;:rotflmao: :rotflmao:

χωρίς παρεξήγηση jimbar:D Απολύτως καμία φίλε μου … έτσι είναι αυτά !! συμφωνώ :lol:

jimbar
14/04/2004, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Είσαι τρελός????????????
Τι είναι αυτά που λες????????
Θες να μπει καμιά ώρα η γυναίκα μου μέσα στο forum, να τα δει αυτά και να με σφάξει στον ύπνο μου....????????
Καλάαααααα, κάτσε να γνωρίσω τη Νικόλ από κοντά και θα σε κάνω μάγκα... α ρε Κωστάκο ... πόσα ξέρεις .. πόσα ξέρεις....

και εμείς βρε σε αγαπάμε πολύ ...και μην ανησυχείς όλο και κάποια δικαιολογία θα έχω να πω στο έτερον ήμισυ σου ...

milaber
14/04/2004, 14:14
Ο περισσότερος κόσμος που παίρνω και εγώ δικάβαλο το θεωρεί χαζό να φορέσει κράνος (και ειδικά οι κοπέλες για ανεξήγητους λόγους!)...
Τελικά πάντα φαίνομαι ο φλώρος ή ο μαλάκας που δεν τους ανεβάζω ή τους αναγκάζω να φοράνε το δικό μου...

XTMPAM
14/04/2004, 14:21
ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΚΡΑΝΑΚΙ (ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΧΩ ΕΓΩ 3 ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΜΙΑ) ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΑΛΛΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΗΧΑΝΗ ΟΠΟΤΕ....ΠΡΕΠΕΙ...ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΤΩΡΑ Ή ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ ΤΗΣ ΒΟΛΤΑΣ???

jimbar
14/04/2004, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Ο περισσότερος κόσμος που παίρνω και εγώ δικάβαλο το θεωρεί χαζό να φορέσει κράνος (και ειδικά οι κοπέλες για ανεξήγητους λόγους!)...
Τελικά πάντα φαίνομαι ο φλώρος ή ο μαλάκας που δεν τους ανεβάζω ή τους αναγκάζω να φοράνε το δικό μου...
Ας σοβαρευτώ λίγο [αν και μου αρέσει να τον πειράζω τον Κώστα / Parji] αλλά ρε συ Κώστα, εκτός από εμάς [εμένα και την ΛΕΜΟΤΑ] μόνο μια τυπισούλα είδα με κράνος και αυτή σε 50άρι παπάκι. Κάθε φορά που έφευγα από το χωριό για να πάω στον Λούρο [3 χιλιόμετρα] ήμουν ο μόνος με κράνος. Ένιωθα λες και κοιτάζανε εξωγήινο …

milaber
14/04/2004, 14:26
ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΚΡΑΝΑΚΙ (ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΧΩ ΕΓΩ 3 ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΜΙΑ) ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΑΛΛΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΗΧΑΝΗ ΟΠΟΤΕ....ΠΡΕΠΕΙ...ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΤΩΡΑ Ή ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ ΤΗΣ ΒΟΛΤΑΣ???

Ναι όμως αυτές που ανέβασα εγώ ήθελαν (μάλλον) και να φαίνονται στους γύρω "μηχανόβιες"!

Οσο αστείο και αν ακούγεται αυτό, οι άντρες είναι συνήθως αυτοί που δεν θέλουν να χαλάσει το μαλλί!
Στις γυναίκες δεν είναι και τόσο κάγκελο...

GyPsy
14/04/2004, 14:26
ρε jimako?
Aναρωσες αγορι?

jimbar
14/04/2004, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
ρε jimako?
Aναρωσες αγορι? ναι βρε Κωστή είμαι κάπως καλύτερα. και για να με βλέπεις να πειράζω τον Parji ... μάλλον έγινα καλά :lol:

idi
14/04/2004, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Φυσικά και δεν έχουν … λογικό δεν είναι;

έχω 2ο κράνος αλλά δική σου η ευθύνη Τζιμ....













(μεταξύ μας είναι καμιά καλή?σσσσσσ και οι τοίχοι έχουν αυτιά)
:lol:

Boxer
14/04/2004, 16:05
εγω προσφερομαι.

και προσφερω και ανεσεις.

ραδιοφωνακι-μεγαλη σελα-προστασια απο ανεμο-μαξιλαρακι για την πλατη.
κρανος δεν εχω μονο.
η μαλλον εχω ενα αλλα ειναι μονο για να μη σε γραφουν οι μπατσοι.


αν βρουν τα κοριτσοπουλα πιο καλη προσφορα με γεια τους
:evil: :D

Boxer
14/04/2004, 16:08
btw που παμε;
γιατι εχω καιρο να μπω στο site και δεν ξερω.:confused:

jimbar
14/04/2004, 17:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
btw που παμε;
γιατι εχω καιρο να μπω στο site και δεν ξερω.:confused: καλως τον ... που χάθηκες μικρέ. Ήξερα ότι βρομάνε τα πόδια μας αλλά όχι και έτσι βρε Γιάννη. Αν όμως συνεχίσεις να μας αγνοείς θα σου δείξω και τις ... αμασχάλες μου. Γι’ αυτό κανόνισε… να είσαι απών την επόμενη φορά ...

Boxer
15/04/2004, 09:34
εχει πεσει χοντρη δουλεια στο γραφειο.
ισα που μπαινω για κανα μισαωρο.
δεν ειπες που παμε ομως

hornet
16/04/2004, 10:24
Η διαδρομη ειναι sticked πιο ψηλα

jimbar
19/04/2004, 10:18
Λοιπόν παίδες … ποιοι τελικά είναι Free [μονόσελοι] για τα κορίτσια ?

Στείλτε μήνυμα στο κουνιστό 6976 – 41 19 13
Και το πού θα συναντηθούμε για να γίνει η «παραλαβή» της συνεπιβάτισσας πριν την αναχώρηση.

monstermind
19/04/2004, 23:20
alla kratame pemto... giati den kserw 100% oti tha erthw...

krata auto 6945482140 marinos - cbr600 kai frontise na parw tin pio elafria ( ! )

nimbus
19/04/2004, 23:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
alla kratame pemto... giati den kserw 100% oti tha erthw...

krata auto 6945482140 marinos - cbr600 kai frontise na parw tin pio elafria ( ! )


xaxaxaxa θελεις κι ελαφρια?:lol: :lol: ποσα κιλα???:rotflmao: