PDA

View Full Version : Gsxr



mix-mix
17/03/2006, 17:57
ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΤΟΥ 91?:beer:

kostom
17/03/2006, 21:14
Εδώ ασχολούμαστε με νεότερη ιστορία....

:D :D :D

Όχι αρχαιολογία :rotflmao: :rotflmao:



Πλάκα πλάκα είναι καλά αλλά παλιά και
δυσκίνητα τα αεροελαιόψυκτα..

Motoulis
17/03/2006, 22:11
Πρίν πάρα πάρα πολλά χρόνια είχα το 750 σε γενικές γραμμές ήμουν ευχαριστημένος και με ανάρτηση ohlins και δισκόφρενα - δαγκάνες - σωληνάκια υψηλής, brembo είχε γίνει σούπερ για την εποχή του.....τώρα για τα σημερινά δεδομένα δεν νομίζω να συγκρίνεται αλλά είναι και τί ψάχνεις.......πρόσεξε το μοτέρ του κοίταξέ τον με κάποιον μάστορα γιατί τους πίνανε το αίμα αν και έχει ανταλλακτικά και κίτ (στροφάλους μπιέλες πιστόνια)....όλα αυτά βέβαια αν είναι ατρακάριστο και όχι πάνω απο 1300 ευρώ θα έλεγα χωρίς να ξέρω τιμές της αγοράς.

pipis
18/03/2006, 03:12
mix mix για τη gsxr μιλας? Για 1100? για 750? η για 400? Εγω εχω 400 κ δεν μπορω να πω οτι ειμαι απολυτα ευχαριστιμενος. Εκτος το οτι ειναι παλιο κ θελει πολυ συμαζεμα δεν εχει κ το γκαζι που θελω. Παντως δεν νομιζω πως αξιζει να παρεις ενα τοσο παλιο μηχανακι. μιλαω εκ πειρας. Εκει που θες τις αναρτησεις να σου δουλεψουν αυτες σε πριδιδουν, εκει που θες την δυναμη σε προδιδει ο κινητηρας... Τι να πεις.. Το μονο καλο ειναι οτι μπορεις να μαθεις και αν (παθεις) δεν εχεις χασει και πολλα λεφτα, εν αντιθεση με ενα καινουριο μηχανακι που θα τραβας τις κ@λ@τριχες σου.