PDA

View Full Version : ΣΤΡΑΒΟ ΤΙΜΟΝΙ...



banditgr
18/03/2006, 15:08
exo ena provlima sto cbr mou edo kai ligo kairo.Stin odigisi to timoni otan i moto pigenei isia einai ligo strimeno aristera.I mixani eixai ena trakarismataki,afto omos itan apo prin.I mixani kanei poles souzes,kamia fora skaei poli akompsa kato:nono:
Den me epireazei stin odigisi ektos tou oti einai ligo de3ia strimoneo to timoni.To pirouni douleyei sosta.An valo diladi isia tin roda,to timoni einai ligo strimeno de3ia.Afto pou ekana einai na sikoso to mprostino ston aera,elisa timonoplakes clipon klp. kai dokimasa na to stripso ligaki.Den ala3e tipota (einai kai diskolo na to kaneis xoris voithia...itan sikomeni me grilo kai fovomoun min pesei).Otan koitao apo pano i pano me tin kato plaka fenetai oti den einai sto idio simio.Tora exo katali3ei se 3 symperasmata.
1) exei stravosei kapoio pirouni
2) exei stravosei kapoia timonoplaka
3) exei stravosei plaisio :bigcry:
To 3 den to nomizo giati kai den fenetai me to mati,kai afto pou fenetai einai i diafora stin pano me kato plaka.
Dino perisoteres pithanotites sto 1,na exei stravosei kapoio pirouni anamesa stin pano me kato plaka kai na tis krataei etsi.
Opoiadipote gnomi kai isos palia empiria tha voithisi.

Akatanomastos
18/03/2006, 20:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από banditgr

3) exei stravosei plaisio :bigcry:
To 3 den to nomizo giati kai den fenetai me to mati,kai afto pou fenetai einai i diafora stin pano me kato plaka.
\

den ksero na sou po ti paizei me to timoni sou, alla
to plaisio mporei na xei stravosei kai na min fenetai me to mati

zephyr1
18/03/2006, 23:10
Πριν κανα 3μηνο ειχα μια πτωση και οταν σηκωθηκα ειχα παθει ακριβως αυτο που λες.Χωρις να πολυσκεφτω και με παρει απο κατω αφου πηγα καμια 500μετρα και το διαπιστωσα πηγα σε ενα σταθερο μερος(δεντρο ,τοιχο)και χτυπησα ελαφρια με την επιφανεια του ελαστικου απο τη πλευρα που το ενιωθα στραβο ηρθε μετα απο δυο χαλαρα χτυπηματα.Σαν τα ποδηλατα παλια.Κανε μια δοκιμη χαλαρα να δεις αλλαζει συμπεριφορα.
Εγω τοσο καιρο δεν εχω προβλημα.
Αν ειναι τελειως λαθος η τακτικη απλα διορθωστε με η συμβουλεψτε με.:wave2:

banditgr
19/03/2006, 11:34
to exo kanei,alla den menei.To pio pithano,kai opos fenetai kai me to mati exei stravosei ligo to ena kalami kai paei akentra i pano me tin kato plaka.Tha to pao kapoia stigmi se kanena mastori na tou ri3ei kamia matia.