PDA

View Full Version : Για μας τους παντρεμενους ! ! ! !



pepenaxos1
18/03/2006, 15:53
Η πιο σύντομη ιστορία με ευτυχισμένο τέλος.





Μια φορά κι έναν καιρό ρώτησε ένας νέος την καλή του: «Θα με παντρευτείς;»

Εκείνη απάντησε: «ΟΧΙ».

Κι από τότε το παλικάρι ζει ευτυχισμένα, βλέπει ποδόσφαιρο και παίζει playstation, πίνει μπύρες χωρίς σταματημό, κλάνει ελεύθερα στο σπίτι, έχει κάνει πολλά λεφτά και πάει όπου γουστάρει...



:bigcry:

adam_tsouk
18/03/2006, 15:56
:a029: :a029: :a029:

:a024:



:lol: :lol:

koutroulis
18/03/2006, 16:06
:lol: :lol: :lol: :bawl: :bawl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Akatanomastos
18/03/2006, 20:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από pepenaxos1
Κι από τότε το παλικάρι ζει ευτυχισμένα, βλέπει ποδόσφαιρο και παίζει playstation, πίνει μπύρες χωρίς σταματημό, κλάνει ελεύθερα στο σπίτι, έχει κάνει πολλά λεφτά και πάει όπου γουστάρει...



:bigcry:


diladi ama pantrefto den tha klano eleftera sto spiti?
AFTO KAI AN EINAI KATAPIESI..
den tha pantrefto potes

naxiotis
19/03/2006, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από pepenaxos1
Η πιο σύντομη ιστορία με ευτυχισμένο τέλος.





Μια φορά κι έναν καιρό ρώτησε ένας νέος την καλή του: «Θα με παντρευτείς;»

Εκείνη απάντησε: «ΟΧΙ».

Κι από τότε το παλικάρι ζει ευτυχισμένα, βλέπει ποδόσφαιρο και παίζει playstation, πίνει μπύρες χωρίς σταματημό, κλάνει ελεύθερα στο σπίτι, έχει κάνει πολλά λεφτά και πάει όπου γουστάρει...



:bigcry: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΕΝΑΛΑΚΤΙΚΗ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΑ¨¨ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑΙ:a37: :a43: :a37: :a43: ΚΑΙΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑ:a011: :a018: :a017: ΧΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑ:beer: :beer: :wave2: :wave2:

pepenaxos1
19/03/2006, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από naxiotis
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΕΝΑΛΑΚΤΙΚΗ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΑ¨¨ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑΙ:a37: :a43: :a37: :a43: ΚΑΙΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑ:a011: :a018: :a017: ΧΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑ:beer: :beer: :wave2: :wave2:

ΣΩΣΤΟΟΟΟΣΤ!!! +10000000000000000

makis206
19/03/2006, 21:13
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

cityfly
20/03/2006, 10:12
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Motoulis
20/03/2006, 10:25
Αυτό το χιούμορ τώρα τελευταία με τους παντρεμένους και τα λοιπά υπονοούμενα παρακαλώ να κοπει:a3: :a11: αντε έχω και οικογενειακό συμβούλιο για αγορα νέας μοτο και κατι μου λέει οτι θα μειοψηφήσω.........:lol:

pepenaxos1
20/03/2006, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Αυτό το χιούμορ τώρα τελευταία με τους παντρεμένους και τα λοιπά υπονοούμενα παρακαλώ να κοπει:a3: :a11: αντε έχω και οικογενειακό συμβούλιο για αγορα νέας μοτο και κατι μου λέει οτι θα μειοψηφήσω.........:lol:


Οχι ρε συ!!! :lol:
Ετσι, ακαδημαικα μιλαμε...! Για την ιστορια.... !
Τωρα της ανοιξα και μαγαζακι, για καλοπιασμα... :a10:
Να μπορω να κανω και εγω την επενδυση μου...! Αντε και βαρεθηκαμε το μηχανημα και θελουμε αλλο παλι!!! :a2: :a2:

:beer: :beer:

geopitt
20/03/2006, 10:55
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
20/03/2006, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Αυτό το χιούμορ τώρα τελευταία με τους παντρεμένους και τα λοιπά υπονοούμενα παρακαλώ να κοπει:a3: :a11: αντε έχω και οικογενειακό συμβούλιο για αγορα νέας μοτο και κατι μου λέει οτι θα μειοψηφήσω.........:lol:


:a029: :a029: :a029:

δεν ηξερες, δεν ρωταγες???


:a22: :a22: :a22:






:lol: :lol:

Motoulis
20/03/2006, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:a029: :a029: :a029:

δεν ηξερες, δεν ρωταγες???


:a22: :a22: :a22:






:lol: :lol:
Εσυτι θες και πετάγεσαι? Μην δει απαντηση μου κάπου αμέσως να πεταχτει σαν την ........όπως βλέπεις το ποστ είναι για παντρεμένους εγώ μπλέχτηκα ποτε σε ποστ για καραφλούς αλκοολικούς καταδότες? ΟΥΡΤ ΡΕ:lol:

bartlal
20/03/2006, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Εσυτι θες και πετάγεσαι? Μην δει απαντηση μου κάπου αμέσως να πεταχτει σαν την ........όπως βλέπεις το ποστ είναι για παντρεμένους εγώ μπλέχτηκα ποτε σε ποστ για καραφλούς αλκοολικούς καταδότες? ΟΥΡΤ ΡΕ:lol:

βρε χαζουλη, αφου ΔΕΝ υπαρχει thread με καραφλούς αλκοολικούς καταδότες!!!! :a38: :a38: :a38:

και στο κατω κατω, ε, να μην σε ζαλιζω οποτε ΔΕΝ εχω ανακυκλωσεις? υπαρχει καλυτερη ενασχοληση??? :lol: :lol: :lol:

Motoulis
20/03/2006, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
βρε χαζουλη, αφου ΔΕΝ υπαρχει thread με καραφλούς αλκοολικούς καταδότες!!!! :a38: :a38: :a38:

και στο κατω κατω, ε, να μην σε ζαλιζω οποτε ΔΕΝ εχω ανακυκλωσεις? υπαρχει καλυτερη ενασχοληση??? :lol: :lol: :lol:
Να σου φτιάξω εγώ ενα θρέντ για καραφλούς αλκοολικούς καταδότες να μήν έχεις παράπονο στην χειρότερη θα σου αγοράσω ένα ολόδικό σου.:lol: ......αλλά τι λέω υπάρχει και άλλος για να στο πάρει? ολόδικό σου θα είναι μείνε ήσυχος:lol: :rotflmao: :lol:

bartlal
20/03/2006, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
......αλλά τι λέω υπάρχει και άλλος για να στο πάρει?


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

αχ! με τον πονο μου παιζεις νεανια.... αλλα ετσι ειναι, εκει που ειμαι θα ερθεις.... :sad:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Nefeli
20/03/2006, 13:42
Υπάρχει και χειρότερος σενάριο βγαλμένο μέσα από την ζωή……

Να κάνει την πρόταση και να γίνει αποδεκτή

Να παντρευτεί

Να χωρίσει

Και μετά

Τι ωραία έκπληξη να την πω ……..

Να ξαναπαντρευτεί


:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Motoulis
20/03/2006, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

αχ! με τον πονο μου παιζεις νεανια.... αλλα ετσι ειναι, εκει που ειμαι θα ερθεις.... :sad:




Δεν έπεσε μια τρίχα στον στρατό δεν επεσε μια τρίχα στις εξεταστικές δεν έπεσε μια τρίχα στον γάμο μου:lol: δεν έχει πέσει μια τρίχα τόσο καιρό που συνδιαλέγομαι μαζί σου :lol: πατησα τα τριάντα και τίποτις εκεί είναι πυκνα πυκνα......:a22: και το οικογενειακό ιστορικό μας θέλει να μας τρώει το χώμα με όλα μας τα μαλλιά:lol:
ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΗΣΟΥΝΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΄ΡΘΩ:lol: :rotflmao: :lol:

tifoefs
20/03/2006, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nefeli
Υπάρχει και χειρότερος σενάριο βγαλμένο μέσα από την ζωή……

Να κάνει την πρόταση και να γίνει αποδεκτή

Να παντρευτεί

Να χωρίσει

Και μετά

Τι ωραία έκπληξη να την πω ……..

Να ξαναπαντρευτεί


:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Εσυ μη παιζεις με το πονο μας !

:mad: :mad: :mad: :rotflmao: :rotflmao:

Nefeli
20/03/2006, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Εσυ μη παιζεις με το πονο μας !

:mad: :mad: :mad: :rotflmao: :rotflmao:

Πες στον φίλο μας τον διαβολάκο να σου πει την ιστορία με το νου

Και το νουνού

:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

bartlal
20/03/2006, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nefeli
Πες στον φίλο μας τον διαβολάκο να σου πει την ιστορία με το νου

Και το νουνού

:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

μπα, ασ'τον ρε Νεφελη, αυτος δεν θα βαλει μυαλο... basket case ειναι... φυρι φυρι το παει να παντρευτει και 5η φορα.... :smokin:

tifoefs
20/03/2006, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
μπα, ασ'τον ρε Νεφελη, αυτος δεν θα βαλει μυαλο... basket case ειναι... φυρι φυρι το παει να παντρευτει και 5η φορα.... :smokin:

:a35: :a35:

Nefeli
20/03/2006, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
:a35: :a35:


Φίλε μου αγαπημένε μάθε να πλένεις γιατί δεν σε βλέπω καλά

Όλο σε σφάλματα θα πέφτεις…..


:confused: :confused: :confused: :confused:

naxiotis
20/03/2006, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nefeli
Υπάρχει και χειρότερος σενάριο βγαλμένο μέσα από την ζωή……

Να κάνει την πρόταση και να γίνει αποδεκτή

Να παντρευτεί

Να χωρίσει

Και μετά

Τι ωραία έκπληξη να την πω ……..

Να ξαναπαντρευτεί


:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ:rotflmao: ΠΟΙΟΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΠΛΕΝΕΙ ΤΩΡΑ ΡΟΥΧΑ?ΜΗ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΩΜΑ:yuck: ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΑΥΤΑ Ε pepenaxos1?ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ VARADERO ΣΤΑΠΑ,ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΝΑΞΟ Η AFRICA ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΕ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΣΤΟ CLUB ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΟΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ:wave2:

tifoefs
20/03/2006, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nefeli
Φίλε μου αγαπημένε μάθε να πλένεις γιατί δεν σε βλέπω καλά

Όλο σε σφάλματα θα πέφτεις…..


:confused: :confused: :confused: :confused:

Εκανα μαθηματα αλλα εβαζα τα παντα στους 60 βαθμους και γινοντουσαν πελτες !

Κοπηκα στις εξετασεις !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
20/03/2006, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
:a35: :a35:

τσωπα τσωπα! :a9: :a9:


θα βρεθει κατι και για σενα!!! :winka:

pepenaxos1
21/03/2006, 07:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από naxiotis
ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ:rotflmao: ΠΟΙΟΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΠΛΕΝΕΙ ΤΩΡΑ ΡΟΥΧΑ?ΜΗ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΩΜΑ:yuck: ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΑΥΤΑ Ε pepenaxos1?ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ VARADERO ΣΤΑΠΑ,ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΝΑΞΟ Η AFRICA ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΕ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΣΤΟ CLUB ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΟΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ:wave2:


ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΟΥ ΛΕΣ... :lol: :lol:
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΦΡΙΚΑ, ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!!! ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ...! :a23:

ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΑΛΙ ΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΕΠΕΡΝΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟ VTR ΓΙΑ ΞΕΚΑΨΟΜΑ... ΑΛΛΑ ΠΟΥ??? :bawl:
ΟΥΤΕ ΤΟ ΝΟΙΚΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ! :bawl: :bawl: :bawl:

naxiotis
21/03/2006, 08:58
NA TO PAREIS TO VTR ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ?ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΤΟΠΟΣ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ON-OFF Η ENDYRO.:wave2: