PDA

View Full Version : ΣΟΒΑΡΟ ΑΤΥΧΗΜΑ 19/03/2006



SAM46
19/03/2006, 14:02
δυστηχως αλλο ενα σοβαρο ατυχημα εγινε σημερα μετα τα 1α διοδια της κορινθου ελπιζω το παληκαρι να ειναι καλα

http://img63.imageshack.us/my.php?image=dsc001107ky.jpg

http://img136.imageshack.us/img136/4431/dsc001127tq.jpg


http://img141.imageshack.us/my.php?image=dsc00113j9qw.jpg

koutroulis
19/03/2006, 14:24
ας ελπίσουμε να είναι καλά το παιδί


η εικόνα από τη μηχανή ή οτι έμεινε από αυτή είναι τρομακτική


πρέπει να ήταν πολύ δυνατή η σύγκρουση από το πόσο μπήκε μέσα η μερσεντες


προσοχή όλοι

ronin1
19/03/2006, 15:05
όχι ρε πούστη μου !!!!:eyepop: :eyepop:

πως καρφωθηκε από πίσω ρε!μάλλον δεν είχε αρκετή απόσταση!!!

μακάρι να μην χτύπησε ...σοβαρά...:(

lampros_fazer
19/03/2006, 16:01
Όχι ρε μλκ...!!:( :sad:

Ας ελπίσουμε να τη γλύτωσε φτηνά..ή να μην έχει τίποτα σοβαρό...:( Μακάρι να'ναι καλά..

Ήσουνα εκεί όταν τον πήρε το ασθενοφόρο?

SAM46
19/03/2006, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Όχι ρε μλκ...!!:( :sad:

Ας ελπίσουμε να τη γλύτωσε φτηνά..ή να μην έχει τίποτα σοβαρό...:( Μακάρι να'ναι καλά..

Ήσουνα εκεί όταν τον πήρε το ασθενοφόρο?

εκει ημουν και ακομα ανεπνεε.

απο οτι μας ειπαν ειχε ηδη τρακαρει το μερσεντες ηταν ακινητοποιημενο στην ακρη του δρομου και το παληκαρι ''καρφωθηκε'' με πολλα απο πισω.δεν ειχε ιχνη φρεναρισματος.το ατυχημα εγινε πανω στην 1η δεξια παρατεταμενη στροφη μετα τα διοδια.

τι να πω ρε παιδια.ευτυχως φοραγε το κρανος απο το οποιο δεν εμεινε και τιποτα.οταν εφτασα εγω δεν θα ειχε πολυ ωρα που ειχε γινει.το ασθενοφορο πρεπει να ηρθε σχετικα γρηγορα.:sad:


ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΟ ''ΠΑΡΑΜΥΘΙ'' ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΗ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙς ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΙΛΙΚΙΑ ΜΑΣ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ..............................................

Electra
19/03/2006, 16:50
Ελπίζουμε να'ναι καλά το παλικάρι.

========================

Δυστυχώς σήμερα "έφυγε" ακαριαία, μαζί με τη κοπέλα του, ένας 17χρονος που έμενε στη γειτονιά μου, με ένα DT... :sad:


Προσοχή και πάντα κράνος βρε παιδιά!!!:(

koutroulis
19/03/2006, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
Ελπίζουμε να'ναι καλά το παλικάρι.

========================

Δυστυχώς σήμερα "έφυγε" ακαριαία, μαζί με τη κοπέλα του, ένας 17χρονος που έμενε στη γειτονιά μου, με ένα DT... :sad:


Προσοχή και πάντα κράνος βρε παιδιά!!!:(


17 χρονών ρε πούστη...


κρίμα ...

wild_cat/anima
19/03/2006, 17:20
κρίμα ..........





αλλα αφού το κουτί ήταν σταματημένο απ οσο γραφετε ......πως έπεσε πάνω????:confused: :confused:

SAM46
19/03/2006, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από SAM46


απο οτι μας ειπαν ειχε ηδη τρακαρει το μερσεντες ηταν ακινητοποιημενο στην ακρη του δρομου και το παληκαρι ''καρφωθηκε'' με πολλα απο πισω.δεν ειχε ιχνη φρεναρισματος.το ατυχημα εγινε πανω στην 1η δεξια παρατεταμενη στροφη μετα τα διοδια.

zoropatra
19/03/2006, 17:46
......

dresg
19/03/2006, 17:48
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

AFROPANTELOS
19/03/2006, 18:08
ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ - ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ - ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΕΑ ΑΣ ΕΝΗΜΕΩΣΗ - ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΜΕΡΥΔΙΟ ΤΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ ΠΟΛΥ ΔΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΑΝ ΟΧΙ ΟΛΟ ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΕΝΟΣ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ - ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΟΤΟ ΑΠΟ ΔΑΔΙΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΣΤΙΚΑ - ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΟΙ ΩΡΕ:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

nassosxlvbros
19/03/2006, 19:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFROPANTELOS
ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ - ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ - ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΕΑ ΑΣ ΕΝΗΜΕΩΣΗ - ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΜΕΡΥΔΙΟ ΤΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ ΠΟΛΥ ΔΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΑΝ ΟΧΙ ΟΛΟ ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΕΝΟΣ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ - ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΟΤΟ ΑΠΟ ΔΑΔΙΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΣΤΙΚΑ - ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΟΙ ΩΡΕ:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


γαμωτο!!!
προσοχη ρε !
:(

adam_tsouk
19/03/2006, 19:03
:( :( :(

catmaster
19/03/2006, 20:12
:( :(

ela ela
19/03/2006, 21:10
:confused: :eyepop: :( :(

makis206
19/03/2006, 21:19
:sad: :sad: :sad:

zaharakis
19/03/2006, 21:37
οχι ρε γαμωτο....γιατι ρε παιδια να εχουμε τετοια αυχηματα.....


μακαρι να ειναι καλα το παληκαρι και να ειναι τελικα μονο υλικες ζημιες....

εμεις να ειμαστε καλα και τα σιδερα ειναι παντα σιδερα ....


:sad: :sad: :sad:

Μήτσος1
19/03/2006, 21:48
Είναι δυνατόν μετά από τέτοια στούκα να είναι κανείς "καλά" ????

Εύχομαι το καλύτερο για το παιδί βέβαια, αλλά...

webman
19/03/2006, 22:36
:( :( :( :(

Alx 84
19/03/2006, 22:40
Κρίμα , κρίμα...:( :( Μακάρι να μη χτύπησε σοβαρά...:sad: :sad:

lampros_fazer
19/03/2006, 22:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από SAM46
...ΚΑΙ ΕΜΕΙς ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΙΛΙΚΙΑ ΜΑΣ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ...


Αυτό εξαρτάται από τα μυαλά που κουβαλάει ο καθένας...

zaharakis
19/03/2006, 23:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Αυτό εξαρτάται από τα μυαλά που κουβαλάει ο καθένας...


:a18: :a19:

:beer: :beer:

SUPERMARIO
20/03/2006, 00:02
το αυτοκινητο απο την στιγμη που ειχε τρακαρει και ηταν σταματημενο γιατι δεν εβαλαν ενα σημαδι,κωνο, κατι ρε παιδι μου για τους διερχομενους οδηγους;

το τρακαρισμα ηταν πολυ δυνατο για τον μοτοσυκλετιστη.

ο θεος μαζι του.

Tropeas
20/03/2006, 00:03
Μιας και έχει παραγίνει τελευταία:

Και αυτή είναι η 7η (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=20092) φορά μες το 2006, και επειδή πιστεύω ότι έχουμε "λόγο" να ψάχνουμε τους λόγους... και να τους κάνουμε βίωμα και καθημερινή σκέψη, και αν για αυτούς τους λόγους μπορεί να φταίει κάποιος (εμείς , άλλοι) χωρίς πολλές φορές να το ξέρουμε, πρέπει να είμαστε και να αισθανόμαστε σαν να ζήσαμε αυτή την στιγμή , και να δούμε πως θα την αποτρέψουμε για εμας και τους άλλους στα ανθρώπινα δυνατά μέτρα...

6η (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=19467), 5η (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=19449&highlight=%2A%F4%2A%F7%E7%EC%2A), 4η (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=19291&highlight=%2A%F4%2A%F7%E7%EC%2A), 3η (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=19143), 2η (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=19074), 1η (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=19008&highlight=%2A%F4%2A%F7%E7%EC%2A), , φορά το 2006.
Αναρωτηθείτε γιατί, και τι κάνετε-κάνουμε για αυτό εμείς σε προσωπικό επίπεδο, καθημερινά με την δική μας αντιμετώπιση...
πως οδηγάμε, πως προφυλασσόμαστε, πως αγαπάμε, πως παθιαζόμαστε, πως θυμόμαστε, πως βελτιωνόμαστε...

:sad:

alximistis
20/03/2006, 00:25
Τώρα το είδα... ΣΟΚ!!!
Κρίμα και πάλι κρίμα...
Αυτό που έχω να πω είναι ότι εκτός από την απαραίτητη προσοχή και ηρεμία είναι καιρός να μάθουμε όλοι μας να σεβόμαστε αυτό που οδηγούμε καθώς και ότι οδηγούμε στην Ελλάδα. Στην ελληνική πραγματικότητα.
Μακάρι το παιδί να τη γλιτώσει φτηνά και να μην ξανατύχει τίποτα σε κανέναν αλλά δυστυχώς...
τα λάθη πληρώνονται ακριβά. Όπως και η έλλειψη σεβασμού.

Όσο για το άλλο...
" Δυστυχώς σήμερα "έφυγε" ακαριαία, μαζί με τη κοπέλα του, ένας 17χρονος που έμενε στη γειτονιά μου, με ένα DT... "

δεν ξέρω φίλε αν μένεις κάπου προς το Μενίδι, Λιόσια κ.λπ., γιατί σήμερα επίσης σκοτώθηκαν δύο παιδιά με μηχανή. Δεν ξέρω αν είναι οι ίδιοι πάντως γι' αυτούς που λέω διαμαρτυρήθηκαν και οι Τσιγγάνοι...

προσοχή και σεβασμός στους δρόμους παιδιά!!!

mystique
20/03/2006, 00:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas


Αναρωτηθείτε γιατί, και τι κάνετε-κάνουμε για αυτό εμείς σε προσωπικό επίπεδο, καθημερινά με την δική μας αντιμετώπιση...
πως οδηγάμε, πως προφυλασσόμαστε, πως αγαπάμε, πως παθιαζόμαστε, πως θυμόμαστε, πως βελτιωνόμαστε...

:sad:



+1000!!! file tropea... +1000!!!

DimChios
20/03/2006, 01:19
Prin 10 meres exasa ki egw enan diko mou... AS EINAI KALA EYXOMAI TO PAIDI!!!
KAI KAPOIOS NA SKISEI TO MALAKA POY EGRAPSE OLOYS STA "TETOIA TOY" KAI AFHSE TO AMAKSI MES TH MESH!!!!!!!!

NikosRR
20/03/2006, 08:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Αυτό εξαρτάται από τα μυαλά που κουβαλάει ο καθένας...
+1000
παιδια μην προτρεχουμε και βγαζουμε συμπερασματα.μποει και να μη φταιει το κουτι,δεν ειμαστε παντα εμεις οι σωστοι και δε φταινε παντα οι αλλοι.παντως ηταν πολυ δυνατη η συγκρουση.:sad: :sad:

Tropeas
20/03/2006, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosRR
+1000
παιδια μην προτρεχουμε και βγαζουμε συμπερασματα.μποει και να μη φταιει το κουτι,δεν ειμαστε παντα εμεις οι σωστοι και δε φταινε παντα οι αλλοι.παντως ηταν πολυ δυνατη η συγκρουση.:sad: :sad:

Ακριβώς Νίκο, για αυτό λέω τα παρακάτω


Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
... και επειδή πιστεύω ότι έχουμε "λόγο" να ψάχνουμε τους λόγους... και να τους κάνουμε βίωμα και καθημερινή σκέψη, και αν για αυτούς τους λόγους μπορεί να φταίει κάποιος (εμείς , άλλοι) χωρίς πολλές φορές να το ξέρουμε, πρέπει να είμαστε και να αισθανόμαστε σαν να ζήσαμε αυτή την στιγμή , και να δούμε πως θα την αποτρέψουμε για εμας και τους άλλους στα ανθρώπινα δυνατά μέτρα...

και το πιο πιθανό αν ήταν σταματημένο, λόγω ταχύτητας και ελιγμού, να έφταιγε ο μοτοσυκλετιστής , αλλά δεν το ξέρουμε και δεν πρέπει να κρινουμε...

zeli
20/03/2006, 09:35
:uplate: :uplate: :uplate: Πότε έγινε αυτό ρε παιδιά? Στις 10:45 το πρωί που περάσαμε εμείς είχε γίνει ατύχημα με ένα Mercedes που είχε φύγει έξω.

koutroulis
20/03/2006, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis

προσοχή και σεβασμός στους δρόμους παιδιά!!!


+1000



:wave2:

KeLeYTiS
27/03/2006, 22:52
To απιστευτο?
Σημερα τελειως τυχαια εμαθα οτι
Ο οδηγος του Mercedes ειναι γειτονας μου,

Πηγαινε αργα λογω ουρας (πιθανον αλλο ατυχημα μετα τα διοδια?) και το μονο που καταλαβε ηταν το δυνατο μπαμ και το καρφωμα του παιδιου πισω...

Το παιδι ειναι σε σοβαρη κατασταση με αιματωμα στο κεφαλι...

Το κουφο θελετε να το ακουσετε?

Μολις εγινε το ατυχημα το παιδι ειχε πεσει μπρουμυτα στο οδοστρωμα καποιος περαστικος που ειπε οτι ηταν γιατρος τον γυρισε ανασκελα και εβγαλε το κρανος....

Οταν ηρθε το ασθενοφορο οι νοσοκομοι τσιριζαν γιατι του εβγαλαν το κρανος αλλα ο περαστικος μεσα στην ταραχη εξαφανιστηκε....

Αν δεν του ειχαν βγαλει το κρανος δεν θα εκανε αιματωμα στο κεφαλι,περαν αυτου δεν ειχε κατι αλλο πολυ σοβαρο εκτος απο χτυπηματα στον θωρακα ...

Αυτα εμαθα...

Ρε γμτ ποσοι το παιζουν ειδικοι σε καθε ατυχημα ετσι?

alximistis
27/03/2006, 23:49
"Μολις εγινε το ατυχημα το παιδι ειχε πεσει μπρουμυτα στο οδοστρωμα καποιος περαστικος που ειπε οτι ηταν γιατρος τον γυρισε ανασκελα και εβγαλε το κρανος....
Ρε γμτ ποσοι το παιζουν ειδικοι σε καθε ατυχημα ετσι?"

Καλά κάνουν και κάνουν ότι κάνουν!!!
Ειρωνικά το λέω μην παρεξηγηθούμε!
Αλλά ξέρεις γιατί γίνεται αυτό;
Γιατί οι άνθρωποι αισθάνονται την ανάγκη να βοηθήσουν. Αυτό είναι το ένα.
Το πιο σημαντικό όμως είναι΄πως κανένας μα κανένας π...της δεν τους έχει ενημερώσει ότι δεν πειράζουν τον τραυματία και ΔΕΝ βγάζουμε το κράνος! Ποτέ!
Ποιος τους ενημέρωσε;;; Κανείς!!!
Οπότε τι ψάχνεις...

ea6gka
28/03/2006, 00:34
πω...:(

γιατι αισθανομαι το στηθος μου βαρυ:sad:

spive82
28/03/2006, 04:11
:( :a35:

koutroulis
28/03/2006, 09:20
παιδιά δεν είμαι γιατρός

αλλά αυτό το έχω ακούσει από πολλούς


ποτέ σε τραυματία δεν βγάζουμε το κράνος και δεν τον κουνάμε εκτός και αν πρέπει οπωσδήποτε να το κάνουμε


μπορεί να τον τραυματίσουμε χειρότερα!


ελπίζω να γίνει καλά το παιδί!


το νου σας όλοι

TheDreamMachine
29/03/2006, 11:04
Το κουφο θελετε να το ακουσετε?

Μολις εγινε το ατυχημα το παιδι ειχε πεσει μπρουμυτα στο οδοστρωμα καποιος περαστικος που ειπε οτι ηταν γιατρος τον γυρισε ανασκελα και εβγαλε το κρανος....

Οταν ηρθε το ασθενοφορο οι νοσοκομοι τσιριζαν γιατι του εβγαλαν το κρανος αλλα ο περαστικος μεσα στην ταραχη εξαφανιστηκε....

Αν δεν του ειχαν βγαλει το κρανος δεν θα εκανε αιματωμα στο κεφαλι,περαν αυτου δεν ειχε κατι αλλο πολυ σοβαρο εκτος απο χτυπηματα στον θωρακα ...



Αυτές τις μ@λ@κίες κάνουν μερικοί που το παίζουν ειδήμονες σε τέτοιες περιπτώσεις και τα αποτελέσματα είναι ποιό τραγικά απο τα αναμενόμενα.
Γιαυτό το λόγο είχα γράψει σε παλαιότερο post ότι όσο και να θέλουμε να βοηθήσουμε κάποιον , ΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ δέν κάνουμε ΤΙΠΟΤΑ !!!

SUPERMARIO
30/03/2006, 21:35
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
[B]
Αν δεν του ειχαν βγαλει το κρανος δεν θα εκανε αιματωμα στο κεφαλι,περαν αυτου δεν ειχε κατι αλλο πολυ σοβαρο εκτος απο χτυπηματα στον θωρακα
-------------------------------------------------------------------------


σιγουρα δεν επρεπε να του βγαλει το κρανος αλλα οχι για να μην παθει αιματωμα (εσωτερικη αιμοραγια) αλλα για την πιθανοτητα που εχουν σπασει οι ραφες του κρανιου.σιγουρα το αιματωμα εγινε με την προσκρουση και οχι με την αφαιρεση του κρανους.


:wave2:

KeLeYTiS
30/03/2006, 22:17
Φιλε Supermario εγω απλα μεταβιβασα τα λογια του οδηγου που αυτος το ακουσε απο τους τραυματιοφορεις και μαλλον και απο το νοσοκομειο...

Δεν ειμαι γιατρος αλλα ο "γιατρος" γιατι εξαφανιστηκε?

SUPERMARIO
31/03/2006, 22:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
Φιλε Supermario εγω απλα μεταβιβασα τα λογια του οδηγου που αυτος το ακουσε απο τους τραυματιοφορεις και μαλλον και απο το νοσοκομειο...

Δεν ειμαι γιατρος αλλα ο "γιατρος" γιατι εξαφανιστηκε?
--------------------------------------------------------------------------

φιλε μου δεν σου την ειπα.ο γιατρος εξαφανιστηκε γιατι εκανε @αλακια και σιγουρα φερθηκε αντιεπαγγελματικα.απλα εκανα μια παρεμβαση στα λεγομενα σου

-αποψη μου ειναι οτι ο γιατρος μονο γιατρος δεν ηταν.
-στην ελλαδα οτι δηλωνουμε ειμαστε

φιλικα
:beer: